KURS CZAKROTERAPII I AURY


Witamy na tym bardzo wszechstronnym i profesjonalnym kursie uzdrawiania czakr i aury. Na tym kursie dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby rozpocząć działalność jako Praktykujący uzdrowiciel.

Twoje ukończone  szkolenie kwalifikuje Cię do wykonywania zawodu i uzyskania ubezpieczenia jako Praktyk Uzdrawiania Czakr i Aury co czyni go wyjątkowym.

Nasze samopoczucie i szczęście zależą od zdrowia naszego umysłu, ciała i ducha, a te zależą od dobrego samopoczucia energii w naszym ciele. Brak równowagi energetycznej wpływa na nasze zdrowie. Dyplomowy kurs uzdrawiania czakr i aury bada koncepcje czakr i aur, podając pełne i jasne wyjaśnienia, w jaki sposób blokady w naszych centrach energii czakr i nieoczyszczonej aury mogą prowadzić do dysonansu psychicznego, fizycznego i duchowego. Dowiesz się, jak rozpoznać ich objawy i jak leczyć siebie i innych z określonych dolegliwości poprzez uzdrawianie energią.

Teoria głównych ośrodków energetycznych naszych ciał, zwanych czakrami, znajduje się w wielu praktykach leczniczych. Czakry są odpowiedzialne za nasze samopoczucie energetyczne, emocjonalne, fizyczne, psychiczne, umysłowe i duchowe. Dyplomowy kurs uzdrawiania czakr i aury zapewnia kompleksowe zrozumienie tego, jak działają, gdzie się znajdują, ich znaczenia i jak każda z nich rządzi naszym umysłem, ciałem, emocjami i duchem.

W miarę jak twoja wiedza na temat czakr będzie się poszerzać , na kursie omówione zostaną   problemy, które mogą wystąpić w czakrach oraz jakie są objawy i środki zaradcze, a także jak je oczyścić i stymulować.  

Zyskasz zwiększoną świadomość tego, która z czakr jest niezrównoważona przez obecne objawy, niezależnie od tego, czy są nadmiernie lub niedostatecznie aktywne, kilka prostych sposobów na zapewnienie ogólnego uzdrowienia wszystkich czakr, co poczujesz , gdy będą w stanie równowagi oraz jak  je stymulować .

Dostępnych jest kilka narzędzi, które pomogą w aktywacji, zrównoważeniu lub wzmocnieniu energii czakr. Kurs nauczy cię jak wybierać i używać kamieni leczniczych, olejków eterycznych, wahadeł itd, aby leczyć określone czakry aby zapewnić ogólną równowagę.DIAGRAM STANU ENERGETYCZNEGO  CZAKR
DIAGRAM STANU ERGETYCZNEGO  CZAKRDIAGRAM DO DIAGNOZY CZAKR
DIAGRAM CZAKRALNY 


MINERAŁY CZAKRALNE
MINERAŁY CZAKRALNEPOLA AURYCZNE

Aura to pole energetyczne otaczające osobę lub przedmiot. Składające się z kolorowych warstw pole to można wyczuć, a nawet zobaczyć, i może wiele powiedzieć o osobie, którą otacza, ponieważ warstwy zawierają informacje związane z ich ciałem fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Ten kurs uczy, czym są aury oraz jak je wyczuwać i  je widzieć. Dowiesz się lokalizacji, koloru i znaczenia siedmiu warstw aur. Ludzie zwykle mają jeden lub dwa kolory, które dominują lub stale migają w ich aurze, co może wskazywać na szczególne cechy fizyczne lub emocjonalne; dowiesz się również , jak przetłumaczyć te kolory.

W życiu codziennym ludzie gromadzą niepożądane energie, a regularne oczyszczanie aury sprzyja zdrowiu i samopoczuciu. Im dłużej aura osoby pozostaje bez oczyszczenia, tym bardziej jej system energetyczny będzie przyciągał niższe, niezdrowe wibracje. Na kursie uzdrawiania czakr i aury dowiesz się , co może pójść nie tak z aurą danej osoby, jak rozpoznać, kiedy aura wymaga oczyszczenia, oraz ogólne i szczegółowe sposoby jej oczyszczenia.

 Kurs zakończy się wskazówkami, jak przeprowadzić sesję uzdrawiania. Obejmuje  instrukcje dotyczące przygotowania się, samodzielnego prowadzenia sesji (w tym dodatkowe wskazówki), porady dla klienta po leczeniu oraz informacje na temat obowiązków etycznych.

Dzięki niezwykle szczegółowej eksploracji czakr, aur i uzdrawiania energią, ten kurs może być dla każdego. Dzięki praktycznym technikom i wyjaśnieniom możesz zacząć korzystać z tej nowej wiedzy, aby zapewnić uzdrowienie sobie, przyjaciołom, rodzinie i przyszłym  klientom.


Certyfikat-przykład 

CZAKTOTERAPIA DYPLOM


Akademi jest  członkiem International Practitioners of Holistic Medicine  , posiada uprawnienia szkoleń ,czyli tzw. akredytację .
 Uzyskanie akredytacji na kursy szkoleniowe zapewnia poparcie naszej Akademii w świecie Holistycznym  i zapewnia dalsze uznanie i wiarygodność jako profesjonalnego dostawcy szkoleń.

Dzięki temu nasi uczniowie będą mogli po ukończonym kursie i zdanym teście jeśli dotyczy  (potwierdzenie dyplom, certyfikat, zaświadczenie )również dołączyć z do IPHM jako już  profesjonalni terapeuci / praktycy  mogący wykonywać swój zawód.

Wszystkie kursy są akredytowane ,a każdy  Dyplom ,Certyfikat ma unikalny Hologram którego nie da się podrobić Każdy kurs (dyplom) ma swój unikalny wzór ,dzięki temu z dumą powiesisz go, je na swojej ścianie ,ponieważ każdy będzie inny ,i każdy potwierdzi Twoją wiedzę i nabyte  umiejętności .

Do każdego kursu są wliczone : materiały, konsultacje on-line ,test sprawdzający wiedzę teoretyczna i praktyczną (jeśli dotyczy)

Dyplomy, Certyfikaty są wystawiane w języku angielskim lub polskim  na życzenie ucznia, bez dodatkowych kosztów, możliwość otrzymania Dyplomu w pdf

Zapisy poprzez formularz kontaktowy na stronie , mailowo lub telefonicznie .

Cena kursu :900zł.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska +48 577-101-675

Wielka Brytania  +44 7511-961-102


RECENZJE


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...