Pełnia Księżyca w Baranie ♈ 29 września 2023 r.-energia

 

Pełnia Księżyca w Baranie

DZIEŃ DOBRY BARDZO CUDOWNI.

Energia i wibracje pełni księżyca w Baranie 29 września 2023 r.

Pełnia Księżyca w Baranie będzie miała miejsce 29 września. Wtedy nasz naturalny satelita zacznie wysyłać nam bardzo silną energię. Staniemy się bardziej spontaniczni, ale też uparci. Łatwiej zatem będzie generować konflikty, ale też odważnie iść po swoje. To czas odwagi i zwalczania lęków, które hamują nas w życiu. Czas raz na zawsze zerwać kajdany i postarać się o lepsze jutro. 

Czego możemy się spodziewać w pełni 

Księżyca w Baranie ?

Jako pierwszy znak zodiaku, Baran w pewnym sensie symbolizuje nowy początek. Jeśli pokopiemy trochę głębiej, dowiemy się, że nadchodząca pełnia Księżyca  Żniwiarzy oferuje duży potencjał. Z jednej strony Baran jest przebojowy, znak ten uwielbia inicjować działanie i do wszystkich zadań podchodzi z ognistą determinacją. Dostęp do tych potężnych zasobów energii może być świetny dla tych, którzy czują się w stagnacji lub potrzebują więcej pasji w swoim życiu. 

Pełnia Księżyca w Baranie znana jest ze swojej zdolności do zwiększania energii i motywacji. Ta faza księżyca jest związana z żywiołem ognia, który znany jest ze swojej pasji, entuzjazmu i zapału. W tym czasie ludzie mogą odczuwać przypływ energii i entuzjazmu, co może zainspirować ich do podejmowania nowych wyzwań i realizowania swoich celów z nową energią. To zwiększone poczucie motywacji może być szczególnie korzystne dla tych, którzy czują, że utknęli lub stoją w stagnacji w życiu osobistym lub zawodowym. Pełnia Księżyca w Baranie to jedna z najbardziej magicznych w roku. Zawiera silną twórczą energię, która pozwala nam zarówno urodzić nasze pomysły w świecie, jak i uwolnić wszystko, co nas blokuje.

Ta pełnia Księżyca jest również powiązana z silną energią księżycową Barana, którą mieliśmy w marcu i kwietniu tego roku. W marcu świętowaliśmy nów Księżyca w Baranie , a w kwietniu mieliśmy zaćmienie Słońca w nowiu Księżyca .

Nasiona energii zasiane wówczas są teraz gotowe, aby zakwitnąć i wejść w głębszą świadomość. Możesz powrócić myślami do tego okresu, aby rozpoznać i uczcić to, jak daleko zaszedłeś.

Pełnia Księżyca w Baranie jest również wyjątkowa, ponieważ jest to ostatnia pełnia Księżyca przed rozpoczęciem sezonu zaćmień, co czyni ją wyjątkowo skuteczną w przerzedzaniu zasłony i przywoływaniu głębokich podświadomych wzorców myślowych, które muszą się ujawnić.

Pełnia Księżyca w Baranie zachęca również nas do skupienia się na niezależności i samopoznaniu. Baran to znak kojarzony z indywidualnością, wyrażaniem siebie i asertywnością. W tym czasie możemy odczuwać silną potrzebę potwierdzenia swojej niezależności i realizowania własnych celów i interesów. Może to być dobry czas na samopoznanie, ponieważ możemy być bardziej skłonni do podejmowania ryzyka i próbowania nowych rzeczy, które są zgodne z naszymi własnymi wartościami i przekonaniami. Jednak pełnia księżyca w Baranie może również nieść ze sobą potencjał impulsywnych zachowań i rozwiązywania konfliktów. Ognista energia tej fazy księżycowej może czasami prowadzić do pochopnych decyzji i działań, które mogą skutkować konfliktami i nieporozumieniami. Ważne jest, aby w tym czasie poszczególne osoby miały świadomość swoich działań i reakcji oraz podejmowały kroki w celu uniknięcia niepotrzebnych konfliktów i dramatów. 

Kierując energię Pełni Księżyca w Baranie w pozytywny i konstruktywny sposób, możemy wykorzystać jej moc, aby osiągnąć swoje cele i realizować swoje marzenia.

Chiron, astrologiczny "Ranny Uzdrowiciel"

Poczujemy nadchodzącą falę transformacji. Emocje wybuchną, gdy znak ognia przejmie dowodzenie na nocnym niebie. Chiron, astrologiczny "Ranny Uzdrowiciel", również stanie się aktywny w tej pełni. Rzuci światło na kwestie domagające się uleczenia. 

 Chiron poprowadzi nas, abyśmy odnaleźli siłę w naszych ranach, a nie w smutku. Chociaż smutek i żal są często powiązane z naszymi ranami i na zawsze są ich częścią. 

Chiron uczy nas, że może z nich wyrosnąć nowa siła i mądrość.

Zamiast słodzić SAMI SOBIE  i udawać, że nasze rany nam nie przeszkadzają, Chiron pozwala nam je nosić jako część pięknej tkaniny życia i części nas samych. Chiron pozwala nam także wykorzystać dary uzdrawiania, współczucia i wyostrzenia intuicji, które często mogą pomóc w gojeniu.

Możemy doświadczyć, że nasz smutek i żal nie muszą nas pożerać, ale zamiast tego mogą nas wzmocnić. Dotarcie tam będzie długą i wyjątkową podróżą, ale Chiron będzie u naszego boku. Jego energia może zainspirować nas do odnalezienia naszego wewnętrznego wojownika i pójścia naprzód pomimo problemów, przed którymi możemy stanąć. Możemy czuć się silniejsi, odważniejsi i gotowi a co najważniejsze przestać się nad sobą użalać. 

Na poziomie indywidualnym czas Chirona w Baranie stawia przed nami wyzwanie bycia sobą bez żadnych wyjątków i kompromisów. Przyjrzenia się temu wszystkiemu w nas co bojkotuje nasze prawo do życia, istnienia, działania. Temu co zatrzymuje nas przed wyjściem na arenę życia, co zabiera nam odwagę, pewność i zaufanie do siebie. Często będzie to temat niewyrażonego i blokowanego gniewu, ale też z drugiej strony leku przed agresją, gwałtem, nadużyciem. Będzie to czas do powrotu do pierwotnej siły życiowej w nas, energii sprawczej, odwagi Wojownika, oraz pracy z pierwszą czakrą. Duchowość schodzi na ziemię i wyraża się w działaniu. 

Ogólnie rzecz biorąc, Księżyc w pełni w Baranie jest diamentem świecącym jasno na naszym niebie i potężnym przypomnieniem, że my również jesteśmy twórcami tego Wszechświata.

SAMYCH CUDOWNOŚCI NIECH NAM SIĘ DARZY 

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111