Spiritual Life Coach - szkolenie

 

Spiritual Life Coach -Szkolenie
Spiritual Life Coach -Szkolenie 
Zapraszam na  niezwykły kurs. 
Wszystkie ścieżki duchowe są święte. Nie ma dobrego ani złego sposobu na wejście na duchową przestrzeń. Zwracamy się ku egzystencji duchowej z bardzo wielu powodów, a ponieważ wszyscy jesteśmy wyjątkowymi istotami, z osobistymi myślami, uczuciami i perspektywami, ma sens, że nasza podróż do życia duchowego musi być również wyjątkowa.

Istnieje wiele terminów używanych w związku z duchowością:

    Przebudzenie
  Oświecenie
  Metafizyka
  Medytacja
  Mistycyzm
  Przestrzeń
  Wszechświat , Źródło, itp,

Ale duchowa podróż może przybierać różne formy. Dla niektórych to czas wielkiej kontemplacji. Dla innych jest to czas zagłębienia się w filozofię duchowości, a może dołączenia do grup i znalezienia połączeń z innymi, którzy szukają czegoś wyjątkowego poza swoim głównym nurtem życia.

Niektórzy ludzie zwracają się ku duchowości, ponieważ odczuwają głębokie poczucie wewnętrznego niezadowolenia. Czują, że musi być ich więcej i że w ich życiu brakuje czegoś ważnego.
Spiritual Life Coach - szkolenie
Spiritual Life Coach - szkolenie 
Być może we własnym życiu doświadczasz okresu przejściowego, który może oznaczać znaczące zmiany, w tym zmiany w karierze, zdrowiu lub związku. Smutek może również stworzyć głęboką pustkę wewnątrz. Czasami musimy zrozumieć, dlaczego żyjemy, po co to wszystko, a kiedy żałujemy, czy istnieje życie później? 
Istnieje głęboka potrzeba zrozumienia tego wszystkiego.
Bez względu na powody, Twoja duchowa podróż jest wyjątkowa dla Ciebie lub Twojego klienta.

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją duchową podróż, droga przed Tobą może wydawać się nieskończona i możesz mieć mnóstwo pytań. Czasami możesz czuć się przytłoczony wątpliwościami. Zobowiązanie się do regularnej praktyki duchowej może pomóc otworzyć drogę do milszego, spokojniejszego, bardziej świadomego stylu życia.

Otwierając swoje serce i umysł, możesz wypróbować różne duchowe praktyki i dzięki temu zyskać znacznie więcej. Możesz tak medytować, aby oczyścić umysł lub zacząć leczyć nierozwiązane traumy. Medytacja może wspomóc proces uzdrawiania, a także zwiększyć twoje współczucie i zrozumienie. Zwiększa to również cierpliwość, a Ty poczujesz i zauważysz różnicę. Medytacja może pomóc ci naprawdę zobaczyć świat, jak gdyby przez nowe oczy, ale będziesz również w stanie skierować swoją uwagę do wewnątrz i po prostu być.

Poprzez swoją duchową praktykę możliwe jest wzbogacenie swojego życia ponad wszelką wiarę. Pomyśl o swoim duchowym przebudzeniu jako o sposobie ponownego połączenia wewnętrznego ducha i dostosowania go do codziennej rzeczywistości. Jest to sposób na uzdrowienie ran z przeszłości, wyrównanie przeszłej teraźniejszości i przyszłości oraz umożliwienie odzyskania duchowej równowagi.
Ważne jest, aby otworzyć oczy na nowe możliwości, być przygotowanym na inwestowanie w naukę i zrozumienie teorii duchowości, a także na praktykę tych nowych umiejętności i włączenie ich do codziennego życia.

Musisz odkryć, kim jesteś w teraźniejszości i dlaczego twoje życie jest tam, gdzie jest teraz. Może to zabrzmieć dziwnie, ale życie to seria wyborów i właśnie teraz dokonujesz ważnej, polegającej na odkryciu swojej ścieżki w życiu. 


Tworząc serię pozytywnych wyborów, zdobywając nowy wgląd w sfery duchowe i obejmując ten aspekt jaźni, zaczniesz czuć się pełniejszy. Jeśli szukasz prawdziwego oświecenia, musisz porzucić małostkowość współczesnego życia. Musisz zdać sobie sprawę, że poszukiwanie fizycznych skarbów i wygód stworzeń tylko utrudni ci poszukiwania. Nie oznacza to, że nie możesz żyć wygodnie, ale nacisk nie kładzie się na zysk materialny.

Wiedz, że prawdziwe duchowe przebudzenie rozbrzmiewa w całym umyśle, ciele i duszy i dopiero wtedy, gdy porzucisz narzucone sobie ograniczenia i obniżysz bariery wokół serca, zaczniesz odkrywać prawdę.
Twoim celem jest kultywowanie nowej świadomości i umożliwienie ci rzucenia światła na twoją własną rzeczywistość.

Czy jesteś gotowy na wprowadzenie zmian?
(wstęp do   kursu)

Zacznijmy od wyjaśnienia  tego kim jest Spiritual Life Couch

I jaka jest różnica miedzy live coachingiem,a coachingiem duchowym

Kim jest trener duchowy?

Trener duchowy to ktoś, kto pomaga połączyć się z tym, kim naprawdę jesteś. Współpracują z tobą, aby zmienić / przekierować / skierować twoje życie, odkryć twoje pragnienia, podjąć kroki w kierunku twoich celów, osiągnąć twoje marzenia, obalić ograniczające przekonania i usunąć blokady .

Trener duchowy stosuje głębsze, bardziej holistyczne podejście. Pracuje z Tobą w systemie operacyjnym poniżej twojej świadomości. Trener duchowy będzie pracował nad przyczynami, zamiast leczyć objawy. 
Chcesz świadomie tworzyć? 
Chcesz zdobyć swoją moc? 
Czy pragniesz wzrostu, postępu, dostatku, miłości i głębokiej satysfakcji ze swojego życia?
 Rozwój, który osiąga się z duchowym trenerem, obejmuje połączenie z boskością, pracą z wszechświatem, przejęcie kontroli nad swoim szczęściem, wejście w swoją moc, zmianę podświadomości i wiele, wiele więcej.

Jaka jest różnica między Live a Spiritual Coachingiem?

Life Coach zmienia życie ludzi, nie ma co do tego wątpliwości.
Regularne spotkania z takim trenerem może pomóc ludziom osiągnąć nowe cele, spełniać marzenia ODKRYĆ PEWNOŚĆ SIEBIE I MOTYWACJĘ.
 Jednak niektórzy szukają czegoś głębszego ,ponieważ chcą zrozumieć swoją duchowość ,chcą rozwijać swoje dary (gdy je męczą np. sny które stają się prorocze, odczuwanie obecności....itd) i wykorzystywać je w większym stopniu, aby pomagać sobie i innym.
Chcą zdobyć zaufanie do własnej intuicji ,myśli i uczuć. Wiele osób do duchowości dochodzi samodzielnie, bez otaczającej ich społeczności. 
To podróż poszukiwawcza i indywidualna dla każdej osoby. 
Z doświadczenia wiem że rozwój duchowy może być trudny bez ludzi o podobnych poglądach ,którzy pomagają ci zdobyć wiarę w siebie ,którzy cię wspierają .
To bardzo często powoduje izolację. 
Dlatego sesje z takim trenerem będą mega pomocne ,byś własnym tempem w swojej duchowości wzrastał.
Jeśli  rozwinąłeś się duchowo i czujesz potrzebę pomocy innym ,to jest właśnie kurs dla ciebie.

 

Jesteśmy Członkami International Practitioners of Holistic Medicine  ,nasza Akademia posiada uprawnienia szkoleń ,czyli tzw. akredytację .
 Uzyskanie akredytacji na kursy szkoleniowe zapewnia poparcie naszej Akademii w świecie Holistycznym  i zapewnia dalsze uznanie i wiarygodność jako profesjonalnego dostawcy szkoleń.

Dzięki temu nasi uczniowie będą mogli po ukończonym kursie i zdanym teście jeśli dotyczy  (potwierdzenie dyplom, certyfikat, zaświadczenie )również dołączyć z do IPHM jako już  profesjonalni terapeuci / praktycy  mogący wykonywać swój zawód.

Wszystkie kursy są akredytowane ,a każdy  Dyplom ,Certyfikat ma unikalny Hologram którego nie da się podrobić Każdy kurs (dyplom) ma swój unikalny wzór ,dzięki temu z dumą powiesisz go, je na swojej ścianie ,ponieważ każdy będzie inny ,i każdy potwierdzi Twoją wiedzę i nabyte  umiejętności .

Do  każdego kursu są wliczone : materiały, konsultacje on-line ,test sprawdzający wiedzę teoretyczna i praktyczną (jeśli dotyczy)oraz upominki związane z danym kursem.

Dyplomy, Certyfikaty są wystawiane w języku angielskim lub polskim  na życzenie ucznia, bez dodatkowych kosztów, możliwość otrzymania Dyplomu w pdf

Zapisy poprzez formularz kontaktowy na stronie , mailowo lub telefonicznie .

Cena kursu :1200zł.

Mamy również uzdrawiające sesje indywidualne i o nich tutaj

Kontakt: 570 851 655

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com ,

Facebook


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jak zrobić MAPĘ MARZEŃ- zamiar i aktywacja

  Kochani, zbliża się Nów Księżyca  to jest ten moment, by jak co roku stworzyć  własną  MAPĘ MARZEŃ . Wykorzystaj energię Nowiu – stwórz ją...

Popularne posty