Kwietniowa pełnia Księżyca w Wadze -energia


Różowy Księżyc w Wadze zawita na naszym niebie  6 kwietnia 2023 r. o godzinie 6:37  Pamiętaj, aby zwolnić, oddychać głęboko i słuchać tak samo uważnie , jak wtedy gdy  mówisz. Ten czas przynosi również innowacje, zmiany, odwagę i intuicję, więc szukaj sposobów na połączenie się z korzeniami, jednocześnie dążąc do tego, czego pragniesz. Różowy Księżyc cicho przypomina ci, żebyś nie podnosiła głowy za wysoko , bo inaczej przegapisz to, co będzie dalej.

Weź  pod uwagę, że Wagą rządzi Wenus , bogini piękna i miłości,co sprawia, że ​​jest to natchniony czas, aby skupić się na swoich związkach i partnerstwie.

Pełnie są uważane za najbardziej wyrównany czas, aby zajrzeć do środka i zidentyfikować rzeczy, które już ci nie służą. To wtedy jesteś najbardziej wspierany w uwalnianiu wszystkiego, co powstrzymuje cię w Twoim „starym” życiu, aby zrobić miejsce dla nowych  pączków drzewa Twojego życia. 

Pełnia od dawna uważana jest za czas duchowy, zwykle związany z tematami odrodzenia i odnowy. Jej znaczenie nabiera jeszcze większego znaczenia, gdy faza księżyca zbiega się ze zmianą pory roku, gdy różowy Księżyc jest powiązany z niektórymi z najświętszych dni w różnych religiach i kulturach – przypomnienie nowego cyklu i zapewnienie, że światło zawsze powraca. 

Księżyc w pełni może  nas oświetlić, wysyłając uzdrawiające wibracje, które pozwolą nam poczuć się bardziej pewnymi siebie, wspieranymi i widzianymi. Możemy również w końcu zdobyć pewność siebie, aby odpuścić lub zmienić relacje, które nie służą już naszemu Najwyższymu Ja. Pełnia to odbite światło Słońca które  oświetla to, co musi zostać oczyszczone z naszych ciemnych zakamarków i uwolnione, zanim będziemy mogli zacząć od nowa.

Ognisty znak Barana prosi nas, abyśmy byli odważni i zdecydowani oraz szybko podejmowali działania oparte wyłącznie na instynkcie. 

Waga przypomina nam o połączeniu się z tym, co kochamy w życiu. Waga pomaga nam również łączyć się z naszymi sercami i komunikować się z innymi z tego poziomu. W swojej najwyższej energii Waga daje nam cierpliwość, współczucie i chęć zrozumienia perspektywy innych ludzi.

Podczas tej pełni Księżyca w Wadze ważne jest, aby wnieść pewne granice wokół serca, umysłu i energii. Te granice nie mają być surowe dla innych. Mają chronić twój spokój.

Pełnia Księżyca Wagi przynosi uzdrowienie

CHIRON
CHIRON
Chiron, asteroida znana jako ranny uzdrowiciel, jest bardzo aktywna podczas pełni Księżyca 

W astrologii Chiron jest znany jako ranny wojownik-uzdrowiciel . Energia ta reprezentuje przemianę bolesnych doświadczeń w mądrość życiową. Chiron uczy nas, jak stawić czoła i zaakceptować naszą przeszłość. Dzięki tej akceptacji możemy zamienić ból z przeszłości w naszą osobistą moc. Jeśli nie możemy całkowicie wyleczyć własnych ran, możemy zdobyć mądrość, aby pomóc innym w ich zmaganiach .Energia Chirona podczas tej pełni Księżyca pomaga nam zrozumieć, w jaki sposób nasza przeszłość wpływa na naszą teraźniejszość. Dotyczy to zwłaszcza naszych relacji. 

Podczas tej pełni Księżyca poczuj, jak Twoje przeszłe doświadczenia w związkach partnerskich mogą wpływać na Twoje obecne. Kiedy przechodzimy przez bolesne lub traumatyczne doświadczenia, pozostawienie ich w przeszłości może być wyzwaniem. Możemy poczuć, że dzieją się one w chwili obecnej, ponieważ umysł nie może oddzielić wczoraj od dzisiaj. Może się nawet okazać, że projektujemy ból z przeszłości na innych lub zakładamy, że traumatyczne doświadczenie powtórzy się.

Przeglądając swoje relacje, szukaj wzorców, które mogą ujawnić niewłaściwie ulokowaną energię. Czy na przykład przyciągasz w kółko ten sam typ relacji? A może pokładasz oczekiwania w obecnych związkach na podstawie przeszłych? Ważne jest, aby spojrzeć na granice w kontekście swojej przeszłości. Traumatyczne wydarzenia, zwłaszcza w dzieciństwie, mogą wpływać na naszą zdolność do tworzenia zdrowych granic we współczesnych związkach. 

Pracując z Chironem podczas tej pełni Księżyca, pamiętaj, że możesz nie być w stanie zmienić swojej przeszłości, ale możesz upewnić się, że nie wpłynie ona na przyszłość 

JOWISZ

Zaangażowanie Jowisza w tę pełnię Księżyca w Wadze stanowi dla nas wyzwanie, abyśmy przekroczyli nasze lęki i wkroczyli w nasze najwyższe wersje nas samych.

 Jowisz jest planetą ekspansji i zmusza nas do wielkich marzeń i zakładania, że ​​wydarzy się to, co najlepsze. Jowisz ma zupełnie inną energię w porównaniu do Chirona, dzięki czemu ta pełnia Księżyca wydaje się dynamiczna z energią. 

Jowisz w Baranie zachęca nas do odkrywania naszego potencjału. Ta energia chce, abyśmy poczuli ogrom duszy i dostroili się do niej. Chce, abyśmy wierzyli w siebie i swój cel. Chce również, abyśmy podjęli ogromne skoki wiary, które zamanifestują życie, którym marzymy żyć.

Ponieważ ta energia przeciwstawia się pełni Księżyca w Wadze, jesteśmy zmuszeni przyjrzeć się, w jaki sposób nasze relacje mogą ograniczać naszą ekspansję. 

Podczas tej pełni Księżyca zauważ, czy trzymasz się jakiegokolwiek związku z powodu komfortu lub strachu przed nieznanym. Może to obejmować relacje z ludźmi, projektami, lokalizacjami, a nawet wiedzą. 

Możesz powiedzieć, że związek nie jest komfortowy, ponieważ przestajesz się w nim rozwijać. Czujesz, że po prostu wykonujesz codzienne czynności bez żadnych zmian. Może to przejawiać się w relacjach, które sprawiają, że jesteś "mały" lub odwracają uwagę od Twojego potencjału. Może to również wyglądać na niewspierające relacje, w których nie ma miejsca na zmianę. Może również objawiać się jako relacje, które przechodzą przez ten sam zestaw dramatów w kółko bez rozwiązania lub uczenia się.

Przyglądając się swoim związkom podczas pełni Księżyca, pamiętaj o energii Jowisza. Czy twoje relacje są ekspansywne? Czy sprawiają, że czujesz się obfity w miłość, i możesz liczyć na  wsparcie? A może wyczerpują lub rozpraszają? Relacje, które nie pasują do Twojego potencjału, mogą wymagać ponownego dostosowania lub uwolnienia podczas tej pełni Księżyca.

Jeśli ktoś w Ciebie nie wierzy, może nie pasować do Twojego życia. Jowisz  uczy nas skupiania się na partnerach, którzy mogą wesprzeć nasz potencjał, a nawet pomóc nam kroczyć ścieżką jego odnalezienia.

Zobowiąż się do stworzenia tych relacji podczas pełni Księżyca, zaczynając od relacji z samym sobą . Przypomnij sobie, jak godny jesteś swojego potencjału i uwierz w ogrom swojej duszy.

My cudowne istoty pragniemy miłości i ludzi do kochania. Miłość jest najwyższą wibracją ze wszystkich. Pomaga nam dotykać naszych dusz. Tak, możemy kochać siebie, ale miłość do innych pomaga również poszerzać nasze serca i podnosić nasze wibracje. Chcemy ludzi w naszym życiu, a nawet ich potrzebujemy. Ale potrzebujemy również granic, aby relacje nie stały się ograniczające ani wyczerpujące. Potrzebujemy równowagi, a tworzenie tej równowagi jest tym, o co chodzi w tej pełni Księżyca.

CUDOWNEJ PEŁNI CUDOWNE ISTOTY 

Academy of Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska(0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

 


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111