środa, 5 czerwca 2024

Mistrzowska liczba 22

 

Witajcie

WSTĘP
Mistrzowskie liczby to kolejno: 11, 22, 33, 44... aż do 99 
Osoba urodzona pod mistrzowską wibracją, mniej lub bardziej świadomie wybiera, czy żyje wibrując na częstotliwości mistrzowskiej czy nie – mistrzowska wibracja ciągnie za sobą dużą odpowiedzialność i nie każdy jest w stanie ją udźwignąć na danym etapie życia.

Osoba urodzona pod wpływem wibracji mistrzowskiej z założenia jest "wyżej" na szczeblu ewolucji, ponieważ ma za sobą wiele rozwijających doświadczeń karmicznych. Już na wstępie obdarzona jest świadomością i światłem wewnętrznym, co ułatwia jej pracę nad rozwojem swojej duszy i osiąganie celów życiowych.

Osoby posiadające wibrację mistrzowską w swoim portrecie mają umiejętność odnalezienia się w życiu dzięki respektowaniu praw wszechświata. Zazwyczaj są na tyle otwarci, że ich intuicja pracuje na najwyższych obrotach oraz mają dar jasnowidzenia. Często są to osoby oświecone lub na drodze do oświecenia. 
Chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Urodzeni pod wpływem mistrzowskich wibracji to przywódcy duchowi, posiadający mądrość i siłę, dzięki której osiągają zaszczyty i przywileje w każdej dziedzinie, jakiej zamierzają się poświęcić.

Osoby, które łączą wysokie wibracje mają podobne przeznaczenie: 
ich zadaniem jest prowadzenie ponadprzeciętnego życia. Często czują, że są pod stałą opieką siły wyższej, przytrafiają im się serie niefortunnych zdarzeń, które w ostatecznym rozrachunku prowadzą do dobrego – zdarzeń, które odgrywają kluczową rolę w ich życiu. Osoby urodzone pod wpływem tych wibracji lub posiadająca je w swoich ustawieniach stoi na wyższym "szczeblu" ewolucji duchowej.
 To często STARA DUSZA, która wiele wcieleń wcześniej została wtajemniczona – otrzymała nauki w starożytnych szkołach ezoterycznych. Jej moc ujawnia się szczególnie w takich dziedzinach, jak uzdrawianie, rozwój duchowy, odkrycia naukowe

Wszystkie wibracje mistrzowskie łączy: moralność, duchowość, intuicyjność. Osoby, które je posiadają łączy podobne przeznaczenie – życie wyrastające ponad przeciętność, aktywne, interesujące i niezwykłe. Odnoszą wrażenie, jakby były prowadzone i chronione przez siły wyższe. Spotykają je rzeczy niespodziewane, wymykające się spod kontroli.

Zrozumienie znaczenia liczb w wykresie numerologicznym może pomóc Ci odblokować ukryty potencjał i poprowadzić Cię w kierunku satysfakcjonującego życia zgodnego z wyższymi zasadami duchowymi. 

Wykorzystaj moc liczb mistrzowskich i wyrusz w transformacyjną podróż samopoznania i duchowego rozwoju.

Jak obliczyć swoją numerologiczną wibrację ?

Obliczanie swojej wibracji urodzenia jest banalnie proste i trwa kilka chwil. Jedyne co musimy zrobić to zsumować wszystkie cyfry naszego urodzenia np:

16.03.1986 = 1+6+0+3+1+9+8+6 = 31 = 3 + 1 = 34 
Osoba z wibracją liczby 7 Drogi życia

Kolejny przykład:
02.01.1990 = 0+2+0+1+1+9+9+0 = 22 
 Osoba z wibracją liczby 22
Jak widać na przykładzie, liczba 22 nie została zredukowana do 2+2 = 4

UWAGA
Szukajmy podwibracji Mistrzowskich nie tylko w dacie ur. również w swoich imionach i nazwiskach, które również są istotne 
(przykład wyliczenia w kolejnych wibracjach Mistrzowskich)
Błędem jest dodawanie Mistrzowskich wibracji do swojego portretu numerologicznego np. w postaci imion wzmacniających, pseudonimów. 
Otóż, do Mistrzostwa trzeba "dorosnąć"
Nasza ewolucja duszy oparta jest o doświadczenia a nie zapożyczenia. 
Poprzez nadanie sobie Mistrzostwa bardzo często towarzyszą nam negatywne odbicia tej energii. Nadanie Liczby Mistrzowskiej wcale nas nim nie uczyni, celebruj swoja istotę w miłości i akceptacji bowiem w niej odnajdziesz prawdę, podążając za cyklami swojej cudownej duszy.
Pamiętaj że, niezależnie od tego, gdzie pojawi się Liczba-Mistrzowska, jej wyższa wibracja może się w pełni ujawni tylko wówczas, gdy dusza jest „obudzona", świadoma swego powołania. W wielu przypadkach osoba posiadająca Liczbę-Mistrzowską (jedną lub więcej) w dacie urodzenia lub imieniu i nazwisku, budzona jest przez objawienie, olśnienie, iluminację. Często jednak zdarza się, że nie korzysta ona ze swego daru i nie podejmuje świadomej dyscypliny wewnętrznej, rezygnując z nauki praw kosmicznych w obecnym życiu. 


MISTRZOWSKA LICZBA 22

ARTYKUŁ:

Osoby urodzone pod liczbą 22 
obdarzone zostały niezwykłą charyzmą i zdolnością do rządzenia. 22 Znana jako "Mistrz Budowniczy", liczba 22 oznacza zdolność do urzeczywistniania marzeń. Ludzie z tą mistrzowską liczbą są wyjątkowo wykwalifikowani w przekształcaniu swoich wizji w namacalne osiągnięcia. Mają potencjał, aby wywrzeć znaczący wpływ na świat dzięki swoim praktycznym i wizjonerskim zdolnościom.
To ludzie sukcesu – najczęściej wspinają się na najwyższe szczeble drabiny społecznej, zdobywają nagrody, wyróżnienia, bogactwo, tworzą nowe społeczności, ruchy, a nawet imperia. Istnieje prawdopodobieństwo, że mistrzowskie 22 zbyt mocno wejdzie w materię – za wszystkie sukcesy powinny być wdzięczne tym, z którymi współpracują oraz pracować z wdzięcznością dla Źródła. 

Jak w każdym przypadku, tak samo liczba 22 może być doświadczona dwojako – pozytywnie, co wspiera osiąganie sukcesów lub negatywnie, co nierzadko kończy się serią niefortunnych zdarzeń. Osoby spod wibracji 22 w głębi serca są dobrymi osobami, nawet, jeśli zboczą na złą drogę i będą realizować się w negatywie – ciężko będzie im się odnaleźć na tej ścieżce, zawsze będą mieć wątpliwości. Jeśli zboczy ze swojej ścieżki, może popaść w niezdrowy egoizm, egocentryzm, pracoholizm i materializm. Towarzyszyć temu może poczucie osamotnienia, poczucie przegranej, depresja. Największa pułapka to nieposkromiona ambicja, działanie skierowane wyłącznie na osiąganie własnych korzyści nie przebierając w środkach

Ludzie o tej mistrzowskiej wibracji są stworzeni po to, aby pracować na rzecz innych – pomagają pokrzywdzonym i potrzebującym. Kreatywność, pracowitość, bystrość, przebojowość – każda przeszkoda to dla nich wyzwanie, a nie problem. Dzięki pozytywnemu podejściu do kłód pod nogami, często odnoszą sukcesy, także pod względem materialnym.

Osoby wibrujące pod 22 są bardzo silne energetycznie. To urodzeni liderzy, przywódcy z powołania, naturalni kierownicy. Mogą zachłysnąć się władzą i zgubić umiar, co negatywnie wpłynie na ich wizerunek.

Zdecydowanie łatwiej jest im zajmować kluczowe stanowiska w świecie finansów, polityki, przemysłu czy sztuki. W każdej dziedzinie mogą się wybić, jeśli tylko pokonają przeszkody/wyzwania na swojej drodze. Nie ma właściwie dziedziny, w której nie byłyby zdolne odnieść sukcesu, ponieważ niczym czołg pokonują przeszkody stojące na ich drodze do pragnień.

W przeciwieństwie do 11 i 33, 22 oraz 44 to pogodzenie takich ambicji jak władza, sława i bogactwo z wielkodusznością i altruizmem. Jedyny taki koktajl wibracji, który umie pogodzić ducha z materią – władza materialna uprawiana w zgodzie z wyższymi celami duchowymi. Liczba 22 (siła i materializm) powstała z połączenia dwóch 11 – liczby ducha i wyższych ideałów. W poprzednich wcieleniach, dusza miała do czynienia z budowaniem nowości: nowych rzeczy, porządków i spraw, nowych idei i myśli.


Tworzenie wielkich planów i list celów to motor napędowy 22. Osoby te posiadają talent, nierzadko geniusz. Charakteryzują się głębokim myśleniem perspektywicznym oraz pracą nad złożonymi, rozbudowanymi projektami prowadzonymi na szeroką skalę. Jeśli możliwie jak najwcześniej odkryją swoją misję w życiu, to lepiej dla świata, bo ich praca zawsze wiążę się z dobrem innych.

22 wibrująca w negatywie to próżność. Jest w stanie nadużywać własnego stanowiska i władzy oraz nie zawaha się przed tym, żeby zniszczyć każdego, kto stanie na jej drodze. Osoby te mogą być podłe, nikczemne i okrutne. Zaplątują się w codzienność i żyją w ciągłym strachu przed porażką. To nie pozwala im się w pełni cieszyć życiem.

Postęp – to hasło przewodnie osób z pod tej wibracji. Robią oni wszystko, aby stworzyć siłą rozpędu postęp społeczny, duchowy czy materialny. Dążą do harmonii, zarówno w świecie zewnętrznym, jak i do swojej własnej równowagi. Zależy im na tym, aby osiągnąć wewnętrzny spokój. Tylko wtedy są zdolne wypełniać swoje karmiczne zobowiązania. Wibracja ta uruchamia nowe sposoby rozumienia świata i poczucie życiowej misji.


autor postu: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd. 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
Serdecznie zapraszam na sesje REIKI,ODCZYTY KRONIK AKASZY, ODCZYTY NUMEROLOGICZNE  oraz
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...