Odkryj magię kryształowego uzdrawiania

  

Odkryj magię kryształowego uzdrawiania
Odkryj magię kryształowego uzdrawiania

Czy wiesz, że każdy kamień szlachetny ma moc, która wykracza daleko poza jego wygląd?

Podnieś jeden, a zobaczysz, o co mi chodzi! Kryształy emitują energetyczne wibracje, które wpływają na to, jak się czujesz, wyczuwasz i wchodzisz w interakcje z otoczeniem – i możesz z nimi pracować, aby wzmocnić swoje intencje. Niezależnie od tego, czy szukasz dobrobytu, dobrego samopoczucia, miłości, kreatywności czy duchowego połączenia, praca z kamieniami szlachetnymi to wspaniały sposób na zamanifestowanie swoich pragnień i wywołanie uzdrowienia w każdym aspekcie twojego życia. 

Zebranie kamieni i ustalanie intencji

Decydując, z jakimi kamieniami będziesz  pracować, poświęć chwilę i zastanów się, co chcesz zamanifestować lub jakie obszary twojego życia wymagają uzdrowienia. Najważniejszą koncepcją stojącą za wyborem kamieni jest twoja intencja, twój cel. Uczciwie zadaj sobie pytanie, czego oczekujesz jakich oczekujesz rezultatów. 

Oto niektóre z intencji , które prowadzą ludzi do pracy z kryształami  i kamieniami

  • Miłość
  • Wzrost
  • Dobrobyt
  • Ochrona ,oczyszczenie
  • Uzdrowienie/lepsze samopoczucie itp.....

Jeśli jest jakiś konkretny kamień, który Cię przyciąga wizualnie, polecam zaufać swojej intuicji – przyciąganie, które czujesz, może być podświadomą realizacją niewyrażonej potrzeby. Nie ignoruj ​​swoich instynktów!

Niektórzy  są bardzo wrażliwi na wibracje kamieni szlachetnych, podczas gdy inni nie. Kiedy podniesiesz swoją własną wibrację, staniesz się bardziej w kontakcie z własną intuicją jako przewodnikiem i łatwiej będziesz jej używać. Staraj się nie zakładać, że tylko dlatego, że nie jesteś dziś wrażliwy na wibracje kamieni szlachetnych, w ogóle nie jesteś w stanie z nimi pracować. Daj sobie czas i zauważ, że praca z energią jest procesem i rzeczywiście umiejętnością, którą rozwijasz i doskonalisz z biegiem czasu.

Ułożone  intencje

Jeśli dopiero zaczynasz pracę z kryształami, proponuję zacząć od tych trzech kamieni szlachetnych:

selenitKawałek  Czystego Kwarcu  lub  Selenitu  – te kamienie przenoszą wysokie i czyste wibracje i mogą wznosić, pochłaniać i usuwać negatywne energie, które mogą Cię blokować lub powstrzymywać.

Obsydian ,  Hematyt lub  Czarny Turmalin  – potężne kamienie uziemiające i ochronne. Ważne jest, aby pozostać ugruntowanym w magicznej pracy lub ugruntować się, jeśli jesteś osobą skłonną do życia w swoich wyższych czakrach. 

Kamienie te świetnie nadają się do uziemienia poprzez aktywację Czakry korzenia  .


Niebieski cyjanit
Niebieski Cyjanit  – potężny kamień leczniczy i wyrównujący czakry. Jest idealny dla początkujących, ponieważ dostraja wszystkie czakry, "otwierając" je i przynosząc uzdrawiającą wibrację. To także kamień, którego nigdy nie trzeba programować ani oczyszczać !

Kilka  kryształowych faktów, których możesz nie znać 

Każdy kryształ ma unikalną strukturę mineralną, która jest zgodna ze świętą geometrią. Wpływa to na to, jak ten kryształ działa z twoją konkretną energią. Kamienie szlachetne zawierają sześciokątne, tetragonalne, izometryczne, trygonalne, rombowe, jednoskośne, trójskośne lub amorficzne struktury wewnętrzne, które są zgodne z bryłami platońskimi, podstawowymi budulcami życia. Struktury te odbijają się echem w całej naturze – nawet w twoim ciele! – i wpływają na sposób działania kryształu na poziomie metafizycznym. Na przykład kamienie sześciokątne, takie jak  Kwarc,  wydają się być najpotężniejszymi uzdrowicielami kryształów, podczas gdy minerały izometryczne lub sześcienne, takie jak  Piryt,  są dobrymi przewodnikami energii.

Kryształy kwarcu można zaprogramować do pracy z tobą w określonej intencji.

To sprawia, że ​​są potężniejszymi i skuteczniejszymi energetycznymi sojusznikami w leczeniu kryształami. Kwarc to kryształ, który może „zachowywać się” tak, jakby był kolejnym minerałem, przejmując w pracy metafizycznej właściwości innych minerałów. Kwarc rozwija relację ze swoim właścicielem i z biegiem lat tworzy z Tobą silniejszą więź energetyczną. Możesz także medytować i zaprogramować swój kwarc, aby zwiększyć energię dla zdrowia, szczęścia, dobrobytu lub czegokolwiek chcesz.

Kryształ górski
Kryształ górski

Zaprogramuj kwarc, trzymając go w medytacji i wyobrażając sobie uczucie lub intencję, którą chcesz rozszerzyć; następnie wizualizuj uczucie lub intencję rosnącą wewnątrz kuli białego światła emanującego z twojego kryształu . Kiedy twoja praca z kryształem dobiegnie końca, od programuj kwarc, wizualizując uwolnienie kuli białego światła.

Kryształy nasion lemuryjskich i Rutylowany Kwarc zawierają unikalne wiadomości i informacje.

Kryształy z nasion lemuryjskich


Mądrość tych kryształów jest przechowywana w ich liniach i prążkach, a wiadomości mogą być tłumaczone podczas sesji medytacji i uzdrawiania kryształami. Kwarc lemuryjski  unosi linie po każdej ze  stron, które można przetrzeć, aby dostrzec zawarte w nim „nasienie” mądrości lemuryjskiej. 


Rutylowany kwarc
 
A każdą linijkę rutylu w kwarcu można odczytać w medytacji, aby dowiedzieć się o własnej osobistej transformacji. Mówi się, że oba te rodzaje kwarcu wybierają swojego właściciela, aby przekazać niezbędną wiedzę i informacje.


Kryształy mają magiczne odpowiedniki i wibrują zgodnie z określonymi liczbami i  znakami astrologicznymi . Istnieją kamienie, z którymi możesz pracować na podstawie swoich urodzin i znaku zodiaku! Na przykład, każdy znak ma „kamień totemu”, który jest zestrojony z energiami znaku astrologicznego. Odkryj magię kryształowego uzdrawiania
Odkryj magię kryształowego uzdrawiania

Oto kilka kamieni szlachetnych, które warto wnieść do swojej praktyki 


Zielony Awenturyn

Czuję wdzięczność za otrzymane błogosławieństwa i otwieram serce na te, które jeszcze  nadejdą.


Żywioł –
 Woda,

Czakra – Serce

Właściwości podstawowe – witalność, optymizm, pewność siebie, spokój, szczęście, dobrobytZielony Awenturyn uczy nas lekcji wdzięczności i uznania. Zachęcając nas do wdzięczności za błogosławieństwa, które już otrzymaliśmy, zielony Awenturyn otwiera nas na otrzymanie jeszcze większego bogactwa i obfitości. Ten kamień pomaga z optymizmem poruszać się przez życie i zapewnia lekkość, radość i szczęście we wszystkich sytuacjach.

Aby pracować z tym kamieniem, trzymaj nad  Czakrą Serca podczas medytacji, używaj w siatce , umieść na ołtarzu lub w swojej świętej przestrzeni, trzymaj w torbie lub kieszeni lub noś jako świętą ozdobę.


Chalkopiryt 

Ufam swojej wewnętrznej mądrości i otwieram oczy, aby zobaczyć rzeczy niewidzialne.

Żywioł – Ogień,

Czakra – Korona, Trzecie Oko

Podstawowe właściwości - starożytna mądrość, podróże astralne, pogłębione zdolności psychiczne, intuicja


Często określana jako Kamień Wiedźmy, rezonuje zarówno z czakrami korony, jak i czakrami trzeciego oka. Ten kamień pogłębia twoje połączenie z wyższymi i duchowymi królestwami i połączy cię z twoją najgłębszą mądrością. Jeśli chcesz pogłębić swoje zdolności parapsychiczne i intuicję oraz wejść w kontakt ze światami poza naszą własną przestrzeń jest odpowiednim dla Ciebie kamieniem.

Aby pracować z tym kamieniem, trzymaj w pobliżu swojej Czakry Korony lub Trzeciego Oka podczas medytacji, używaj w siatce , umieść na ołtarzu lub w swojej świętej przestrzeni, trzymaj w torbie lub kieszeni lub noś jako świętą ozdobę.

Czerwony Jaspis


Łączę się z Matką Ziemią z ufnością i jestem wzmocniony jej esencją.

Żywioł – Ziemia,
Zodiak – Lew, Panna,
Czakra  – Korzeń


Podstawowe właściwości – siła fizyczna, witalność, stabilność, uziemienie

Czerwony jaspis to kamień uzdrawiania, odbudowy i kontrolowanej namiętności. Ten kamień równoważy nieregularne ruchy i wyrównuje wszystko: Twoje zdrowie, ekspresję, działania i połączenia. Czerwony jaspis pobudza całe ciało, zwiększając wytrzymałość i siłę. Wiadomo również, że wzmacnia  wspomnienia i ułatwia połączenie z przeszłością.

Aby pracować z tym klejnotem, trzymaj koło  swojej Czakry Korzenia podczas medytacji, używaj w siatce , umieść na ołtarzu lub w świętej przestrzeni, trzymaj w torbie lub kieszeni lub noś jako świętą ozdobę.

Fluoryt

Jestem zestrojony z moimi boskimi darami i najgłębszymi prawdami i wyrażam je z ufnością.


Żywioł -
Powietrza 


Czakra  – Gardło, Trzecie Oko

Podstawowe właściwości
 – mądrość, ulepszona komunikacja, zwiększona intuicja, kreatywność


Znany jako kamień ścieżki duszy, fluoryt prowadzi cię do najwyższego powołania. Jeśli starasz się dostosować do swoich najgłębszych duchowych prawd, to jest to kamień dla ciebie. Zachęci cię do dzielenia się swoimi talentami i przekazywania boskiej prawdy z miejsca zaufania, jasności i autentyczności, a także da ci pewność co do celu twojego życia.

Aby pracować z nim , trzymaj  koło Czakry Gardła lub Trzeciego Oka podczas medytacji, używaj w siatce , umieść na ołtarzu lub w swojej świętej przestrzeni, trzymaj w torbie lub kieszeni lub noś jako świętą ozdobę.

Prehnit

Pozwalam uzdrawiającej energii wejść do mojego umysłu, ciała i ducha; Jestem odmłodzona i zrewitalizowana.


Żywioł 
 – Ziemia, Woda

Czakra Panny – Splot Słoneczny, SercePodstawowe właściwości – wewnętrzny spokój, głębokie uzdrowienie, nadzieja, zjednoczenie serca i woli

Prehnit to pielęgnujący kamieniem  znaleziony w Indiach i jest to jedyny kryształ na świecie znany z tego, że leczy uzdrowiciela. Łączy się  z Czakramem Serca i Splotu Słonecznego, Prehnit pomaga stabilizować przepływ energii w twoim ciele, zmniejszając energię lęku. Prehnit uziemia twoją energię, łącząc i zachęcając do połączenia twojego serca z sercem Matki Ziemi.

Kamień jest uważany za kamień bezwarunkowej miłości i uzdrawiający uzdrowiciela. Wzmacnia prekognicję i wewnętrzną wiedzę. Kamień uspokaja środowisko, zapewnia spokój i ochronę. Uczy jak być w harmonii z naturą i siłami żywiołów. Jest kamieniem szczególnie przydatnym dla ludzi zajmujących się przesyłaniem energii Reiki. Jako, że łączy ze sobą wolę i potrzeby serca, pomaga przesyłać energię w imię najwyższego dobra, czyli najważniejszej intencji reikowców. Pomaga też dostroić się do każdej energii.

Aby pracować z nim , trzymaj przy  Czakrrze Serca lub Splotu Słonecznego podczas medytacji, używaj w siatce , umieść na ołtarzu lub w świętej przestrzeni, trzymaj w torbie lub kieszeni lub noś jako świętą ozdobę.

Labradoryt

I budzi się  moja  najgłębsza  magia by  wyruszyć w podróż samopoznania. 

Żywioł – Powietrze, Woda 

Zodiak – Skorpion

Czakra  – Trzecie Oko 


Podstawowe właściwości – pogłębiona intuicja, panowanie nad sobą, połączenie z przewodnikiem duchowym

Labradoryt to kamień magii nowiu i intuicji. Jeśli ustalasz intencje podczas nowiu lub rozwijasz swoje zdolności parapsychiczne, w tym jasnowidzenie, telepatię, podróże astralne i przepowiadanie przyszłości, to jest twój kamień. Ten kamień zmiękcza zasłonę między naszym królestwem a innymi i prowadzi nas w podróż do niezwykłego samopoznania. 

Aby pracować z nim , trzymaj przy Czakrze Trzeciego Oka podczas medytacji, używaj w siatce , umieść na ołtarzu lub w świętej przestrzeni, trzymaj w torbie lub kieszeni lub noś jako świętą ozdobę.

Cytryn

Przyciągam to, czego szukam, z pewnością i łatwością; Witam w całym bogactwie, jakie ten świat ma dla mnie do zaoferowania.


Żywioł –Ogień

Zodiak – Strzelec,

Czakra  – Splot Słoneczny,Sakralna


Właściwości podstawowe – siła woli, pewność siebie, kreatywność, jasność umysłu, manifestacja

Cytryn to  kamień szlachetny do manifestowania obfitości i bogactwa. Rozbudza niesamowitą kreatywność i siłę woli oraz dodaje pewności siebie potrzebnej do urzeczywistnienia swoich wizji. Gdziekolwiek ten kamień idzie, podąża za nim pozytywność. W obecności cytrynu twój rdzeń, twoje wibracje i twoje intencje napełnią się energią miłości, obfitości i stabilności.

Uważa się, że ma wartość również w uzdrawianiu duchowego ja, ponieważ jest potężnym środkiem oczyszczającym i regenerującym. Niesie w sobie zalety samoleczenia, inspiracji i samodoskonalenia. Dzięki osobistej mocy słońca jest doskonały do ​​przezwyciężania depresji, lęków i fobii.

Kryształ nie posiada negatywnej energii i nigdy nie wymaga oczyszczenia. Rozprasza złość i oczyszcza aurę.

Aby pracować z tym nim, trzymaj przy Czakrze Splotu Słonecznego , Sakralnej podczas medytacji, używaj w siatce , umieść na ołtarzu lub w świętej przestrzeni, trzymaj w torbie lub kieszeni lub noś jako świętą ozdobę.

 Lepidolit

Odchodzą wszystkie  energie , myśli i wzorce, które  już mi nie  służą; Jestem spokojny i wyrównany . 

Planeta – Jowisz, 

Żywioł- Woda 

Zodiak – Waga 

Czakra  – Korona

Podstawowe właściwości – łagodzenie stresu, pozytywność, oczyszczenie, promuje spokojny sen

Lepidolit jest chwalony przez pracowników energetycznych za jego zdolność do pozytywnego wpływania na nastrój. Nasi przodkowie często pocierali palcami powierzchnię tego kamienia, wierząc, że poprawia on nastrój, łagodzi niepokój i rozprasza negatywną energię. Dziś Lepidolit ma tę samą magię. Zapewnia spokojny sen, obniża poziom stresu i koi uczucia.

Aby pracować z tym kamieniem, trzymaj przy  Czakrze Korony podczas medytacji, używaj w siatce , umieść na ołtarzu lub w świętej przestrzeni, trzymaj w torbie lub kieszeni lub noś jako świętą ozdobę.

Granat

Poruszam się po świecie skupionym, jestem objęty  ochroną przez Matkę Ziemię.

Żywioł – Ziemia, Ogień

Zodiak – Lew, Koziorożec,

Czakra – Korzeń


Podstawowe Właściwości – odwaga, siła emocjonalna, uziemienie, ochrona

Granat to kamień siły, skupienia i bezpieczeństwa. Na przestrzeni dziejów królowie, i wojownicy nosili granat w swoich napierśnikach, wierząc, że jest on źródłem odwagi i ochrony. Jest to potężne narzędzie dla każdego, kto czuje się nieugruntowany, rozproszony lub chaotyczny. Kamień ten jest również przydatny w uziemianiu intencji i wizji w ziemi, tak aby zamanifestowały się w rzeczywistości.

Jest nazywany również kamieniem sukcesu. Wzmacnia siłę woli, logiczne myślenie i motywację wewnętrzną. Dodaje odwagi do podejmowaniu ryzyka i sprzyja osiąganiu sukcesów. 

Aby pracować z nim, trzymaj przy  swojej Czakry Korzenia podczas medytacji, używaj w siatce , umieść na ołtarzu lub w świętej przestrzeni, trzymaj w torbie lub kieszeni lub noś jako świętą ozdobę.

Rubin

Budzę swój wewnętrzny ogień pasji, odwagi i witalności i pozwalam, aby ich oświecające światło promieniowało na mnie . 


Żywioł –
 Ogień,

Zodiak – Lew, Skorpion,

Czakra – Korzeń, Serce

Podstawowe właściwości – miłość, pasja, witalność, seksualność, odwaga

Rezonując zarówno z Czakrą Korzenia, jak i Serca, Rubin wnosi energie pewności siebie, pasji, entuzjazmu i zmysłowości. Jest okrzyknięty za zdolność przywoływania Bliźniaczych Płomieni i Bratnich Dusz. Mówi się, że ma rozpalić duszę, rubin rozświetli twój wewnętrzny ogień, wysyłając jego światło, aby promieniowało z ciebie potężnie na świat . Pracuj z tym klejnotem, aby przywołać nową miłość, zwiększyć poczucie własnej wartości i podnieść swoją siłę życiową.

Aby pracować z tym kamieniem, trzymaj go na korzenia lub sercu podczas medytacji, używaj w siatce , umieść na ołtarzu lub w świętej przestrzeni, trzymaj w torbie lub kieszeni lub noś jako świętą ozdobę.

Polecane artykuły : Czym jest ŚWIETA GEOMETRIA ?

Zapraszam na kursy: 

 Crystal Healing - kryształowe uzdrawianie  

Reiki Usui I,II,III (MISTRZ NAUCZYCIEL)

Reiki Kundali I,II,III (mistrz nauczyciel) i wiele wiele innych 

Kontakt TUTAJ

Komentarze