Konsultacja numerologiczna - biznesowa

 

W zaciekle konkurencyjnym świecie biznesu każda przewaga może mieć znaczenie. Poza tradycyjnym marketingiem i strategią, pojawiło się niekonwencjonalne, ale intrygujące narzędzie, które wpływa na sukces biznesowy i jest to numerologia. 

Numerologia, to nauka o liczbach i ich mistycznym znaczeniu, znalazła swoje miejsce w sferze korporacyjnej jako środek do kształtowania i ulepszania nazw biznesowych i marek. Fascynująca dziedzina numerologii bada, w jaki sposób można ją zastosować dla firm i marek, ostatecznie wpływając na ich sukces i reputację.

Numerologia w biznesie to fascynujące narzędzie, które może pomóc firmie osiągnąć sukces. Wybór odpowiedniej liczby firmy i zrozumienie jej znaczenia może wpłynąć na jej rozwój i prosperowanie. Niezależnie od tego, czy wierzysz w moc liczb, czy nie, warto rozważyć, jakie liczby mogą pomóc Twojej firmie osiągnąć sukces.  Energie wibracyjne związane z liczbami odgrywają subtelną, ale znaczącą rolę we wpływaniu na sukces i reputację firm.


Wybór Nazwy Firmy:

Pierwszym krokiem w zastosowaniu numerologii w biznesie jest wybór odpowiedniej nazwy. Numerolodzy analizują wibracje nazwy, aby określić jej zgodność z celami i wartościami firmy.  Liczba Firmy musi być spójna z celami, założeniami firmy, jaką dziedziną chce się zajmować. Każda wibracja liczby ma określone możliwości wpływu na konkretną działalność.

Analiza Numerologiczna:

Numerolodzy dzielą nazwy firm na litery składowe, przypisując każdej literze wartość liczbową w oparciu o określony system numerologiczny (np. pitagorejski lub chaldejski). Wartości te są następnie sumowane w celu obliczenia liczby jednocyfrowej lub głównej, która reprezentuje wibracje nazwy.

Data Rejestracji :

Na sukces biznesowy wpływa również data rejestracji firmy. Zarejestrowanie firmy w dniu, który nie pasuje do jej własnej nazwy numerologicznej, może skutkować stratami biznesowymi, a nawet bankructwem. Dzięki numerologii jesteśmy w stanie wyliczyć konkretną datę rozpoczęcia działalności z korzyścią dla właściciela i samej firmy. 

Synchronizacja z właścicielem  :

Wszelkie dodatkowe dane tj. imiona, nazwiska, data urodzenia właściciela, również ma kluczowe znaczenie.

 Co trzeba wyliczyć ?
Wibracja drogi życia 
Wibracja roku, miesiąca, dnia osobistego i uniwersalnego.
Wibracja cyklu możliwości 
Wibracja cyklu kwartalnego

Uwaga Numerologiczne 7 a także osoby urodzone 7, 16, 25 nie powinny wchodzić w spółki. Trzeba zabrać o szczegółowe umowy i pilnować dokumentacji. 

Dodatkowo sprawdzić warto numer telefonu, podpis, adres , numer lokalu....

Rekrutacja pracowników:

Oprócz nazwy firmy, numerologia może być również wykorzystana do obliczenia liczby ścieżek życiowych kluczowych osób w organizacji, takich jak dyrektor generalny, menager, właściciel itd. Zrozumienie tych liczb dotyczących ścieżek życiowych może zapewnić wgląd w styl przywództwa i potencjalne wyzwania, jakie mogą napotkać w kierowaniu firmą.

Zmiany w firmie:

Masz już firmę nie wyobrażasz jej zamknięcia i ponownego otwarcia, ale wciąż masz pod górkę ?
Nie martw się, Numerologia to cudowna dziedzina która nie ma swojego końca, dzięki niej możemy zmodyfikować nazwy ,daty itd. byś mógł odnieść swój wymarzony sukces. 

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd. 
Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
Serdecznie zapraszam na sesje REIKI,ODCZYTY KRONIK AKASZY, ODCZYTY NUMEROLOGICZNE  
oraz
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 


e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102

RecenzjeBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...