sobota, 15 czerwca 2024

Numerologia niebiańska i jej znaczenie - Anielskie liczby 5-9

Numerologia niebiańska i jej znaczenie - Anielskie liczby  5-9
Academy of Energy Crd.

Każdy chciałby znaleźć sposób na połączenie się z Boskością, znalezienie odpowiedzi na własną rękę, bez konieczności polegania na mediach społecznościowych , spirytualistycznych sesjach  itd. Nie jednokrotnie "specjaliści " proszą o wysokie ceny za taką  poradę, tak naprawdę  każda  dusza już zna odpowiedzi . Często zapominamy, że nasza duchowa podróż jest naszą własną ścieżką  naszą prawdą i tylko Ty sam możesz znaleźć odpowiedzi na temat swojego życia, którego wciąż wyszukujesz. 

Jedyne, co musisz zrobić, to otworzyć się i spojrzeć w głąb siebie, nie tylko patrząc na dobre części siebie, ale w razie potrzeby powinieneś również akceptować swoją drugą strony mocy (cień) . Nie bez powodu wszyscy jesteśmy tu na Ziemi, każdy z nas ma karmiczną ścieżkę, którą może kroczyć, jeśli pragnie uzdrowić swoją duszę.

Kiedy pójdziesz na sesję do  osoby duchowej, otrzymasz odpowiedzi bardzo często  związane z tą osobą, a nie z Tobą , nie będą oni w stanie udzielić ci odpowiedzi w 100% poprawnych tylko Ty, twoi Przewodnicy i Aniołowie mogą to zrobić. 

Nie zrozum mnie źle, wszyscy chcemy odgrywać ważną rolę w zmieniającym się świecie. Każda osoba duchowa pragnie szerzyć mądrość, która jest im bardzo droga, ponieważ pomaga im w zmaganiach, gdy zachodzi taka  potrzeba. Jedynym problemem, który to powoduje  jest to, że wiele informacji przekazanych innym zostało albo źle zrozumianych, albo źle zinterpretowanych, co doprowadza niejednokrotnie  do chaosu. 

Liczby aniołów to znaki wysyłane przez wszechświat, aby zapewnić nam przewodnictwo i pewność, gdy stajemy w obliczu wyzwań lub ważnych decyzji. Liczby wibrują na poszczególnych długościach fal duchowych i mają swoje indywidualne znaczenie. Tak więc Anioły mogą wysyłać określone wiadomości w zależności od wybranych przez siebie numerów.

Jak więc interpretować  liczby Aniołów?

Aby zinterpretować liczbę aniołów, należy rozbić ją na części składowe, którymi będą liczby kardynalne lub liczby główne.

Jeśli zobaczysz sekwencję tej samej cyfry, na przykład 888 lub 8888, jest to intensywny znak, aby zwrócić uwagę na podstawowe znaczenie reprezentowanej liczby kardynalnej, w tym przypadku liczby 8.

Jeśli jest to ciąg mieszany, taki jak 579 lub 1234, musisz zidentyfikować;

  • podstawowe liczby, które definiują problem,
  • numery przyczyn, które wskazują na przyczynę problemu,
  • liczby efektów, które sugerują najlepszą drogę naprzód,
  • skumulowane liczby, które wskazują ogólny wpływ na twoje życie.

Na przykład, jeśli sekwencja to 342, musisz rozważyć znaczenie liczb kardynalnych 3, 4, 2 i 9.

Liczba 9 jest ważna, ponieważ w numerologii wszystkie dłuższe ciągi cyfr są dzielone na liczby główne przez połączenie cyfr w ciągu. A więc 3+4+2=9.

Kiedy będziesz chciał rozszyfrować  kod  342, będziesz musiał rozpocząć swoją interpretację od spojrzenia na liczbę 4, ponieważ środkowa cyfra podaje podstawowe znaczenie całej liczby.

Następnie spójrz na poprzedni numer 3, który wskaże przyczyny lub wcześniej istniejące warunki, które wpływają na wyzwanie, z którym się zmagasz.

Ostatnia  liczba, w tym przypadku 2, sugeruje najbardziej prawdopodobny wynik/rozwiązanie .

Wreszcie, łączna liczba, w tym przypadku 9, wskazuje na większy wpływ,  na twoje życie.

Kiedy patrzysz na czterocyfrową liczbę anioła, taką jak 3434, spojrzysz na obie środkowe liczby, aby nadać znaczenie .

W ujęciu skumulowanej liczby 3+4+3+4=14, która następnie powinna dalej redukować się do 1+4=5.

Jeśli jednak łączna liczba sumuje się do jednej z trzech liczb głównych, 11, 22 lub 33, nie dzielisz ich dalej na jednocyfrowe liczby główne, ponieważ liczby te mają indywidualne, specyficzne znaczenie.

Uważa się, że liczby mistrzowskie są jednymi z najpotężniejszych we wszechświecie. To  wszechświat wtedy krzyczy do  ciebie.

Jednak często zdarza się, że ten sam numer powtarza się trzy lub cztery razy, na przykład 3333 lub 777.

Nie są one powiązane z liczbami głównymi, ale są raczej intensywną manifestacją liczby kardynalnej, która się powtarza.

To również znak , że wszechświat nawołuje  do  ciebie, ponieważ przesłanie jest proste, jasne i jednoznaczne.

~ciesz się liczbami i ich znaczeniem~


Słowa kluczowe: konflikt, iluminacja, wyzwanie, mistyczne.

Anioł numer pozytywnej zmiany! Jeśli czujesz się niespełniony lub marzysz o przygodzie, to jest Twoja szansa… idź na całość! Liczba 5 jest powiązana z podekscytowaniem i odczuwaniem strachu, ale robi to mimo wszystko. To Twoje światło przewodnie, aby podjąć ryzyko w życiu i rozkoszować się korzyściami.

 Pięć reprezentuje konflikt. Gdy dana osoba osiągnie oświecenie, zawsze staje przed wyzwaniem. To wyzwanie polega na przetestowaniu mądrości, którą nabyli w numerze czwartym. To wątpienie w siebie, odgadywanie i kwestionowanie sił. To bycie własnym największym wrogiem lub bycie konkurencją ze strony zewnętrznych wrogów. Od ciebie zależy, czy wzniesiesz się ponad nią, czy ją pokonasz. Niektórzy na tym etapie się poddają. Reprezentuje to również fizyczną manifestację rezultatów, które przyjdą z twoich działań w oparciu o wnioski, do których doszedłeś pod numerem czwartym.

Słowa kluczowe: Prawo i Porządek, doskonałość, działanie.

Jest to liczba Aniołów reprezentująca równowagę, szczególnie jako część twojego życia domowego. Jak obecnie wygląda twoja równowaga między życiem zawodowym a prywatnym? Czy rozpowszechniasz to w najlepszy sposób? Czy jesteś szczęśliwie obecny w rodzinie?

Przesłanie liczby 6 może być subtelnym impulsem do zmiany sposobu i miejsca spędzania czasu. Upewnij się, że zapewniasz swoim bliskim wsparcie i uwagę, na jaką zasługują.

Liczba sześć występuje w numerologii sekwencji liczb i może reprezentować wiele rzeczy. Przede wszystkim może oznaczać całkowite zniszczenie Twojego pomysłu i rozwiązania, jeśli ustąpisz przed wyzwaniem, które pojawia się na Twojej drodze, gdy w końcu wymyślisz to, co było, co musiałeś zrobić, w odpowiedzi na uzyskać wynik. Możesz całkowicie zniszczyć wszystko, co przemyślałeś, a potem poskładałeś w całość, aby uzyskać działanie, które musiałeś podjąć, aby znaleźć rozwiązanie, pozwalając próbom, które zawsze pojawiają się na Twojej ścieżce na tym etapie, podjąć jesteś w dół. Jak powiedziałem, wielu ludzi poddaje się i staje się swoim największym wrogiem. I dlatego liczba 6 zawsze symbolizuje zniszczenie, szczególnie w naukach Illuminati. Ale numer sześć może również reprezentować doskonalenie twoich działań. To poprzez uchwalenie Prawa i Porządku, aby chronić to, na co się wkraczasz. Sześć to numer głównego budowniczego. Ponieważ w tej fazie wszystko się układa, aby doprowadzić cię do miejsca ukończenia.

Słowa kluczowe: przeznaczenie, poszukiwacz, oświecenie, duchowy wzrost, 

Numer siedem reprezentuje chodzenie prosto i wąsko. Wszystko się teraz łączy. Zrozumiałeś siebie na pierwszym miejscu. Po drugie, łączysz wszystkie elementy w dualności. Po trzecie, przemyślałeś ten nowy sposób myślenia w harmonii z równowagą. W numerze czwartym ciężko pracowałeś, aby wprowadzić pewne rzeczy w życie. Wracając do piątego miejsca, zacząłeś stawiać czoła różnego rodzaju próbom i wyzwaniom, aby sprawdzić swoją siłę. Numer sześć sprawia, że ​​albo niszczysz swoją ścieżkę, albo ją udoskonalasz. Jeśli osiągniesz liczbę siedem, oznacza to, że ją udoskonaliłeś. Ponieważ numer siedem mówi, że w tym momencie waszej podróży kroczycie teraz prostą i wąską ścieżką z poczuciem Oświecenia, ponieważ teraz używacie poczucia nie dwoistości. Powodem tego jest to, że po tym, jak wykorzystałeś swoje serce i umysł do osiągnięcia równowagi, nie będzie już potrzeby pozostawiania wagi w osądzie. Wszystko ułoży się idealnie i teraz Twoje życie zawsze będzie prowadzone przez poczucie równowagi. Kiedy życie jest prowadzone przez poczucie równowagi, kroczysz teraz prostą i bezpośrednią ścieżką w kierunku przyszłości, która jest dla ciebie przeznaczona. To jest kroczenie ścieżką Przeznaczenia, szczególnie jeśli wiesz, co przyniesie Twoje przeznaczenie.

Słowa kluczowe: Oświecenia, Przebudzenie, Nieskończoność, Matka, miłość, pielęgnowanie.

Liczba osiem reprezentuje natychmiastowe kontynuowanie twojej udoskonalonej ścieżki. Oznacza to, że teraz, odkąd masz to cudowne poczucie oświecenia, jesteś gotowy, by używać go przez resztę swojej podróży. Ale dzieje się tu coś innego. Zwykle, gdy liczba osiem pojawia się w twoim życiu, rozpoczyna się nie tylko proces nieskończoności w twoim lepszym osądzie, ale także inne wyzwanie jest sprowadzane do przeszłości. Jak już wielokrotnie mówiłem, istnieje wiele poziomów i etapów Oświecenia oraz Przebudzenia we Wzniesieniu. Kiedy pojawia się numer osiem, przygotowuje się do przetestowania wszystkiego, co myślisz, że już wiesz. Pożre twój system wierzeń. Sprawi, że ponownie przejdziesz przez cały proces, aby upewnić się, że niczego nie przegapiłeś, albo przeprowadzi cię przez zupełnie nowy, ponieważ rozbije twój stary system robienia rzeczy. Pozbywa się starych sposobów i zastępuje je czymś nowym. Kiedy tak się dzieje, osiągasz stan całkowitej miłości własnej, ponieważ do tej pory wiesz, że możesz przejść przez wszystko. A teraz przekształcisz resztę swojej przyszłości w oparciu o troskę o siebie w tym nowym cyklu. Odradza się i zabija stare wyobrażenia o tym, kim jesteś, w oparciu o to, jak daleko już zaszedłeś. A teraz przekształcisz resztę swojej przyszłości w oparciu o troskę o siebie w tym nowym cyklu. Odradza się i zabija stare wyobrażenia o tym, kim jesteś, w oparciu o to, jak daleko już zaszedłeś. A teraz przekształcisz resztę swojej przyszłości w oparciu o troskę o siebie w tym nowym cyklu. Odradza się i zabija stare wyobrażenia o tym, kim jesteś, w oparciu o to, jak daleko już zaszedłeś.

Słowa kluczowe: Manifestacja, Odrodzenie, Okultyzm, Mistycyzm, Wiara. 

Numer dziewięć to faza całkowitej manifestacji. Reprezentuje teraz sposób, w jaki stworzyłeś swoją własną rzeczywistość wokół siebie. To spełnienie twoich nadziei i życzeń. Numer dziewięć reprezentuje wszystkie twoje marzenia, które spełniają się dzięki twojej wierze w niewidzialne. Dlatego Pluton (dziewiąta planeta) reprezentuje okultyzm i mistycyzm. ponieważ nie możesz nauczyć się równowagi w stanie nie dualności bez zaufania w Niewidzialne. To twoja twarz zaprowadzi cię tak daleko. Ponieważ użyłeś swojego umysłu i serca, aby podejmować decyzje i działać, a potem wierzyłeś w to przez wyzwania, które pojawiły się na twojej drodze. Nawet jeśli zburzyło to całą starą osobowość, którą miałeś, wisiałaś tam. Wiśnięcie tam było wynikiem wiary w ducha. W tajemnicy niewiedzy co się wydarzy, ale pokładania wielkich nadziei.

Przydatny artykuł : 
Szepty Anielskie- liczby i sekwencje

Kody Anielskie- dlaczego je widzisz ?

Anielska liczba 1 znaczenie

Anielski kod 111

Anielska liczba 2

Anielski kod 222

 Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd. 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
Serdecznie zapraszam na sesje REIKI,ODCZYTY KRONIK AKASZY, ODCZYTY NUMEROLOGICZNE  oraz
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...