Spiritual Life Coach - szkolenie

 

Spiritual Life Coach - szkolenie
Spiritual Life Coach - szkolenie 

Witajcie piękni 

Zapraszam na niezwykły kurs. 

Wiele osób budzi się do swojej duchowej strony, wychodząc poza swoje uwarunkowania, aby zbadać to, co naprawdę jest w środku, tj. ich własną Duchową Jaźń. 
Wszystkie ścieżki duchowe są święte. 
Nie ma dobrego ani złego sposobu na wejście na duchową przestrzeń. Zwracamy się ku egzystencji duchowej z bardzo wielu powodów, a ponieważ wszyscy jesteśmy wyjątkowymi istotami, z osobistymi myślami, uczuciami i perspektywami, ma sens, że nasza podróż do życia duchowego musi być również wyjątkowa.
Duchowa podróż może przybierać różne formy. Dla niektórych to czas wielkiej kontemplacji. Dla innych jest to czas zagłębienia się w filozofię duchowości, często dołączenia do grup i znalezienia połączeń z innymi, którzy szukają czegoś wyjątkowego poza swoim głównym nurtem życia.

Niektórzy ludzie zwracają się ku duchowości, ponieważ odczuwają głębokie poczucie wewnętrznego niezadowolenia. Czują, że musi być ich więcej i że w ich życiu brakuje czegoś ważnego.

Być może we własnym życiu doświadczasz okresu przejściowego, który może oznaczać znaczące zmiany, w tym zmiany w karierze, zdrowiu lub związku. 
Smutek może również stworzyć głęboką pustkę wewnątrz. Czasami musimy zrozumieć, dlaczego żyjemy, po co to wszystko, a kiedy żałujemy, czy istnieje życie później? 
Istnieje głęboka potrzeba zrozumienia tego wszystkiego.
W przeszłości mogłeś popełnić błędy, a nawet dokonać złego lub destrukcyjnego wyboru, to nic. Ważne, że masz pragnienie odnalezienia lepszego dla siebie życia. 
Możesz być samotny. 
Czujesz się odizolowany od rodziny lub przyjaciół i chcesz połączyć się z innymi, którzy również szukają duchowej egzystencji. Czasami nie ma innego powodu niż wyruszenie w podróż samopoznania w poszukiwaniu tajemnic, które wzbudziły zainteresowanie wielu.

Bez względu na powody, Twoja duchowa podróż jest wyjątkowa dla Ciebie i w przyszłości wyjątkowa będzie dla każdego Twojego klienta.

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją duchową podróż, droga przed Tobą może wydawać się nieskończona i możesz mieć mnóstwo pytań. Czasami możesz czuć się przytłoczony wątpliwościami. Zobowiązanie się do regularnej praktyki duchowej może pomóc otworzyć drogę do milszego, spokojniejszego, bardziej świadomego stylu życia.

Otwierając swoje serce i umysł, możesz wypróbować różne duchowe praktyki i dzięki temu zyskać znacznie więcej. 
Możesz medytować, aby oczyścić umysł lub zacząć leczyć nierozwiązane traumy. 
Medytacja może wspomóc proces uzdrawiania, a także zwiększyć twoje współczucie i zrozumienie. 
Zwiększa to również cierpliwość, a Ty poczujesz i zauważysz różnicę. 
Medytacja może pomóc ci naprawdę zobaczyć świat, nowymi oczyma, będziesz również w stanie skierować swoją uwagę do wewnątrz by po prostu być.
Poprzez swoją duchową praktykę możliwe jest wzbogacenie swojego życia ponad wszelką wiarę. Pomyśl o swoim duchowym przebudzeniu jako o sposobie ponownego połączenia wewnętrznego ducha i dostosowania go do codziennej rzeczywistości.
 Jest to sposób na uzdrowienie ran z przeszłości, wyrównanie przeszłej teraźniejszości i przyszłości oraz umożliwienie odzyskania duchowej równowagi.

Ważne jest, aby otworzyć oczy na nowe możliwości, być przygotowanym na inwestowanie w naukę i zrozumienie teorii duchowości, a także na praktykę tych nowych umiejętności i włączenie ich do codziennego życia.

Musisz odkryć, kim jesteś w teraźniejszości i dlaczego twoje życie jest tam, gdzie jest teraz. Może to zabrzmieć dziwnie, ale życie to seria wyborów i właśnie teraz dokonujesz ważnej, polegającej na odkryciu swojej ścieżki w życiu. 
Tworząc serię pozytywnych wyborów, zdobywając nowy wgląd w sfery duchowe i obejmując ten aspekt jaźni, zaczniesz czuć się pełniejszy. Jeśli szukasz prawdziwego oświecenia, musisz porzucić małostkowość współczesnego życia. 
Musisz zdać sobie sprawę, że poszukiwanie fizycznych skarbów i wygód stworzeń tylko utrudni ci poszukiwania. 
Nie oznacza to, że nie możesz żyć wygodnie, ale nacisk nie kładzie się na zysk materialny.

Wiedz, że prawdziwe duchowe przebudzenie rozbrzmiewa w całym umyśle, ciele i duszy i dopiero wtedy, gdy porzucisz narzucone sobie ograniczenia i obniżysz bariery wokół serca, zaczniesz odkrywać prawdę, swoją prawdę.

Twoim celem jest kultywowanie nowej świadomości i umożliwienie ci rzucenia światła na twoją własną rzeczywistość.

Czy jesteś gotowy na wprowadzenie zmian?
Czy jesteś gotowy by poprowadzić innych?
Jeśli tak, zapraszam Cię w tą piękna przestrzeń i jestem ci bardzo wdzięczna za to, że mogę Ci towarzyszyć w pewnej części Twojej podróży.

Spiritual Life Coach - szkolenie
Spiritual Life Coach - szkolenie 

Kim jest Spiritual Life Coach ?

Trener duchowy to ktoś, kto pomaga połączyć się z tym, kim naprawdę jesteś. Współpracują z tobą, aby zmienić / przekierować / skierować twoje życie, odkryć twoje pragnienia, podjąć kroki w kierunku twoich celów, osiągnąć twoje marzenia, obalić ograniczające przekonania i usunąć blokady .

Trener duchowy stosuje głębsze, bardziej holistyczne podejście. Pracuje z Tobą w systemie operacyjnym poniżej twojej świadomości. Trener duchowy będzie pracował nad przyczynami, zamiast leczyć objawy. 
Chcesz świadomie tworzyć? 
Chcesz zdobyć swoją moc? 
Czy pragniesz wzrostu, postępu, dostatku, miłości i głębokiej satysfakcji ze swojego życia?
 Rozwój, który osiąga się z duchowym trenerem, obejmuje połączenie z boskością, pracą z wszechświatem, przejęcie kontroli nad swoim szczęściem, wejście w swoją moc, zmianę podświadomości i wiele, wiele więcej.

Jaka jest różnica między Live a Spiritual Coachingiem?

Life Coach zmienia życie ludzi, nie ma co do tego wątpliwości.
Regularne spotkania z takim trenerem może pomóc ludziom osiągnąć nowe cele, spełniać marzenia ODKRYĆ PEWNOŚĆ SIEBIE I MOTYWACJĘ.
 Jednak niektórzy szukają czegoś głębszego ,ponieważ chcą zrozumieć swoją duchowość ,chcą rozwijać swoje dary (gdy je męczą np. sny które stają się prorocze, odczuwanie obecności....itd) i wykorzystywać je w większym stopniu, aby pomagać sobie i innym.
Chcą zdobyć zaufanie do własnej intuicji ,myśli i uczuć. Wiele osób do duchowości dochodzi samodzielnie, bez otaczającej ich społeczności. 
To podróż poszukiwawcza i indywidualna dla każdej osoby. 
Z doświadczenia wiem że rozwój duchowy może być trudny bez ludzi o podobnych poglądach ,którzy pomagają ci zdobyć wiarę w siebie ,którzy cię wspierają .
To bardzo często powoduje izolację. 
Dlatego sesje z takim trenerem będą mega pomocne ,byś własnym tempem w swojej duchowości wzrastał.
Jeśli  rozwinąłeś się duchowo i czujesz potrzebę pomocy innym ,to jest właśnie kurs dla ciebie.

 Szkolenie Spiritual Life Coach to obszar rozwoju osobistego, który łączy duchowość z umiejętnościami coachingowymi. W ramach tego szkolenia uczestnicy mogą zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu coachingu, a także pogłębić swoją świadomość duchową. 


Jesteśmy Członkami International Practitioners of Holistic Medicine  ,nasza Akademia posiada uprawnienia szkoleń ,czyli tzw. akredytację .
 Uzyskanie akredytacji na kursy szkoleniowe zapewnia poparcie naszej Akademii w świecie Holistycznym  i zapewnia dalsze uznanie i wiarygodność jako profesjonalnego dostawcy szkoleń.

Dzięki temu nasi uczniowie będą mogli po ukończonym kursie i zdanym teście jeśli dotyczy  (potwierdzenie dyplom, certyfikat, zaświadczenie )również dołączyć z do IPHM jako już  profesjonalni terapeuci / praktycy  mogący wykonywać swój zawód.

Wszystkie kursy są akredytowane ,a każdy  Dyplom ,Certyfikat ma unikalny Hologram którego nie da się podrobić Każdy kurs (dyplom) ma swój unikalny wzór ,dzięki temu z dumą powiesisz go, je na swojej ścianie ,ponieważ każdy będzie inny ,i każdy potwierdzi Twoją wiedzę i nabyte  umiejętności .

Do  każdego kursu są wliczone : materiały, konsultacje on-line ,test sprawdzający wiedzę teoretyczna i praktyczną (jeśli dotyczy)

Dyplomy, Certyfikaty są wystawiane w języku angielskim lub polskim  na życzenie ucznia, bez dodatkowych kosztów, możliwość otrzymania Dyplomu w pdf

Zapisy poprzez formularz kontaktowy na stronie , mailowo lub telefonicznie .

Cena kursu :2200zł.

Mamy również uzdrawiające sesje indywidualne i o nich tutaj

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd. 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
Serdecznie zapraszam na sesje REIKI,ODCZYTY KRONIK AKASZY, ODCZYTY NUMEROLOGICZNE  
oraz
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 


e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...