O mnie

 

Wioletta Tylman-Academy of Energy Crd.

Witam Cię serdecznie w tej przestrzeni.

Nazywam się Wioletta Tylman i jestem Spiritual Life Coach, mistrzem Reiki i przewodnikiem duchowym. Poświęcam swoje życie pomaganiu innym w odkrywaniu magii w sobie oraz osiąganiu większego duchowego wzrostu i świadomości. 

Poprzez moją pracę z uzdrawianiem Reiki, Reiki Kundalini czytaniem Kronik Akaszy, oraz innymi praktykami duchowymi wciąż wzrastam, każda sesja, lekcja jest ciągłą nauką i zdaję sobie sprawę że ona nie ma końca. Pomogłam niezliczonej ilości osób sięgnąć do ich wewnętrznej mądrości by połączyć się niejednokrotnie  z ich Wyższą Jaźnią 

 Moja duchowa podróż rozpoczęła się wiele lat temu i było to przemieniające doświadczenie, które nauczyło mnie wielu cennych lekcji. Jako przebudzona świadoma dusza  zyskałam głębokie zrozumienie natury Wszechświata i wzajemnych powiązań wszystkich rzeczy . 

Dzięki mojej pracy w Academy of Energy Crd. w Wielkiej Brytanii  codziennie mogę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi oraz pomagać im w osiągnięciu własnego duchowego wzrostu i świadomości.

Nauka uzdrawiania Reiki jest znaczącą częścią mojej duchowej podróży, ponieważ pozwoliła mi obudzić uśpioną wrażliwość i zwiększyć zdolności parapsychiczne. Reiki dla mnie to potężne narzędzie do uzdrawiania i transformacji, korzystam z niej, aby pomóc innym przezwyciężyć wyzwania fizyczne, emocjonalne i duchowe.

 Przeszkoliłam wiele osób w sztuce uzdrawiania  która pomogła wielu osiągnąć większy rozwój duchowy i świadomość każdej osoby. Dzięki mojej pracy jako przewodnik duchowy i uzdrowiciel zyskałam głębokie zrozumienie ludzkiej duszy i tego, czego potrzebujemy, aby żyć lepiej i mądrzej. 

Moja podróż rozpoczęła się od osobistego poszukiwania duchowego spełnienia ,co ostatecznie doprowadziło do mojego duchowego przebudzenia. Dorastając, towarzyszyła mi głęboka ciekawość świata i chęć zrozumienia tajemnic życia. Ta ciekawość w dniu połączenia się z moja Duszą doprowadziła mnie do zgłębienia różnych praktyk i filozofii duchowych.

Najwięcej dało mi z rezonowanie z moja własną Wyższą Jaźnią która okazywała mi co raz dłuższe i ciekawsze podróże duchowe w światy nie należące do materii. Dzięki łączeniu się z cudownymi energiami, częstotliwościami, Przewodnikami ,Mistrzami, Świetlistymi istotami oraz Bogiem  zaczęłam odkrywać wielowymiarowe aspekty duchowe.

Jestem wdzięczna za każdą podróż ,przekaz ,mądrość i naukę.

 Dzięki tym doświadczeniom zyskałam głębsze zrozumienie wzajemnych powiązań wszystkich rzeczy i znaczenia życia w harmonii ze Wszechświatem. To przebudzenie zainspirowało mnie do zastania duchowym uzdrowicielem i przewodnikiem, pomagając innym na ich własnych ścieżkach do oświecenia i zaznania wewnętrznego spokoju, czy uzdrowienia.

W mojej pracy  wykorzystuję różne techniki i metody, aby pomóc ludziom w ich podróży w kierunku samopoznania, duchowego wzrostu, uzdrowienia. Należą do nich między innymi uzdrawianie Reiki, praca z energią, odczyty Kronik Akaszy, Reiki Kundalini, Czakroterapia oraz bezpośrednie przekazy które zawsze są potwierdzone przez was samych.

Jestem również osobą widzącą np. podczas zabiegów Reiki, widzę narządy i energetykę człowieka, bądź zwierzęcia czy konkretnego miejsca. Tu również "pacjenci" potwierdzają np. choroby narządowe które widzę w czasie sesji, dzięki temu wierze i ufam przepływom ponieważ nigdy mnie nie zawiodły a każda osoba potrzebująca mojej pomocy jest naocznym świadkiem tego co przyszło, tego co się dzieje . 

Nie mam większych dowodów na to że wszystko jest prawdą.;-) Codziennie doświadczam tej prawdy z ludźmi którzy mi zaufali.

Wioletta Tylman

 Studiując anatomię energii, ludzie mogą nauczyć się rozpoznawać wzorce, które kierują ich duchowymi wyzwaniami i rozwijać kluczowe zdolności uzdrawiania. Dzięki tym praktykom ludzie mogą zdobyć samowiedzę i głębsze zrozumienie własnego systemu energetycznego

Moje osobiste podejście do przewodnictwa duchowego jest zakorzenione w moich własnych doświadczeniach i wiedzy zdobywanej przez wiele lat. Wierzę, że rozwój duchowy jest osobistą podróżą, a moją rolą jako przewodnika jest umożliwienie znalezienia własnej ścieżki wiodącej do uzdrowienia i oświecenia. 

Zapewniam osobom narzędzia i wiedzę, których potrzebują, aby rozpocząć własną podróż w kierunku duchowego wzrostu i samopoznania.

Celem mojej Duszy jest podzielenie się moimi doświadczeniami i spostrzeżeniami z innymi, w nadziei, że mogą one zainspirować ich do własnych duchowych podróży. Dzięki ciągłej własnej praktyce na własne oczy widzę przemieniającą moc praktyk duchowych, takich jak Reiki, Kroniki Akaszy, i wiele innych . 

Wierzę, że każdy ma potencjał, aby pobudzić swoją duszę i znaleźć wewnętrzny spokój, i mam nadzieję, że moja historia może służyć jako przewodnik dla tych, którzy tego pragną .

Ludzie otrzymają od swojej duszy tyle ile są w stanie "udźwignąć", wszystko zawsze odbywać się będzie dla naszego najwyższego dobra. Dzieląc się swoimi doświadczeniami, mam nadzieję zainspirować innych do podjęcia własnych duchowych podróży i odkrycia piękna i cudów Wszechświata .

Moją największą nadzieją na przyszłość jest pozostawienie po sobie dziedzictwa uzdrowienia i duchowego wzrostu. Mam nadzieję, że poprzez moją pracę jako uzdrowiciela i przewodnika zainspiruję innych do połączenia się z własną duchowością i wykorzystania swoich wyjątkowych darów i zdolności. 

Wierzę, że pomagając innym w leczeniu i rozwoju, możemy stworzyć bardziej spokojny i harmonijny świat. Jako mistrz Reiki i przewodnik duchowy dokładam wszelkich starań, aby ta wizja stała się rzeczywistością .

Jestem wdzięczna że poświeciłeś swój czas by bliżej mnie poznać. Jeśli rezonujesz z moją istotą serdecznie Cię zapraszam do wspólnego kosmicznego tańca, będzie to dla mnie zaszczyt móc Ci chwilkę towarzyszyć w Twojej przepięknej i indywidualnej podróży.

Wszystkie szkolenia są indywidualne, prowadzone są jeden/na jeden nie ma klas, grup mieszanych. Szkolenia odbywają się na prywatnej platformie, nie samoobsługowej, widzimy się i słyszymy na "żywo", wspólnie praktykujemy i eksplorujemy tematy dt. szkolenia. Na zajęcia umawiamy się z lekcji na lekcję to cudowne ,ponieważ nic nie tracimy w przypadku naszej nieobecności na którą nie mamy czasem wpływu.

Rozwój Duchowy to kwestia naprawdę bardzo indywidualna ,i nie ma co się spieszyć, dlatego pracuję w takim systemie i uważam że to dobre podejście w przypadku szkoleń dotyczących aspektów duchowych, serdecznie Cię zapraszam.

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska +48 577-101-675

Wielka Brytania  +44 7511-961-102


RECENZJEKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111