niedziela, 27 października 2019

Świadomość duszy -Powrót świadomości duszy

 

Świadomość duszy

Przebudzenie duszy prowadzi do świadomego kontaktu z wewnętrznymi zasobami duchowymi. Jako fizyczni ludzie rodzimy się ze świadomością duszy, ale wraz z wiekiem odchodzi w przeszłość z powodu zewnętrznych nacisków kulturowych.

Zawsze mieliście zdolność naturalnego dostrojenia się do świadomości duszy. Im więcej uwagi poświęcasz wewnętrznej łączności, tym bardziej czerpiesz korzyści z cennych wglądów, które są twoje dzięki świadomości duszy.

Jaka jest Twoja dusza?

Bez jasnej definicji -przebudzenie duszy byłoby jak podróż przez nieznany kraj bez wskazówek i mapy, więc zobaczmy, gdzie jest twoja dusza na mapie ludzkiej świadomości.

W życiu codziennym działasz poprzez świadomą część swojego umysłu. Działa poprzez mózg i zmysły fizyczne. Ale twój umysł to coś więcej niż zakres częstotliwości świadomym myśleniem. Masz także podświadomość i super świadomą duszę i umysł.

Twój mózg jest fizyczny. Twój umysł jest nie fizycznym polem świadomości. Twój mózg działa jako stacja odbiorcza i przekazująca energię umysłu. Koncentruje się na świecie zewnętrznym zmysłami, wykazując godne podziwu poświęcenie dla powierzonego mu zadania. 

Jednak twój umysł ma znacznie!!! Szerszy zakres percepcji niż mózg. Na poziomie duszy twój umysł jest doskonale świadomy twojego połączenia ze wszystkimi innymi duszami i całym życiem. Twoja dusza jest świadoma wszystkiego, co na ciebie wpływa, dlatego intuicyjny wgląd w sytuacje życiowe może być tak dokładny i pomocny.

Intuicyjny wgląd jest cechą wszystkich ludzi, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, i jest łącznikiem między duszą a świadomym umysłem. Szukaj intuicyjnych  spostrzeżeń, choć zwykle są one jedynie subtelnymi szeptami. Szanuj intuicyjne spostrzeżenia i daj im szansę wykazania się. 

Rozwiń ten ASPEKT, a rozwiniesz swój zasięg świadomości.

Wasza dusza jest waszą nieśmiertelną esencją duchową. Chociaż jest połączona i komunikuje się ze swoim życiem, wciąż jest bardzo TY w sensie indywidualnej tożsamości. Ona jest twoją prawdziwą osobowością, prawdziwym tobą.

Gdybyś kiedykolwiek zadał sobie pytanie: „Kim naprawdę jestem?” Odpowiedź można by znaleźć, wchodząc do środka i poświęcając czas na ponowne połączenie się ze swoją prawdziwą esencją. 

Prawdziwe odpowiedzi na wielkie pytania życia znajdą się w świecie, a nie w świecie zewnętrznym. Nie jesteście tym, co robicie w świecie ,nie jesteście tym jakie macie wykształcenie .I warto sobie to uświadomić zewnętrznym; Jesteś tym, czym jesteś głęboko.

Pomyśl o swoim świadomym umyśle jako o określonym zakresie częstotliwości skupienia w całym zakresie świadomości. Twój podświadomy umysł ma wiele zadań i jest ciągle zajęty, chociaż twój świadomy umysł nie jest świadomy swojej aktywności, ponieważ procesy podświadome działają poniżej minimalnej częstotliwości twojej uwagi.

Jeśli chcesz zmienić swoją koncentrację i uzyskać dostęp do podświadomości, możesz to zrobić w dowolnym momencie. Odmienne stany świadomości, wywołane medytacją, prowadzą cię na inne poziomy świadomości.

 Na przykład: Jeśli chcesz przypomnieć wydarzenia dawno zapomnianego przyjęcia urodzinowego z dzieciństwa, możesz  uzyskując dostęp do kompletnych zapisów pamięci, które są przechowywane w podświadomości.

Podobnie, możesz uzyskać dostęp do swojej świadomości duszy. Jest to często nazywane nad świadomym umysłem po prostu dlatego, że działa na częstotliwości mentalnej powyżej górnego poziomu normalnego zakresu świadomego umysłu skupienia. Ponownie zmienione stany świadomości - zmieniające świadomy umysł w uważny spokój - pozwalają na dostęp do tych innych warstw pełnego zakresu świadomości.

Przywoływanie z podświadomości dawno zapomnianych wspomnień może być zabawą, ale dostęp do świadomości duszy może być całkowitym zwrotem w życiu w bardzo pozytywny sposób.

Nagle masz dostęp do najbardziej łaskawych rozwiązań palących problemów życiowych. Nagle zyskujesz sens życia i zrozumienie, w jaki sposób twój wyjątkowy cel przyczynia się do całego doświadczenia bycia człowiekiem. Nagle znajdujesz źródło radości, która płynie stale w tobie - radość triumfująca nad wszystkimi przeciwnościami, ponieważ jest to prawda, niezmienna miłość i szczęście, które pochodzą z królestw duchowych, czekając, aż wyciągniesz rękę i skontaktujesz się ze swoją esencją. Kiedy świadomie dotkniesz tego źródła wewnętrznej radości, może ci przypomnieć o różowych aspektach, które poczułeś, kiedy zakochałeś się po raz pierwszy.

Nic dziwnego, że zatem połączenie ze świadomością duszy jest również paszportem do znalezienia bratnich dusz.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska +48 577-101-675

Wielka Brytania  +44 7511-961-102


RECENZJE


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...