czwartek, 28 października 2021

Anioły i nasza dusza

Anioły i nasza dusza

W centrum duszy znajduje się nasz dar, nasza świętość, żywa i prawdziwa, wyjątkowa, potężna i przemieniająca się moc światła . Kiedy dbamy o naszą duszę, oczyszczamy  te dary stają się  widoczne gołym okiem oddajemy z siebie to, co najlepsze w każdym działaniu. Formowanie duszy czy świętości nie jest procesem tworzonym  z dnia na dzień i może zająć większość naszego życia. Wszystko zależy od tego, kim jesteśmy i tematem, z którym mamy do czynienia.

Ciekawy jest proces odkrywania darów w centrum własnej  duszy. Uwalnia nas, byśmy naprawdę byli sobą w najpiękniejszym świetle, miłości Boga/ŻRÓDŁA

Z pomocą naszych Aniołów możemy usunąć "błoto" z naszej duszy, abyśmy mogli cieszyć się wolnością, jaką daje nam szczęście i kreatywność. Kiedy Anioły uczą nas oczyszczać się, chcą nam  powiedzieć „stań się czystym sobą”, wolni od negatywnych nawyków i percepcji.

Kiedy decydujemy się podróżować ścieżką duchową, jesteśmy gotowi odkryć siebie, znaleźć nasz szczególny sposób dawania miłości światu i zrozumieć na głębszym poziomie fakt, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni. Jesteśmy kawałkami pięknej układanki i wielkiego dzieła, sieci życia. 

Rozwijanie wiedzy duszy i ducha, połączy nas  z wyższą mocą i królestwem Bożym aby rozwinąć jasną wizję koloru specjalnego światła serca każdego z nas, aby dokładnie wiedzieć, kim jesteśmy.

Ścieżka nie duchowa obejmuje radzenie sobie z fizycznymi potrzebami, materialnym sukcesem i ziemskim uznaniem (wszystko to może być również częścią duchowej ścieżki), ale bez pracy nad wewnętrznym rozwojem. Kiedy zaczynamy ścieżkę duchową, zaczynamy rozpoznawać, że jesteśmy istotami duchowymi żyjącymi ludzkim doświadczeniem. Negatywne wzorce, takie jak poczucie winy, wstyd, nienawiść do samego siebie, lenistwo, duma, obżarstwo, strach i gniew, mogą zakłócać rozwój duchowy. Te wzory tworzą "szlam", który gromadzi się w oknie duszy i blokuje nasze specjalne światło. Te rzeczy  niszczą naszą uczciwość, zmuszając nas do nauczenia się bolesnych lekcji.

Nasza uczciwość wymaga przejażdżki  kolejką górską życia która wpędza nas w korkociąg a my  nadal się jej trzymając , wracamy na szczyt z większą mocą i nadzieją, abyśmy mogli przetrwać złe czasy. Życie duchowe przygotowuje nas na te nieuniknione dobre i złe czasy poprzez praktykę i jasne, świadome myślenie. Każdy prawdopodobnie obierze inną, osobistą ścieżkę, ale królewskie i szlachetne poszukiwanie prawdy na ścieżce duchowej prowadzi nas wszystkich do tego samego ostatecznego celu.

UWOLNIENIE

Rozmowa z naszymi Aniołami jest czymś naturalnym i radosnym, więc dlaczego nie wszyscy z nimi rezonują ?

Powodem jest to, że musimy spotykać się z nimi na ich własnej częstotliwości, która różni się od naszej. Ponieważ nie istnieje w ciele fizycznym, ich wibracje są  subtelniejsze. Aby z nimi rozmawiać, komunikować się, musimy opuścić nasz zwykły stan umysłu, który odnosi się do pracy, związków, przestrzeni życiowej, zdrowia itp., aby wznieś umysł na wyższy poziom!

Aby to zrobić, musimy nauczyć się odpuszczać pewne rzeczy. Dlatego musimy się uwolnić. Uwolnienie się od zmartwień, problemów i negatywnych przekonań na temat własnej jaźni pozwala wejść w stan jasności, neutralności i bezwarunkowej miłości, które charakteryzują  królestwo anielskie. Zabiera nas do miejsca przebaczenia dla siebie i dla innych.

Anioły są gotowe pomagać nam w codziennym życiu, więc nasze ziemskie troski są ważne, pomagają kształtować to, co czujemy do siebie, i jest to bardzo istotny czynnik dla anielskiego połączenia. 

Jeśli jesteśmy przygnębieni, jeśli czujemy się niegodni lub winni, jeśli żywimy nieszczęśliwe uczucia wobec innych, nie jesteśmy wstanie wejść na  wyższy poziom 

Aby "latać z Aniołami" , musimy poczuć się lekko. Musimy również  się oczyścić i odrzucić mentalny i emocjonalny nadbagaż.

Techniki uwalniania pomogą ci pozbyć się bagażu, abyś mógł naturalnie rozmawiać ze swoimi skrzydlatymi towarzyszami. Pomogą  również rozjaśnić codzienne problemy dzięki temu  poczujesz się szczęśliwszy, mniej spięty i bardziej spokojny ze sobą.

Istnieje szczególny aspekt jaźni, Ego (czyli „ja” powstające  z jaźni w procesie rozwoju psychiki i staje się względnie samodzielnym tworem ) który czasami utrudnia połączenie z naszymi Aniołami.  To Ego  dba o nasze interesy działa, aby uchronić nas przed rozczarowaniem i poczuciem porażki. Kiedy nie jest karmione kochającą samooceną, ego rozwija negatywny aspekt, który odzwierciedla samokrytycyzm i poczucie bycia mało wartym.

W naszych głowach często słyszymy ten negatywny głos. To ta część nas osądza; werdykt jest „winny” lub „niewystarczająco dobry”. Porównuje nas (na ogół niekorzystnie), krytykuje lub beszta nas i narzuca nam niemożliwe do spełnienia standardy doskonałości. W przeciwnym razie pochlebia nam, starając się poprawić nam samopoczucie, szukając błędów u innych i obwiniając ich za ich wady.  Czasami negatywny głos przemawia w pierwszej osobie: „Nie mam lekarstwa, nigdy nie wyzdrowieję”. Czasami używa drugiego: „Ty idioto, po co to zrobiłeś?” 

Nie da się otworzyć serca, kiedy ten głos kontroluje wszystko.

Najlepszym sposobem na wyrównanie rachunków za pomocą tego negatywnego głosu jest zwrócenie na to uwagi. Zaczyna się od uznania jego istnienia: Och, znowu jest mój negatywny głos”. Podobnie jak krnąbrne dziecko jęczące o uwagę, negatywny głos zareaguje pozytywnie, zmniejszając swoja głośność. Kiedy już zdasz sobie z tego sprawę, uznając jego obecność, możesz zacząć identyfikować negatywność, którą w sobie  żywisz.

Aby pomóc Ci dostrzec siedliska negatywności, oto lista tematów, które generują:

 • Brak odwagi 
 • Lęk przed intymnością
 • Zwątpienie 
 • Porzucenie 
 • Lęk przed rozczarowaniem
 • Odrzucenie
 • Perfekcjonizm
 • Uraza
 • Duma
 • Zazdrość
 • Nieudolność
 • Krytyka (do siebie i innych) 
 • Poczucie winy
 • Gniew
 • Prześladowanie
 • Nienawiść 
 • Wstyd
 • Ból 
 • Obwinianie innych
 • Nienawiść do siebie
 • Nieuczciwość 
 • Poczucie wyobcowania
 • Potrzeba dominacji
 • Brak koncentracji
 • Ambiwalencja
 • Marnowanie czasu 
 • Niezdecydowanie 
 • Zmęczenie 
 • Nuda
 • Depresja
 • Apatia
 • Chciwość

Czy po stworzeniu własnej listy będzie  na niej coś, zupełnie innego ? A może problemy są tak znajome, że wydają się prawie jak starzy przyjaciele? Może wrogowie? 

W tym momencie możesz odczuwać senność, nudę lub gniew; może twój umysł się rozprasza. Wszystko to oznaki oporu - dowód, że jesteś na dobrej drodze! 

Opór pojawia się, gdy napotykasz problemy, które sprawiają, że czujesz się niekomfortowo. Ponieważ próba uniknięcia irytujących rzeczy jest całkowicie naturalna, nie obwiniaj się za to, że chcesz się zdrzemnąć, wybrać się na spacer lub popłynąć statkiem towarowym do Chin. 

Wstań, rozciągnij mięśnie. Wystaw głowę przez okno i kilka razy powoli złap oddech Następnie wróć do swojej listy i przeczytaj ją kilka razy.

Kiedy zidentyfikujesz problemy, od których chcesz się uwolnić, skorzystaj z tej okazji  , ponieważ to wyzwolenie jest niezbędnym krokiem do osiągnięcia stanu otwartości, który pozwala nam komunikować się z naszymi Aniołami.

Anioły i nasza dusza
Będąc przywiązanym do ziemi, a zatem podlegającym grawitacji, nasza wibracja jest gęstsza niż wibracja aniołów. Uwalnianie się pomaga podnieść nasze osobiste wibracje poprzez rozładowanie energii, które zostały zablokowane lub zatrzymane w systemach mentalnych i emocjonalnych. 

Trzymanie się kurczowo  czegoś wymaga wysiłku i energii oraz uniemożliwia nam otrzymywanie. Jeśli ugrzęźliśmy w negatywności, nie możemy otworzyć się na nasze  Anioły. 

Kiedy to odpuścimy, uwolnimy energię, którą można wykorzystać w bardziej produktywny sposób; abyśmy mogli otrzymać mądrość i miłość, które nam przynoszą.

Wspomnienia, zwłaszcza traumatyczne, są przechowywane w ciele fizycznym na płaszczyźnie komórkowej, a także w ciele energii subtelnej. W rzeczywistości twoje ciało pamięta wszystko, co ci się przydarzyło na planie fizycznym: za każdym razem, gdy spadłeś z rowerku , przytrzasnąłeś palce drzwiami lub uderzyłeś się w głowę. Twój umysł pamięta wszystko, inne doświadczenia również , chociaż większość z tego jest przechowywana w twojej nieświadomości.

Im energiczniej oddychasz w ćwiczeniach wyzwolenia, tym lepiej rozładujesz negatywność, przynosząc witalność i radość wszystkim swoim komórkom. 

Można to zrobić na dwa sposoby: energicznie wydychając powietrze ustami lub dmuchając przez nos. Obie działają; Wypróbuj je i zdecyduj, który z nich Ci odpowiada.

Używanie dźwięku nadaje nowy wymiar temu procesowi, pomagając zestroić subtelną energię i fizyczne ciała, wprowadzając je w rezonans. Możesz przesuwać się w skali muzycznej, aż znajdziesz dźwięk lub mantrę , która jest dla Ciebie wygodna do wyemitowania. 

Trzymaj dźwięk  tak długo , aż skończy Ci się oddech, pozwalając mu wibrować w całym ciele; aż poczujesz łaskotanie skóry. Takie użycie dźwięku nazywa się „intonacją”. Pobudza i otwiera Czakrę Gardła, która jest centrum komunikacyjnym ciała i miejscem, w którym przemawiają do nas Anioły.

Doznania i myśli mają głęboki wpływ na kształtowanie wszystkich istnień; nie zasługują na strach ani nienawiść. Raczej powinny być szanowane , uznawane . W rzeczywistości najbardziej pozytywnym sposobem podejścia do wyzwolenia jest wdzięczność za wszystkie myśli i uczucia, jakiekolwiek by one nie były. Dobre czy złe, pomogły ci dotrzeć tam, gdzie jesteś teraz: przygotowują cię na spotkanie z twoim Aniołem. Pamiętaj, aby podziękować tym myślom i emocjom, zanim je odrzucisz. Dziękczynienie to sposób na wyrażenie, że akceptujesz ich rolę i cel, któremu służyły w Twoim życiu. A ta akceptacja jest istotną częścią zdolności do odrzucenia.

Nawet jeśli przejrzałeś najważniejsze pozycje na swojej liście, może się okazać, że niektóre z nich pojawią się ponownie, być może w nowych, sprytnych formach. Nie zniechęcaj się. Praktyka prowadzi do mistrzostwa  , a im więcej ćwiczysz, tym lepiej będziesz wiedział, jak rozpoznawać i odrzucać sposoby bycia już "bezużytecznym". Jeśli przez całe życie czułeś się niegodny, nierealne jest pozbycie się tego wszystkiego za jednym razem. 

Kochaj siebie. Nie musisz być doskonały, aby komunikować się ze swoimi Aniołami. Musisz tylko chcieć uwolnić pojedynczą cząsteczkę z blokady, którą ciągniesz, a opróżniona przestrzeń będzie wystarczająco dużo miejsca, aby twój Anioł mógł wejść.

ANIELSKI KOSMICZNY OBOWIĄZEK 


Anioły i nasza dusza
Pamiętaj, że każdy z Aniołów ma kosmiczny obowiązek, którym jest emitowanie prawdziwej natury swojego bytu, aby pomóc nam w procesie przebudzenia. Są to boskie formy myślowe, które są naładowane boskimi intencjami, ale również podlegają energii, którą świadomie lub nieświadomie nieustannie promieniujemy, co oznacza, że ​​możemy zmienić ich naturę i sparaliżować ich manifestację. Jest wiele Aniołów, którzy są narażeni na ryzyko przytłoczenia przez nasze projekcje, ponieważ zbiorowa świadomość jest zorientowana na konflikt, z wibracją, która stale prowadzi do nieładu. Musimy więc zawsze być czujni i natychmiast podejmować działania, aby wyeliminować nasze stany psychiczne naznaczone egoizmem, nawykiem osądzania innych, krytyką, dumą intelektualną, chłodem .

Musimy oprzeć się tym wadom poprzez energię i moc radości, radości źródła , którym JESTEM, i pozwolić, aby uczucie radości stało się naturalnym stanem naszego istnienia.

W ten sposób Anioły będą wolni, a pierwsze prawo wszechświata –boski porządek – stanie się dominującym czynnikiem w naszym życiu.

ANIOŁ ŁASKI

Anioł łaski
Praca tego Anioła  polega na splataniu sfery duchowej z materialną . Nigdy nie opuszczają swojego splotu. Każdy, kto przekroczy ich drogę, jest wpleciony w swoje dzieło na nieusuwalną chwilę, doświadczając miłości i dobroci Boga. Łaska przychodzi jako dar, bez wezwania do wzbogacenia lub katalizowania twojego życia.

Anioł Łaski daje nam moc zdobywania wolności poprzez zaangażowanie. Znajdując odpowiednią osobę, zadanie, grupę lub zawód, możemy naprawdę uwolnić naszą energię, aby być bardziej efektywnym i bardziej zadowolonym z naszych działań. Kiedy znamy nasze priorytety i cele i poświęcamy się im, uświadamiamy sobie nowe możliwości.

To poświęcenie może uwolnić nas od narzuconych przez nas ciężarów w przeszłości i może pozwolić nam rozwinąć naszą wewnętrzną kontrolę, a także naszą zdolność do samodyscypliny i samowystarczalności.

Jeśli kiedykolwiek miałeś chwilę radości pośród bólu, wiesz, czym jest łaska. Im bardziej jesteś świadomy tego, tym bardziej będziesz otwarty na ciągłe odczuwanie tych chwil łaski. 

Kiedy wybierasz tę istotę do pracy własnej , otwórz swoje serce i uśmiechnij się.

Proponuję, aby:

 • Znajdź spokojne miejsce, w którym możesz się zrelaksować i staraj się zachować pustkę w głowie.
 • Wyobraź sobie, że siedzisz w miękkim, ciepłym świetle.
 • Poczuj, jak cała twoja istota pochłania to światło i łączy się z nim.
 • Na końcu tego światła jest Anioł Łaski i mówi ci, że  możesz mówić kolorowymi słowami, tworząc tęczowe dialogi; przekonwertujesz i zakryjesz wszystko, czego dotkniesz, harmonijnymi dźwiękami
 • Jeśli widzisz światło we wszystkim, co cię otacza, nawet w tobie patrzącym we własne lustro;
 • Jeśli możesz marzyć o Aniołach  i dzielić się swoimi marzeniami ze wszystkimi;
 • Jeśli podziękujesz temu, który się myli, za naukę, którą cię zostawił;
 • Jeśli pozostaniesz w niebiańskiej ciszy, gdy ktoś inny próbuje cię zaatakować;

Najlepsza wiadomość dotarła do Ciebie w tym dniu, już zostałeś Aniołem.

Anielski parasol

Parasol Anioła
Jeśli chcesz, aby Twój Anioł był szczególnie blisko Ciebie przez cały dzień, otwórz swój Anielski Parasol. Ta wizualizacja może być używana, gdy masz na myśli konkretny cel, taki jak ważny egzamin lub rozmowa kwalifikacyjna, i chcesz pozostać skupiony i spokojny.

1) Skieruj się na wschód, rozłóż ręce i powiedz: „Zostań ze mną, Aniele”. Zamknij na chwilę oczy i wyobraź sobie swojego Anioła stojącego za tobą; jego skrzydła zaczynają cię otaczać. Powtórz tę inwokację skierowaną na południe, zachód i północ. Obserwuj, czy wyczuwasz w swoim ciele lub w atmosferze jakieś szczególne doznania.

2) Kiedy zakończysz inwokację , usiądź i podnieś ręce, dłonie do góry. Wyobraź sobie swojego Anioła stojącego za tobą, trzymającego duży parasol ze złotymi żebrami. Chociaż nie ma tkaniny zakrywającej ramę parasola, żebra są połączone kroplami złotego światła, dzięki czemu znajdziesz się pod czymś w rodzaju gigantycznej złotej pajęczyny, posypanej niebiańską rosą.

3) Poprzez tę sieć światła padają krople białego i złotego światła, otaczając cię i otulając. Poruszaj ramionami, aby mocniej odczuć działanie tego parasola. Kiedy to zrobisz, powiedz: „Mój Anioł jest ze mną”. Powtórz to tyle razy, ile chcesz.

4) Kiedy wstaniesz, poczuj pole energii stworzone przez ten specjalny parasol. Wyobraź sobie, że zawiesza się nad tobą, gdy mija reszta dnia.

O każdej porze dnia możesz powiedzieć: „Chodź ze mną Aniele” i ponownie wyobraź sobie Anielski Parasol. W przeciwieństwie do zwykłych parasoli, tego nie można zostawić w autobusie ani w kinie.

Wszystkiego pięknego 

Przydatny artykuł : 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...