czwartek, 6 czerwca 2024

Mistrzowska Liczba 33

 

 

Witajcie

WSTĘP
Mistrzowskie liczby to kolejno: 11, 22, 33, 44... aż do 99 
Osoba urodzona pod mistrzowską wibracją, mniej lub bardziej świadomie wybiera, czy żyje wibrując na częstotliwości mistrzowskiej czy nie – mistrzowska wibracja ciągnie za sobą dużą odpowiedzialność i nie każdy jest w stanie ją udźwignąć na danym etapie życia.

Osoba urodzona pod wpływem wibracji mistrzowskiej z założenia jest "wyżej" na szczeblu ewolucji, ponieważ ma za sobą wiele rozwijających doświadczeń karmicznych. Już na wstępie obdarzona jest świadomością i światłem wewnętrznym, co ułatwia jej pracę nad rozwojem swojej duszy i osiąganie celów życiowych.

Osoby posiadające wibrację mistrzowską w swoim portrecie mają umiejętność odnalezienia się w życiu dzięki respektowaniu praw wszechświata. Zazwyczaj są na tyle otwarci, że ich intuicja pracuje na najwyższych obrotach oraz mają dar jasnowidzenia. Często są to osoby oświecone lub na drodze do oświecenia. 
Chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Urodzeni pod wpływem mistrzowskich wibracji to przywódcy duchowi, posiadający mądrość i siłę, dzięki której osiągają zaszczyty i przywileje w każdej dziedzinie, jakiej zamierzają się poświęcić.

Osoby, które łączą wysokie wibracje mają podobne przeznaczenie: 
ich zadaniem jest prowadzenie ponadprzeciętnego życia. Często czują, że są pod stałą opieką siły wyższej, przytrafiają im się serie niefortunnych zdarzeń, które w ostatecznym rozrachunku prowadzą do dobrego – zdarzeń, które odgrywają kluczową rolę w ich życiu. Osoby urodzone pod wpływem tych wibracji lub posiadająca je w swoich ustawieniach stoi na wyższym "szczeblu" ewolucji duchowej.
 To często STARA DUSZA, która wiele wcieleń wcześniej została wtajemniczona – otrzymała nauki w starożytnych szkołach ezoterycznych. Jej moc ujawnia się szczególnie w takich dziedzinach, jak uzdrawianie, rozwój duchowy, odkrycia naukowe

Wszystkie wibracje mistrzowskie łączy: moralność, duchowość, intuicyjność. Osoby, które je posiadają łączy podobne przeznaczenie – życie wyrastające ponad przeciętność, aktywne, interesujące i niezwykłe. Odnoszą wrażenie, jakby były prowadzone i chronione przez siły wyższe. Spotykają je rzeczy niespodziewane, wymykające się spod kontroli.

Zrozumienie znaczenia liczb w wykresie numerologicznym może pomóc Ci odblokować ukryty potencjał i poprowadzić Cię w kierunku satysfakcjonującego życia zgodnego z wyższymi zasadami duchowymi. 

Wykorzystaj moc liczb mistrzowskich i wyrusz w transformacyjną podróż samopoznania i duchowego rozwoju.

Jak obliczyć swoją numerologiczną wibrację ?

Obliczanie swojej wibracji urodzenia jest banalnie proste i trwa kilka chwil. Jedyne co musimy zrobić to zsumować wszystkie cyfry naszego urodzenia np:

16.03.1986 = 1+6+0+3+1+9+8+6 = 31 = 3 + 1 = 34 
Osoba z wibracją liczby 7 Drogi życia

Kolejny przykład:
01.05.1989 = 0+1+0+5+1+9+8+9 = 33 
 Osoba z wibracją liczby 33
Jak widać na przykładzie, liczba 33 nie została zredukowana do 3+3 = 6

UWAGA
Szukajmy podwibracji Mistrzowskich nie tylko w dacie ur. również w swoich imionach i nazwiskach, które również są istotne 
(przykład wyliczenia w kolejnych wibracjach Mistrzowskich)
Błędem jest dodawanie Mistrzowskich wibracji do swojego portretu numerologicznego np. w postaci imion wzmacniających, pseudonimów. 
Otóż, do Mistrzostwa trzeba "dorosnąć"
Nasza ewolucja duszy oparta jest o doświadczenia a nie zapożyczenia. 
Poprzez nadanie sobie Mistrzostwa bardzo często towarzyszą nam negatywne odbicia tej energii. Nadanie Liczby Mistrzowskiej wcale nas nim nie uczyni, celebruj swoja istotę w miłości i akceptacji bowiem w niej odnajdziesz prawdę, podążając za cyklami swojej cudownej duszy.
Pamiętaj że, niezależnie od tego, gdzie pojawi się Liczba-Mistrzowska, jej wyższa wibracja może się w pełni ujawni tylko wówczas, gdy dusza jest „obudzona", świadoma swego powołania. W wielu przypadkach osoba posiadająca Liczbę-Mistrzowską (jedną lub więcej) w dacie urodzenia lub imieniu i nazwisku, budzona jest przez objawienie, olśnienie, iluminację. Często jednak zdarza się, że nie korzysta ona ze swego daru i nie podejmuje świadomej dyscypliny wewnętrznej, rezygnując z nauki praw kosmicznych w obecnym życiu. 


Osoby urodzone pod liczbą 33 obdarzone zostały spokojem, delikatnością i łagodnością.
Wibracja 33: Określana jest  jako "Mistrz Nauczyciel" lub "Mistrz Uzdrowiciel", numer 33 uosabia najwyższe duchowe cechy. Osoby z tą liczbą mistrzowską są głęboko współczujące, empatyczne i oddane pomaganiu innym. Posiadają niezwykłe zdolności uzdrawiania i często są przyciągani do ról w doradztwie, mentoringu lub pracy humanitarnej. 
Liczba twórczości i komunikacji nazywana również wibracją Chrystusową.
Wibracja ta opiera się przede wszystkim na mocno rozwiniętej sferze duchowej, którą okazujemy poprzez empatię, współczucie i intuicję. Tak mocno rozwinięta duchowość sprawia, że trzydziestki trójki mają sztywny kręgosłup moralny, ich intencje są zawsze czyste i nie ma w nich ani krzty egoizmu. 
Możemy przyrównać takie osoby do aniołów, którzy roztaczają swoje opiekuńcze skrzydła nad najbliższymi. Dzięki temu, idealnym zawodem wykonywanym przez 33 z tej częstotliwości to prace opiekuńcze, które polegają na wsparciu duchowym, oraz np. opiekun, położna, pielęgniarka, psycholog, lekarz...

Praca tego typu daje im spełnienie – poczucie bycia potrzebnym jest u nich bardzo wysoko punktowane. Trzydziestki trójki mają też szansę stać się charyzmatycznymi mówcami, pisarzami oraz poetami, dzięki czemu zaspokajają potrzebę przekazywania mądrości i duchowego światła.

To łagodność, harmonia, wyciszenie, zrównoważenie, uziemianie złych emocji oraz zamienianie niekomfortowych uczuć na te pozytywne. Z tego też względu, dokoła mistrzowskich 33 zawsze pojawiają się osoby nieszczęśliwe, smutne, załamane i pozbawione nadziei, aby 33 pomogła im odzyskać spokój ducha i osiągnąć harmonię. 
Obecność 33 świadczy o ogromnej wiedzy teozoficznej, nabytej w poprzednich wcieleniach. Prawdopodobnie osoba z tą wibracją pobierała nauki w starożytnych szkołach ezoterycznych. Ukryta w podświadomości wiedza będzie poszukiwała ujścia.
Takie osoby cieszą się ogólnym szacunkiem i podziwem, często wbrew własnej woli osiągają największe zaszczyty i władzę
Trzydziestki trójki panują nad emocjami, są delikatne, łagodne, życzliwe i przyjacielskie, są szczere i uczciwe, zawsze mówią prawdę. Osoby dobre, skromne i pracowite, cieszące się uznaniem. 
Liczba 33 jest odzwierciedleniem ideału miłości uniwersalnej. Oznacza ona oddanie, poświęcenie, współodczuwanie, służenie ideałom. 
Wszystkie mistrzowskie liczby są symbolem wewnętrznego światła i są odzwierciedleniem najpiękniejszych, uszlachetnionych cech liczb podstawowych. W przypadku liczby 33 mamy do czynienia z połączeniem osobowości i umysłu jednostki. Ta wyjątkowo subtelna harmonia jest haczykiem na ludzi zagubionych. Przyciągają do siebie tych, którzy potrzebują pomocy oraz tych, którzy również są spod wibracji doskonałych, aby wspólnie kierować się w stronę mistrzostwa.
 33 mają wyostrzoną intuicję i rozwinięte zdolności twórcze. Są wrażliwymi estetami, co sprawia, że ich dzieła są wyjątkowe i nieprzeciętnie piękne. Wyrażają siebie i swoje emocje malując, rzeźbiąc, pisząc lub w jakikolwiek inny sposób, w którym można się zatracić.
Istotna dla nich jest rodzina i jej dobro przedkładają ponad swoje własne potrzeby. Kochają mocno i na swój sposób, często uszczęśliwiając innych na siłę. Ciężko im wyważyć uczucia, bo okazują je całym sobą.
Wszystko co robią w życiu, jest podporządkowane nakazom i zakazom z kategorii etycznie-moralnych. Wymagają od innych wiele, ale najwięcej od siebie samych.
misji.
W negatywie grozi im przerost formy nad treścią – kiedy zachłysnął się podziwem innych i nakarmią swoją próżność. 33 wibrujące w negatywie szukają poklasku i uznania oraz prowadzą życie na pokaz, aby przysporzyć sobie jeszcze więcej słów podziwu. Osoby z taką wibracją powinny strzec się nieszczerych komplementów – pragną pochwał, dlatego ciężko im rozróżnić te, które opierają się na manipulacji. Niezrealizowanie mistrzostwa prowadzić może do klęski i frustracji. Doświadczenie negatywne przynosi również używanie wpływów dla celów egoistycznych, zaniedbywanie obowiązków rodzinnych, zawodowych lub społecznych oraz bunt.

autor postu: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd. 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
Serdecznie zapraszam na sesje REIKI,ODCZYTY KRONIK AKASZY, ODCZYTY NUMEROLOGICZNE  oraz
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...