O mnie

 

Wioletta Tylman-Academy of Energy Crd.

Witam Cię serdecznie w tej przestrzeni.

Nazywam się Wioletta Tylman i jestem Spiritual Life Coach, mistrzem Reiki i przewodnikiem duchowym.Poświęcam swoje życie pomaganiu innym w odkrywaniu magii w sobie oraz osiąganiu większego duchowego wzrostu i świadomości. 

Poprzez moją pracę z uzdrawianiem Reiki,Reiki Kundalini czytaniem Kronik Akaszy,oraz innymi praktykami duchowymi ,wciąż wzrastam,każda sesja,lekcja jest ciągłą nauką i zdaję sobie sprawę że ona nie ma końca.Pomogłam niezliczonej ilości osób sięgnąć do ich wewnętrznej mądrości by połączyć się niejednokrotnie  z ich Wyższą Jaźnią 

 Moja duchowa podróż rozpoczęła się wiele lat temu i było to przemieniające doświadczenie,które nauczyło mnie wielu cennych lekcji.Jako przebudzona świadoma dusza  zyskałam głębokie zrozumienie natury wszechświata i wzajemnych powiązań wszystkich rzeczy . 

Dzięki mojej pracy w Academy of Energy Crd. w Wielkiej Brytanii  codziennie mogę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi oraz pomagać im w osiągnięciu własnego duchowego wzrostu i świadomości.

Nauka uzdrawiania Reiki jest znaczącą częścią mojej duchowej podróży,ponieważ pozwoliła mi obudzić uśpioną wrażliwość i zwiękaszyć zdolności parapsychiczne.Reiki dla mnie to potężne narzędzie do uzdrawiania i transformacji,korzystam z nej,aby pomóc innym przezwyciężyć wyzwania fizyczne,emocjonalne i duchowe.

 Przeszkoliłam wiele osób w sztuce uzdrawiania  która pomogła wielu osiągnąć większy rozwój duchowy i świadomość każdej osoby.Dzięki mojej pracy jako przewodnik duchowy i uzdrowiciel zyskałam głębokie zrozumienie ludzkiej duszy i tego,czego potrzebujemy,aby żyć lepiej i mądrzej. 

Moja podróż rozpoczęła się od osobistego poszukiwania duchowego spełnienia,co ostatecznie doprowadziło do mojego duchowego przebudzenia.Dorastając, towarzyszyła mi głęboka ciekawość świata i chęć zrozumienia tajemnic życia.Ta ciekawość w dniu połaczenia sie z moja Duszą doprowadziła mnie do zgłębienia różnych praktyk i filozofii duchowych.

Najwięcej dało mi zrezonowanie z moja własną Wyższą Jaznia która okazywała mi co raz dłuższe i ciekawsze pozdróże duchowe w światy nie należace do materii.Dzieki łaczeniu się z cudownymi energiami,częstotliwościami,Przewodnikami ,Mistrzami,Świetlistymi istotami oraz Bogiem  zaczełam odkrywać wielowymiarowe aspekty duchowe.

Jestem wdzięczna za każdą podróż ,przekaz ,mądrość i naukę.

 Dzięki tym doświadczeniom zyskałam głębsze zrozumienie wzajemnych powiązań wszystkich rzeczy i znaczenia życia w harmonii ze wszechświatem.To przebudzenie zainspirowało mnie do zostania duchowym uzdrowicielem i przewodnikiem, pomagając innym na ich własnych ścieżkach do oświecenia i zaznania wewnętrznego spokoju,czy uzdrowienia.

W mojej pracy  wykorzystuję różne techniki i metody,aby pomóc ludziom w ich podróży w kierunku samopoznania,duchowego wzrostu,uzdrowienia. Należą do nich między innymi uzdrawianie Reiki, praca z energią, odczyty Kronik Akaszy, Reiki Kundalini, Czakroterapia oraz bezpośrednie przekazy króre zawsze są potwierdzone przez was samych.

Jestem również osobą widzącą np, podczas zabiegów Reiki,widzę narządy i energetykę człowieka,badz zwierzecia czy konkretnego miejsca.Tu również "pacjenci" potwierdzają np. choroby narządowe które widzę w czasie sesji,dzięki temu wierze i ufam przepływom ponieważ nigdy mnie nie zawiodły a każda osoba potrzebująca mojej pomocy jest naocznym świadkiem tego co przyszło,tego co sie dzieje . 

Nie mam większych dowodów na to że wszystko jest prawdą.;-) Codziennie doświadczam tej prawdy z ludzmi którzy mi zaufali.

Wioletta Tylman

 Studiując anatomię energii, ludzie mogą nauczyć się rozpoznawać wzorce, które kierują ich duchowymi wyzwaniami i rozwijać kluczowe zdolności uzdrawiania. Dzięki tym praktykom ludzie mogą zdobyć samowiedzę i głębsze zrozumienie własnego systemu energetycznego

Moje osobiste podejście do przewodnictwa duchowego jest zakorzenione w moich własnych doświadczeniach i wiedzy zdobywanej przez wiele lat .Wierzę,że rozwój duchowy jest osobistą podróżą, a moją rolą jako przewodnika jest umożliwienie znalezienia własnej ścieżki wiodącej do uzdrowienia i oświecenia. 

Zapewniam osobom narzędzia i wiedzę, których potrzebują, aby rozpocząć własną podróż w kierunku duchowego wzrostu i samopoznania.

Celem mojej Duszy jest podzielenie się moimi doświadczeniami i spostrzeżeniami z innymi, w nadziei, że mogą one zainspirować ich do własnych duchowych podróży. Dzięki ciągłej własnej praktyce na własne oczy widzę przemieniającą moc praktyk duchowych, takich jak Reiki,Kroniki Akaszy, i wiele innych . 

Wierzę, że każdy ma potencjał, aby pobudzić swoją duszę i znaleźć wewnętrzny spokój, i mam nadzieję, że moja historia może służyć jako przewodnik dla tych, którzy tego pragną .

Ludzie otrzymają od swojej duszy tyle ile są w stanie "udzwignąć",wszystko zawsze odbywac sie będzie dla naszego najwyższego dobra. Dzieląc się swoimi doświadczeniami, mam nadzieję zainspirować innych do podjęcia własnych duchowych podróży i odkrycia piękna i cudów wszechświata .

Moją największą nadzieją na przyszłość jest pozostawienie po sobie dziedzictwa uzdrowienia i duchowego wzrostu. Mam nadzieję, że poprzez moją pracę jako uzdrowiciela i przewodnika zainspiruję innych do połączenia się z własną duchowością i wykorzystania swoich wyjątkowych darów i zdolności. 

Wierzę,że pomagając innym w leczeniu i rozwoju, możemy stworzyć bardziej spokojny i harmonijny świat. Jako mistrz Reiki i przewodnik duchowy dokładam wszelkich starań, aby ta wizja stała się rzeczywistością .

Jestem wdzięczna że poświeciłeś swój czas by bliżej mnie poznać. Jesli rezonujesz z moją istotą serdecznie Cię zapraszam do wspólnego kosmicznego tańca,będzie to dla mnie zaszczyt móc Ci chwilke towarzyszyć w Twojej przpięknej i indywidualnej podróży.

Wszystkie szkolenia są indywidualne,prowadzone są jeden/na jeden nie ma klas,grup mieszanych. Szkolenia odbywaja się na prywatnej platformie, nie saobsługowej,widzimy sie i słyszymy na "żywo",wspólnie praktykujemy i eksplorujemy tematy dt. szkolenia. Na zajęcia umawiamy sie z lekcji na lekcję to cudowne ,ponieważ nic nie tacimy w przypadku naszej nieobecności na którą nie mamy czasem wpływu.

Rozwój Duchowy to kwestia naprawdę bardzo indywidualna ,i nie ma co sie spieszyć,dlatego pracuję w takim systemie i uważam że to dobre podejscie w przypadku szkoleń dotyczących aspektów duchowych,serdecznie Cię zapraszam.

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102


RECENZJEKomentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Czym jest Święta Geometria?