Kurs Kronik Akaszy

 

Kurs Kronik Akaszy

Kroniki Akaszy są tematem zainteresowania wielu poszukiwaczy duchowych. Uważa się, że to kosmiczne archiwum zawiera historię każdej duszy i jej podróży w czasie. 

Zrozumienie Kronik Akaszy 

Kroniki Akaszy stanowią kompendium wszelkiej wiedzy z zakresu ludzkich doświadczeń, historii świata i uniwersalnych prawd duchowych. To opowieść o wędrówce każdego człowieka, zbiór prawd duchowych, światło miłości i kosmiczny aspekt istnienia. Kroniki Akaszy to kosmiczne archiwum zawierające informacje o każdej duszy i jej podróży w czasie. 

 Termin Akasza pochodzi od sanskryckiego słowa oznaczającego „eter” lub „niebo” i odnosi się do przestrzeni/ wymiaru, w którym przechowywane są informacje. Akasza odnosi się do płaszczyzny eterycznej, która jest subtelnym polem energii otaczającym i przenikającym wszystko. Uważa się, że Kroniki Akaszy są skarbnicą wszystkich myśli, działań i emocji każdej duszy, która kiedykolwiek żyła. 

Historia czytania Kronik Akaszy sięga starożytnego Egiptu, starożytnego Sumeru, Egiptu i Grecji, cywilizacji Majów gdzie to kapłani i arcykapłani "czytali" Kroniki, a za ich pośrednictwem reszta ludzi poznała swoją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

 Obecnie dostęp do Kronik Akaszy jest praktyką duchową, która staje się coraz bardziej popularna, w miarę jak coraz więcej ludzi stara się zrozumieć swój cel i głębszy sens swojego życia.

Korzyści z dostępu do Kronik Akaszy są liczne. Uzyskując dostęp do tego wymiaru, możemy uzyskać głębsze zrozumienie swojego celu, swojej przeszłości i przyszłości. Potrafią także leczyć wzorce niespójne ze światłem swojej duszy, pokazując gdzie leży nasza odpowiedzialność za tworzenie własnej rzeczywistości tu i teraz oraz w przyszłości.  Ogólnie rzecz biorąc, dostęp do Kronik Akaszy może być przemieniającym i pouczającym doświadczeniem dla osób pragnących pogłębić swoje duchowe zrozumienie i połączenie ze Wszechświatem.

Dostęp do Kronik Akaszy może zapewnić wgląd w przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, a także pomóc zrozumieć cel życia i ścieżkę duchową. 

Duchowe znaczenie Kronik Akaszy polega na ich zdolności do zapewnienia wglądu w cel życiowy i ścieżkę duchową danej osoby. Uzyskując dostęp do Kronik Akashy, możemy uzyskać głębsze zrozumienie swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. To zrozumienie może pomóc nam pojąć swoje doświadczenia i zapewnić wskazówki, jak iść dalej w życiu. Kroniki mogą również pomóc zidentyfikować i uwolnić się od wszelkich negatywnych wzorców lub przekonań, które mogą powstrzymywać nas od osiągnięcia pełnego potencjału.

Poznanie Kronik Akaszy może zapewnić liczne korzyści dla rozwoju osobistego i duchowego. Jedną z najważniejszych korzyści jest zwiększona samoświadomość i zrozumienie celu swojego życia. Uzyskując dostęp do Kronik, poszczególne osoby mogą uzyskać jasność co do swoich przeszłych doświadczeń (np. z poprzedniego życia)  i tego, w jaki sposób ukształtowały swoją obecną sytuację. To zrozumienie może pomóc podejmować bardziej świadome decyzje i podejmować kroki w kierunku osiągnięcia celu życiowego. 

Kurs Kronik Akaszy

Kolejną korzyścią płynącą z poznawania Kronik Akaszy jest wzmocniona intuicja duchowa. W miarę jak ludzie lepiej zaznajomią się z dostępem do tej przestrzeni, mogą rozwinąć głębsze połączenie ze swoją intuicją i duchowym przewodnictwem. To połączenie może pomóc w pokonywaniu wyzwań życiowych z większą łatwością i pewnością siebie. Wreszcie, poznanie Kronik może poprawić umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów. 

Jak już wiesz Akasza, to wszystko co nas otacza, to przestrzeń energii, zwana eterem, w którym w postaci wibracji, zapisane są wszelakie informacje. Na tym, polega również umiejętność czytania symboli w postaci obrazów, sytuacji czy głosów, myśli, bądź szeptów, jako jasnosłyszenie czy też jasnowidzenie. Jasnowidzenie to dar, który, przy odrobinie chęci, możemy wyćwiczyć. 

Kroniki Akaszy to energetyczne Pole Informacji Wszechświata, w którym zanurzone jest wszystko co istnieje, przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. 

Komunikacja z kwantowym polem Akaszy ma wymiar niematerialny - jest to pole energetyczne interaktywne, dzięki czemu dusza człowieka może się z nami komunikować na planie informacji elektromagnetycznej, czyli poprzez zapisaną informację w postaci kwantów światła, płynącą wprost do energetycznego pola serca i synchronizującego się z jego wibracją kwantowego uzdrawiania.

Jest to bogactwo obfitości informacji, z której każdy może czerpać garściami. Rozmowa w Kronikch Akaszy to wrodzona umiejętność każdego człowieka. Wystarczy oczyścić ciało, emocje, uczucia i myśli z energetycznych toksyn, przypomnieć sobie o niej i działać. 

Uruchom swoją moc jasnowidzenia! Połącz się z mądrością Wszechświata i poznaj sekrety Kronik Akaszy omawiane podczas warsztatów. Warsztaty te wraz z praktycznymi ćwiczeniami odbywają się zawsze w szkoleniu indywidualnym. Seminarium obejmuje szeroki zakres tematów związanych z tą praktyką duchową. Kurs rozpoczyna się od przeglądu Kronik Akaszy i ich tła historycznego. Obejmuje techniki dostępu do zapisów i ich interpretacji. Ćwiczenia praktyczne i sesje praktyczne są również kluczowym elementem szkolenia w Academy of Energy Crd. 

Żyjemy w dynamicznych czasach bezprecedensowych możliwości, które zachęcają nas do osiągnięcia naszego osobistego przeznaczenia i urzeczywistnienia celów naszej Duszy. W tej indywidualnej klasie Światło Akaszy wzmacni Inspirowaną Manifestację… Twoje osobiste pragnienia znajdą spełnienie w świecie, w którym żyjemy. Teraz jest czas, aby pobudzić świadomość swoich najskrytszych snów, usunąć przeszkody, zawrzeć pokój z ludzkim JA i ujawnić swoje największe prawdy. Dla twojej satysfakcji i dla dobra ludzkości. Doświadcz jakości życia, na jakie zasługujesz. Podczas tej podróży połączysz się ze swoją Duszą na głębokim poziomie i odkryjesz całą mądrość i dary dostępne w Kronikach Akaszy, które czekają na ciebie. 

Dowiesz się:

 • Jak czytać Kroniki Akaszy dla siebie i innych.
 • Jak otworzyć się ,na swoje przeznaczenie i manifestację. Akaszy
 • Zidentyfikować cele swojej duszy.
 • Rozpoznawać i usuwać przeszkody.
 • Jak dokonywać świadomych wyborów wzmacniających natchnioną manifestację.
Oprócz dostarczania informacji potrzebnych do przeczytania Kronik Akaszy, szkolenie obejmuje techniki, które mogą pomóc w dalszym rozwijaniu twoich umiejętności. Dowiesz się, jakie są następujące kwestie i jak każdy z nich może pomóc: oczyszczanie intencji, praca z cieniem ,uzdrawianie relacji itp. 

Poniżej spis treści szkolenia 👇👇👇
Spis treści szkolenia-KRONIKI AKASZY

Lekcji jest 12, szkolenie trwa 3 miesiące plus 3 miesiące części praktycznej. Daje to wystarczająco dużo czasu na pogłębienie wiedzy i zdobycie praktycznych umiejętności. 

Seminarium prowadzę jeden na jednego za pośrednictwem platformy komunikacyjnej (typu zoom) nie ma grup czy klas mieszanych. Każdy "uczeń" prowadzony jest indywidualnie w swoim tempie . Rozwój duchowy to kwestia bardzo indywidualna i wyścig tu nie jest wskazany. Pomimo ze szkolenia są online nie odbywają się na platformach samoobsługowych ,nie są również to szkolenia audio .
Widzimy się i słyszymy na każdej lekcji "na żywo" (wspólna praktyka, warsztaty) Wszystkie szkolenia są akredytowane przez IPHM -
Academy of Energy Crd. , jest członkiem International Practitioners of Holistic Medicine, Akademia posiada uprawnienia szkoleń, czyli tzw. akredytację która zapewnia wiarygodność oraz pełny profesjonalizm czyli krótko mówiąc posiada wszelkie uprawnienia edukacyjne spełniając standardy w dziedzinie Medycyny Holistycznej

Serdecznie zapraszam

Kurs Kronik Akaszy (podstawowy+zaawansowany ) cena 2200zł 

Uwaga  możliwość wpłaty w ratach 

Więcej o Kronikach tutaj i tutaj

Kursant otrzymuje: Certyfikat w języku polskim lub angielskim + materiały z całego szkolenia, Certyfikat posiada wymagane pieczątki oraz zabezpieczenie w postaci numerowanego hologramu którego nie można podrobić i jest zabezpieczeniem przed fałszywymi dyplomami i certyfikatami ,dodatkowo przy tym kursie zaświadczenie z wyszczególnieniem jaka wiedzę nabył- tematy poruszone 

na 12 lekcjach patrz zdj. poniżej autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.
Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Komentarze

 1. Czy kurs odbywa się online?

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. TAK, zajęcia są prowadzone jeden do jednego nie ma grup czy klas mieszanych

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Czym jest Święta Geometria?