Skąd wiesz, że masz obok siebie anioła stróża lub wiodącą istotę⁉️


 

Anielskie znaki

Aniołowie oraz Istoty światów subtelnych, bardzo często komunikują się z nami -ludzmi . Robią to na różne sposóby, abyśmy mogli uwierzyć w ich Istnienie. Anioły są naszym  niezawodnym wsparciem we wszystkich życiowych dążeniach. 

Świętuj niesamowite możliwości, jakie otrzymujesz, aby obudzić mistyczną stronę swojej natury. Wyraź wdzięczność aniołom, które pomagają ci osiągnąć Twój najwyższy duchowy potencjał.

Anioły schodzą na nasz poziom i manifestują się na wiele sposobów.

Oto 12 przykładów komunikacji z Tobą : 


 I ° Znak anielski: pióra

Jeśli niedawno znalazłeś pióra w mało prawdopodobnych miejscach i przyciągnąłeś swoją uwagę, są one anielskimi znakami które potwierdzają obecność Aniołów wokół Ciebie z pełną miłością i  ochroną.

Pióra są znakiem duchowości Anioła, który się objawia.

Te anielskie pióra mogą mieć różne kolory, a każdy kolor jest innym znakiem obecności aniołów i ich przesłania.

Kolory mogą być różne  ; czarny, biały, czerwony, żółty, pomarańczowy, niebieski, zielony, fioletowy, różowy, szary i brązowy. Te anielskie znaki i związane z nimi znaczenia zmieniają się w zależności od szczegółów, koloru pióra.

Każdy kolor ma określone znaczenie dla każdego z nas. Dlatego ważne jest, aby interpretować te anielskie znaki, opierając się na przypadku i znajdując znaczenie koloru np. w sieci .Zaufaj swojej ituicji .

II ° Anielski znak: zapach 

Czy kiedykolwiek poczułeś woń lub nagły zapach, ale nie dostrzegłeś źródła tego wizualnie obecnego zapachu? Dobrze! Oto wskazówka dla ciebie. Ilekroć doświadczamy niezidentyfikowanego zapachu, wskazuje to na obecność i ochronę Aniołów wokół nas.

Zapachy te  mogą być zapachem kwiatów tj. zapach różany, fiołków, lawendy może unosić się zapach korzenny np cynamon czy kadzidła ... i jeśli nie ma bezpośredniego źródła powiązania tej woni , jest to kolejny ze znaków anielskich. Aniołowie wydzielają przyjemne i uspokajające zapachy , aby po prostu zamanifestować się, aby być z Tobą. 

Znak Anioła III° : niemowlęta i zwierzęta domowe 

Anioły są czystymi duszami, które są tutaj, aby szerzyć miłość, pokój i dobrobyt. Aniołowie są wysyłani, aby poprowadzić nas ku naszej lepszej przyszłości i pomóc nam w trudnych czasach. Dlatego nie mogą być postrzegani przez nas dorosłych fizycznie  .

Zwierzęta domowe i dzieci są całkowicie czyste i nie są zaślepione duchową wizją jak dorośli; widzą anioły spoglądające na nich z góry. Kiedy dzieci patrzą na sufit lub w rogu pokoju i śmieją się i klaszczą z podniecenia, zwykle oznacza to obecność aniołów. To jeden ze znaków otaczających nas aniołów. Te anioły wokół nas mogą być widziane przez dzieci i zwierzęta domowe ze względu na silny związek między czystością i miłością, które w nich są.

 IV°znak Anielski: muzyka

Chociaż może się to wydawać trywialne, wielu odbiera wiadomości za pośrednictwem muzyki. Muzyka wibruje w taki sam sposób, jak wibruje wszechświat. W przypadku fizyki kwantowej naukowo udowodniono, że drgania 432HZ są takie same jak drgania zarejestrowane we Wszechświecie.

Są chwile, kiedy chcemy słuchać pewnego rodzaju muzyki lub różnych partytur muzycznych z muzycznymi motywami medytacji lub relaksu. 

To wezwanie od twojego Anioła, aby to dostrzec. Namacalny znak duchowej obecności Aniołów i ich prób przesłania nam wiadomości.

Możesz również wyraźnie poprosić o odpowiedź na Twoje zapytanie. Wiadomość może przyjść do ciebie w formie myśli: myślisz o piosence i w ciągu kilku godzin przypadkowo słyszysz tę piosenkę w sklepie, włącza radio itp.

Lub zadaj pytanie sercem i włącz radio, pierwsza słuchana piosenka, pierwsze zdanie, które słyszysz, jest odpowiedzią. Trenuj i bierz to jak grę. Anioły lubią się bawić, a na pewno jest to doskonały sposób  do rozpoczęcia komunikacji z Tobą.

 V° znak anielski: monety

Znalezienie pieniędzy, zwłaszcza w postaci monet, jest uważane za znak obecności aniołów. Jest to jeden z najczęstszych znaków . Staraj się pamiętać, czy prosiłeś o pieniądze lub inną formę pomocy finansowej. Lub jeśli zdjęcia lub cyfry na monetach oznaczają dla ciebie coś ważnego. Możliwe, że anioły próbują udzielić odpowiedzi na twoje pytania lub obecność monet może być po prostu próbą uświadomienia ci innych anielskich znaków wokół ciebie.

Jednak głównym znaczeniem aspektu monety jest to, że boska natura słucha was, wspiera was i jest gotowa udzielić wam prawdziwych wskazówek. To znak miłości aniołów i natury. 

 VI° znak anielski: liczby

Liczby aniołów są kolejnym z najważniejszych znaków obecności aniołów. Liczby aniołów są jednym z najczęstszych i łatwych do zauważenia znaków anielskich. Liczby te mogą pojawiać się w sekwencjach i w najłatwiej dostępnych miejscach wokół ciebie. Mogą pojawiać sie np na tablicy rejestracyjnej,autobusie,zegarku itd itp  

Każda z tych liczb oznacza coś innego w kontekście osobistej wiadomości dla Ciebie. Niektóre liczby są uważane za wyjątkowo potężne, takie jak zera, wielokrotności lub liczby podwójne lub potrójne. Jeśli zobaczysz te liczby, oznaczają one, że anioły próbują ci powiedzieć, że zmierzasz do wielkich rzeczy. Wokół ciebie jest pozytywna energia, która czeka na przyjęcie i musisz śmiało i stanowczo  podjąć decyzję , ponieważ wspiera cię Boska moc.

Wszystkie te sekwencje liczb mają dla ciebie różne moce i indywidualne znaczenia. Ale wszystkie liczby mają wzajemne znaczenie: kiedy pojawiają się te znaki, oznaczają one po prostu, że są to znaki aniołów, a wokół nas są anioły, z którymi musimy się skontaktować i zrozumieć przesłania, które starają się przekazać. Te przesłania pochodzą z mocy Boskiego Światła i nie powinny być ignorowane, a jedynym sposobem na poznanie tych anielskich znaków jest zwrócenie szczególnej uwagi na ich wygląd i nie przyjmowanie niczego za pewnik lub ignorowanie ich.

VII° znak anielski : głosy

Jeśli czujesz, że słyszałeś głosy lub kilka razy wołano twoje imię, ale nie byłeś w stanie zlokalizować jego źródeł lub nie wiesz, skąd dochodzi głos, rozważ ten znak jako obecność aniołów.

Tak! Żyjesz anielską duchowością. Jeśli nie jesteś pewien, co mówi głos, spróbuj połączyć się ze swoimi aniołami i poproś ich, aby wyrazili się bardziej, aby pomóc ci zrozumieć, co mówią.  Pojawienie się tego anielskiego znaku jest gwarancją boskiej mocy, która cię obserwuje i troszczy się o ciebie. Oznacza to, że jesteś chroniony i dobrze prowadzony, i musisz utrzymywać swoją pozytywność i być sobą bez wahania. Cierpliwie eksperymentuj z tymi krokami. Anioły zawsze manifestują się dźwiękami podobnymi do ksylofonów i migoczącymi uszami zwanymi szumami usznymi.

VIII°znak anielski: reklama

Tego rodzaju znaki anielskie zwykle występują, gdy już prosiliście o boską pomoc. To wtedy znaki anielskie pojawiają się za pośrednictwem nośnika reklamowego lub innych losowych znaków, które mogą sprawić, że zauważysz i pomyślisz o przesłanej do ciebie wiadomości. Może to być określony kształt lub kolor, który  działa po twojej myśli, czyli komunikat lub odpowiedź na wezwanie pomocy. Lepiej mieć oko na znaki  aniołów, ponieważ duchowość aniołów musi być postrzegana i przyjmowana pozytywnie.

 IX° anielski znak: szósty zmysł

Szósty zmysł człowieka jest bardzo ostrym i inteligentnym narzędziem, na którym zawsze należy polegać i którym można ufać. Są chwile, kiedy jesteśmy sami i nie ma nikogo z nami, ale czujemy, że w pobliżu jest ktoś. Oznacza to, że wokół nas są anioły i że dają nam anielskie znaki, docierając do nas poprzez nasz szósty zmysł. Zamiast się straszyć lub wariować, gdy poczujesz obecność anioła, przyjmij duchowość aniołów z łaską i dobrocią. Pamiętajcie: to jest boska pomoc, którą aniołowie przynoszą wam, nie ignorujcie ich orędzi. Zaufaj swojemu szóstemu zmysłowi, gdy poczujesz obecność, i odważnie otwórz komunikację. Pierwszą rzeczą, która przychodzi ci na myśl jako odpowiedź, jest właściwa!

X° znak anielski: tęcze

Są to najpiękniejsze i artystyczne sposoby, w jakie anioły przekazują wam swoje przesłania. Jeśli poprosiliście aniołów o pomoc, aniołowie przekazują wam wiadomość, że wasze modlitwy zostały wysłuchane i otrzymasz wsparcie. Natura ze swoimi największymi siłami stoi przy tobie i chce, abyś wierzył w siebie. Nie zdziw się, jeśli tęcza ma dziwny kształt lub można ją zobaczyć nawet gdy pada deszcz. Lub w przypadku kiedy zasypiasz , kiedy masz zamknięte oczy, nagle pojawia się.

Taka tęcza jest znakiem anielskim. Przenosi znak obecności aniołów, co samo w sobie jest szczególnym cudem natury. Więc nie daj się zaskoczyć temu wydarzeniu. Aniołowie mówią do ciebie i rozwiązują dla ciebie twoje problemy. Bądź wdzięczny, że byłeś świadkiem tak ważnego wydarzenia.

 XI° znak anielski: zmiana temperatury

Obecność aniołów sprawia, że ​​czasami środowisko jest cięższe, ponieważ są stworzeniami z innego świata i całkowicie różnią się od ludzi. Dlatego ich sama potrzeba i niezmiernie silne światło, które trzymają, czasami ingeruje w nasze środowisko i zmienia temperaturę wokół nas. Dlatego, jeśli nagle poczujesz, że powietrze wokół ciebie jest nieco cieplejsze niż było lub nieco zimniejsze niż powinno być, zachowaj spokój; doświadczacie anielskich znaków i anielskiej duchowości. Jeśli to sprawia, że ​​czujesz się nieswojo lub przeraża Cię , pomyśl o tym w ten sposób: 

Boska moc spojrzała na mnie  i wysłała mi przewodnika i wsparcie, którego szukałem.

XII° znak anielski: światła / iskry

Anioły są konstrukcją czystego światła, dlatego kolejnym znakiem mówiącym o obecności anioła są deszcze światła lub iskry kolorów, których źródła nie można ustalić. Ponownie, podobnie jak w przypadku głosów i zapachów, źródło tutaj będzie nieznane, jest oznaka komunikacji .Anioły zapewniają cię, że masz ciągłe wsparcie, przewodnictwo i wiedz że chętnie cię chronią.

Duchowe moce aniołów

Żyjemy w świecie, w którym stale czujemy się zagrożeni. Wszyscy potrzebujemy stałego przewodnictwa i ochrony od Boskich istot, a najczęstszym rodzajem pomocy, która jest do nas wysyłana, są anioły i przewodnicy z subtelnych światów. 

Aniołowie chronią nas, prowadzą nas i budzą nasze poczucie duchowości poprzez duchowe moce aniołów.

Aby pomóc nam zrozumieć i rozpoznać ich obecność, otrzymujemy znaki obecności aniołów które bywają wokół nas. Te anielskie znaki przekazują nam przesłania natury i odpowiedzi na zadane pytania. Aby uzyskać pełną pomoc z naszych punktów widzenia i zaakceptować wsparcie natury, musimy zrozumieć te znaki i działać zgodnie z nimi, aby natura wiedziała, że ​​jesteśmy wdzięczni za pomoc. Ponadto wskazówki, które zostały nam przekazane, można tego dokonać jedynie poprzez zrozumienie i rozpoznanie wielu znaków aniołów.

Naucz się rozpoznawać te znaki aniołów i nie bój się! Strach odciąga nas od doskonałego połączenia. 


Bądź Błogosławiony

Przydatny artykuł :
Ściskam całym sercem

źródło:  Wioletta Tylman  i  Lauren awakeandalign

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111