niedziela, 11 lipca 2021

Przyciąganie dobrobytu energią duchową

Przyciąganie dobrobytu energią duchową

 DZIEŃ DOBRY CUDOWNI ❤

„Pieniądze NIE są źródłem wszelkiego zła, ale miłość do pieniędzy jest już problemem”

Chociaż pieniądze zajmują tak centralne miejsce w naszym życiu, wielu z nas niewiele rozumie z ich duchowego działania. Nic dziwnego, że często mamy problemy z finansami w takiej czy innej formie. Przy tym wszystkim, co dzieje się na świecie, wyrażanie duchowych wymiarów dobrobytu jest ważniejsze niż kiedykolwiek.

Jest wiele rzeczy, które wchodzą w grę, aby budować dobrobyt. Z perspektywy pola aury musisz najpierw zbudować w swojej aurze energię dobrobytu, aby zamanifestowała się ona w twoim życiu.

Tworzenie i zarządzanie dobrobytem to jedno z największych życiowych osiągnięć. Pieniądze to forma energii. Reprezentuje twoją ziemską moc. A poprzez opanowanie sztuki twojej ziemskiej mocy pokazuje twoją zdolność do radzenia sobie z większymi boskimi mocami.

Wydaje się, że niektórzy ludzie mają „talent” do dobrobytu. Bez względu na to, co robią, tworzą pieniądze. Ci ludzie rozwinęli połączenie ze swoją duchową świadomością zaopatrzenia, które płynie do nich  intuicyjnie. A są tacy, którzy mają ciągłe kłopoty z pieniędzmi. Zaspokojenie najbardziej podstawowych potrzeb finansowych może być trudne. Jeśli okaże się, że nie możesz stworzyć potrzebnych środków finansowych, to nadszedł czas, aby zbudować siłę dobrobytu.

Kultywowanie świadomości bogactwa jest jak rozwijanie talentu. Jak w przypadku każdego talentu, musisz nad nim pracować, jeśli chcesz być dobry . 

Wielu w pracy duchowej błędnie rozumie pieniądze i błędnie myśli, że kładzenie nacisku na sprawy finansowe jest przeszkodą w rozwoju duchowym.

 Pieniądze są tak samo częścią Boga, jak wszystko inne. To złe zarządzanie pieniędzmi i pogoń za pieniędzmi jako cel sam w sobie są źródłem tak wielu zła.

Jak najlepiej zadbać o swoje potrzeby finansowe, nie wpadając w hipnozę pieniędzy? 

Uznaj, że pieniądze to narzędzie. Dobrobyt jest środkiem, dzięki któremu osiągasz swój duchowy cel.

Fascynujące jest to, że w aurze jest duchowa energia poświęcona świadomości obfitości i zaopatrzenia. 

Energia ta w aurze postrzegana jest jako turkusowe światło. Kiedy ten kolor jest mocny, oznacza to, że jest w świadomości obfitości. 

To podstawa budowania bogactwa w każdym aspekcie twojego życia. Ponadto osoba, która ma świadomość bogactwa i wie, jak wykorzystać to bogactwo poprzez dobre zarządzanie finansami, będzie miała srebrne światło w swojej aurze, demonstrując inteligencję, aby mądrze korzystać z tego bogactwa.

Medytacja jest kluczem do budowania potęgi dobrobytu. Poprzez medytację możesz wciągnąć turkusową i srebrną energię, aby pomóc zainicjować ekspresję tych cech w swoim życiu. Wtedy, gdy weźmiesz odpowiedzialność i zaczniesz działać zgodnie z tymi boskimi mocami, dostatek zacznie się wyrażać.

Niektóre z największych lekcji, przed którymi stoi dziś świat, dotyczą finansów. Nauka równoważenia swojego dobrobytu z życiem duchowym doprowadzi cię do jednych z największych osiągnięć w twoim życiu.

 Stawiając Boga na pierwszym miejscu w sprawach finansowych, nie tylko zaspokajasz swoje osobiste potrzeby, ale zbliżasz się o krok do spełnienia swojego boskiego celu.

Pieniądze, które otrzymujesz, są proporcjonalne do wartości, jaką tworzysz w kosmicznym systemie, jak również do twojego pragnienia zarabiania.

Przykłady, dlaczego bogactwo i duchowość są ze sobą wysoce kompatybilne. Rozumiejąc, że pieniądze i duchowość wzajemnie się uzupełniają, otworzysz bramy, aby przyciągnąć więcej pieniędzy, dobrobytu do twojego życia.

TWOJA DUSZA JEST NIESKOŃCZENIE OBFITA

Jako istota duchowa jesteś automatycznie bogata.

Twój Duch jest najprawdziwszym aspektem tego, kim jesteś – jest to Miłość, Pokój, Prawda, Spełnienie i Błogość. 

Czy uważasz, że ta część nas również utożsamiana jest z biedą?

Nie!

To ego – lub małe poczucie siebie – wydaje się ograniczone (finansowo i nie tylko).

Życie duchowe jest synonimem życia w obfitości. Kiedy jesteśmy identyfikowani jako Obfitość wewnątrz, tworzymy obfitość w postaci pieniędzy i bogactwa w świecie zewnętrznym.

DUCHOWOŚĆ DOTYCZY EKSPANSJI, PODOBNIE JAK PIENIĄDZE.

Twoja dusza chce się rozwijać i wzrastać; robi to dzięki wielu życiowym doświadczeniom. Pieniądze to narzędzie, które pozwala żyć pełnią życia!

Czy to oznacza, że dzięki pieniądzom wszystko jest idealne?

Nie.

Czy to znaczy, że pieniądze są twoim źródłem szczęścia? 

Absolutnie nie.

Oznacza to po prostu, że pieniądze są narzędziem, które pomoże ci zdobyć doświadczenia życiowe, które chcesz doświadczać.

Pieniądze nie są odpowiedzią na wszystko, ale też nie są bezużyteczne. Zasoby finansowe dają możliwość zdobycia wielu życiowych doświadczeń. Rozwój, który następuje w wyniku tych doświadczeń, jest całkowicie dostosowany do życia duchowego.

PIENIĄDZ JEST ENERGETYCZNIE NEUTRALNY; LICZY SIĘ ENERGIA, KTÓRA ZA TYM STOI.

Same pieniądze nie są ani dobre, ani złe. To papier – to nie świadome podejmowanie samodzielnych decyzji. Dlatego jest neutralny. To energia, za pomocą której używamy pieniędzy, decyduje o tym, czy czujemy się „dobrze”, czy „źle”.

Pieniądze zarobione kosztem innych wydają się „skażone”, „brudne” ponieważ są energetycznie wykorzystywane w egocentryczny, samolubny sposób.

Pieniądze, które są zarobione w sposób, który służy ludziom, sprawiają, że czujesz się dobrze, ponieważ są wykorzystywane energetycznie w pozytywny, pełen miłości sposób.

Bajecznie prawda?

Jeśli twoje osobiste działania z pieniędzmi są odpowiedzialne pełne miłości i wdzięczności , to właśnie takie stają się pieniądze. Jest to przedłużenie twojej energii, więc sposób, w jaki zdecydujesz się używać pieniędzy, jest ostatecznie tym, co determinuje wibracje, które ze sobą niosą.

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Fragment kursu Kronik Akaszy zapisy tutaj 

CUDOWNEGO CZASU 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 

ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Zapraszam również serdecznie na nową grupę dt.

** ROZWOJU DUCHOWEGO **, każda istota która pragnie się rozwijać duchowo odnajdzie na niej coś dla siebie -od Podróży Szamańskich poprzez Reiki, Kroniki Akaszy, Numerologię, ThetaHealing, Kosmologię Majów i wiele wiele innych .

Razem tworzymy jedność ,razem możemy wzrastać ,razem tworzymy piękno 🥰

https://www.facebook.com/groups/682341140005590/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...