Błogosławieństwa

AFIRMACJA-BŁOGOSŁAWIEŃSTWA
 DZIEŃ DOBRY CUDOWNI ❤

AFIRMACJA NA DZIŚ:

"JESTEM WDZIĘCZNY ZA MIŁOŚĆ, KTÓRĄ Z HOJNOŚCIĄ PRZEJAWIAM KAŻDEGO DNIA."

Słowa i myśli to energia, wibracje, które tworzą duchowe mosty, wypełnione emocjami i intencjami, pozytywnymi lub negatywnymi.

Wierz lub nie, tak jak istnieje światło, istnieje również ciemność, dlatego musimy oczyścić energię, gdy rzeczy nie płyną w harmonii tak, jak powinny, a nasza intuicja mówi nam, że nadszedł czas na odnowienie.

Pobłogosław siebie, kiedy się pobłogosławisz, nie ma ciemności, która trwa, masz moc tworzenia i transmutowania energii, pamiętaj, że jesteś ALCHIMIKIEM, wyrażaj potężne światło swojego świadomego bycia .

Powiedz:

"Błogosławię teraz moje życie, moją rodzinę, mój dom, moje finanse i nasze szczęście."

Odwołaj całą negatywną energię, która pojawiła się w Twoim życiu poprzez złe intencje dekrety lub myśli, załadowane niskimi wibracjami .

Powiedz:

′′Odwołuję, rozpuszczam i transmutuję każdą negatywną energię, która się zbliża lub próbuje zbliżyć do mojego życia. Zrywam wszystkie duchowe więzi energetyczne z ludźmi, którzy źle mi życzyli i oddaję ją ze światłem Boskiej sprawiedliwość Wszechświata."

Dziękuj za Boską transformację w Twoim życiu i za pomoc Wszechświata, aby wyrazić swoje dekrety tutaj i teraz.

Oświadcz:

"Dziękuję Boskości za całą miłość, ochronę i światło wokół mnie, mojej rodziny dla naszych domów i zainteresowań. Błogosławię siebie i błogosławię Cię. Dziękuję nieskończenie za WSZYSTKO."

Możesz dokonać tego czyszczenia i transmutacji energii w towarzystwie kadzidła cynamonowego, mirry, rozmarynu, lotosu lub jaśminu.

Aby utrzymać się w ciągłej harmonii i spełnieniu, medytuj i wzmocnij się duchowo, medytacja równoważy nasze czakry i aktywuje naszą aurę, aby działała w swoim maksymalnym wyrazie światła jako pole ochrony duchowej.

Błogosław

Gdy pobłogosławisz kogoś lub coś, stworzysz tarczę boskiej ochrony przed osobą, zwierzęciem lub rośliną, życząc mu, aby wszystko, co pojawi się w jego życiu było dla jego największego dobra.

Dlatego ważne jest, aby zawsze błogosławić miłością.❤❤❤

Pobłogosław swoje ŻYCIE, pracę (czy ci się podoba czy nie), Twój dzień, Twojego partnera, Swoje dzieci, Twoją rodzinę, przyjaciół, Twoje pieniądze (nie ważne dużo czy mało), wszystko, co tylko chcesz .

Zatrzymaj się na sekundę i pobłogosław osobę, która jest blisko Ciebie, możesz to zrobić psychicznie, obserwuj ją, a zobaczysz, że nastąpiła niewielka zmiana na jej twarzy.

❤ Pobłogosław swoje ciało bez względu na to, czy jest teraz chory czy zdrowy. Pobłogosław go i wypełnij go światłem, miłością, miłosierdziem i przebaczeniem.

❤ Pobłogosław swoje związki, bez względu na to, czy jesteś ′′sam", bo sam się uzupełniasz.

❤ Pobłogosław swoją pracę, nie ważne że płacą ci mało , pobłogosław ją w taki sposób wypełnisz ją boskim światłem i w ten sposób przygotowujesz się na coś lepszego.

Masz prawo do wspaniałych rzeczy, po prostu musisz w to uwierzyć i poczuć to.

Śmiało, pobłogosław się miłością!

❤ Pobłogosław swoje istnienie bez względu na to, że były bolesne doświadczenia; to są po prostu lekcje , aby móc je pokonać i dorastać.

Bóg, Wszechświat błogosławi Cię i chroni. Wypełnij się mądrością i zrozumieniem, prowadź i oświeć każdy krok Twojego pięknego istnienia.

BŁOGOSŁAWIE CIĘ

BŁOGOSŁAWIE WSZYSTKIE ISTOTY NA TEJ PLANECIE💕

Z MIŁOŚCIĄ WDZIĘCZNA ŚCISKAM SERUCHEM NIECH NAM SIĘ DARZY 🙌🙌🙌

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111