Archanioł narodzin -Znajdź swojego Archanioła

 

Archanioł narodzin
Archanioł narodzin
Czy kiedykolwiek  zastanawiałeś się nad tym czy nad Toba czuwa anioł?  
Musisz wiedzieć że wiele aniołów jest wokół ciebie przez całe Twoje życie, a anioły narodzin są przydzielone każdemu. Archaniołowie są najwyższego rzędu, najbliżsi Bogu i wchodzą w interakcję z nami wszystkimi.
 Istnieje wiele sposobów kontaktu z archaniołami, w tym poprzez modlitwę, medytację lub po prostu zadając pytanie W rzeczywistości czasami  nie trzeba ich o nic pytać, po prostu one wiedzą co nas trapi i wtedy same  kontaktują się z nami 
"Anioły przekraczają każdą religię, każdą filozofię, każde wyznanie. 
W rzeczywistości aniołów nie przypisuje się do żadnej  religii, ponieważ wiemy, że ich istnienie poprzedza każdy system religijny, który kiedykolwiek istniał na ziemi."
St. Thomas Aquinas
Archanioł Metatron
Archanioł Metatron

Jeśli urodziłeś się w czwartek, twoim szczególnym archaniołem jest Metatron, którego imię oznacza „ten, który służy za tronem”.
Tytuł: Archanioł Przymierza; Kanclerz Nieba
Obowiązek: utrzymuje łączność między człowiekiem a boskością
Powiązany kolor: fioletowy
Poproś potężnego archanioła Metatrona, aby pomógł ci uwolnić umysł od bałaganu, abyś miał miejsce na prawdę, która pozwoli ci ewoluować w najlepsze. Może pomóc w kwestiach i organizacji nad  dziećmi . Mówi się, że Archanioł Metatron jest stróżem akt Akaszy i był kiedyś człowiekiem, co ułatwia mu kontakt z naszymi wyższymi sobą.
Afirmacja: „Potrafię tworzyć z mocy własnych myśli”.


Archanioł Uriel
uriel
Archanioł Uriel

Jeśli urodziłeś się w piątek, twoim szczególnym archaniołem jest Uriel, którego imię oznacza „Płomień Boży”,"Światło Boga","Lew Boży".
Tytuł: Archanioł zbawienia
Obowiązek: przynieść światu pokój; odpowiedzialność
Powiązany kolor: Fioletowy
Poproś archanioła Uriela, aby przyniósł pokój całemu światu lub twojemu indywidualnemu światu, gdy jest w chaosie.
 Przyniesie odnowioną nadzieję, wewnętrzny spokój i światło, gdy będziecie w najciemniejszych chwilach swojego życia Archanioł Uriel pomoże ci uwolnić się od presji życia, kiedy wydaje się, że nie ma wyjścia. Dopilnuje, abyś "świecił" we wszystkim, co robisz. Będzie pielęgnował twoją kreatywność, wzrost i odpowiedzialność.
Afirmacja: „Jestem ze Słońca i nigdy bez światła Bożego”.


Archanioł Cassiel
Archanioł Cassiel
Archanioł Cassiel

Jeśli urodziłeś się w sobotę, twoim szczególnym archaniołem jest Cassiel,(קפציאל)
 którego imię oznacza „jedność Boga”.
Tytuł: Archanioł samotności i łez
Obowiązek: nauczyciel; duchowość
Powiązany kolor: bordowy
Poproś archanioła Kasjela , aby pozbył się negatywnych uczuć, aby uzdrowić umysł, ciało i ducha. Archanioł Kasjel jest świetnym nauczycielem. Zrozumiesz, że możesz manifestować swoje marzenia, ale musisz podjąć wysiłek. Nauczysz się myśleć ponad sobą i staniesz na wyższym poziomie duchowym. Archanioł Kasjel zabierze cię do miejsc duchowych i zaczniesz odczuwać silną boską obecność w sobie.
Afirmacja: „Jestem wdzięczna za morze cudów i wiedzę ich znaczenia”.

Archanioł Michał
Jeśli urodziłeś się w niedzielę, twoim szczególnym archaniołem jest Michał, którego imię oznacza „ten, który jest jak Bóg”.
Archanioł cierpliwości; Przywódca armii Bożej; Książę Archaniołów; Archanioł Wojownik
Obowiązek: ochrona
Powiązany kolor: niebieski
Poproś Archanioła Michała o duchową i fizyczną ochronę przed przestępczością, wypadkami lub agresją. Wezwij go, gdy wyzwania w twoim życiu wydają się przytłaczające. On jest oddany tobie i twojemu duchowemu wzrostowi. Otwórz swoje serce, aby jego wielka moc i siła cię ochroniły. Jednym z jego największych darów jest to, że obdarza cię wewnętrznym pokojem, miłością i pięknem.
Afirmacja: „Jestem oddana temu, co Bóg dla mnie zamierza”.

Archanioł Gabriel
Archanioł Gabriel
Archanioł Gabriel

Jeśli urodziłeś się w poniedziałek, twoim szczególnym archaniołem jest Gabriel, którego imię oznacza „Bóg jest moją siłą”.
Tytuł: Archanioł Miłosierdzia
Obowiązek: równowaga emocjonalna, komunikacja, czystość, wskazówki
Powiązany kolor: biały
Poproś Archanioła Gabriela, aby pomógł ci zapamiętać swój cel w życiu i pomógł ci dodać więcej porządku i dyscypliny do twojego życia. Archanioł Gabriel otworzy dla ciebie wiele nowych sposobów wyrażania siebie. Uważa się, że może ci pomóc w poczęciu lub adopcji dziecka. Ogłasza nadejście dobroci i okazji. Jest majestatyczny i potężny i poprzez swoją energię przekaże ci swoją ogromną wiedzę.
Afirmacja: „Dzisiaj obejmę wszystko, co przychodzi do mojego życia i podniosę na duchu innych”.

Archanioł Chamuel
Archanioł Chamuel
Archanioł Chamuel

Jeśli urodziłeś się we wtorek, twoim szczególnym archaniołem jest Chamuel, którego imię oznacza „ten, który widzi Boga”.
Tytuł: Archanioł miłości
Obowiązek: miłość, współczucie, kreatywność, wybaczenie
Powiązany kolor: różowy
Poproś Archanioła Chamuela, aby pomógł ci się wyleczyć, usuwając poczucie niskiej samooceny, nienawiści do siebie i samolubstwa. Archanioł Chamuel pomaga znaleźć zagubione przedmioty, takie jak klucze lub miejsce zaparkowania samochodu. Pomoże ci we wszystkich aspektach twoich relacji z innymi. Będzie walczył z waszymi negatywnymi siłami - okrucieństwem, nienawiścią, uzależnieniem i depresją. Wezwij  Archanioła Chamuela, jeśli kiedykolwiek coś cię dręczy . Jego czysta miłość zwycięża wszystko.
Afirmacja: „Jestem boskością. Jestem miłością."

Archanioł Rafael
Archanioł Rafał
Archanioł Rafael

Jeśli urodziłeś się w środę, twoim szczególnym aniołem jest Rafael, którego imię oznacza „uzdrawiającą moc Boga”.
Tytuł: Archanioł radości, miłości i śmiechu
Obowiązek: Uzdrawianie wszystkich mieszkańców ziemi
Powiązany kolor: zielony
Poproś Archanioła Rafaela, aby uzdrowił cały twój umysł, ciało i ducha. Jeśli potrzebujesz schronienia, jedzenia i ubrania, on ci pomoże. Archanioł Rafał da ci inspirację w dziedzinie muzyki, nauki i matematyki. Pomoże ci znaleźć własne duchowe prawdy lub powiadomi cię, gdy ktoś cię okłamie. Kiedy jesteś zmęczony lub chory, zamknij oczy i poproś Rafaela, aby wysłał uzdrawiającą energię przez twoje ciało. Pomoże ci pozytywnie zmienić styl życia i wyeliminować wszelką negatywną energię, którą gromadzisz.
Afirmacja: „Będę współpracować z aniołami, aby przezwyciężyć choroby i  przemęczenie , jestem pełen pokoju”.

Przydatny artykuł:Niesamowita pomoc Aniołów
Zapraszamy do polubienia Facebook
https://www.facebook.com/AcademyofEnergy.CRD


Zapraszamy również na indywidualne dyplomowe  szkolenia i warsztaty potwierdzone akredytacją Międzynarodowej Federacji Holistycznych  Lekarzy  oraz sesje indywidualne  

Przydatne artykuły :

Anioły i Twoja duchowa ewolucja

Szepty Anielskie- liczby i sekwencje

Kody Anielskie- dlaczego je widzisz ?

Anielska liczba 1 znaczenie

Anielski kod 111

Anielska liczba 2

Anielski kod 222

Energia Aniołów

KURSY SZKOLENIA WARSZTAY :

Reiki Usui I,II,III

Kundalini Reiki Millenium

Reiki Kundalini I,II,III

Konsultant Kronik Akaszy

Czakroterapia +Aura

i wiele wiele innych 

KONTAKT

Komentarze