niedziela, 2 lutego 2020

Kolory Aury-pojąć kolory

 

Kolor Aury-pojąć kolory
Kolor Aury-pojąć kolory 

Aura jest polem elektromagnetycznym, które otacza każde istniejące stworzenie.
Forma energii emanującej z twojego ciała, twoja aura może wiele powiedzieć o tobie, od twojej osobowości po najskrytsze emocje i konflikty.

Aura - inaczej nazywana biopolem czy też polem życia, jest czymś, co można zupełnie nieprofesjonalnie nazwać specyficznym cieniem wokół człowieka - otacza ona nasze ciało fizyczne. 
Jest to coś, co posiada każdy z nas, a co jedynie odpowiednio przygotowane
 osoby potrafią  dostrzec. 
Dla takich osób aura każdego człowieka jest niczym otwarta księga, z której można odczytać najróżniejsze informacje odnośnie danej osoby. 
W aurach zapisana jest historia wszystkich poprzednich wcieleń, informacje o miejscu i środowisku, w jakim żyje badana pod tym kątem osoba, o tym ile ma w sobie energii, o stanie psychicznym, emocjonalnym, a nawet zdrowotnym. 
Według specjalistów, poprzez kontrolę aury i jej oczyszczanie można uniknąć poważnej choroby, gdyż zmiany na biopolu człowieka występują zanim jeszcze choroba wywoła możliwe do rozpoznania symptomy. 

Nauka samego widzenia aury zajmuje wielu "specjalistom" sporo czasu, a sprawne czytanie z niej odpowiednich znaków również nie należy do najłatwiejszych. 
Gdyż każdy, nawet najdrobniejszy szczegół może mieć duże znaczenie - przejrzystość aury, jej wielkość, kształt a nawet kolor, wszystkie te cechy noszą w sobie konkretne informacje, które są w stanie oddać stan naszej psychiki czy nawet nasz charakter

W ogóle , nie widzimy aury. Nie istnieje na fizycznym planie materii, ale na poziomie duchowym, który jest wyższą wibracją.

Kiedy uczymy się "widzieć" aurę , oznacza to że ją czujemy, a następnie interpretujemy ją poprzez naszą wizję.

Aura jest kolorowym, wielowarstwowym owalnym polem energii, które jest czasami określane jako psychiczne pole energii. 
Wszystkie żywe istoty otoczone są aurą, która jest owalnym, 
kolorowym pasmem dźwięków, świateł i wibracji.
Kolory Aury-
Każda warstwa w aurze wibruje inaczej.
 Aura zawiera informacje o naszym zdrowiu fizycznym, emocjonalnym i duchowym i może odzwierciedlać stan naszych czakr. Zawiera także wiele informacji o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Aura jest zauważalna w inny sposób niż dla tych, którzy są na nią wrażliwi. Na przykład wielu medium, jasnowidzów  czy uzdrowicieli, którzy są wrażliwi na wibracje każdej warstwy, może albo wizualnie zobaczyć, albo fizycznie wyczuć kolory. 
Aparatów Kirlian można również używać do fotografowania i przeglądania aury.
Ciesz się poznawaniem aur i tego, co może oznaczać ich wiele kolorów. Wizualizuj, noś i otaczaj się kolorami, które według ciebie przyniosą korzyści Twojemu unikatowi, umysłowi, ciału i duchowi.
*Pamiętaj że kolory zmieniają się ,zależy to od naszego nastroju ,samopoczucia 


1. Niebieska Aura
Osoby o niebieskiej aurze są najbardziej opiekuńczymi, wspierającymi i ochronnymi osobowościami w spektrum kolorów. Żyją sercem i emocjami. Celem ich życia jest służenie i kochanie innych. Uczą ludzkość, że bez miłości nic innego się nie liczy. Są na tej planecie, aby służyć ludzkości. Osoby z niebieską aurą są zamknięte w sobie, przyjazne, kochające i szczere.
Ich motywacją jest służenie i pomaganie innym, otrzymywanie miłości, uwagi i przywiązania. Rozwijają swoje pomysły i koncepcje, kierując się bardziej uczuciami i intuicją niż terminami duchowymi. W rezultacie "niebieskie osoby" nie czują się swobodnie w wysoce intelektualnych dyskusjach na te tematy. "Niebieskie osoby" są najbardziej emocjonalnymi ze wszystkich kolorowych osobowości. Często czują się zagubieni, jeśli nie są w stanie wyrazić swoich najgłębszych uczuć. Przydatne zajęcia dla niebieskich aur rozmawiają z przyjaciółmi o ich życiu wewnętrznym, piszą w dzienniku lub po prostu milczą, aby ich silne emocje mogły się uspokoić.


TURKUS :Dotyczy układu odpornościowego. To wrażliwa, współczująca aura uzdrowiciela lub   terapeuty.

NIEBIESKI : Dotyczy gardła i tarczycy. To chłodny, spokojny i zebrany kolor, wytwarzający troskliwą, kochającą, wrażliwą i intuicyjną energię.

Jasnoniebieski: spokój, przejrzystość, intuicyjność, zgodność z prawdą. 
 • Błękit Królewski : jasnowidz, bardzo duchowy, hojny, otwarty na nowe możliwości.
 • Ciemny Niebieski : strach przed ekspresją, przyszłość, mówienie prawdy.
2. Czerwona aura
Osoby z czerwona aurą czerpią przyjemność z wyrażania siebie poprzez swoją seksualność i ciało fizyczne. Żyją „tu i teraz” z siłą, odwagą i pewnością siebie.
Rzeczywistość musi być dla nich namacalna.
Powinny być w stanie widzieć, dotykać, słyszeć lub wąchać. Nie abstrakcyjni myśliciele.

Potrzebują dowodu, że coś istnieje - to musi być coś konkretnego i namacalnego.
Mają nienasyconą chęć wygrywania i tworzenia czegoś cennego i ważnego w życiu.
Ich silna wola i prawie nieograniczona energia fizyczna pozwalają im być wyjątkowo aktywnymi, zrównoważonymi i odnoszącymi sukcesy we wszystkim, co robią.

Osoby z czerwoną aurą to ludzie naprawdę towarzyscy. Lubią spotykać się z przyjaciółmi. Ze względu na ich potężną energię fizyczną i emocjonalną dla czerwonych osobowości bardzo trudno jest być biernym. Jedynym sposobem na osiągnięcie równowagi i harmonii jest próba zrównoważenia tych własnych sił wewnętrznych.

Jeśli czerwone osoby znajdą pozytywne wykorzystanie energii fizycznej i emocjonalnej, staną się bardzo silne i będą mogły realizować swoje marzenia. Sporty wymagające wytrzymałości fizycznej i siły to wspaniałe możliwości dla impulsywnej energii ludzi o czerwonej aurze.

CZERWONY Dotyczy krążenia, serca i ciała fizycznego. Gęsty kolor przyciąga lub odpycha. W pozytywnym świetle czerwona energia to zdrowe ego. W negatywnym świetle czerwona energia może ustąpić miejsca gniewowi, bezlitosnemu, lękowi lub nerwowości.

CIEMNY CZERWONY-silna wola, uziemiony, przetrwanie, realistyczny.
 • Bordowy: gniew. 
 • Intensywny czerwony : mocny, zmysłowy, namiętny, energiczny, konkurencyjny. 
 • Pomarańczowo-czerwony: pewność siebie.
 •  Jasny róż: zmysłowy, artystyczny, przywiązanie, miłość, wrażliwy, współczujący, może oznaczać jasnowidzenie.
 • Ciemny róż : nieuczciwość, niedojrzałość.

3. Różowa aura

Różowe osoby mają umysłowo swobodę odkrywania nowych możliwości, koncepcji i rzeczywistości. Ich umysły funkcjonują bez żadnych ograniczeń.
Cokolwiek sobie wyobrażasz, jest możliwe i prawdziwe. Ta wyjątkowa zdolność pozwala im tworzyć nowe, kreatywne i często „odległe” pomysły. Uważają, że „Życie to świat fantazji, w którym spełniają się marzenia”. Te zorientowane na fantazję różowe osoby cieszą się miękką, medytacyjną muzyką, świecami, kadzidłem, medytacją i rytmicznymi dźwiękami śpiewów. Mają także dostęp do duchowej i eterycznej energii, którą można wykorzystać do leczenia. Wierzą, że ich intuicja i wewnętrzne przewodnictwo, które czasem nazywa się „aniołem stróżem”, będą wspierać ich na ich drodze. Różowe osobniki zwykle nie mają silnych ciał fizycznych. W rezultacie żyją bardziej w świecie wewnętrznym niż w rzeczywistości fizycznej, nie lubią stawiać czoła rzeczywistości. Rzeczywistość fizyczna, którą większość ludzi wydaje się postrzegać dla różowych osób, jest zimna, szorstka, a nawet brutalna. Szukają więc sytuacji, w których życie jest lekkie, łatwe, miłe i urocze.

4. Czarna aura
Ludzie z czarną aurą są inteligentni i energiczni. Są komunikatywni, zorganizowani, ambitni i uwielbiają otaczać się innymi ludźmi, bogactwem i luksusem.
Wyrażają przekonanie, że każdy człowiek powinien żyć w dostatku i przepychu .

Mają wielką ambicję, aby osiągnąć swoje cele. Czarne aury zwykle koncentrują się bardziej na biznesie i innych wydarzeniach towarzyskich, które mogą pomóc w ich rozwoju. Czarni ludzie lubią doradzać i mówić innym, co mają robić. Myślą, że wiedzą wszystko lepiej i naprawdę często to robią.

Są świetnymi nauczycielami i wykładowcami. Ich potężna, szybka i dokładna komunikacja pozwala im wyrażać swoje pomysły z siłą i jasnością.
Przez większość czasu mówią dokładnie to, co myślą.
Osoby z tą aurą mogą pozostać rozgoryczone lub rozczarowane, jeśli ich cele i ambicje nie zostaną osiągnięte i nie będą w stanie kontrolować swojego życia. Jeśli tak się stanie, bardzo trudno jest być w ich towarzystwie.

Stają się agresywni, niecierpliwi i osądzający. Zwykle mają obsesję na punkcie swoich poglądów i zachowania i mogą łatwo obrażać lub krzywdzić innych. Jeśli czegoś chcą, chcą tego natychmiast. Są perfekcjonistami i mają wysokie oczekiwania. Często obwiniają innych za własne problemy i rozczarowania.
CZARNY ~ Dotyczy ciągnięcia, chwytania i przekształcania energii. Wskazuje na bezlitosną naturę (dla siebie lub innych), problemy z przeszłym życiem, nierozstrzygnięty gniew, żal lub problemy zdrowotne.

5. Zielona aura

Osoby z tą aura są zrównoważonymi, harmonijnymi i pokojowymi ludźmi. Potrzebują harmonii w swoim życiu i wolą żyć w środowisku naturalnym. Są najbardziej zrównoważone w spektrum kolorów. Mają bardzo silny związek z naturą. Ważne jest, aby żyli w pobliżu lasu, parku , jeziora lub oceanu.

Osoby te są otwarte, ekstrawertyczne, ekspresyjne, przyjazne, komunikatywne i szczere. Widzą życie poprzez swoje serce. Ich głównymi motywacjami są zadowolenie i harmonia. Z jednej strony osoby te nie lubią rywalizować, nosić najdroższych i najpiękniejszych ubrań ani mieć najlepszej pracy.

Z drugiej strony uwielbiają przyjemności i korzyści płynące z luksusu, które są bezpośrednim wynikiem sukcesu.
Chcą czuć się szczęśliwi i zadowoleni ze swojego życia. Mają wewnętrzne zrozumienie naturalnych cykli i praw życia.
Dla nich życie jako istota ludzka jest najwspanialszym darem życia. Trudno jest powstrzymać ich uczucia i myśli. Mają silny związek ze swoimi ciałami fizycznymi. Dla nich umysł i ciało są jednym, a wszystkie myśli i emocje wyrażane są fizycznie. Jeśli nie wyrażą swobodnie swoich emocji, poczują się niezręcznie, niekomfortowo, a w niektórych przypadkach mogą nawet zachorować.

ZIELONY : Dotyczy serca i płuc. To wygodny i zdrowy kolor natury. Reprezentuje równowagę, wzrost, zmianę. Przedstawia miłość ludzi, zwierząt, przyrody.

SZMARAGDOWO-ZIELONY: uzdrowiciel, kochająca osoba.
 •  Żółto-zielony: komunikacja, szczery, kreatywny.
 • Ciemny zielony: zazdrość, ofiara, obwinianie innych, niepewność, wrażliwość na krytykę, brak  osobistej odpowiedzialności.
6. Żółta aura

Osoby z tą Aurą to najbardziej słoneczni, najszczęśliwsi i najbardziej dziecinni ludzie w spektrum kolorów aur. Wszystko, czego potrzebują, to dobrze się bawić. Ci zabawni ludzie mają wspaniałe poczucie humoru.
Uwielbiają się śmiać i cieszyć się życiem z wielu różnych stron. Zawsze przypominają innym, aby nie brali życia zbyt poważnie i zawsze wyglądali pozytywnie.

Życie i praca powinny być zabawą. Mierzą życie według stopnia zadowolenia .Są to inteligentni, bystrzy i promienni ludzie. Łatwo się uczą i otrzymują informacje bez pytania o związek lub jego przyczyny. Lubią pracować z umysłem i jednocześnie zajmować się filozofiami idei i koncepcji.

Są bardzo wrażliwi. Są jak anteny i czują to, co czują inni ludzie lub jakie wibracje są emitowane w pomieszczeniu. Ich ciała są zbyt wrażliwe na informacje generowane przez nasze zaawansowane technologicznie społeczeństwo. W rezultacie są one bardzo szybko przeciążane.

ŻÓŁTY :Dotyczy śledziony i energii życiowej. To kolor przebudzenia, optymizmu, beztroskiej natury, inspiracji i inteligencji.

ODCIENIE ŻÓŁTE : Bladożółty: świadomość psychiczna i duchowa, optymizm, nadzieja, pozytywność. 
 • Jasnożółty: strach przed utratą kontroli, szacunku, walki o władzę i kontroli osobiście i w interesach.
 • Złoty metaliczny : aktywowane duchowo, inspirujące przebudzenie. 
 • Ciemny złoty :  zmęczenie i stres związany z nauką lub próbą nauczenia się wszystkiego naraz.
ZŁOTO : Dotyczy boskiej ochrony i oświecenia. Ktoś z tą aurą jest otoczony boskim przewodnictwem i ma mądrość, wewnętrzny spokój, intuicję i duchowe myślenie.

7. Pomarańczowa aura

Ludzie o tej aurze to kreatywni poszukiwacze przygód. Mają wewnętrzną potrzebę kreatywności, aktywności i czerpania radości ze swojego życia. Są zawsze zajęte budową, organizacją i formowaniem swoich projektów i rzeczywistości fizycznej. Motywacja ludzi w pomarańczach opiera się na tym, ile przyjemności i satysfakcji czerpią z własnych przygód i kreatywnych projektów. Fizycznie kierują swoją energię na przygody i przyjemności świata fizycznego. Uwielbiają emocje, przygody, emocje i niebezpieczeństwo. Cieszą się odważnym wyzwaniem, jakim jest podbicie wszystkich aspektów rzeczywistości fizycznej, np. Pójście tam, gdzie jeszcze nikt nie był. Chcą odkryć swoje fizyczne ograniczenia, a następnie pozwolić im odejść. Wiele osób z tą aurą świadomie tworzy niezwykłe, ryzykowne, a nawet niebezpieczne sytuacje, aby poczuć się bardziej żywym. Uwielbiają przypływ adrenaliny w obliczu niebezpieczeństwa. Perspektywa posiadania rodziny brzmi bardzo ostrożnie dla tych poszukiwaczy przygód. Koncepcje filozoficzne i duchowe są w większości pustymi słowami, które prawie nie mają znaczenia.

POMARAŃCZOWY Dotyczy organów rozrodczych i uczuć emocjonalnych. To kolor dobrego zdrowia, witalności i emocji. W pozytywnym świetle pomarańczowa energia jest produktywna, kreatywna, towarzyska i odważna. W negatywnym świetle może ustąpić stresowi i uzależnieniom.

ODCIENIE POMARAŃCZY - inteligencja, zorientowane na szczegóły, naukowe, kreatywne, perfekcjonista.
 •  Brązowo-pomarańczowy: niski poziom ambicji, leniwe lub po prostu tłumione emocje.
8. Purpurowa aura

Osoby z purpurową Aurą mają wiedzę i intuicję. Mają siłę fizyczną i zasoby niezbędne do dokonywania zmian w swoim życiu i życiu ludzi. Osoby te łączą cechy niebieskiej i czerwonej aury na nowym poziomie istnienia i wibracji. Purpurowe aury są marzycielami, futurystami i mają wysokie ideały i nadzieje na przyszłość. Zwykle widzą i rozpoznają „duży obraz” każdej sytuacji, bez podawania szczegółów. Mogą dosłownie zobaczyć przyszłe wypadki, zanim się zdarzą. Widzą życie głównie poprzez „trzecie oko” lub „wewnętrzną wizję”. Purpurowe osobniki zwykle mają silne i potężne ciało fizyczne oraz nadmierną energię fizyczną. Powinny uwolnić swoją siłę fizyczną poprzez sport lub inne ćwiczenia. Dzięki ich silnemu umysłowi relaksacja jest często dobrym sposobem na rozładowanie napięcia fizycznego i psychicznego. Elastyczna fioletowa osobowość, doświadczająca życia jak magią i lubi być w ciągłym stanie transformacji i zmian.

INDIGO ; Dotyczy trzeciego oka i przysadki mózgowej. To kolor głębokiego uczucia, intuicji i wrażliwości.

FIOLET :Dotyczy korony, szyszynki i układu nerwowego. Jest najbardziej wrażliwym kolorem w aurze. Jest intuicyjny, wizjonerski, ujawnia moc psychiczną, magiczny, artystyczny.

LAWENDOWY :Ten kolor oznacza wizję, wyobraźnię i marzenie.


SREBRNY ~ Dotyczy obfitości duchowej i fizycznej. Dużo jasnego srebra w aurze może oznaczać pieniądze lub duchowe przebudzenie.

ODCIEŃ SZAROŚCI: pielęgnujące, intuicyjne, nowe pomysły.
 •  Ciemny szary: nagromadzenie strachu w ciele, problemy zdrowotne w niektórych obszarach ciała. 
 • Szary z czarnym : dotyczy blokowania energii, strzeżonej, sceptycyzmu.

BIAŁY :Dotyczy odbicia innej energii i ochrony. Może sygnalizować nową energię w aurze, prawdzie, czystości, anielskich cechach i zdrowym człowieku. Jeśli są błyski lub iskierki białego światła, anioły są blisko.

ODCIENIE BIAŁE :Brudna szarawa biel: możliwa choroba.


Tony Ziemi : Dotyczy kolorów gleby, drewna, minerałów, roślin. Te ważne i dobre kolory uziemienia można zobaczyć u osób pracujących na zewnątrz, na przykład w rolnictwie.

TĘCZOWY : Tęczowe paski emanujące jako promienie światła z ręki, głowy lub ciała mogą wskazywać na uzdrowiciela.

PASTELE ; Dotyczy wrażliwości i potrzeby spokoju. Są postrzegane jako miękkie połączenie światła i koloru.

BRĄZOWY : Chciwy, opanowany, o ograniczonym umyśle.


ODCIENIE BRĄZOWE ; Brudny brązowy : utrzymuje negatywną energię, niepewność.


Przydatny artykuł :Jak zobaczyć i przeczytać aurę?
Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska +48 577-101-675

Wielka Brytania  +44 7511-961-102


RECENZJE


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...