Reiki Kundalini Millennium

Reiki Kundalini Millennium
Reiki Kundalini Millennium

W systemie KUNDALINI REIKI  wyróżnia się trzy stopnie. Ole Gabrielsen przekazał mi dodatkową wiedzę i system przeprowadzania jeszcze bardziej skutecznego dostrojenia w jeden procedurze inicjacyjnej. Od teraz nie ma konieczności przechodzić trzech oddzielnych inicjacji – ten proces zastępuje jedno kompletne dostrojenie zawierające w sobie I, II oraz III st. Kundalini Reiki.

Nowa procedura dostrojenia nazwana została procedurą inicjacji 

Kundalini Reiki Millennium.   

Kundalini Reiki to potężna i unikalna forma techniki uzdrawiania Reiki, wywodząca się od Wniebowstąpionego Mistrza Kuthumi. Może pomóc ci uzyskać znacznie większe korzyści z różnych form pracy z energią , uzdrawianiem i pomóc w twojej duchowej ewolucji w kierunku oświecenia.

Energia z Kundalini Reiki Millennium jest silniejsza niż poprzednie wersje i może być przekazywana w ramach 1 dostrojenia zamiast 3 poziomów starszych wersji. To od ciebie zależy, czy istnieje potrzeba przejścia na nowszą energię, jeśli wcześniej byłeś dostrojony do Kundalini Reiki. Oraz którą wersje chcesz doznać podczas pierwszych kroków swoich z Kundalini

Kundalini Reiki to jeden z moich ulubionych systemów Reiki, z którego korzystam codziennie. Jest to prawdopodobnie najbardziej znany z systemów Reiki Ole Gabrielsena, który przez lata rozwijał energię dzięki różnym modyfikacjom. Kundalini Reiki Millennium jest najnowszą zaktualizowaną wersją i zawiera najbardziej szczegółową i obszerną instrukcję .

Ten system jest bardzo mocny i potężny, a jednocześnie prosty w użyciu. Bezpiecznie aktywuje energię Kundalini w osobie i stopniowo zwiększa rozmiar i siłę energii, która jest skierowana przez system czakr i główny kanał energetyczny ciała. 

Przed dostrojeniem się do Kundalini Reiki korzystałam głównie z Usui Reiki oraz Reiki Vibes (ta właśnie się tworzy i za nie długo znajdziecie ją tylko u nas ,ponieważ wciąż odbywam praktykę i możność jej poznawania i doświadczania ) . Systemy te są moimi fundamentalnymi systemami Reiki i uwielbiam je. 

Kundalini pokazała mi  jak potężna i zintensyfikowana jest energia przepływu ,podczas sesji uzdrawiania. 

Ta najnowsza wersja zawiera aktywację dwóch spiralnych kanałów energii wokół kręgosłupa, które są symbolicznie reprezentowane przez Kaduceusza. 

Te kanały energetyczne aktywują DNA za pomocą Kundalini. Według Ole ta aktywacja może pomóc w zwiększeniu odkrywania ukrytych talentów i darów, w tym wspomnień i talentów z poprzednich wcieleń.Ta energia pozwala ludzkości połączyć się z jej wewnętrzną siłą i połączyć się z sercem ziemi, aby powrócić do niej i wznieść się jako całość.

*Do tego dostrojenia dołączona jest obszerna instrukcja i certyfikat!

Wraz z kompletną inicjacją Kundalini Reiki uczeń otrzymuje możliwość prowadzenia dodatkowych, specjalistycznych zabiegów energetycznych.

  1. Diamentowe Reiki;
  2. Kryształowe Reiki;
  3. DNA Reiki;
  4. Reiki Traum Urodzeniowych;
  5. Reiki Lokacji;
  6. Reiki Poprzednich Wcieleń;
  7. Balans Reiki.

Nauczysz się wykonywania pełnego leczenia i uzdrawiania na odległość, określonej medytacji Kundalini (wykonując tę medytację, zwiększasz moc płomienia w ogniu -energii Kundalini. W ten sposób wszystkie czakry / systemy energetyczne zostają oświecone oraz następuje oczyszczenie. Ponadto uczysz się, jak przekazać system Kundalini Reiki Millenium. 


Jesteśmy Członkami International Practitioners of Holistic Medicine  ,nasza Akademia posiada uprawnienia szkoleń ,czyli tzw. akredytację .
 Uzyskanie akredytacji na kursy szkoleniowe zapewnia poparcie naszej Akademii w świecie Holistycznym  i zapewnia dalsze uznanie i wiarygodność jako profesjonalnego dostawcy szkoleń.

Do  każdego kursu są wliczone : materiały, konsultacje on-line ,dostrojenie.

Kursant otrzymuje: Certyfikat w języku polskim lub angielskim + materiały kursowe Certyfikaty posiadają wymagane pieczątki oraz posiadają zabezpieczenie w postaci numerowanego hologramu którego nie można podrobić i jest zabezpieczeniem przed fałszywymi dyplomami i certyfikatami. Wszystkie kursy są akredytowane ,a każdy  Dyplom ,Certyfikat  ma swój unikalny wzór .

Zapisy poprzez formularz kontaktowy na stronie , mailowo lub telefonicznie .

Cennik:

Kundalini Milenium -Mistrz,Nauczyciel  3 w 1 

 1200zł 

Więcej o Kundalini tutaj


Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska +48 577-101-675

Wielka Brytania  +44 7511-961-102


RECENZJE

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111