wtorek, 21 września 2021

Energia ∞ Aniołów


 Słowo „Anioł” pochodzi ze starożytnego greckiego „angelos”, co oznacza „posłaniec”.

 Anioły działają jak pomost, służąc jako kanał między sferą duchową a materialnym, fizycznym światem.

Ludzie postrzegają Anioły na wiele różnych sposobów; najgłębsze spotkania są jako fizyczne manifestacje. Fascynacja Aniołami rośnie z każdym dniem. Ludzie na całym świecie , opowiadają o tym, jak doświadczyli i doświadczają  pomocy , a historie o anielskich interwencjach stają się coraz częstsze.

Kiedy ludzie stają się świadomi Aniołów, zasłona między naszym światem a ich staje się cieńsza. Anioły pragną i szukają kontaktu i komunikacji z Tobą na co dzień. Nie musisz być jasnowidzem ani medium , aby doświadczyć kontaktu z Aniołami -pozostań po prostu otwarty   i wrażliwy na przekazy .

Anioły są teraz wśród nas ,bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, a coraz więcej osób zgłasza spotkania z nimi , opowiada o sesjach leczniczych oraz  wiadomościach. Anioły wiedzą, że nadszedł czas, abyśmy uzdrowili siebie, nasze życie i nasz świat. Anioły pomagają nam leczyć wyzwania i choroby, które powstrzymują nas od życia na najwyższym poziomie.

Anioły są pomostem do niebiańskich królestw.  Pokazują nam  świat poza naszym normalnym wzrokiem, który jest wokół nas i w nas wszystkich.

Anielskie kontakty bardzo się różnią w zależności od osoby przybierają różne formy. Niektórzy ludzie widzą Anioły w ludzkiej postaci ze skrzydłami, podczas gdy inni są w stanie zobaczyć Anioły  swoim 3 okiem . Niektórzy ludzie widzą kolorowe, wirujące światła, a jeszcze  inni spotykają je we snach lub podczas medytacji. Niektórzy  są w stanie poczuć anielskie skrzydła, które je otaczają i oplatają, a inni spotykają Anioły, będąc otoczonym przez piękną sygnaturę energii. Anioły mogą być postrzegane przez wszystkie ludzkie zmysły. 

Oto kilka sposobów, w jakie możesz uświadomić sobie obecność Aniołów:

  • Nagle zmienia się atmosfera i energia w pomieszczeniu bądź obszarze . Możesz czuć się otoczony ciepłym blaskiem lub uczuciem. Możesz poczuć przypływ energii wzdłuż kręgosłupa, a następnie to uczucie rozprzestrzeni się po całym ciele. Możesz czuć lub wyczuwać mrowienie lub „iskrzenie” powietrza wokół ciebie.
  • Pomieszczenie lub obszar nagle wypełnia się pięknym zapachem lub słodkimi perfumami.

  • Możesz doświadczyć szczególnego słodkiego smaku.
  • Można słyszeć eteryczny dźwięk lub anielską muzykę, często kojarzoną z uzdrowieniem.
  •  Ogarniają Cię uczucia miłości, uznania, wdzięczności i radości.
  • Na chwilę wokół ciebie mogą pojawić się migoczące srebrne lub kolorowe światła. Może to mieć postać iskier lub drobnych błysków jasnego światła, snopów oślepiającego światła lub kolorowych kul wokół ciebie.
  • Możesz poczuć, jak skrzydła Anioła delikatnie ocierają się o ciebie lub cię otaczają. Możesz nawet wyczuć lub poczuć anielskie ręce dotykające  twoich ramion lub ściskające twoją dłoń.

  • Delikatny powiew znikąd, który odbierasz tak jakby ktoś bawił się twoimi włosami.

  • Możesz stać się bardziej świadomy wzrostu „zbiegów okoliczności”, które pojawiają się w twoim życiu, a twoje problemy mogą wydawać się znajdować własne rozwiązania – czasami w najbardziej nieoczekiwany sposób.

Anioły dają nam znaki, że są obecne w naszym życiu na wiele innych sposobów: 

Chmury

Anioły czasami pojawiają się w formacjach chmur, szczególnie nad świętymi miejscami lub gdy prosisz o anielską pomoc. Z chmury również czasami pojawiają się jako pióra.

Pióra

Białe pióra mogą pojawić się w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach. To są małe znaki Anioła. Kiedy je dostrzeżesz , traktuj to jako sygnał , że są z Tobą.

Kwiaty

Kwiaty oferują nam esencję ducha i przynoszą radość na wielu płaszczyznach.

Słowa

Słowa mają wielką moc. Często po tym, jak poprosiłeś o pomoc Anioła, możesz usłyszeć słowo „Anioł” wspomniane w telewizji , radiu, albo ktoś powie to słowo w mało prawdopodobnym kontekście, tak znienacka . Wtedy możesz również usłyszeć swoje „rozwiązanie” lub słowa przewodnictwa.

Kryształy

„Kryształy anielskie” to Celestyn, Selenit ,Serafinit i Danburyt oraz czysty Kwarc. Mówi się, że Anioły mogą nagle pojawić się w tych kryształach po tym, jak zaczniesz sięgać do królestwa anielskiego.

Liczby

Sekwencje liczb i liczby widziane praktycznie non stop 

Wszyscy mamy dostęp do Aniołów. Ci potężni duchowi pomocnicy to istoty światła, które nigdy nie były w fizycznym ciele, różniące się od duchowych przewodników, którzy doświadczyli ludzkiego życia na ziemskim planie.

Kiedy otworzysz swoje serce na Anioły, twoje życie może być wypełnione podziwem, miłością i cudowną radością. Wiemy, że osiągamy prawdziwą anielską komunikację, kiedy możemy przyznać, że nie czujemy się już „samotni”. Ochrona, przewodnictwo, wsparcie i wychowanie są do nas  wysyłane pod dostatkiem i aktywnie płyną w naszym kierunku, wpływając i poprawiając wszystkie obszary naszego życia.

Praca z Aniołami najczęściej kwestionuje nasze przestarzałe wzorce i systemy wierzeń, wytrącając nas z naszych stref komfortu. Otwarcie drzwi do uzdrowienia wymaga odwagi. Czasami najbardziej korzystne zmiany w życiu mogą być trudne.

Nieskończona liczba Aniołów jest do dyspozycji w każdej chwili. Mamy też jednego lub więcej „aniołów stróżów”, którzy są z nami od urodzenia i przez całe życie. Ci aniołowie oferują nam swoją mądrość, pomoc i rady, ale nigdy nie przeszkadzają w naszej wolnej woli.

Anioły są posłuszni Kosmicznemu , Uniwersalnemu Prawu. Zgodnie z duchowym Prawem Wolnej Woli Anioły nie są w stanie interweniować ani nam pomóc, chyba że wyraźnie poprosimy . Jedynym wyjątkiem od tej zasady wolnej woli jest sytuacja, w której grozi nam śmiertelne niebezpieczeństwo śmierci przed czasem. To jedyny czas, kiedy anioły mogą interweniować bez pytania o zgodę .

Anioły są tutaj, aby pomóc nam wyleczyć się z problemów i wyzwań, które wydają się przyziemne, do tych, które wydają się ważne i pilne lub głębokie duchowo. Nie ma granic uzdrawiających mocy Anioła. Mogą pomóc nam uzdrowić nasze relacje, problemy związane z karierą, finansami, mieszkaniem lub zakwaterowaniem oraz wszelkie inne wyzwania, z którymi możemy się zmierzyć w naszym życiu.

Jednym z uzdrawiających zadań Anioła jest pomoc w podniesieniu naszej częstotliwości wibracyjnej.

Na każdy problem znajdzie się idealne rozwiązanie. Odpowiedzi leżą w wyższych wymiarach – i często nasza ludzka jaźń nie ma do nich dostępu. Aby znaleźć rozwiązanie, musimy przekazać sytuację Aniołom, a następnie słuchać i działać zgodnie z podszeptami naszej intuicji. Anioły proszą, abyśmy zwrócili się do nich i poprosili o pomoc w najmniejszym i największym z naszych problemów. Zawsze jest jakieś rozwiązanie, a Anioły uwielbiają je nam dostarczać na wiele różnych sposobów, w zależności od tego, który jest najbardziej odpowiedni dla nas samych  

Kiedy wzywamy anielską pomoc, musimy to robić z wewnętrznego miejsca miłości, zaufania, pokory i jasności. Tak długo, jak twoje prośby są pozytywne i nie kolidują z twoim własnym planem życia, Anioły są w stanie odpowiedzieć na twoje wezwanie i udzielić ci odpowiedniej, pełnej miłości pomocy i przewodnictwa.

Aby Anioły uzdrowiły twoją sytuację, musisz całkowicie ją uwolnić i pozwolić jej odejść. To pozwala aniołom uporać się z tym i to uzdrowić. Musimy ufać, że nieskończona mądrość Wszechświata wymyśli najlepsze możliwe rozwiązanie.

Po przedstawieniu problemu lub sytuacji  możesz zostać poproszony o podjęcie pewnych ludzkich kroków, aby pomóc rozwiązać sytuację. Instrukcje przyjdą do ciebie intuicyjnie, albo we śnie, jako głos lub „wiedza”. Te wskazówki są odpowiedziami na twoje modlitwy i masz podjąć „właściwe działanie", z czymkolwiek to może się wiązać, aby rozwiązać swoje trudne sytuacje.

Żadna sytuacja nie jest zbyt duża ani zbyt mała, aby mogli ją rozwiązać za ciebie. Nie ma zadania, w którym Anioły nie mogłyby nam pomóc. Anioły są całkowicie oddani pomocy duchowej  ludzkości, a także w praktyczny sposób.

Utrzymywanie kontaktu z Aniołami pomaga dostroić umysł i serce do twojego Wyższego Ja.

Możesz poprosić, aby otaczało Cię tyle aniołów ile tylko chcesz możesz poprosić , aby otoczyły one twoich bliskich - dzieci, partnera, rodzinę, przyjaciół i współpracowników. Możesz również poprosić Anioły, aby skierowały swoje energie i błogosławieństwa na innych ludzi na całym świecie.

Nie potrzebujesz określonego rytuału, ceremonii ani inwokacji… po prostu musisz prosić ze szczerością i z najwyższymi intencjami w umyśle i sercu.

Wskazówki, które otrzymujesz od Aniołów, pomogą ci obficie, bez względu na to, w co wierzysz , jak działa Wszechświat itd. .Niezależnie od tego, czy postrzegasz Anielskie przewodnictwo jako okazję do zmiany złego nawyku lub negatywnego nastawienia, czy też postrzegasz je jako „spłatę” „długu karmicznego” – pomogą Ci na każdym poziomie . 

Kiedy świadomie angażujesz Anioły w szczere intencje, prosząc je o pomoc i wsparcie, gwarantowane są niesamowite rzeczy. Nieprzewidziane i nieoczekiwane źródła pomogą Ci w nieoczekiwany sposób.

Nic nie dzieje się bez przyczyny. Zawsze dostajemy to, czego potrzebujemy. Nigdy nie otrzymujemy więcej, niż jesteśmy w stanie udźwignąć.

Po prostu przyjmij prezenty, kiedy zaczną nadchodzić… po prostu powiedz tak i zaakceptuj je takimi, jakimi są. Jest to kwestia zaufania i podążania za wskazówkami, które możesz słyszeć najwyraźniej jako wewnętrzny głos lub doświadczenie po prostu jako niewerbalne, psychiczne lub intuicyjne wezwanie.

Właściwe działania są prawdziwymi czynnikami pozytywnych zmian i zawsze polegają na wskazówkach naszego Anioła, aby podążać za jakimkolwiek następnym „właściwym działaniem” – i pomaga nam uzyskać głębsze zrozumienie większego „karmicznego” celu naszych ścieżek, których pragniemy i  do których jesteśmy zachęcani.

Wszystko, czego potrzebujesz  to zaufać, że nadejdzie  przewodnictwo – a potem zaufać im, kiedy nadejdą. 

Po prostu musimy wysłuchać otrzymanych odpowiedzi, a następnie podjąć działania, które te odpowiedzi implikują.

Anioły są wspaniałymi uzdrowicielami, ponieważ ich esencją jest czysta miłość. Anioł patrzy przez świat „prawdziwego ja”, który zna tylko doskonałość.

Anioły dają nam środki komunikacji duchowej, do których nie mamy dostępu w żaden inny sposób. Są posłańcami. Ich jedynym celem jest pomoc nam w rozwoju materialnym i duchowym.

Aby przekazać nam swoje przesłanie, Anioły  użyją wszelkich środków lub form, aby zmaksymalizować skuteczność swojego przesłania. Mogą przybrać postać ludzi, mogą komunikować się z nami poprzez tekst piosenki lub melodię, mogą przesłać nam znajomy zapach, szeptać sugestie lub pokazać nam obraz. Chcą dokładnie przekazać informację, mając pewność, że zauważysz i zrozumiesz najlepiej jak potrafisz -w dowolnej formie. Twój Anioł upewni się, że „otrzymałeś wiadomość”,  a jeśli Ty gubisz się już w tym wszystkim ,nie martw się nie pozostawi cię bez odpowiedzi .


Anioły wspierają nas i są empatyczni wobec ludzi, którzy czują, że są na złej ścieżce kariery, życia . Anioł wiedzą o naszych naturalnych i wrodzonych talentach i zdolnościach i chcą, abyśmy pracowali w zawodach, które pomagają innym i uwzględniają nasze naturalne zainteresowania.

Każdy z nas ma „cel życiowy”, który jest jak zadanie, które musimy wypełnić w ciągu naszego życia. „Cel życiowy” wiąże się z naszymi naturalnymi talentami i zainteresowaniami, a my mamy wystarczająco dużo czasu, inteligencji, kreatywności, pieniędzy i innych zasobów, aby całkowicie wypełnić to zadanie.

Nasze Anioły mówią nam, że istnieje nieskończona ilość sposobów na urzeczywistnienie snu lub wizji. Kiedy odpuścimy nasze ograniczone oczekiwania oparte na strachu, że nasze marzenia mają największą szansę się urzeczywistnić. Proszą nas o uwolnienie ludzkich wątpliwości, tj. „to nie może się zdarzyć” lub „to nie może być możliwe, ponieważ jest to nielogiczne ".  Anioły są w stanie wznieść się ponad ludzką logikę na wyżyny, gdzie wszystko jest możliwe. Anioły proszą nas, byśmy uwolnili wszelki strach i wątpliwości, aby mogły wywołać nasze pragnienia, bez względu na to, jak nieprawdopodobne lub nielogiczne mogą się wydawać.

„Wizja” jest znacznie szersza i głębsza niż zwykłe ćwiczenie „wizualizacji”. Jesteśmy w stanie uzyskać wyraźniejszy obraz tego, czego chcesz w życiu i kim jesteś.

„Mądrość” nie jest biernym stanem „mądrego” patrzenia na ludzkie sprawy z dystansu – mądrość sugeruje plan „właściwego działania” i praktycznego wglądu.

„Siła” to duchowa wytrzymałość, aby kontynuować swoją ścieżkę. Nie jest to władza wywierania wpływu na okoliczności. Siła to nieskończona energia, która przepływa przez wszystkie rzeczy i jest zawsze dostępna i dostępna dla nas. Wszystko, co musisz zrobić, to poprosić o wskazówki, zaufać odpowiedzi, odważnie podjąć „właściwe działania” i cieszyć się podróżą.

Anioły żyją radością służby i życzą sobie, abyśmy częściej prosili ich o pomoc. 

Praca z Aniołami daje nam możliwość rozwijania wewnętrznej mądrości przy jednoczesnym wzmacnianiu samozrozumienia. Łącząc się ze swoim wewnętrznym światłem, z łatwością będziesz w stanie pokonać przeszkody w swoim codziennym życiu. Możemy wzmocnić nasze Anielskie połączenie, prosząc, aby pomogły nam w osiągnięciu naszych celów. Pomagają, motywując nas do naszych marzeń i pragnień.

Anioły mają do wykonania wiele różnorodnych zadań. „Anioły posłańców” mają możliwość pojawienia się w odpowiednim momencie, aby pomóc, asystować lub uratować sytuację.

Niektóre anioły są „inspirujące”, ucząc nas poprzez kosmiczne cnoty, takie jak dobroć, uczciwość, pokora, czystość, radość, piękno i błogosławieństwo.

Inne Anioły działają jako „niosący radość” lub „niosący błogosławieństwo”, radując nasze serca i prowadząc nas ku pozytywnym doświadczeniom.

WIOLETTA TYLMAN

Przydatne artykuły :

Anioły i Twoja duchowa ewolucja

Szepty Anielskie- liczby i sekwencje

Kody Anielskie- dlaczego je widzisz ?

Anielska liczba 1 znaczenie

Anielski kod 111

Anielska liczba 2

Anielski kod 222

Energia Aniołów   Archanioł narodzin


autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...