środa, 1 kwietnia 2020

Czy Twoje DUCHOWE PRZEBUDZENIE nagle się zatrzymało?


DUCHOWE PRZEBUDZENIE  nagle się zatrzymało?
Bez względu na to, jak bardzo jesteś oświecony duchowo, nadejdzie czas w twoim życiu, kiedy nagle poczujesz, że straciłeś poczucie duchowej świadomości.

Twoje uważne myślenie zostanie zastąpione lękiem przed myśleniem i stracisz wszystkie pozytywne doznania ,prorocze wizje raptem przestajesz odczuwać przepływ subtelnej energii . Wtedy myślisz o wszystkich sposobach powrotu do stanu wyższej świadomości duchowej, ale za każdym razem zawodzisz.

Takie blokady na twojej drodze duchowego przebudzenia wskazują, że musisz zwolnić i zrobić sobie przerwę. To tylko okres, w którym twój umysł musi uporządkować wszystkie swoje przekonania i filozofie.

Ta faza obejmuje całkowitą reformę twojego systemu przekonań. Więc nie jest łatwo przez to przejść. Musisz być bardzo cierpliwy przez całą tę fazę, pomimo całego możliwego bólu i frustracji.

Twoja duchowa świadomość i rozwój ma na celu poprawę twojego duchowego zrozumienia wewnętrznej jaźni w odniesieniu do świata, a także w duszy.


Więc jeśli to już się z tobą dzieje, oto 4 sugestie czego ci trzeba


1. Potrzebujesz uzdrowienia

Duchowe przebudzenie może przynieść stłumione wspomnienia i emocje z twojego nieświadomego umysłu do twojej świadomości.

Możesz mieć przypomnienia o rzeczach lub wydarzeniach, których nigdy nie chciałeś sobie przypomnieć. Niektóre wspomnienia mogą być tak odległe, że możesz czuć i myśleć o nich jako o części swojej wyobraźni.

Twoja duchowa podróż będzie kontynuowana, gdy uleczysz tę przeszłą traumę. To tak, jakbyś dotarł do stacji i musisz ukończyć misję, aby móc kontynuować podróż.

2. Jesteś zły

Twój gniew ma wiele przyczyn. Jedną z takich przyczyn może być niemożność wybaczenia lub zapomnienia o pewnych wspomnieniach z przeszłości.

Wyparte wspomnienia często powodują, że zachowujemy się w sposób, z którego nie jesteśmy pewni ani z czego jesteśmy dumni.

Jest to naprawdę podobne do powodu leczenia, zwykle sugeruje, że jest coś, co nadal musisz zaakceptować i odpuścić. Jest to jednak sposób na pokonanie jednego kroku przed uzdrowieniem. Ale w przeciwieństwie do leczenia, tutaj może nie być rany do wyleczenia, tylko otarcie podrażnienie.

3. Rozwinąłeś nadmiernie zawyżone poczucie siebie

Duchowe przebudzenie najprawdopodobniej sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. I to uczucie zdecydowanie należy celebrować.

Jednak nie bądź ślepy na fakt, że duchowe przebudzenie jest idealne dla twojego ego, aby pozwolić sobie na wszystkie uświadomienia sobie, jak wyjątkowy jesteś. Im bardziej uznasz siebie za wyjątkowego, tym większe prawdopodobieństwo, że będziesz mieć obsesję na punkcie samozadowolenia. To oddala cię od prawdy, czyniąc cię bardziej ślepym na fakt, że wszystkie te rzeczy, które czynią cię wyjątkowym, odnoszą się do nas wszystkich.

W momencie, gdy poczujesz, że osiągnąłeś swój idealny poziom świadomości duchowej, przestaniesz posuwać się naprzód w tej podróży, ponieważ nie będziesz miał ochoty iść dalej. Zejdź z własnej drogi. Nie pozwól, aby twoje ego określało ciągle zmieniającą się naturę ciebie!

4. Jesteś sfrustrowany obecnym statusem świata

Po doświadczeniu tego, co można nazwać euforią, z pewnością odczujesz niezadowolenie, gdy zdasz sobie sprawę z realności ludzkiego świata. Zbadałeś wyższe sfery świata filozoficznego. Oczywiście znalezienie się w niższych królestwach ludzkiego świata jest rozczarowujące.

Jesteś oświecony dzięki większej wiedzy i lepszemu wglądowi w świat. To bardzo rozczarowujące, kiedy nie jesteś w stanie podzielić się swoimi głębokimi przemyśleniami z przeciętną osobą. Znajdujesz sposoby na przekazywanie swojej wiedzy i pomysłów, ale bezskutecznie. Po serii wysiłków kończysz raczej zniechęceniem niż entuzjazmem.

Świat jest taki sam! Nic się nie zmieniło, oprócz twojego postrzegania tego. Oznacza to, że rozwiązanie, które pozwoli Ci zobaczyć lepszy świat i przestać być sfrustrowanym, jest w Twoich rękach. 

Przestań próbować zmieniać świat, to nie twoja odpowiedzialność! Zmień się! Rób to co kochasz! Podążaj za swoim celem!

Jeśli spotykasz przeszkodę w swojej duchowej podróży, pamiętaj, że jesteś wystarczająco godzien. Spróbuj odpowiedzieć na swój gniew miłością i podążaj za swoim instynktem.

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska +48 577-101-675

Wielka Brytania  +44 7511-961-102


RECENZJE


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...