Spiritual Life Coach

 
Zapraszamy na ten niezwykły kurs.
Zacznijmy od wyjasnienia  tego kim jest Spiritual Life Couch ?
I jaka jest różnica miedzy live coachingiem,a coachingiem duchowym

Kim jest trener duchowy?

Trener duchowy to ktoś, kto pomaga połączyć się z tym, kim naprawdę jesteś. Współpracują z tobą, aby zmienić / przekierować / skierować twoje życie, odkryć twoje pragnienia, podjąć kroki w kierunku twoich celów, osiągnąć twoje marzenia, obalić ograniczające przekonania i usunąć blokady .

Trener duchowy stosuje głębsze, bardziej holistyczne podejście. 
Pracuje z Tobą w systemie operacyjnym poniżej twojej świadomości. 
Czy słyszałes że  ludzką psychikę opisano jako unoszącą się w wodzie górę lodową; mała część z nas pokazująca się światu i ogromna część  nas jest  wodą ukrywająca się pod powierzchnią?
Duchowy trener pomaga ci wejść w głąb tej części góry lodowej, która znajduje się poniżej linii wody. 
Kiedy jesteś w stanie zrozumieć, pracować, zmieniać i wykorzystywać tę część systemu operacyjnego, jesteś w stanie zmienić swoje życie.

Trener duchowy będzie pracował nad przyczynami, zamiast leczyć objawy. 
Chcesz świadomie tworzyć? 
Chcesz zdobyć swoją moc? 
Czy pragniesz wzrostu, postępu, dostatku, miłości i głębokiej satysfakcji ze swojego życia?
 Rozwój, który osiąga się z duchowym trenerem, obejmuje połączenie z boskością, pracą z wszechświatem, przejęcie kontroli nad swoim szczęściem, wejście w swoją moc, zmianę podświadomości i wiele,wiele więcej.

Jaka jest różnica między live a spiritual coach?

Life coach zmienia życie ludzi, nie ma co do tego wątpliwości.
Regularne spotkania z takim trenerem może pomóc ludziom osiągnąć nowe cele,spełniać marzenia ODKRYĆ PEWNOŚĆ SIEBIE I MOTYWACJĘ.
 Jednak niektórzy szukają czegoś głębszego ,ponieważ chcą zrozumieć swoją duchowość ,chcą rozwijać swoje dary (gdy je męczą np.sny które stają sie prorocze,odczuwanie obecności....itd) i wykorzystywać je w większym stopniu, aby pomagać sobie i innym.
Chcą zdobyć zaufanie do własnej intuicji ,myśli i uczuć. Wiele osób do duchowości dochodzi samodzielnie, bez otaczającej ich społeczności. 
To podróż poszukiwawcza i indywidualna dla każdej osoby. 
Z doświadczenia wiemy że rozwój duchowy może być trudny bez ludzi o podobnych poglądach ,którzy pomagają ci zdobyć wiarę w siebie ,którzy cię wspierają .
To bardzo często powoduje izolację. 
Dlatego sesje z takim trenerem będą mega pomocne ,byś własnym tempem w swojej duchowości wzrastał.
Jeśli  rozwinąłeś się duchowo i czujesz potrzebę pomocy innym ,to jest właśnie kurs dla ciebie.

 

Jesteśmy Członkami International Practitioners of Holistic Medicine  ,nasza Akademia posiada uprawnienia szkoleń ,czyli tzw. akredytację .
 Uzyskanie akredytacji na kursy szkoleniowe zapewnia poparcie naszej Akademii w świecie Holistycznym  i zapewnia dalsze uznanie i wiarygodność jako profesjonalnego dostawcy szkoleń.

Dzięki temu nasi uczniowie będą mogli po ukończonym kursie i zdanym teście jeśli dotyczy  (potwierdzenie dyplom, certyfikat, zaświadczenie )również dołączyć z do IPHM jako już  profesjonalni terapeuci / praktycy  mogący wykonywać swój zawód.

Wszystkie kursy są akredytowane ,a każdy  Dyplom ,Certyfikat ma unikalny Hologram którego nie da się podrobić Każdy kurs (dyplom) ma swój unikalny wzór ,dzięki temu z dumą powiesisz go, je na swojej ścianie ,ponieważ każdy będzie inny ,i każdy potwierdzi Twoją wiedzę i nabyte  umiejętności .

Do  każdego kursu są wliczone : materiały, konsultacje on-line ,test sprawdzający wiedzę teoretyczna i praktyczną (jeśli dotyczy)oraz upominki związane z danym kursem.

Dyplomy, Certyfikaty są wystawiane w języku angielskim lub polskim  na życzenie ucznia, bez dodatkowych kosztów, możliwość otrzymania Dyplomu w pdf

Zapisy poprzez formularz kontaktowy na stronie , mailowo lub telefonicznie .

Cena kursu :850zł.

Mamy również uzdrawiające sesje indywidualne i o nich tutaj

Kontakt: 570 851 655

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com ,bramaenergii@gmail.com

Facebook

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miłość własna

  Miłość własna  Miłość do siebie Miłość własna to podróż, która wymaga czasu, wysiłku, praktyki i poświęcenia. Kochanie siebie może nie być...