Strony

Reiki Usui I,II,III-Mistrz/Nauczyciel
Zapraszamy na Kurs Dyplomowany  Reiki Usui poziom I ,II,III-Mistrz/Nauczyciel 

Reiki tłumacz się jako "Uniewersalny Duch Zycia"-energia,która nieustanie przepływa przez każdą żyjącą istotę.

Jest to łagodna metoda uzdrawiania energii, którą zwykle wykonuje się umieszczając ręce w szeregu pozycji nad lub nieco powyżej ciała.
Reiki promuje gojenie poprzez aktywację odpowiedzi relaksacyjnej i pomoc w przyspieszeniu naturalnej zdolności ciała do leczenia się.

Podobnie jak ładowanie baterii, Reiki to przekazywanie energii o wysokim poziomie wibracji do twojej aury, czakr i meridianów.

Reiki to naturalne narzędzie, które może pomóc nam poradzić sobie z stresem codziennego życia i działa na wszystkie aspekty osoby, przywracając umysł, ciało i ducha z powrotem do pięknego wyrównania.
Reiki działa na wszystkich płaszczyznach - fizycznych, umysłowych, emocjonalnych i duchowych.

Udowodniono, że przyjmowanie Reiki wpływa na fale mózgowe poprzez przekształcanie świadomości w taki sam sposób, w jaki robi to medytacja - oddech pogłębia się, poziom stresu wyrównuję się natleniona krew płynie swobodniej, pomagając w detoksykacji ciała i umysłu.
Reiki to uniwersalna ,pełna wdzięku i współczucia  energia ,która może leczyć na wielu poziomach.
Nasz system energetyczny jest połączony (umysł+ciało+dusza) i ma na siebie wpływ.
Jeśli oczyszczająca ,uzdrawiająca energia przepłynie przez ciało, system nasz na wielu poziomach zaczyna się naprawiać.
Kiedy otrzymujesz uzdrowienie Reiki, powracasz do stanu harmonii ze wszechświatem.
Jego uspokajający efekt sprawi, że poczujesz się lżejszy, szczęśliwszy i bardziej połączony.
Reiki jest wspaniałym narzędziem do stosowania obok współczesnej medycyny i innych terapii, ponieważ wspiera ciało fizyczne podczas procesu gojenia.

 ​​Ponieważ jest to nieinwazyjna terapia uzupełniająca, reiki jest odpowiednie dla każdego, w tym dla kobiet w ciąży , niemowląt, dzieci i zwierząt. 
A jeśli chodzi o skuteczność reiki, możesz z niej skorzystać, nawet jeśli jesteś sceptyczny wobec terapii. 
Jesteśmy  przekonane że zmienisz bardzo szybko zdanie 
Uważamy, że tak naprawdę nie ma znaczenia, czy wierzysz w reiki, czy nie myślimy że doświadczasz  korzyści. 
Uważamy, że najlepiej jest nie mieć żadnych oczekiwań - po prostu idź za nurtem i zobacz, co się stanie. 
Nawet jeśli fizycznie nie doświadczasz silnych wrażeń podczas rzeczywistego leczenia reiki, na ogół ludzie rozpoznają ogólną zmianę w ich samopoczuciu w ciągu kolejnych kilu dni . 
Reiki dla nas jest mocą  i 
miłością pochodzącą od samego źródła ,która przelewa się przez nasze dłonie.
 Warto dzielić się jej krystaliczną mocą by uczynić świat piękniejszym. 
Uważamy że im więcej będzie osób które zna Reiki tym lepiej dla wszechświata i wszytkach istot w nim żyjących.  
Wspólnie możemy podnieść wibracje naszego świata ,wspólnie możemy go uzdrowić .
Czy jesteś gotowy na tą wspaniała podróż ? 
Czy jesteś gotowy by pomóc ludziom ,zwierzętom i wszystkim czującym istotom na świecie ? 
Czy jesteś gotowy by podnieść wibracje swoje oraz świata ?
Tak?!?
Podaj nam swą dłoń przejdziemy przez to razem .

Reiki stopnie :

Usui Reiki I -Jest to pierwszy z trzech stopni,  i jest to początek twojej podróży Reiki. 
Otrzymasz dostrojenie , które połączy Cię z energią i pozwoli Ci pracować z Reiki nad sobą i przyjaciółmi, rodziną i zwierzętami. 
Kurs zawiera schematy pozycji rąk używanych do samodzielnego leczenia i leczenia innych. Poznasz historię Reiki i zasady Reiki. Poznasz cały system energetyczny człowieka ,nauczysz się jak oczyszczać aurę jak zharmonizować i czakry Przygotowany zostaniesz do inicjacji  Po otrzymaniu dostrojenia będziesz mógł od razu pracować z tą niesamowitą energią.

Usui Reiki 2 -Na poziomie drugim poznasz święte 3 symbole, które pomagają skupić twoje zdolności lecznicze, a także pomagają w wysyłaniu leczenia na odległość do ludzi na całym świecie. 
Jedno dostrojenie na odległość pomoże wzmocnić twoje umiejętności. Symbole te niegdyś okryte były tajemnicą, poprzez szacunek do przeszłych Mistrzów kontynuując ich pracę i wizję lepszego  zdrowszego świata  my również  je skrywamy.

Usui Reiki 3-Mistrz/Nauczyciel Na trzecim poziomie zostaniesz wprowadzony w Symbol Mistrza i będziesz mógł uczyć i stroić własnych uczniów.(Uwaga tego stopnia się nie rozdziela!!!) Na kursie znajdują się wszystkie informacje od dostrojenia swoich uczniów po dodatkowe znaki i techniki ponieważ jako Mistrz powinieneś wiedzieć o ich istnieniu. Kurs ten jest mega rozszerzony dołożyliśmy wszelkich starań by stał się godny Mistrza 

*Osoby które zdecydują się zrobić u nas wszystkie stopnie ,mogą liczyć na zniżkę.


 

Jesteśmy Członkami International Practitioners of Holistic Medicine  ,nasza Akademia posiada uprawnienia szkoleń ,czyli tzw. akredytację .
 Uzyskanie akredytacji na kursy szkoleniowe zapewnia poparcie naszej Akademii w świecie Holistycznym  i zapewnia dalsze uznanie i wiarygodność jako profesjonalnego dostawcy szkoleń.

Dzięki temu nasi uczniowie będą mogli po ukończonym kursie i zdanym teście jeśli dotyczy  (potwierdzenie dyplom, certyfikat, zaświadczenie )również dołączyć z do IPHM jako już  profesjonalni terapeuci / praktycy  mogący wykonywać swój zawód.

Wszystkie kursy są akredytowane ,a każdy  Dyplom ,Certyfikat ma unikalny Hologram którego nie da się podrobić Każdy kurs (dyplom) ma swój unikalny wzór ,dzięki temu z dumą powiesisz go, je na swojej ścianie ,ponieważ każdy będzie inny ,i każdy potwierdzi Twoją wiedzę i nabyte  umiejętności .

Do każdego kursu są wliczone : materiały, konsultacje on-line ,test sprawdzający wiedzę teoretyczna i praktyczną (jeśli dotyczy)oraz upominki związane z danym kursem.

Dyplomy, Certyfikaty są wystawiane w języku angielskim lub polskim  na życzenie ucznia, bez dodatkowych kosztów, możliwość otrzymania Dyplomu w pdf

Zapisy poprzez formularz kontaktowy na stronie , mailowo lub telefonicznie .

Kontakt: 570 851 655

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com ,bramaenergii@gmail.com

Facebook

Cennik: 

Kurs Reiki stopień I -400 zł.
Kurs Reiki stopień II-700 zł
Kurs Reiki stopień III Mistrz,Nauczyciel-1600 z

Zapłać teraz

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Uważność-aktywacja radości i szczęścia

     Często pędzimy przez życie, nie zatrzymując się, by dostrzec cenne, radosne chwile w naszym życiu. Zwykle nie zwracamy uwagi na nasze o...