środa, 22 września 2021

Uzdrawianie energią- co powinieneś wiedzieć

 

Uzdrawianie energią- co powinieneś wiedzieć
Uzdrawianie energią- co powinieneś wiedzieć

Uzdrawianie energią to holistyczna praktyka, która pomaga w aktywacji subtelnych systemów energetycznych organizmu w celu usunięcia blokad. Przełamując te energetyczne blokady, stymulowana jest wrodzona zdolność organizmu do samoleczenia.

Ciało ludzkie jest kompletnym systemem energetycznym dostrojonym do Wszechświata. Jakakolwiek nierównowaga w ciele powoduje utrudnienie przepływu energii, co skutkuje chorobą. Terapie energetyczne starają się zapewnić, aby energie płynące w ciele poruszały się bez przeszkód.

Najpopularniejsze rodzaje energoterapii to muzykoterapia, Reiki i dotyk terapeutyczny. Terapie energetyczne mogą pomóc ludziom się zrelaksować i poprawić jakość życia na wielu poziomach .

Uzdrawianie energią ma na celu podniesienie wibracji cząsteczek w ciele. Wibrując z wyższą częstotliwością, ciało może lepiej się leczyć i wchodzić w interakcje z otoczeniem. Rolą uzdrowiciela energii jest doprowadzenie do równowagi ośrodków energetycznych ciała, aby poprawić zdrowie i dobre samopoczucie umysłu, ciała i ducha. Pomagają klientom wyleczyć się z szerokiej gamy dolegliwości takich jak:

Naprężenie
Lęk
Depresja
Bezpłodność
Chroniczny ból
Zmęczenie

Reiki jest japońską tradycją uzdrawiania energią i sięga początków XX wieku. Słowo „Reiki” luźno przekłada się na „uniwersalną energię życiową” Czakry, które są siedmioma centrami transmisji energii w ciele, są szeroko wyjaśnione w starożytnych tekstach hinduskich. Meridiany "energetyczne superautostrady"  ciała, są drogowskazami, na których chińscy praktykujący oparli akupunkturę. 

Istnieje wiele sposobów, dzięki którym dana osoba może skorzystać z Reiki. Ważne jest, aby pamiętać, że Reiki nie skupia się na jednym konkretnym problemie w ciele, ale raczej na wszystkim na raz. Transfer energii jest najpotężniejszym narzędziem leczenia w ten sposób, ponieważ leczy wszystkie powiązane elementy konkretnego stanu.

Uzdrawianie energią opiera się na zasadach naukowych . Wszystko składa się z cząsteczek. Nawet coś tak solidnego jak stół cały czas wibruje, a jako ludzie my również wibrujemy. Kiedy mówimy, że coś ma dobre wibracje, tak naprawdę chodzi o wibrującą energię osoby. Szczęśliwi ludzie wibrują na wyższej częstotliwości.

Nawet miejsca mają wibrację . Kiedy wejdziesz do pokoju, w którym doszło do walki czy kłótni , możesz poczuć gęstą energię i możesz chcieć od razu stamtąd wyjść. Plaże np. mają lekki klimat dzięki soli i poruszającemu się powietrzu. Powietrze na plaży również wibruje z większą częstotliwością.

Każdy może skorzystać z uzdrawiania energią

Nie musisz  praktykować  , aby skorzystać z uzdrawiania energią. Zaleca się, aby wejść z otwartym umysłem, aby uzyskać maksymalne korzyści, a każdy czas jest dobry na wizytę u uzdrowiciela energii. Jeśli jesteś niespokojny, zestresowany lub wyczerpany fizycznie, sesja uzdrawiania energią może pomóc Ci się zrelaksować by poczuć się bardziej zrównoważonym. 

Uzdrawianie energią jest zawsze dostępne

Istnieje wiele różnych rodzajów uzdrowicieli energią, których można znaleźć prawie wszędzie. Praktykujących Reiki można znaleźć na całym świecie, a najlepsze w Reiki jest to, że można ją dawać lub otrzymywać, nawet jeśli praktykujący i klient nie znajdują się w tym samym pomieszczeniu. Ponieważ Reiki świetnie działa również na odległość a wyniki oraz odczucia podczas takiej sesji  są takie same jak byłbyś fizycznie w gabinecie .

Praktycy akupunktury są również bardzo łatwo dostępni, ale klient musi być fizycznie obecny podczas terapii. Modalność stymuluje przepływ chi, aby przywrócić równowagę ciała.

Nawet masaż jest rodzajem praktyki uzdrawiania energią, ponieważ uwalnia napięcie mięśni i przepływ limfy oraz pozwala na głębszy relaks.

Możesz zachować swoje energetyczne zdrowie w domu

Podobnie jak jedzenie i mycie zębów, oczyszczanie energetyczne jest również codziennym zobowiązaniem. Po spotkaniu z uzdrowicielem energii ,by podtrzymać jak najdłużej działania sesji  utrzymując dobre wibracje, powinieneś kąpiąc się w solach przez  min. 20 minut, gdy np. poczujesz się zestresowany, przybity czy  niezrównoważony .

Okadzanie -  palenie szałwii również oczyszcza twoją negatywną aurę. 

Regularne okadzanie przestrzeni  i aury jest energetyczną koniecznością dla utrzymania dobrego samopoczucia.

Kryształy o wysokiej wibracji mają swoje własne właściwości lecznicze.

KURSY , SZKOLENIA , WARSZTAY :

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...