Reiki Kundalini I,II ,III Mistrz /Nauczyciel

 Czy chciałbyś móc podnieść swoje wibracje, rozszerzyć moc umysłu poprzez medytację i podróże astralne, zwiększyć swoje bogactwo i promieniować energią?

Kundalini Reiki jest jednym z moich ulubionych systemów ze względu na swoją prostotę, a jednocześnie bardzo  potężne uzdrawianie, energii. Została ona założona przez Ole Gabrielsena.  U którego byłam szkolona  

Kundalini Reiki to niesamowita technika uzdrowienia, która jest prosta w użyciu. Dzięki dostrojeniu otwierają się i wzmacniają kanały energetyczne w Twoim ciele. Dzięki temu energia Reiki przepływa przez Twoje ciało i uwalnia wszystkie  blokady energetyczne

Kundalini to zwinięta energia podstawowa u podstawy kręgosłupa. Kiedy ta energia jest wykorzystywana, otwierają się określone kanały lecznicze i czakry, a ty uzyskujesz dostęp do nieograniczonej energii leczniczej z wnętrza siebie i otoczenia.

Czakra korzenia to centrum energetyczne zlokalizowane w pobliżu kości ogonowej i służy jako portal dla energii Kundalini. Stymulowana energia wystrzeliwuje przez całe ciało, przez główny mikrokosmiczny kanał kręgowy i poza czakrę korony.

Otwarty system Kundalini ostatecznie oczyszcza czakry, części ciała i kanały energetyczne.

Etapy nauki i pracy z energią w systemie Kundalini Reiki

Jak wspomniałam system ten opracowany został przez Ole Gabrielsen i składa się z trzech integralnych stopni tzw. stopni Kundalini Reiki. Podczas nauki każdego ze stopni, mistrz ,nauczyciel przekazuje wiedzę oraz dokonuje dostrojeń, nazywanych również inicjacjami w Kundalini Reiki.


Podczas trwania szkoleń, uczeń otrzymuje wiedzę:

 • Jak doświadczać i wykorzystać energię Kundalini Reiki w codziennym swoim życiu,
 • Jaka jest różnica pomiędzy energią Kundalini a energią Reiki i dlaczego te dwie energie zostały z sobą połączone,
 • Jak stosować energię Kundalini Reiki oraz Ogień Kundalini dla innych osób,
 • Jak przekazywać dar Kundalini Reiki (dostrajać – inicjować inne osoby).

W systemie KR wyróżnia się tylko trzy stopnie.  Ole Gabrielsen przekazał mi dodatkową wiedzę i system przeprowadzania jeszcze bardziej skutecznego dostrojenia w jeden procedurze inicjacyjnej. Od teraz nie ma konieczności przechodzić trzech oddzielnych inicjacji – ten proces zastępuje jedno kompletne dostrojenie zawierające w sobie I, II oraz III st. Kundalini Reiki.

Nowa procedura dostrojenia nazwana została procedurą inicjacji  Kundalini Reiki Millennium.  Zapisy tutaj 


Trzy poziomy dostrojenia

I stopień KR to otwarcie i oczyszczenie czakr korony, serca oraz kanałów energetycznych i czakr dłoni. Główny kanał energetyczny jest przygotowany do przebudzenia Kundalini. Otrzymując pierwszy stopień Kundalini Reiki, można przesyłać energię na odległość.

II stopień KR  czakra trzeciego oka jest już otwarta. Kundalini budzi się. Energia Kundalini jest stale uwalniana z czakry agni (poniżej czakry muladhara). Na tym etapie pobudzenia, wzmacniają się kanały energetyczne w celu całkowitego pobudzenia energii Kundalini. Otrzymując  drugi stopień Kundalini Reiki, można stosować bardzo przyjazną medytację Reiki Kundalini, która ma na celu pobudzenie i wzmocnienie przepływu energii. Po około 4 – 5 dniach od przyjęcia inicjacji II stopni, cały system energetyczny jest oczyszczony i wzmocniony.

III stopień KR  Wszystkie czakry są już oczyszczone, otwarte i wzmocnione. Wszystkie kanały są „powiększone”. Kundalini jest w stanie dotrzeć do czakry korony i tam się wyzwolić. Trzeci stopień Kundalini Reiki to stopień mistrza i nauczyciela. Otrzymując dar inicjacji trzeciego stopnia Kundalini Reiki, otrzymuje się uprawnienia do przekazywania wiedzy oraz udzielania inicjacji innym osobom.

Pamiętajcie, że Kundalini Reiki Poziom III w żadnym wypadku nie powoduje pełnego Powstania Kundalini. Wznoszenie Kundalini zajmuje około roku medytacji nad każdą czakrą. Ale można przyśpieszyc ten proces  za pomocą indyjskiej medytacji czakralnej, pranajamy i japońskiego uzdrawiania Ki. Warto dalej się rozwijać i poznać  różne częstotliwości rezonansowania czakr. Udowodniono , że słuchanike pewnych częstotliwości stymuluje przebudzenie czakr - i prowadzi do powstania Kundalini.

Wraz z kompletną inicjacją Kundalini Reiki uczeń otrzymuje możliwość prowadzenia dodatkowych, specjalistycznych zabiegów energetycznych.

 1. Diamentowe Reiki;
 2. Kryształowe Reiki;
 3. DNA Reiki;
 4. Reiki Traum Urodzeniowych;
 5. Reiki Lokacji;
 6. Reiki Poprzednich Wcieleń;
 7. Balans Reiki.

Gdy osiągniesz rezonans Kundalini poziomu III, możesz opcjonalnie ,dodatkowo dostroić cię do poziomu 9, jeśli poczujesz potrzebę bardziej przenikliwego przepływu energii.

 Dostępne są następujące opcje:

Kundalini Reiki Booster 1-2-3(Kundalini Reiki 4-5-6)

Te dostrojenia wzmacniają otrzymane wcześniej dostrojenia, Kundalini Reiki 1-2-3. Po każdym wzmacniaczu czakry, główny kanał energetyczny i meridiany dłoni są poszerzane i wzmacniane. Po Kundalini Booster 3, twój rezonans przy przywołaniu Reiki zostanie zwiększony o ok. 100 procent! 

Kundalini Reiki Booster 4-5-6(Kundalini Reiki 4-5-6)

Te dostrojenia wzmacniają poprzednie dostrojenia Kundalini Reiki na poziomach 1-6. Przy każdym dodatkowym wzmacniaczu czakry i kanały prowadzące do rąk są powiększane i wzmacniane. Kundalini Reiki Booster 6, umożliwia przekazywanie Reiki o ok. 300 procent więcej niż tych, którzy osiągnęli poziom 3. 

Uwaga :Możemy szkolić innych do poziomu jaki sami mamy.

 

Jesteśmy Członkami International Practitioners of Holistic Medicine  ,nasza Akademia posiada uprawnienia szkoleń ,czyli tzw. akredytację .
 Uzyskanie akredytacji na kursy szkoleniowe zapewnia poparcie naszej Akademii w świecie Holistycznym  i zapewnia dalsze uznanie i wiarygodność jako profesjonalnego dostawcy szkoleń.

Dzięki temu nasi uczniowie będą mogli po ukończonym kursie i zdanym teście jeśli dotyczy  (potwierdzenie dyplom, certyfikat,zaświadczenie )również dołączyć z do IPHM jako już  profesjonalni terapeuci / praktycy  mogący wykonywać swoj zawód.

Wszystkie kursy są akredytowane ,a każdy  Dyplom ,Certyfikat ma unikalny Hologram którego nie da się podrobić Każdy kurs (dyplom) ma swój unikalny wzór ,dzięki temu z dumą powiesisz go, je na swojej ścianie ,ponieważ każdy będzie inny ,i każdy potwierdzi Twoją wiedzę i nabyte  umiejętności .

Do  każdego kursu są wliczone : materiały,konsultacje on-line ,test sprawdzający wiedzę teoretyczna i praktyczną (jeśli dotyczy)oraz upominki związane z danym kursem.

Dyplomy,Certyfikaty są wystawiane w języku angielskim lub polskim  na życzenie ucznia, bez dodatkowych kosztów, możliwość otrzymania Dyplomu w pdf

Zapisy poprzez formularz kontaktowy na stronie , mailowo lub telefonicznie .

Kontakt: PL. 0048570 851 655 UK.00447511961102 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com ,

Facebook

 

Cennik:

Kundalini Reik I-250zl

Kundalini Reiki II-450zł.

Kundalini Reiki III Mistrz/Nauczyciel-750 zł

Boostery:do omówienia podczas kursu

Kundalini Milenium Mistrz  1200zł Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Ćwiczenie uważności i wdzięczności

  "Wdzięczność nadaje sens naszej przeszłości, przynosi pokój na dziś i tworzy wizję jutra." Wdzięczność pozwala dostrzec swoje bł...

Popularne posty