Kurs Kronik Akaszy

 

Kroniki Akaszy- kurs
Kroniki Akaszy -kurs


Kroniki Akaszy

Kroniki Akaszy są jak ogromna baza danych zawierająca wszystkie zapisy wszystkiego, co przeżywała twoja dusza. Wszystkie doświadczenia, dobre lub złe, są zapisane w Kronikach Akaszy twojej duszy.

Kurs ma pomóc ci  uzyskać dostęp do zgromadzonej mądrości swojej duszy, gdy rozwiniesz swoją intuicję i otrzymasz głębokie uzdrowienie, gdy uwolnisz blokady, które trzymają cię w tym  życiu.

Jesteś w stanie uzyskać dostęp do kluczowych informacji, które mogą wpłynąć na twoją zdolność do celowego życia. Kiedy wraca twoje "wspomnienie"(z poprzedniego wcielenia), to wspomnienie wiąże się z „lekcjami” z tego doświadczenia, czasem pozytywnymi, czasem negatywnymi. Lekcje te, jeśli nie zostaną zrozumiane i zastosowane, mogą wzbudzić wątpliwości i sabotować swoją obecną sytuację.

Pogłęb swoją duchową świadomość, rozwijając umiejętności ułatwiające transformację! Uzdrawianie energii, oczyszczanie przodków, przeszłe życia. To są protokoły dotyczące eksploracji zapisów Akaszy  i korzystania z dobrodziejstw tej pracy. 

Zmień swój związek z raniącymi doświadczeniami na żywo, aby doświadczyć doskonałości swojej duszy. Naucz się duchowej praktyki bezwarunkowej miłości własnej, przejdź od urazy do akceptacji, znajdź wolność od ograniczających wzorców. Aktywuj swoją wewnętrzną Matrycę Wzniesienia, aby wznieść się ponad trudności i cieszyć się blaskiem swojej duszy. Nasze duchowe uzdrowienie jest dokonywane poprzez pole Akaszy. Naucz się stosować spostrzeżenia, wskazówki i mądrość z zapisów w swoim codziennym życiu.

Seminarium Kronik Akaszy
Kurs Kronik Akaszy 

Seminarium Kronik Akaszy
Seminarium Kronik Akaszy 

Żyjemy w dynamicznych czasach bezprecedensowych możliwości, które zachęcają nas do osiągnięcia naszego osobistego Przeznaczenia i urzeczywistnienia Celów naszej Duszy. W tej indywidualnej klasie Światło Akaszy wzmacnia Inspirowaną Manifestację… 

Twoje osobiste pragnienia znajdują spełnienie w świecie, w którym żyjemy. Teraz jest czas, aby pobudzić świadomość swoich najskrytszych snów, usunąć przeszkody, zawrzeć pokój z ludzkim ja i ujawnić swoje największe prawdy. Dla twojej satysfakcji i dla dobra ludzkości. Naucz się tego  one  budzą Twoje pragnienia i wprowadzają je w życie! Doświadcz jakości życia, na jakie zasługujesz. 

Tematy poruszane w tej klasie:

 • Jak czytać Kroniki Akaszy dla siebie i innych
 • Jak otworzyć się ,na swoje  przeznaczenie i manifestację Akaszy
 • Zidentyfikować  cele swojej duszy
 • Rozpoznawać i usuwać przeszkody
 • Jak dokonywać świadomych wyborów wzmacniających natchnioną manifestację
  Spis treści Seminarium Kronik Akaszy
  Spis  treści Seminarium Kronik Akaszy

Oprócz teorii , Kurs Dyplomowy Akaszy zapewnia praktyczne wskazówki dotyczące uzyskiwania dostępu do zapisów. Dowiesz się o następujących metodach uzyskiwania dostępu: projekcji astralnej, uzyskiwanie pomocy od aniołów lub istot duchowych, medytacji Akaszy i modlitwy. 

Podczas tej podróży połączysz się ze swoją Duszą na głębokim poziomie i odkryjesz całą mądrość i dary dostępne w Kronikach Akaszy, które czekają na ciebie. 

Uzyskując dostęp do Kronik  Akaszy, będziesz mieć pytania, które chciałbyś zadać , aby dowiedzieć się czegoś więcej o sobie.

Uczęszczając na kurs Kronik Akaszy, poznasz cztery potężne pytania, które pomogą ci w rozwoju duchowym:

 • Jaki jest cel mojego życia?
 • Skąd pochodzi moja dusza?
 • Jaka jest misja mojej duszy?
 • Co powinienem zrobić by wnieść swój wkład w rozwój swojej duszy ?
Oprócz dostarczania informacji potrzebnych do przeczytania zapisów Akaszy, kurs obejmuje techniki, które mogą pomóc w dalszym rozwijaniu twoich umiejętności. Dowiesz się, jakie są następujące kwestie i jak każdy z nich może pomóc: oczyszczanie intencji, praca z cieniem ,uzdrawianie relacji itp. 

Kurs zaprojektowany jest tak, aby był dostępny dla absolutnie każdego zaczynając od poczatkujących  , ten kurs zapewnia wiedzę potrzebną do zrozumienia zapisów Akaszy i wskazówki dotyczące dokonywania pierwszych wizyt w Księdze Twojej Duszy . 
Jest to równie istotne, jeśli korzystasz już z umiejętności psychicznych i intuicyjnych i chcesz zrozumieć, w jaki sposób możesz wykorzystać swoją obecną wiedzę, aby uzyskać dostęp do zapisów.

Zajęcia dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Seminarium Kronik Akaszy jest tylko i wyłącznie jeden na jeden, wspólne ćwiczenia ,medytacje ,rozmowy są kluczem do twojego sukcesu. Uważam że poświecenie całkowitej uwagi dla "ucznia" na tej drodze jest mega ważne i istotne ,kurs trwa od 30 godzin wzwyż, ponieważ każdy z nas jest inny i doświadcza wzniosłości w różnym tempie .

Serdecznie zapraszamy  

 

Jesteśmy Członkami International Practitioners of Holistic Medicine  ,nasza Akademia posiada uprawnienia szkoleń ,czyli tzw. akredytację .
 Uzyskanie akredytacji na kursy szkoleniowe zapewnia poparcie naszej Akademii globalnie w świecie Holistycznym  i zapewnia dalsze uznanie i wiarygodność jako profesjonalnego dostawcy szkoleń.
Seminarium Reiki

Wszystkie kursy są akredytowane ,a każdy  Dyplom ,Certyfikat ma unikalny Hologram którego nie da się podrobić Każdy kurs  ma swój unikalny wzór 


Zapisy poprzez formularz kontaktowy na stronie , mailowo lub telefonicznie .

Kurs Kronik Akaszy (podstawowy+zaawansowany ) cena 2200zł Seminarium prowadzone jeden do jednego praktyka również ze mną i na mnie  

Uwaga  możliwość wpłaty w ratach 

Kontakt: (0048) 570 851 655 /(0044)75011961102

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Facebook

Więcej o Kronikach tutaj

Kursant otrzymuje: Certyfikat w języku polskim lub angielskim + materiały kursowe Certyfikaty posiadają wymagane pieczątki oraz posiadają zabezpieczenie w postaci numerowanego hologramu którego nie można podrobić i jest zabezpieczeniem przed fałszywymi dyplomami i certyfikatami ,dodatkowo przy tym kursie zaświadczenie z  wyszczególnieniem jaka wiedze nabył tematy poruszone na 12 lekcjach patrz POWYŻEJ  

Komentarze