piątek, 14 czerwca 2024

Mistrzowska Liczba 55

 

Witajcie

WSTĘP
Mistrzowskie liczby to kolejno: 11, 22, 33, 44... aż do 99 
Osoba urodzona pod mistrzowską wibracją, mniej lub bardziej świadomie wybiera, czy żyje wibrując na częstotliwości mistrzowskiej czy nie – mistrzowska wibracja ciągnie za sobą dużą odpowiedzialność i nie każdy jest w stanie ją udźwignąć na danym etapie życia.

Osoba urodzona pod wpływem wibracji mistrzowskiej z założenia jest "wyżej" na szczeblu ewolucji, ponieważ ma za sobą wiele rozwijających doświadczeń karmicznych. Już na wstępie obdarzona jest świadomością i światłem wewnętrznym, co ułatwia jej pracę nad rozwojem swojej duszy i osiąganie celów życiowych.

Osoby posiadające wibrację mistrzowską w swoim portrecie mają umiejętność odnalezienia się w życiu dzięki respektowaniu praw wszechświata. Zazwyczaj są na tyle otwarci, że ich intuicja pracuje na najwyższych obrotach oraz mają dar jasnowidzenia. Często są to osoby oświecone lub na drodze do oświecenia. 
Chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Urodzeni pod wpływem mistrzowskich wibracji to przywódcy duchowi, posiadający mądrość i siłę, dzięki której osiągają zaszczyty i przywileje w każdej dziedzinie, jakiej zamierzają się poświęcić.

Osoby, które łączą wysokie wibracje mają podobne przeznaczenie: 
ich zadaniem jest prowadzenie ponadprzeciętnego życia. Często czują, że są pod stałą opieką siły wyższej, przytrafiają im się serie niefortunnych zdarzeń, które w ostatecznym rozrachunku prowadzą do dobrego – zdarzeń, które odgrywają kluczową rolę w ich życiu. Osoby urodzone pod wpływem tych wibracji lub posiadająca je w swoich ustawieniach stoi na wyższym "szczeblu" ewolucji duchowej.
 To często STARA DUSZA, która wiele wcieleń wcześniej została wtajemniczona – otrzymała nauki w starożytnych szkołach ezoterycznych. Jej moc ujawnia się szczególnie w takich dziedzinach, jak uzdrawianie, rozwój duchowy, odkrycia naukowe

Wszystkie wibracje mistrzowskie łączy: moralność, duchowość, intuicyjność. Osoby, które je posiadają łączy podobne przeznaczenie – życie wyrastające ponad przeciętność, aktywne, interesujące i niezwykłe. Odnoszą wrażenie, jakby były prowadzone i chronione przez siły wyższe. Spotykają je rzeczy niespodziewane, wymykające się spod kontroli.

Zrozumienie znaczenia liczb w wykresie numerologicznym może pomóc Ci odblokować ukryty potencjał i poprowadzić Cię w kierunku satysfakcjonującego życia zgodnego z wyższymi zasadami duchowymi. 

Wykorzystaj moc liczb mistrzowskich i wyrusz w transformacyjną podróż samopoznania i duchowego rozwoju.

Szukajmy podwibracji Mistrzowskich nie tylko w dacie ur. również w swoich imionach i nazwiskach, które również są istotne.
Błędem jest dodawanie Mistrzowskich wibracji do swojego portretu numerologicznego np. w postaci imion wzmacniających, pseudonimów. 
Otóż, do Mistrzostwa trzeba "dorosnąć"
Nasza ewolucja duszy oparta jest o doświadczenia a nie zapożyczenia. 
Poprzez nadanie sobie Mistrzostwa bardzo często towarzyszą nam negatywne odbicia tej energii. Nadanie Liczby Mistrzowskiej wcale nas nim nie uczyni, celebruj swoja istotę w miłości i akceptacji bowiem w niej odnajdziesz prawdę, podążając za cyklami swojej cudownej duszy.
Pamiętaj że, niezależnie od tego, gdzie pojawi się Liczba-Mistrzowska, jej wyższa wibracja może się w pełni ujawni tylko wówczas, gdy dusza jest „obudzona", świadoma swego powołania. W wielu przypadkach osoba posiadająca Liczbę-Mistrzowską (jedną lub więcej) w dacie urodzenia lub imieniu i nazwisku, budzona jest przez objawienie, olśnienie, iluminację. Często jednak zdarza się, że nie korzysta ona ze swego daru i nie podejmuje świadomej dyscypliny wewnętrznej, rezygnując z nauki praw kosmicznych w obecnym życiu. 

Jak dodatkowo szukać naszych  podwibracji ?
Z daty ur. już wiesz jak to zrobić, jeśli nie, wróć do wcześniejszych wpisów linki znajdziesz poniżej tego artykułu.

Numerologię imienia i nazwiska określa się poprzez zsumowanie wartości liczbowych wszystkich liter, składających się na imię i nazwisko człowieka. Każda litera ma przypisaną do siebie określoną liczbę
Z tym przyszłam dodatkowo  na świat ;-) 

W numerologii kopiemy głębiej, dodajemy kolejne imiona nabyte np. z bierzmowania jeśli było, nazwisko "po mężu" itd.
Warto badać swoją podróż duszy z czym tu przyszłam/łem, co zaistniało po zmianach, to prawda o nas samych, warto ją odkryć ;-) 


Mistrzowska liczba 55

Bardzo wysoka mistrzowska wibracja. Głęboka percepcja sprzyjająca naukowcom i odkrywcom. Może powołać kapłana, mędrca lub pioniera. Oznacza cierpliwość i harmonię na poziomie psychiki.  Liczba 55 w numerologii często kojarzy się ze zmianą i transformacją. Symbolizuje postęp i siłę woli. Ta liczba może również przynieść wielkie szczęście i sukces tym, którzy przyjmują jej energię.
W negatywie – przynosi chaos, charakteryzuje narcyza, pokazuje brak moralności i egoizm, określa zagubionych.

Lekceważenie misji liczby 55 może sprawić, że pokaże się ona w naszym życiu w negatywnym świetle. 
Jeśli jednak pozwolimy jej na działanie, dostaniemy od niej świetne pionierskie pomysły, przebłyski geniuszu i natchnienie. Korzystanie z potencjału tej mistrzowskiej wibracji to nic innego jak uświadomienie sobie, że się ją posiada. 
We współpracy z dyscypliną i poszanowaniem wolności swojej i innych, może pokazać piękne rzeczy – pasję, ciekawość, niezależność. Często powołuje do służby duchowej lub do pracy na płaszczyźnie duchowej. Najważniejsze jest to, aby zrezygnować z egoizmu i usztywnić swój kręgosłup moralny – wtedy negatyw tej wibracji będzie się trzymał od nas z daleka.

autor postu: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd. 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
Serdecznie zapraszam na sesje REIKI,ODCZYTY KRONIK AKASZY, ODCZYTY NUMEROLOGICZNE  oraz
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 



e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...