niedziela, 17 września 2023

Zrozumienie pól morficznych i Kronik Akaszy

 

Zrozumienie pól morficznych i Kronik Akaszy

DZIEŃ DOBRY BARDZO CUDOWNI.

Pola morficzne to koncepcja wprowadzona przez biologa Ruperta Sheldrake’a. Pola te definiuje się jako wzorce informacji istniejące poza sferą fizyczną i wpływające na rozwój i zachowanie organizmów żywych. Pola morficzne charakteryzują się zdolnością do przesyłania informacji w przestrzeni i czasie, umożliwiając transfer wyuczonych zachowań i doświadczeń pomiędzy ludźmi, a nawet gatunkami. Uważa się, że pola te są odpowiedzialne za pamięć zbiorową grupy, takiej jak gatunek, i mogą być kształtowane i pod wpływem myśli i działań w tej grupie.

Kroniki Akaszy natomiast są koncepcją wywodzącą się ze starożytnych wierzeń, wiele starożytnych kultur było świadomych istnienia Kronik Akaszy. Byli wśród nich Druidzi, Majowie, Hebrajczycy, Maurowie, Tybetańczycy, Chińczycy, Hindusi, Buddyści, Grecy...

 Chociaż każdy z nich miał nieco inne interpretacje lub nazwy własne, jej wartość i cel były spójne.

Uważa się, że zapisy te są wymiarem świadomości, który zawiera informacje o każdej duszy i jej podróży, zapisane w formie zapisu wibracyjnego. Mówi się, że dostęp można uzyskać w stanie głębokiej medytacji lub dzięki pracy z przeszkolonym praktykiem/konsultantem. Informacje zawarte w Kronikach Akaszy mogą zapewnić wgląd w przeszłe życia, obecne wyzwania i przyszłe możliwości, ostatecznie pomagając lepiej zrozumieć i kierować swoją duchową podróżą.

Istnieje związek pomiędzy polami morficznymi a Kronikami Akaszy, ponieważ uważa się, że obydwie są sferami niefizycznymi, które zawierają informacje wykraczające poza to, co jest dostępne za pomocą tradycyjnych środków. Kroniki Akaszy można traktować jako rodzaj pola morficznego, zawierającego wzorce wibracyjne, które rejestrują doświadczenia i podróże indywidualnych dusz. 

W tym sensie Kroniki Akaszy można postrzegać jako zbiorową pamięć o sferze duchowej, kształtowaną i pod wpływem myśli i działań danej osoby w tej sferze. Uzyskując dostęp do Kronik Akaszy, ludzie mogą sięgnąć do tej zbiorowej pamięci i uzyskać głębsze zrozumienie swojej duchowej podróży, jednocześnie potencjalnie przyczyniając się do kształtowania i ewolucji samych kronik.

Kronik Akaszy

Każdy z nas posiada nadprzyrodzone zdolności. I może zmienić swój mózg tak, aby stać się twórcą własnej przyszłości, a także osiągnąć prawdziwe szczęście i miłość. Warto tylko kierować się przekonaniem, że wszyscy mamy nieograniczony potencjał, pozytywną energię i niesamowite możliwości. W dawnych czasach w większości tradycji zapisy Akaszy były dostępne tylko wtedy, gdy należało się do ezoterycznego porządku duchowego, takiego jak kapłaństwo.

Akasza, to wszystko co nas otacza, to przestrzeń energii, zwana eterem, w którym w postaci wibracji, zapisane są wszelakie informacje. Na tym, polega również umiejętność czytania symboli w postaci obrazów, sytuacji czy głosów myśli, bądź tego co ktoś do nas mówi, jako jasnosłyszenie czy też jasnowidzenie. Jasnowidzenie to dar, który, przy odrobinie chęci, możemy wyćwiczyć. 

Kroniki Akaszy to energetyczne Pole Informacji Wszechświata, w którym zanurzone jest wszystko co istnieje, przeszłość, przyszłość i teraźniejszość. 

Komunikacja z kwantowym polem Akaszy ma wymiar niematerialny - jest to pole energetyczne interaktywne, dzięki czemu dusza człowieka może się z nami komunikować na planie informacji elektromagnetycznej, czyli poprzez zapisaną informację w postaci kwantów światła, płynącą wprost do energetycznego pola serca i synchronizującego się z jego wibracją kwantowego uzdrawiania.

Jest to bogactwo obfitości informacji, z której każdy może czerpać garściami. Rozmowa w Kronikch Akaszy to wrodzona umiejętność każdego człowieka. Wystarczy oczyścić ciało, emocje, uczucia i myśli z energetycznych toksyn, przypomnieć sobie o niej i działać. 

Uruchom swoją moc janowidzenia! Połącz się z mądrością wszechświata i poznaj sekrety Kronik Akaszy omawiane podczas warsztatów. Warsztaty te wraz z praktycznymi ćwiczeniami odbywają się zawsze w szkoleniu indywidualnym.

SEMINARIUM KRONIK AKASZY WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ


autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...