wtorek, 4 czerwca 2024

Nów Księżyca w Bliźniętach

 

Nów Księżyca w Bliźniętach
Nów Księżyca w Bliźniętach 

Witajcie

Księżyc w nowiu to czas odrodzenia – czas, w którym mamy szansę zacząć od nowa.

Księżyc w nowiu w cyklu Bliźniąt stwarza okazje do zaangażowania się w osobiste cele, które wyrażają pozytywne energie znaku Bliźniąt. Podczas nowiu w tym znaku możemy spodziewać się zwiększonej aktywności w obszarach związanych z komunikacją i wymianą informacji. Ludzie mogą czuć się zmotywowani do wyrażania swoich myśli i opinii, a może to być czas otwartej i dynamicznej wymiany pomysłów.

Jest to dobry cykl, w którym można ponownie ocenić nasze umiejętności komunikacyjne i społeczne.

Energia Bliźniąt  wpłynie na twoją percepcję i odbiór rzeczywistości. Wypełni także twoje wnętrze i skłoni cię do tego, aby przeprowadzić zmiany w życiu, w szczególności będzie to dotyczyć sfery uczuć oraz komunikacji i kreatywności. 

Energia Bliźniąt może pomóc ci w określeniu celów, skupi Twoją uwagę na uczuciach i doda odwagi. To czas działania i zabawy. 

Poczujesz, że twoje myśli z łatwością formułują się w słowa. To sprawi, że komunikacja i relacje osobiste oraz zawodowe ulegają znacznej poprawie. Nie będziesz obawiać się już reakcji ze strony otoczenia. Jasno i wyraźnie wyrazisz swoje zdanie, przedstawisz własne propozycje na rozwiązanie starych problemów i zabłyśniesz intelektem. 

Nów w Bliźniętach doda odwagi i sprawi, że staniemy się bardziej przekonujący. Wraz z nowiem Księżyca w czerwcu wzmacniają się wpływy planety miłości. Następująca tego samego dnia koniunkcja Księżyca z Wenus skieruje naszą uwagę w stronę miłości. Dzięki towarzyskim i elokwentnym Bliźniętom będziesz w stanie łatwiej wyrazić to, co czujemy. Na głos wyjdą emocje, które dotychczas skrywaliśmy głęboko na dnie duszy.

Dzięki tej potężnej energii Bliźniąt mamy szansę dokonać ważnych zmian w naszym życiu.

Pamiętaj, masz w sobie wielką moc. Uaktywnij ją teraz. Stań się stanowczy i prawdziwy w tym co robisz, prawdziwy w tym kim jesteś. Wiedz, że zasługujesz na piękne życie, niezależnie od tego, jakie rany i trudne doświadczenia nosisz. Wiedz, że Twoje rany są bramami do mądrości, pomocą dla innych oraz możliwościami tworzenia piękniejszego świata.

Dlatego podczas tego nowiu przejdź się po tęczowym moście, który rozwija się z głębi ciemnego bezksiężycowego nieba. Daj się przenieść do wyższych stanów istnienia. Wiedz, że zasługujesz na każdy nowy początek, którego szukasz.

Cudownego Nowiu 

autor postu: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd. 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
Serdecznie zapraszam na sesje REIKI,ODCZYTY KRONIK AKASZY, ODCZYTY NUMEROLOGICZNE  oraz
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...