Kurs Kronik Akaszy

 

Kurs Kronik Akaszy

Kroniki Akaszy są tematem zainteresowania wielu poszukiwaczy duchowych. 

Uważa się, że to kosmiczne archiwum zawiera historię każdej duszy i jej podróży w czasie. 

Zrozumienie Kronik Akaszy 

Kroniki Akaszy stanowią kompendium wszelkiej wiedzy z zakresu ludzkich doświadczeń, historii świata i uniwersalnych prawd duchowych. To opowieść o wędrówce każdego człowieka, zbiór prawd duchowych, światło miłości i kosmiczny aspekt istnienia. Kroniki Akaszy to kosmiczne archiwum zawierające informacje o każdej duszy i jej podróży w czasie. 

 Termin Akasza pochodzi od sanskryckiego słowa oznaczającego „eter” lub „niebo” i odnosi się do przestrzeni/ wymiaru, w którym przechowywane są informacje. Akasza odnosi się do płaszczyzny eterycznej, która jest subtelnym polem energii otaczającym i przenikającym wszystko. Uważa się, że Kroniki Akaszy są skarbnicą wszystkich myśli, działań i emocji każdej duszy, która kiedykolwiek żyła. 

Historia czytania Kronik Akaszy sięga starożytnego Egiptu, starożytnego Sumeru, Egiptu i Grecji, cywilizacji Majów gdzie to kapłani i arcykapłani "czytali" Kroniki, a za ich pośrednictwem reszta ludzi poznała swoją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

 Obecnie dostęp do Kronik Akaszy jest praktyką duchową, która staje się coraz bardziej popularna, w miarę jak coraz więcej ludzi stara się zrozumieć swój cel i głębszy sens swojego życia.

Korzyści z dostępu do Kronik Akaszy są liczne. Uzyskując dostęp do tego wymiaru, możemy uzyskać głębsze zrozumienie swojego celu, swojej przeszłości i przyszłości. Potrafią także leczyć wzorce niespójne ze światłem swojej duszy, pokazując gdzie leży nasza odpowiedzialność za tworzenie własnej rzeczywistości tu i teraz oraz w przyszłości.  Ogólnie rzecz biorąc, dostęp do Kronik Akaszy może być przemieniającym i pouczającym doświadczeniem dla osób pragnących pogłębić swoje duchowe zrozumienie i połączenie ze Wszechświatem.

Dostęp do Kronik Akaszy może zapewnić wgląd w przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, a także pomóc zrozumieć cel życia i ścieżkę duchową. 

Duchowe znaczenie Kronik Akaszy polega na ich zdolności do zapewnienia wglądu w cel życiowy i ścieżkę duchową danej osoby. Uzyskując dostęp do Kronik Akashy, możemy uzyskać głębsze zrozumienie swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. To zrozumienie może pomóc nam pojąć swoje doświadczenia i zapewnić wskazówki, jak iść dalej w życiu. Kroniki mogą również pomóc zidentyfikować i uwolnić się od wszelkich negatywnych wzorców lub przekonań, które mogą powstrzymywać nas od osiągnięcia pełnego potencjału.

Poznanie Kronik Akaszy może zapewnić liczne korzyści dla rozwoju osobistego i duchowego. Jedną z najważniejszych korzyści jest zwiększona samoświadomość i zrozumienie celu swojego życia. Uzyskując dostęp do Kronik, poszczególne osoby mogą uzyskać jasność co do swoich przeszłych doświadczeń (np. z poprzedniego życia)  i tego, w jaki sposób ukształtowały swoją obecną sytuację. To zrozumienie może pomóc podejmować bardziej świadome decyzje i podejmować kroki w kierunku osiągnięcia celu życiowego. 

Kurs Kronik Akaszy

Kolejną korzyścią płynącą z poznawania Kronik Akaszy jest wzmocniona intuicja duchowa. W miarę jak ludzie lepiej zaznajomią się z dostępem do tej przestrzeni, mogą rozwinąć głębsze połączenie ze swoją intuicją i duchowym przewodnictwem. To połączenie może pomóc w pokonywaniu wyzwań życiowych z większą łatwością i pewnością siebie. Wreszcie, poznanie Kronik może poprawić umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów. 

Jak już wiesz Akasza, to wszystko co nas otacza, to przestrzeń energii, zwana eterem, w którym w postaci wibracji, zapisane są wszelakie informacje. Na tym, polega również umiejętność czytania symboli w postaci obrazów, sytuacji czy głosów, myśli, bądź szeptów, jako jasnosłyszenie czy też jasnowidzenie. Jasnowidzenie to dar, który, przy odrobinie chęci, możemy wyćwiczyć. 

Kroniki Akaszy to energetyczne Pole Informacji Wszechświata, w którym zanurzone jest wszystko co istnieje, przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. 

Komunikacja z kwantowym polem Akaszy ma wymiar niematerialny - jest to pole energetyczne interaktywne, dzięki czemu dusza człowieka może się z nami komunikować na planie informacji elektromagnetycznej, czyli poprzez zapisaną informację w postaci kwantów światła, płynącą wprost do energetycznego pola serca i synchronizującego się z jego wibracją kwantowego uzdrawiania.

Jest to bogactwo obfitości informacji, z której każdy może czerpać garściami. Rozmowa w Kronikch Akaszy to wrodzona umiejętność każdego człowieka. Wystarczy oczyścić ciało, emocje, uczucia i myśli z energetycznych toksyn, przypomnieć sobie o niej i działać. 

Uruchom swoją moc jasnowidzenia! Połącz się z mądrością Wszechświata i poznaj sekrety Kronik Akaszy omawiane podczas warsztatów. Warsztaty te wraz z praktycznymi ćwiczeniami odbywają się zawsze w szkoleniu indywidualnym. Seminarium obejmuje szeroki zakres tematów związanych z tą praktyką duchową. Kurs rozpoczyna się od przeglądu Kronik Akaszy i ich tła historycznego. Obejmuje techniki dostępu do zapisów i ich interpretacji. Ćwiczenia praktyczne i sesje praktyczne są również kluczowym elementem szkolenia w Academy of Energy Crd. 

Żyjemy w dynamicznych czasach bezprecedensowych możliwości, które zachęcają nas do osiągnięcia naszego osobistego przeznaczenia i urzeczywistnienia celów naszej Duszy. W tej indywidualnej klasie Światło Akaszy wzmacni Inspirowaną Manifestację… Twoje osobiste pragnienia znajdą spełnienie w świecie, w którym żyjemy. Teraz jest czas, aby pobudzić świadomość swoich najskrytszych snów, usunąć przeszkody, zawrzeć pokój z ludzkim JA i ujawnić swoje największe prawdy. Dla twojej satysfakcji i dla dobra ludzkości. Doświadcz jakości życia, na jakie zasługujesz. Podczas tej podróży połączysz się ze swoją Duszą na głębokim poziomie i odkryjesz całą mądrość i dary dostępne w Kronikach Akaszy, które czekają na ciebie. 

Dowiesz się:

 • Jak czytać Kroniki Akaszy dla siebie i innych.
 • Jak otworzyć się ,na swoje przeznaczenie i manifestację. Akaszy
 • Zidentyfikować cele swojej duszy.
 • Rozpoznawać i usuwać przeszkody.
 • Jak dokonywać świadomych wyborów wzmacniających natchnioną manifestację.
Oprócz dostarczania informacji potrzebnych do przeczytania Kronik Akaszy, szkolenie obejmuje techniki, które mogą pomóc w dalszym rozwijaniu twoich umiejętności. Dowiesz się, jakie są następujące kwestie i jak każdy z nich może pomóc: oczyszczanie intencji, praca z cieniem ,uzdrawianie relacji itp. 

Poniżej spis treści szkolenia 👇👇👇
Spis treści szkolenia-KRONIKI AKASZY

Lekcji jest 12, szkolenie trwa 3 miesiące plus 3 miesiące części praktycznej. Daje to wystarczająco dużo czasu na pogłębienie wiedzy i zdobycie praktycznych umiejętności. 

Seminarium prowadzę jeden na jednego za pośrednictwem platformy komunikacyjnej (typu zoom) nie ma grup czy klas mieszanych. Każdy "uczeń" prowadzony jest indywidualnie w swoim tempie . Rozwój duchowy to kwestia bardzo indywidualna i wyścig tu nie jest wskazany. Pomimo ze szkolenia są online nie odbywają się na platformach samoobsługowych ,nie są również to szkolenia audio .
Widzimy się i słyszymy na każdej lekcji "na żywo" (wspólna praktyka, warsztaty) Wszystkie szkolenia są akredytowane przez IPHM -
Academy of Energy Crd. , jest członkiem International Practitioners of Holistic Medicine, Akademia posiada uprawnienia szkoleń, czyli tzw. akredytację która zapewnia wiarygodność oraz pełny profesjonalizm czyli krótko mówiąc posiada wszelkie uprawnienia edukacyjne spełniając standardy w dziedzinie Medycyny Holistycznej

Serdecznie zapraszam

Kurs Kronik Akaszy (podstawowy+zaawansowany ) cena 2200zł 

Uwaga  możliwość wpłaty w ratach 

Więcej o Kronikach tutaj i tutaj

Kursant otrzymuje: Certyfikat w języku polskim lub angielskim + materiały z całego szkolenia, Certyfikat posiada wymagane pieczątki oraz zabezpieczenie w postaci numerowanego hologramu którego nie można podrobić i jest zabezpieczeniem przed fałszywymi dyplomami i certyfikatami ,dodatkowo przy tym kursie zaświadczenie z wyszczególnieniem jaka wiedzę nabył- tematy poruszone 

na 12 lekcjach patrz zdj. poniżej autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.
Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska +48 557-101-675

Wielka Brytania  +44 7511-961-102Komentarze

 1. Czy kurs odbywa się online?

  OdpowiedzUsuń
 2. TAK, zajęcia są prowadzone jeden do jednego nie ma grup czy klas mieszanych

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy posiadając certyfikat można pracować oficjalnie z innymi osobami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak oficjalnie jesteśmy Konsultantem Kronik Akaszy i możemy prowadzić sesje ;-)

   Usuń
 4. Ile trwa to szkolenie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, warsztaty trwają 3 miesiące ( 12 lekcji) ;-)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111