Anioły i Twoja duchowa ewolucja


Królestwo anielskie jest kluczowym partnerem w Twoim duchowym rozwoju i przebudzeniu boskiej świadomości. Anioły pomagają Ci na wiele sposobów. To niewiarygodne, jak bardzo Twoje życie jest w ich kochających rękach. Kiedy budzisz się duchowo, aniołowie wspierają cię w boskim procesie.

W Twoim własnym rozwijającym się oświeceniu jest siedem etapów, a to odpowiada siedmiu poziomom anielskiego wsparcia. Boskie istoty  nie tylko pomagają ci w pogoni za Twoim życiem, ale wspierają cię przez te siedem etapów w realizacji Twojego potencjału.

Pierwszym etapem kroczenia boską ścieżką jest twoje duchowe przebudzenie. To jest coś, przez co przechodzi każdy "aspirant". Jest to mistyczny moment, kiedy uświadamiasz sobie, że istnieje większe boskie życie, do którego należy dążyć. 

Po tym następuje duchowy „miesiąc miodowy”-etap drugi ;-) To wtedy masz możliwość odkrywania i zabawy z nowo odkrytym przebudzeniem. Jest to radosny czas, gdy przebłysk nowych horyzontów i możliwości zaczyna się ujawniać.

Trzeci etap to moment, w którym zaczynasz podejmować bardziej skoncentrowany wysiłek, aby rozwinąć swój duchowy potencjał i wejść w wyższe stany świadomości. 

Aniołowie delikatnie aklimatyzują cię do wyższego życia. To prowadzi cię do czwartego etapu rozwijania świadomości, kiedy zaczynasz dostosowywać i hartować różne aspekty swojego życia, tak aby były one w lepszej harmonii z Twoim przebudzeniem. Może to być trudne, ponieważ inni mogą nie rozumieć, tego co robisz. Może pojawić się również opór, ponieważ możesz nie chcieć dokonywać zmian, do których inspiruje cię wyższe życie.

Kontynuując wspieranie rozwijającej się boskiej świadomości, wchodzisz w najpiękniejszą fazę pracy z aniołami. 

To wtedy zaczynasz poznawać mistyczne prawdy, które inspirują cię do podejmowania większych kroków w swoim duchowym rozwoju. Anielskie wsparcie, jakie otrzymujesz w tym momencie, jest naprawdę wspaniałe. Zaczynasz odkrywać siebie na nowe sposoby i otrzymujesz niezwykłe wglądy w boskie życie.

Kontynuując dążenie do pogłębiania boskiej świadomości, wkraczasz w szóstą fazę przebudzenia. Tutaj uczysz się porzucać dominację niższej natury, aby naprawdę ucieleśnić swoje wyższe jaNa tym etapie rozwoju, gdy uczysz się poddawać boskiemu życiu, oferowane jest niesamowite wsparcie duchowe. Początkowy radosny entuzjazm odnalezienia ścieżki duchowej dojrzewa do głębszej, podtrzymującej miłości życia wyższego.

W końcu, gdy opanujesz tę niezbędną szóstą fazę rozwoju, docierasz do niezwykłego miejsca........ 

Dzięki wsparciu aniołów naprawdę nauczyłeś się hartować swoją duszę, aby odzwierciedlała boskie życie. To prowadzi cię do siódmej i najbardziej dramatycznej fazy twojej majestatycznej ścieżki rozwoju – oświecenia. ;-)

Niezwykłe anielskie wsparcie wprowadza ten szczyt rozwoju. Te anioły oświecenia przez cały czas cię zachęcały, ale teraz mogą bezpośrednio z Tobą pracować. Dotarłeś do kulminacji długiej, ale pięknej duchowej podróży.

Anioły są Twoim niezawodnym wsparciem we wszystkich życiowych dążeniach. Świętuj niesamowite możliwości, jakie otrzymujesz, aby obudzić mistyczną stronę swojej natury. Wyraź wdzięczność aniołom, które pomagają ci osiągnąć Twój najwyższy duchowy potencjał.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska(0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111