piątek, 31 maja 2024

Numerologia - czerwiec 2024


Numerologia- czerwiec 2024
Numerologia- czerwiec 2024

Witajcie kochani

Numerologia na czerwiec 2024

W tym miesiącu kierować nami będzie energia liczby 5. Oznacza to, że będzie to czas pełen entuzjazmu, nowych doświadczeń i zmian, które wpłyną na jakość naszego życia. To również wspaniały czas na na handel i zbieranie zasobów

Ten miesiąc to numerologiczna 5

Jak to wyliczyć?

Należy dodać do siebie wszystkie liczby daty , aż wyjdzie nam jedna cyfra czyli: 6+2+0+2+4=14, 1+4=5

Co oznacza wibracja 5 ?

5 jest symbolem dynamizmu i zmian będzie miała wyjątkowy wpływ na nasze życie. Piątka jest związana z energią, przygodą i wolnością, a jej oddziaływanie w tym miesiącu otworzy przed nami nowe możliwości i wyzwania.

Liczba 5 to przede wszystkim symbol ruchu i transformacji. To koło fortuny które przynosi dużą zmienność zdarzeń, okoliczności i  niespożytkowaną energię. W czerwcu 2024 roku, pod wpływem tej liczby, będziemy odczuwać silną potrzebę wprowadzania zmian i poszukiwania nowych doświadczeń. To doskonały czas, aby opuścić swoją strefę komfortu i podjąć się ryzyka. Może to oznaczać zarówno podróże, jak i zmiany zawodowe lub osobiste.

W życiu osobistym piątka oznacza potrzebę wolności i niezależności. W czerwcu możemy odczuwać silniejszą niż zwykle chęć eksploracji nowych relacji lub odświeżenia istniejących. To idealny czas na spontaniczne wypady, spotkania z przyjaciółmi czy rozwijanie pasji, które do tej pory odkładaliśmy na później. Wibracje liczby 5 sprzyjają otwartości na nowe znajomości i pogłębianiu więzi.

Pod wpływem liczby 5 nasze życie emocjonalne nabierze intensywności. 

Będziemy bardziej otwarci na nowe doświadczenia i bardziej skłonni do wyrażania swoich uczuć. To czas, kiedy nasze relacje mogą zyskać nową dynamikę i świeżość. Możemy również odkryć w sobie nowe pasje i zainteresowania, które wzbogacą nasze życie i przyniosą nam wiele radości.

Podsumowując, czerwiec pod wpływem numerologicznej piątki będzie czasem pełnym energii, zmian i nowych doświadczeń. Wibracje tej liczby będą nas zachęcać do działania, odkrywania i wprowadzania innowacji w różnych aspektach naszego życia. Warto otworzyć się na te pozytywne wpływy i skorzystać z okazji, jakie przyniesie nam ten dynamiczny miesiąc.

Należy pamiętać że jest to Miesiąc Uniwersalny 

Niech Wam się darzy

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd. & kobieta pl

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
Serdecznie zapraszam na sesje REIKI,ODCZYTY KRONIK AKASZY, ODCZYTY NUMEROLOGICZNE  oraz
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...