sobota, 15 czerwca 2024

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

 

Witajcie kochani

Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje ona przynieść unikalną mieszankę kosmicznych energii. 

Pełnia Księżyca w Koziorożcu zaświeci na naszym niebie  22 czerwca i będzie prowadzić nas na drodze ku spełnieniu, wyznaczając początek transformacyjnej podróży. To wspaniała okazja do ustalenia jasnych celów. 

Co ważne w  przyszłym miesiącu nastąpi kolejna pełnia Księżyca w Koziorożcu, co jeszcze bardziej podkreśli tematy ambicji, dyscypliny i rozwoju osobistego. To dopasowanie zachęca do eksploracji, rozwoju osobistego i dążenia do prawdy. Wpływ znaku może pomóc poszerzyć nasze perspektywy i zainspirować nas do przyjęcia nowych doświadczeń. Pełnia księżyca w znaku Koziorożca to czas dokonań, odkryć i wielkich czynów. Ludzie stają się bardziej racjonalni, niewrażliwi na wpływy zewnętrzne. Emocje schodzą na dalszy plan, myśli nabierają szczególnej głębi i siły. 

 Koziorożec to znak ziemi, który trzyma się mocno swoich celów i ambicji. Ta pełnia nadchodzi dwa dni po przesileniu letnim, co oznacza, że jest to świetny czas na głębokie oczyszczenie, na wewnętrzne i zewnętrzne porządki. Dzięki tej niezwykle skoncentrowanej energii wszystko jest możliwe. Jak w przypadku każdej pełni Księżyca, to niebiańskie wydarzenie rozświetla emocje i zwiększa świadomość.  

Energia tej pełni  zachęca nas do poszukiwania prawdy i poszerzania naszej wiedzy. Wpływ Koziorożca inspiruje nas do przekraczania granic i głębszego zrozumienia świata.

Manifestowanie snów 

Gdy Księżyc w pełni zrównuje się z ekspansywnym Jowiszem, planetą obfitości i wzrostu, wzmacnia to naszą zdolność do urzeczywistniania naszych marzeń. Okres ten stanowi żyzny grunt do wyznaczania intencji, wizualizacji celów i podejmowania praktycznych kroków w kierunku ich realizacji. Energia tej pełni Księżyca wspiera wysiłki, które są zgodne z naszymi autentycznymi jaźniami. 

Czerwcowa pełnia Księżyca  zapowiada się jako okres transformacji, oferujący możliwości rozwoju osobistego, uzdrowienia i manifestacji. Rozumiejąc astrologiczne znaczenie tego niebiańskiego wydarzenia i odpowiadając na często zadawane pytania, możemy objąć energie, które ono przynosi i nawigować podróżą z jasnością i celem. Pamiętaj, aby w tym czasie obserwować własne doświadczenia i pozwolić, aby iluminacja Księżyca w pełni poprowadziła cię w kierunku samopoznania i wzmocnienia.

Cudownej pełni

Niech wam się darzy 👐👐👐

autor postu: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd. 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
Serdecznie zapraszam na sesje REIKI,ODCZYTY KRONIK AKASZY, ODCZYTY NUMEROLOGICZNE  oraz
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...