sobota, 1 czerwca 2024

Mistrzowska liczba 11

Mistrzowska  liczba 11

Witajcie

WSTĘP:
Mistrzowskie liczby to kolejno: 11, 22, 33, 44... aż do 99 
Osoba urodzona pod mistrzowską wibracją, mniej lub bardziej świadomie wybiera, czy żyje wibrując na częstotliwości mistrzowskiej czy nie – mistrzowska wibracja ciągnie za sobą dużą odpowiedzialność i nie każdy jest w stanie ją udźwignąć na danym etapie życia.

Osoba urodzona pod wpływem wibracji mistrzowskiej z założenia jest "wyżej" na szczeblu ewolucji, ponieważ ma za sobą wiele rozwijających doświadczeń karmicznych. Już na wstępie obdarzona jest świadomością i światłem wewnętrznym, co ułatwia jej pracę nad rozwojem swojej duszy i osiąganie celów życiowych.

Osoby posiadające wibrację mistrzowską w swoim portrecie mają umiejętność odnalezienia się w życiu dzięki respektowaniu praw wszechświata. Zazwyczaj są na tyle otwarci, że ich intuicja pracuje na najwyższych obrotach oraz mają dar jasnowidzenia. Często są to osoby oświecone lub na drodze do oświecenia. 
Chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Urodzeni pod wpływem mistrzowskich wibracji to przywódcy duchowi, posiadający mądrość i siłę, dzięki której osiągają zaszczyty i przywileje w każdej dziedzinie, jakiej zamierzają się poświęcić.

Osoby, które łączą wysokie wibracje mają podobne przeznaczenie: 
ich zadaniem jest prowadzenie ponadprzeciętnego życia. Często czują, że są pod stałą opieką siły wyższej, przytrafiają im się serie niefortunnych zdarzeń, które w ostatecznym rozrachunku prowadzą do dobrego – zdarzeń, które odgrywają kluczową rolę w ich życiu. Osoby urodzone pod wpływem tych wibracji lub posiadająca je w swoich ustawieniach stoi na wyższym "szczeblu" ewolucji duchowej.
 To często STARA DUSZA, która wiele wcieleń wcześniej została wtajemniczona – otrzymała nauki w starożytnych szkołach ezoterycznych. Jej moc ujawnia się szczególnie w takich dziedzinach, jak uzdrawianie, rozwój duchowy, odkrycia naukowe

Wszystkie wibracje mistrzowskie łączy: moralność, duchowość, intuicyjność. Osoby, które je posiadają łączy podobne przeznaczenie – życie wyrastające ponad przeciętność, aktywne, interesujące i niezwykłe. Odnoszą wrażenie, jakby były prowadzone i chronione przez siły wyższe. Spotykają je rzeczy niespodziewane, wymykające się spod kontroli.

Zrozumienie znaczenia liczb w wykresie numerologicznym może pomóc Ci odblokować ukryty potencjał i poprowadzić Cię w kierunku satysfakcjonującego życia zgodnego z wyższymi zasadami duchowymi. 

Wykorzystaj moc liczb mistrzowskich i wyrusz w transformacyjną podróż samopoznania i duchowego rozwoju.

Jak obliczyć swoją numerologiczną wibrację ?

Obliczanie swojej wibracji urodzenia jest banalnie proste i trwa kilka chwil. Jedyne co musimy zrobić to zsumować wszystkie cyfry naszego urodzenia np:

16.03.1986 = 1+6+0+3+1+9+8+6 = 31 = 3 + 1 = 34 
Osoba z wibracją liczby 7 Drogi życia

Kolejny przykład:
20.03.1986 = 2+0+0+3+1+9+8+6 = 29 = 2 + 9 = 11 
 Osoba z wibracją liczby 11
Jak widać na przykładzie, liczba 11 nie została zredukowana do 1+1 = 2

UWAGA
Szukajmy podwibracji Mistrzowskich nie tylko w dacie ur. również w swoich imionach i nazwiskach, które również są istotne 
(przykład wyliczenia w kolejnych wibracjach Mistrzowskich)
Błędem jest dodawanie Mistrzowskich wibracji do swojego portretu numerologicznego np. w postaci imion wzmacniających, pseudonimów. 
Otóż, do Mistrzostwa trzeba "dorosnąć"
Nasza ewolucja duszy oparta jest o doświadczenia a nie zapożyczenia. 
Poprzez nadanie sobie Mistrzostwa bardzo często towarzyszą nam negatywne odbicia tej energii. Nadanie Liczby Mistrzowskiej wcale nas nim nie uczyni, celebruj swoja istotę w miłości i akceptacji bowiem w niej odnajdziesz prawdę, podążając za cyklami swojej cudownej duszy.
Pamiętaj że, niezależnie od tego, gdzie pojawi się Liczba-Mistrzowska, jej wyższa wibracja może się w pełni ujawni tylko wówczas, gdy dusza jest „obudzona", świadoma swego powołania. W wielu przypadkach osoba posiadająca Liczbę-Mistrzowską (jedną lub więcej) w dacie urodzenia lub imieniu i nazwisku, budzona jest przez objawienie, olśnienie, iluminację. Często jednak zdarza się, że nie korzysta ona ze swego daru i nie podejmuje świadomej dyscypliny wewnętrznej, rezygnując z nauki praw kosmicznych w obecnym życiu. 

Mistrzowska  liczba 11

Osoby urodzone pod liczbą 11 mają przed sobą nie lada wyzwanie: muszą żyć zgodnie z surowymi zasadami moralnymi, a ich całe życie opiera się na służbie innym. Osobę z wibracją 11 nie sposób przeoczyć – zawsze wybija się z tłumu, a jej wysokie wibracje są widoczne już z daleka. Jej duchowość oraz niezwykły umysł rzucają się w oczy już przy pierwszym kontakcie. Każda osoba z wibracją 11 ma zdolność jasnego myślenia, odwagę, empatię. Jedenastki są silne i działają intuicyjnie. Cechuje je szlachetność oraz kierowanie się ideałami. To urodzeni szczęściarze – mają predyspozycje do pakowania się w kłopoty, ale ostatecznie zawsze spadają na 4 łapy.

Mistrzowskie 11 są marzycielami, którzy są gotowi do poświęceń w imię swoich pragnień. Często są prekursorami nowych kierunków społecznych. Obdarzone są charyzmą i mają łatwość w przewodzeniu tłumem. W chwilach sukcesów zachowują skromność i umiarkowanie, nie szczycą się bogactwem i zaszczytami.

11 to wibracja nauczyciela, uduchowionego, osoby rozwiniętej w kierunku mediumicznym. To często dyplomata, który ma zdolności do jasnowidzenia i jasnosłyszenia. Mistrzostwo jedenastki powstaje po wcieleniu kapłana najniższej hierarchii, bez względu na system religijny. Wskazuje na życie, w którym pielęgnowane było połączenie z energią Źródła. Mistrzostwo 11 jest służbą drugiemu człowiekowi. W tym życiu, od 11 oczekuje zachowania etycznego, rozwijania wiedzy i samodyscypliny.

Wielkoduszność, oryginalność, twórczość, kreatywność, pomysłowość. Najczęściej są to poeci, wizjonerzy, humaniści i mistycy. Chętnie się uczą i zdobywają wiedzę. Szczególnie są wyczuleni na sekrety ludzkiego życia. Jedenastki są też dobrymi mówcami, kaznodziejami i misjonarzami. Dzięki nadzwyczajnej intuicji oraz zdolnościom parapsychologicznym, mają szansę zostać profesjonalistami w każdej dziedzinie wiedzy tajemnej. Osiągają wyznaczone sobie cele, zarówno na płaszczyźnie materialnej, jak i duchowej. Często muszą wspinać się od nowa po drabinie sukcesów – osoby te tracą pieniądze i od nowa muszą na nie pracować. Jeśli tylko nie zmarnują swoich umiejętności i przeznaczenia, przed nimi jest sława i bogactwo. Wszystko co osiągają jedenastki, ma dla nich znaczenie tylko dlatego, że dzięki temu mogą przysłużyć się ludzkości.
Pozytywnie wibrująca 11-tka jest pełna wewnętrznej harmonii. Pozytywnie wibrująca mistrzowska liczba, to idealny balans między podświadomością, a światem materialnym.

Negatywnie wibrująca 11-tka stanie się wiecznym marzycielem, materialistą lub niegroźnym dziwakiem. Egocentryzm, snobizm, poczucie bycia pępkiem świata, nerwowość, zapalczywość i skrajna, emocjonalna huśtawka. Negatywna wibracja sprawia, że osoba zamyka się w sobie.

Kwestie miłosne mistrzowskich 11 są dość jasne – mistrzowie są wymagającymi, ale wiernymi i kochającymi partnerami. Bardzo często szukają ideału, dlatego zanim się zwiążą, upewniają się, że właśnie z tą osobą chcą stworzyć bliską relację. 
Osoba z mistrzowską wibracją ceni sobie oddanie, namiętność, poczucie bezpieczeństwa i wierności.
Liczby mistrzowskie w numerologii reprezentują potężne energie duchowe, które wznoszą jednostki na wyższe poziomy świadomości i celu. 


CZYTAJ WIĘCEJ:

autor postu: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd. 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
Serdecznie zapraszam na sesje REIKI,ODCZYTY KRONIK AKASZY, ODCZYTY NUMEROLOGICZNE  oraz
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...