sobota, 8 czerwca 2024

Mistrzowska liczba 44

 

Mistrzowska liczba 44
Mistrzowska liczba 44

Witajcie

WSTĘP
Mistrzowskie liczby to kolejno: 11, 22, 33, 44... aż do 99 
 Osoba urodzona pod mistrzowską wibracją, mniej lub bardziej świadomie wybiera, czy żyje wibrując na częstotliwości mistrzowskiej czy nie – mistrzowska wibracja ciągnie za sobą dużą odpowiedzialność i nie każdy jest w stanie ją udźwignąć na danym etapie życia.

Osoba urodzona pod wpływem wibracji mistrzowskiej z założenia jest "wyżej" na szczeblu ewolucji, ponieważ ma za sobą wiele rozwijających doświadczeń karmicznych. Już na wstępie obdarzona jest świadomością i światłem wewnętrznym, co ułatwia jej pracę nad rozwojem swojej duszy i osiąganie celów życiowych.

Osoby posiadające wibrację mistrzowską w swoim portrecie mają umiejętność odnalezienia się w życiu dzięki respektowaniu praw wszechświata. Zazwyczaj są na tyle otwarci, że ich intuicja pracuje na najwyższych obrotach oraz mają dar jasnowidzenia. Często są to osoby oświecone lub na drodze do oświecenia. 
Chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Urodzeni pod wpływem mistrzowskich wibracji to przywódcy duchowi, posiadający mądrość i siłę, dzięki której osiągają zaszczyty i przywileje w każdej dziedzinie, jakiej zamierzają się poświęcić.

Osoby, które łączą wysokie wibracje mają podobne przeznaczenie: 
ich zadaniem jest prowadzenie ponadprzeciętnego życia. Często czują, że są pod stałą opieką siły wyższej, przytrafiają im się serie niefortunnych zdarzeń, które w ostatecznym rozrachunku prowadzą do dobrego – zdarzeń, które odgrywają kluczową rolę w ich życiu. Osoby urodzone pod wpływem tych wibracji lub posiadająca je w swoich ustawieniach stoi na wyższym "szczeblu" ewolucji duchowej.
 To często STARA DUSZA, która wiele wcieleń wcześniej została wtajemniczona – otrzymała nauki w starożytnych szkołach ezoterycznych. Jej moc ujawnia się szczególnie w takich dziedzinach, jak uzdrawianie, rozwój duchowy, odkrycia naukowe

Wszystkie wibracje mistrzowskie łączy: moralność, duchowość, intuicyjność. Osoby, które je posiadają łączy podobne przeznaczenie – życie wyrastające ponad przeciętność, aktywne, interesujące i niezwykłe. Odnoszą wrażenie, jakby były prowadzone i chronione przez siły wyższe. Spotykają je rzeczy niespodziewane, wymykające się spod kontroli.

Zrozumienie znaczenia liczb w wykresie numerologicznym może pomóc Ci odblokować ukryty potencjał i poprowadzić Cię w kierunku satysfakcjonującego życia zgodnego z wyższymi zasadami duchowymi. 

Wykorzystaj moc liczb mistrzowskich i wyrusz w transformacyjną podróż samopoznania i duchowego rozwoju.

Jak obliczyć swoją numerologiczną wibrację ?

Obliczanie swojej wibracji urodzenia jest banalnie proste i trwa kilka chwil. Jedyne co musimy zrobić to zsumować wszystkie cyfry naszego urodzenia np:

16.03.1986 = 1+6+0+3+1+9+8+6 = 31 = 3 + 1 = 34 
Osoba z wibracją liczby 7 Drogi życia

Kolejny przykład:
01.05.1989 = 0+1+0+5+1+9+8+9 = 33 
 Osoba z wibracją liczby 33
Jak widać na przykładzie, liczba 33 nie została zredukowana do 3+3 = 6

UWAGA
Szukajmy podwibracji Mistrzowskich nie tylko w dacie ur. również w swoich imionach i nazwiskach, które również są istotne 
(przykład wyliczenia z dat  w wczesniejszych opisach wibracji Liczb Mistrzowskich)
Błędem jest dodawanie Mistrzowskich wibracji do swojego portretu numerologicznego np. w postaci imion wzmacniających, pseudonimów. 
Otóż, do Mistrzostwa trzeba "dorosnąć"
Nasza ewolucja duszy oparta jest o doświadczenia a nie zapożyczenia. 
Poprzez nadanie sobie Mistrzostwa bardzo często towarzyszą nam negatywne odbicia tej energii. Nadanie Liczby Mistrzowskiej wcale nas nim nie uczyni, celebruj swoja istotę w miłości i akceptacji bowiem w niej odnajdziesz prawdę, podążając za cyklami swojej cudownej duszy.
Pamiętaj że, niezależnie od tego, gdzie pojawi się Liczba-Mistrzowska, jej wyższa wibracja może się w pełni ujawni tylko wówczas, gdy dusza jest „obudzona", świadoma swego powołania. W wielu przypadkach osoba posiadająca Liczbę-Mistrzowską (jedną lub więcej) w dacie urodzenia lub imieniu i nazwisku, budzona jest przez objawienie, olśnienie, iluminację. Często jednak zdarza się, że nie korzysta ona ze swego daru i nie podejmuje świadomej dyscypliny wewnętrznej, rezygnując z nauki praw kosmicznych w obecnym życiu. 

Mistrzowska liczba 44
Liczba 44 to najrzadziej spotykana liczba mistrzowska występująca w drodze życia. Związana jest z ogromem pracy, zarówno fizycznej, jak i psychicznej, wymaga niesamowitej odwagi i pomysłowości. Mistrzostwo to, odpowiada za siłę i kontrolę nad własnym życiem. Osoby urodzone pod liczbą 44 to ludzie sukcesu, obdarzeni wyjątkowym intelektem, często milionerzy, urodzeni pod szczęśliwą gwiazdą i charyzmatyczni „fuksiarze”.  
44 Daje niezwykłą umiejętność panowania ducha nad materią.

Nosząc wibrację 44 jest się skazanym na sukces – jaką więc misję ma przed sobą osoba z drogi życia 44? 
Jeśli chodzi o poziom materialny, czterdziestki czwórki same dochodzą do swojego bogactwa i przychodzi im to nadzwyczaj szybko i łatwo. 

To wszystko dzięki wyobraźni, szerokiemu, perspektywicznemu myśleniu, wytrwałości, oraz profesjonalnemu i poważnego podejściu do każdego przedsięwzięcia. Dzięki temu, oraz dzięki wrodzonej pracowitości, osoby na tym poziomie wibracyjnym realizują nawet te z pozoru niemożliwe zadania. 
Przeznaczeniem 44 są wielkie czyny, odkrycia i innowacje. Same w sobie są aktywne i ruchliwe, nie lubią rutyny, uciekają od stagnacji i idą przez życie jak burza, urzeczywistniając coraz to bardziej szalone pomysły. Dla nich niepowodzenia to zdobyte doświadczenie – nie przejmują się porażkami tylko zastanawiają się w jaki inny sposób mogą ugryźć problem. To pozwala im na sprawne wyjście z każdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji. Zwykle zajmują wysokie stanowiska i pracują w prestiżowych zawodach

Wibracja ta cieszy się poważaniem, dlatego też wspinanie się po szczeblach kariery jest dla osób spod 44 czymś zupełnie naturalnym. Osoby są odbierane przez środowisko jako osoby wyjątkowe, nad wyraz inteligentne i ciekawe – a to wszystko dzięki dyscyplinie, którą się kierują, oraz wytrwałości. 

Są to osoby uczciwe, ostrożne, zorganizowane i uporządkowane – dbają o swoją przestrzeń, bo wiedzą jak odbija się ona na ich życiu. Wierzą w efektywną pracę, sprawiedliwość i karmę. Kierują się intuicją i sercem, dzięki czemu podejmują dobre i słuszne decyzje.
Pracowitość podparta jest wyjątkową energią. To ona sprawia, że mistrzowskie 44 zawsze ma zapał i chęci do działania, a plany i cele realizują się niemal przy okazji. Tak jak w przypadku pozostałych liczb mistrzowskich, 44 również kieruje się zasadami moralnymi, ma serce dla tych, którzy nie mieli tyle szczęścia co ona, oraz ma potrzebę opiekowania się słabszymi i bezbronnymi.

Liczba 44 znajdująca się na głębszych poziomach portretu numerologicznego pozwala właścicielowi portretu oddawać swoje talenty, pasje i zdolności do budowania lepszego świata. Ludzie z tą wibracją czują się w obowiązku naprawiać świat, stąd działalność społeczna i szeroko pojęta działalność charytatywna.44 poświęca wiele w imię miłości. 

Można na nich polegać, są uczciwe i oddane. Mimo tego, partner mistrzowskiej 44 będzie rywalizować nie tylko z adoratorami, ale również pracą oraz misją swojej drugiej połowy. 
Ta wibracja ma również swoje odbicie w negatywie – niewykorzystany potencjał lub wykorzystany w negatywny sposób, może przyczynić się do stworzenia materialisty i snoba, który żyje na pokaz. Wspaniałomyślność i poszanowanie zamieniają się w upokarzanie wszystkich, którzy są niżej w hierarchii. Idzie za tym możliwość wykorzystywania słabszych i naiwnych, aroganckie traktowanie innych, zbytnia pewność siebie, która niekoniecznie pokrywa się z obrazem rzeczywistym. Nadmierna aktywność mentalna przy zewnętrznym spokoju, pojawić się może przesadny materializm, pragnienie posiadania, które prowadzi do wyczerpania wskutek nadmiaru pracy, nadszarpnięte zdrowie mogące straty materialne, które prowadzić będą do frustracji i apatii.

Noszenie w sobie liczby mistrzowskiej to wielka odpowiedzialność – trzeba stanąć na wysokości zadania i odpowiedzieć na wołanie duszy. Droga wybrana przez duszę nie jest łatwa, wymaga wiele pracy i samozaparcia. Jednak satysfakcja, jaką mieć będzie mistrzowska 44, jest tego warta.


CZYTAJ WIĘCEJ:

autor postu: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd. 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
Serdecznie zapraszam na sesje REIKI,ODCZYTY KRONIK AKASZY, ODCZYTY NUMEROLOGICZNE  oraz
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...