To bardzo ważne, aby zmierzyć się ze swoją karmą. Wszyscy przychodzimy na tę Ziemię z niedokończonymi sprawami. Twoja dusza inkarnuje się w formie fizycznej, aby dowiedzieć się, czego zaniedbała w poprzednich wcieleniach lub nauczyć się lekcji, które nadal są częścią jej struktury i ewolucyjnego wzrastania.

Twoje doświadczenia w tym życiu to tylko jeden rozdział w twojej księdze życia. Po prostu nie możesz osądzać ani widzieć całego obrazu swojej historii życia z punktu widzenia jednego życia, bez względu na to, jak ono wygląda. 

Zawsze będzie dobra karma, którą wniesiesz i karma, którą musisz przepracować . Niezależnie od tego, czym jest Twoja Karma , nie możesz uciec przed nią.

 Zmierzenie się z karmą i rozwiązanie jej jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na przyspieszenie rozwoju duchowego. 

Unikanie i opóźnianie uczenia się lekcji, jakie przedstawia nasza karma, może spowolnić twój duchowy postęp, bez względu na to, jak skuteczni jesteśmy w innych obszarach naszego życia.

Karma jest równoważnikiem życia – harmonizatorem . Karmę generujesz każdą swoją myślą, słowem, emocją, działaniem i uczynkiem. Może dotrzeć do każdego aspektu twojego życia. Możesz mieć karmę związaną z rodziną, pieniędzmi, zdrowiem, związkami. Jest wiele różnych rodzajów karmy. 

Istnieje karma osobista, karma duszy, karma mentalna, karma emocjonalna, karma rodzinna , karma rasowa i karma świata. To naprawdę  dużo przyczyn i skutków!

Prawo karmy zostało zaprojektowane w miłości, aby uczynić cię większą istotą i zrealizować wielki cel, jaki masz. 

Karma jest zaprojektowana zawsze po to, by pomagać ci budować, a nie niszczyć czy Cię karać. Bez praw karmy nie moglibyśmy wzrastać i osiągnąć duchowego mistrzostwa.

Potrzeba odwagi, by spojrzeć na swoje błędy i zmierzyć się z karmą pozwala nam wzrastać .Może istnieć naturalna skłonność do unikania wszystkiego, co jest dla nas  nieprzyjemne. Jedną z najtrudniejszych rzeczy jest uświadomienie sobie, że jako rozwijająca się dusza zrobiłeś  wszystko. 

Poprzez swoje liczne wcielenia dokonaliście rzeczy wielkich i szlachetnych, mniejszych i troszkę dziwnych . To wszystko jest częścią procesu wzrostu i wszystkie te rzeczy odgrywają rolę w karmicznym wzorze twojego życia.

Jeśli byłeś zbyt pasywny w poprzednim życiu, będziesz musiał rozwinąć dynamiczną wolę w tym życiu. Jeśli byłeś okrutny w poprzednim małżeństwie, teraz będziesz musiał okazać życzliwość. Jeśli wcześniej byłeś niecierpliwy, będziesz musiał nauczyć się cierpliwości teraz itd. Przekonasz się, że cechy charakteru, które teraz wyrażasz, są wynikiem twoich nagromadzonych doświadczeń z poprzednich wcieleń.

Na szczęście Bóg daje ci siłę, by stawić czoła każdemu wyzwaniu. Nie ma grzechu poza przebaczeniem i nie ma tak wielkich trudności, których nie dałoby się przezwyciężyć. W końcu Bóg sprowadził cię na Ziemię, aby odnieść sukces. Bez względu na wyzwania, z którymi masz się zmierzyć, boskość daje ci duchowe narzędzia do odniesienia sukcesu.

Swoją postawą wznosisz się ponad każdą sytuację. 

Nie zawsze będziesz kontrolować warunki w swoim życiu, ale zawsze będziesz kontrolować to, jak reagujesz i radzisz sobie z tymi warunkami. Mówiąc duchowo, nie liczy się to, co ci się przydarzyło, ale to, jak sobie z tym radzisz. I to jest klucz do radzenia sobie z każdym rodzajem karmy, bez względu na to, jak jest ciężka.

Ostatecznie, bez względu na obecne warunki, jesteśmy przeznaczeni wielkości i wzniosłości . Nasze przeznaczenie jest  wspaniałe . Chociaż możesz nie widzieć w pełni wielkiego planu życia, niemniej jednak jesteś częścią tego planu. Niech nadzieja żyje w twoim sercu. Mogą nadejść ciężkie czasy, ale one również przeminą i Twoje prawdziwe przeznaczenie przyświeci ci drogę .

Podobne artykuły:

 Karma rodzinna

12 Praw Karmy

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102