piątek, 7 lutego 2020

Taniec z kosmicznym przepływem-Synchroniczność

 
Taniec z kosmicznym przepływem-Synchroniczność
DZIEŃ DOBRY BARDZO, CUDOWNI.
Jesteśmy prowadzeni. 

W naszym sercu, umyśle i duszy pojawia się obecność, która nas prowadzi i kieruje . Znaczące zbiegi okoliczności lub synchronizacje otwierają nas na nowe spostrzeżenia i pomagają nam zrozumieć siebie i to, co dzieje się wokół nas w nowy sposób. Synchroniczność to intuicja wyrażona w świecie zewnętrznym.

Synchroniczność nie jest przypadkowa. Wszechświat starannie zaaranżował pozornie niemożliwe zbieżności rzeczy, ludzi, wydarzeń i warunków. Nie ma znaczenia, jak wielki lub mały może być ten zbieg okoliczności. Natychmiast rozpoznajemy, kiedy przecinamy się z kosmosem . Chociaż inni mogą nie zawsze być w stanie to poczuć i zobaczyć, wiemy, kiedy dotyka nas transcendencja. Serce się uśmiecha, umysł otwiera a dusza radośnie obraca się i skacze.

Spojrzenie w zapomnianą rzeczywistość

Synchroniczność daje nam wgląd w rzeczywistość, o której zapomnieliśmy. Przemawiają do autentycznej jaźni, która czuje się komfortowo i jak w domu w sferze kosmicznej prawdy . Pomimo potężnego wpływu, jaki może mieć na nas synchroniczność, zbyt szybko próbujemy ją osłabić racjonalizacją.

Chcemy wrócić do logiki i racjonalności, jakby kosmiczne drzwi nie otworzyły się gwałtownie. Myślący umysł chce przejąć kontrolę i wyjaśnić magię i niewytłumaczalne; nie pozwól na to.

Żyj z tajemnicą i pozwól jej przepływać przez umysł, ciało i ducha jak leczniczy balsam. Synchroniczność zaprasza nas do doświadczania życia poprzez kosmiczny portal połączenia i jedności. Zanurz się w głębokich promieniach uniwersalnego prądu siły życiowej i pozwól mu promować i wspierać aspekty jaźni, których nie zawsze mamy odwagę poznać.

"Synchroniczność to niewytłumaczalny i głęboko znaczący zbieg okoliczności, który porusza duszę i daje przebłysk własnego przeznaczenia." Phila Cousineau

Pomocne sugestie, jak zwiększyć przepływ

Oto kilka sugestii, które mogą pomóc zwiększyć przepływ synchronizacji:

Zapytaj o synchronizację

Proste, ale prawdziwe, kiedy prosimy o synchronizację, doświadczamy ich. Kiedy odpuszczamy nasze oczekiwania dotyczące tego, jak i kiedy się pojawiają, naturalnie wpływają one na nasze życie w zaskakujący sposób. Po prostu stwórz intencję i pozwól wszechświatowi to zamanifestować.

Zwróć uwagę na efekt

Bez względu na to, jak duże, małe lub nieistotne mogą się wydawać, liczy się wpływ, jaki synchroniczność wywiera na nasze serce i duszę. Kiedy dostrzegamy synchroniczność i obejmujemy ją, mnożą się.

Komunikuj się ze swoim otoczeniem

Wyobraź sobie synchronizację jako formę lub komunikację ze wszechświatem . Nie zawsze zauważamy, kiedy boska obecność odpowiada na nasze potrzeby i prośby. Synchroniczność daje nam znać, że jesteśmy widoczni i słyszani. Są wizytówką informującą nas, że jesteśmy obserwowani i że płyniemy z prądem naszej duszy.

Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami

Synchroniczność ostrzega nas przed możliwościami i otwiera nas na wyższą mądrość i miłość. Dostrzeżenie ich i działanie na ich podstawie wzmacnia naszą energię duszy i prowadzi nas w stronę pozytywów. Chociaż życie może czasami stanowić wyzwanie, synchronizacja przypomina nam, że nieoczekiwane szczęście może spotkać nas w zaskakujący sposób.

Miej wdzięczność

Żyj ze świadomością, że nadchodzi wspaniała, własnoręcznie wykonana niespodzianka. Powiedz, dziękuję, przesuń wielki pocałunek i zatańcz z kosmicznym strumieniem wszystkiego, co jest. Pozytywna i obfita energia uniwersalnej boskiej radości i kreatywności jest dla nas dostępna, gdziekolwiek jesteśmy i cokolwiek robimy.

WIOLETTA TYLMAN


Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska +48 577-101-675

Wielka Brytania  +44 7511-961-102


RECENZJE


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...