Kurs Kronik Akaszy

 

INDYWIDUALNY KURS KONSULTANTA KRONIK AKASZY
INDYWIDUALNY KURS KONSULTANTA KRONIK AKASZY

Zrozumienie Kronik Akaszy 

Kroniki Akaszy stanowią kompendium wszelkiej wiedzy z zakresu ludzkich doświadczeń, historii świata i uniwersalnych prawd duchowych. To opowieść o wędrówce każdego człowieka, zbiór prawd duchowych, światło miłości i kosmiczny aspekt istnienia. Kroniki Akaszy to kosmiczne archiwum zawierające informacje o każdej duszy i jej podróży w czasie. Kroniki Akaszy to energetyczny odcisk każdej myśli, działania, emocji i doświadczenia, które kiedykolwiek pojawiły się w czasie i przestrzeni. Można je również rozumieć jako odciski wszystkich doświadczeń całego życia we wszystkich rzeczywistościach. Te eteryczne i holograficzne repozytoria informacji przechowują wibracje Miłości, a ich zapisy są odciśnięte na subtelnej substancji zwanej Akaszą. To właśnie Akasza przenika i tworzy wszystko we Wszechświecie, a jej wiedza jest dostępna wszędzie, przez cały czas.

 Termin Akasza pochodzi od sanskryckiego słowa oznaczającego „eter” lub „niebo” i odnosi się do przestrzeni/ wymiaru, w którym przechowywane są informacje. Akasza odnosi się do płaszczyzny eterycznej, która jest subtelnym polem energii otaczającym i przenikającym wszystko. Uważa się, że Kroniki Akaszy są skarbnicą wszystkich myśli, działań i emocji każdej duszy, która kiedykolwiek żyła. 

Historia czytania Kronik Akaszy sięga starożytnego Egiptu, starożytnego Sumeru, Egiptu i Grecji, cywilizacji Majów gdzie to kapłani i arcykapłani "czytali" Kroniki, a za ich pośrednictwem reszta ludzi poznała swoją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Akasza występuje w różnych duchowych tradycjach. W Biblii jest określane jako Księga Życia, a w innych kulturach jako Kosmiczny Umysł, Oko Boga czy Słowo Boże. To wieczna Księga Życia, zapisana energetycznie w wibracji Miłości, która łączy nas z każdą istotą we Wszechświecie.

 Obecnie dostęp do Kronik Akaszy jest praktyką duchową, która staje się coraz bardziej popularna, w miarę jak coraz więcej ludzi stara się zrozumieć swój cel i głębszy sens swojego życia.

Jakie korzyści płyną z połączenia się z Kronikami Akaszy?

Odkrywanie prawdy: Zapisy w Kronikach Akaszy zawierają wszystkie przeszłe, obecne i przyszłe możliwości dzięki wibracjom współczucia i radości. Są jak DNA Wszechświata, a ich czysta prawda pozwala nam na swobodę wyboru łaski we wszystkich rzeczach.

Samorozwój: Poznanie swojej duchowej natury i historii pozwala na rozwinięcie zdolności intuicyjnych i osobistego potencjału.

Tworzenie rzeczywistości: Dzięki Kronikom Akaszy możemy znaleźć naszą osobistą moc i stworzyć rzeczywistość, której pragniemy. To zrozumienie może pomóc podejmować bardziej świadome decyzje dzięki którym możemy osiągnąć swój cel życiowy. 

Wzmocnienie intuicji: poprzez łączenie się z tą piękna przestrzenią rozwija się w nas głębsze połączenie ze swoją duszą i duchowym przewodnictwem.

Jak już wiesz Akasza, to wszystko co nas otacza, to przestrzeń energii, zwana eterem, w którym w postaci wibracji, zapisane są wszelakie informacje. Na tym, polega również umiejętność czytania symboli w postaci obrazów, sytuacji czy głosów, myśli, bądź szeptów, jako jasnosłyszenie czy też jasnowidzenie. Jasnowidzenie to dar, który, przy odrobinie chęci, możemy wyćwiczyć. 

Kroniki Akaszy to energetyczne Pole Informacji Wszechświata, w którym zanurzone jest wszystko co istnieje, przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. 

Komunikacja z kwantowym polem Akaszy ma wymiar niematerialny - jest to pole energetyczne interaktywne, dzięki czemu dusza człowieka może się z nami komunikować na planie informacji elektromagnetycznej, czyli poprzez zapisaną informację w postaci kwantów światła, płynącą wprost do energetycznego pola serca i synchronizującego się z jego wibracją kwantowego uzdrawiania.

Jest to bogactwo obfitości informacji, z której każdy może czerpać garściami. Rozmowa w Kronikch Akaszy to wrodzona umiejętność każdego człowieka. Wystarczy oczyścić ciało, emocje, uczucia i myśli z energetycznych toksyn, przypomnieć sobie o niej i działać. 

Uruchom swoją moc jasnowidzenia! Połącz się z mądrością Wszechświata i poznaj sekrety Kronik Akaszy omawiane podczas warsztatów. Warsztaty te wraz z praktycznymi ćwiczeniami odbywają się zawsze w szkoleniu indywidualnym. Seminarium obejmuje szeroki zakres tematów związanych z tą praktyką duchową. Kurs rozpoczyna się od przeglądu Kronik Akaszy i ich tła historycznego. Obejmuje techniki dostępu do zapisów i ich interpretacji. Ćwiczenia praktyczne, medytacje i sesje praktyczne są również kluczowym elementem szkolenia w Academy of Energy Crd. 


Dowiesz się:

 • Jak otworzyć się ,na swoje przeznaczenie i manifestację. Akaszy
 • Zidentyfikować cele swojej duszy.
 • Rozpoznawać i usuwać przeszkody.
 • Jak dokonywać świadomych wyborów wzmacniających natchnioną manifestację.
 • Poznasz techniki odczytywania i interpretacji energii zapisanej w Kronikach Akaszy.
 • Nauczysz się, jak prowadzić sesje odczytu Akaszy dla innych osób

Poniżej spis treści szkolenia 👇👇👇
Spis treści szkolenia-KRONIKI AKASZY
Lekcji jest 12, szkolenie trwa 3 miesiące (jedna lekcja tygodniowo) 
Seminarium prowadzę jeden na jednego za pośrednictwem platformy komunikacyjnej (typu zoom) nie ma grup czy klas mieszanych. Każdy "uczeń" prowadzony jest indywidualnie w swoim tempie . Rozwój Duchowy to kwestia bardzo indywidualna i wyścig tu nie jest wskazany. Pomimo ze szkolenia są online nie odbywają się na platformach samoobsługowych ,nie są również to szkolenia audio .
Widzimy się i słyszymy na każdej lekcji "na żywo" (wspólna praktyka, warsztaty) Wszystkie szkolenia są akredytowane przez IPHM -
Academy of Energy Crd. , jest członkiem International Practitioners of Holistic Medicine, Akademia posiada uprawnienia szkoleń, czyli tzw. akredytację która zapewnia wiarygodność oraz pełny profesjonalizm czyli krótko mówiąc posiada wszelkie uprawnienia edukacyjne spełniając standardy w dziedzinie Medycyny Holistycznej

Serdecznie zapraszam

Kurs Kronik Akaszy (podstawowy+zaawansowany ) cena 2200zł 

Uwaga  możliwość wpłaty w ratach 

Więcej o Kronikach tutaj i tutaj

Uczeń otrzymuje: Certyfikat w języku polskim lub angielskim + materiały z całego szkolenia, Certyfikat posiada wymagane pieczątki oraz zabezpieczenie w postaci numerowanego hologramu którego nie można podrobić i jest zabezpieczeniem przed fałszywymi dyplomami i certyfikatami ,dodatkowo przy tym kursie zaświadczenie z wyszczególnieniem jaka wiedzę nabył- tematy poruszone 

na 12 lekcjach patrz zdj. poniżej 

KURS KONSULTANTA KRONIK AKASZY

INDYWIDUALNY KURS KONSULTANTA KRONIK AKASZY

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.


Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
Serdecznie zapraszam na sesje REIKI,ODCZYTY KRONIK AKASZY, ODCZYTY NUMEROLOGICZNE  oraz
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 


e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102


6 komentarzy:

 1. Czy kurs odbywa się online?

  OdpowiedzUsuń
 2. TAK, zajęcia są prowadzone jeden do jednego nie ma grup czy klas mieszanych

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy posiadając certyfikat można pracować oficjalnie z innymi osobami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak oficjalnie jesteśmy Konsultantem Kronik Akaszy i możemy prowadzić sesje ;-)

   Usuń
 4. Ile trwa to szkolenie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam, warsztaty trwają 3 miesiące ( 12 lekcji) ;-)

   Usuń

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...