niedziela, 17 września 2023

Afirmacja Wdzięczności

Afirmacja Wdzięczności
Afirmacja Wdzięczności

 

DZIEŃ DOBRY BARDZO CUDOWNI.

Afirmacja na dziś:

"Z WDZIĘCZNOŚCIĄ PRZYJMUJĘ DOBRO PŁYNĄCE SZEROKIM STUMENEM"

Korzyści z włączenia pozytywnych afirmacji do codziennego życia są liczne.

Badania wykazały, że afirmacje mogą pomóc zmniejszyć stres, poprawić nastrój, zwiększyć pewność siebie, a nawet poprawić zdrowie fizyczne.

Koncentrując się na pozytywnych stwierdzeniach i przekonaniach, ludzie mogą przeprogramować swój mózg, aby myślał bardziej pozytywnie i konstruktywnie, co prowadzi do większej odporności i bardziej optymistycznego spojrzenia na życie.

Afirmacje można również wykorzystywać do kultywowania wdzięczności, co wiąże się z wieloma korzyściami zdrowotnymi, w tym poprawą snu, redukcją stresu i większym szczęściem.

Istnieje wiele technik włączania afirmacji do codziennego życia. Niektórzy ludzie decydują się na zapisanie swoich afirmacji i umieszczenie ich w widocznych miejscach, na przykład na lustrze w łazience lub ekranie komputera. Inni wolą powtarzać swoje afirmacje po cichu podczas medytacji lub w innych spokojnych chwilach.

Ważne jest, aby wybierać afirmacje, które odpowiadają osobistym celom i wartościom danej osoby, i regularnie je powtarzać, aby uzyskać maksymalny efekt.

Afirmacje można również łączyć z technikami wizualizacji, dzięki którym ludzie wyobrażają sobie, że osiągają pożądane rezultaty i ucieleśniają swoje afirmacje.

Włączając afirmacje do codziennego życia, człowiek może kultywować bardziej pozytywne i potwierdzające siebie nastawienie, co prowadzi do większego dobrostanu i szczęścia.

CUDOWNEJ NIEDZIELI 😉

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...