poniedziałek, 1 listopada 2021

Jak pracować z wahadłem


Każda forma wróżenia powinna być traktowana jako metoda zdobywania większej wiedzy, jasności umysłu oraz przewodnictwa duchowego i materialnego. Wahadło jest używane jako sposób na uzyskanie duchowego i materialnego wglądu.

Używanie wahadła w różdżkarstwa jest skromnym narzędziem, ale mającym w nas wielką moc samopoznania.

Używanie   wahadełka , jest to wspaniały sposób na uzyskanie szybkich, bezpośrednich i często zaskakujących odpowiedzi.

Jednakże, chociaż wahadło radiestezyjne jest niedrogą i skuteczną formą wróżenia, jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem.

Czym jest wróżenie?

Istnieje wiele różnych definicji wróżbiarstwa, ale  wierzę, że każda z nich ma własną moc kształtowania własnej przyszłości. Żadna ścieżka nie jest wyryta w kamieniu, dopóki jej nie ukształtujemy.

Wróżenie to dla mnie sposób na  uzyskanie informacji  o pytaniu lub sytuacji. Wróżenie może również pomóc poszukiwaczowi przewidzieć potencjalny wynik  wyboru lub decyzji. Dlatego osobiście dochodzę do wniosku, że każdą formę wróżenia należy traktować jako metodę zdobywania większej wiedzy, jasności umysłu oraz przewodnictwa duchowego i materialnego.

Co to jest wahadło ?

Wahadło to zazwyczaj kamień lub kryształ zawieszony na końcu liny lub łańcucha. Wahadło jest używane jako sposób na uzyskanie duchowego i materialnego wglądu. Tradycyjnie do lokalizowania ukrytej wody, minerałów i innych obiektów ukrytych pod ziemią używano wahadełka radiestezyjnego.

Jak to działa?

Czy w magiczny sposób otrzymujemy odpowiedzi? Przez duchy? Przez moce psychiczne? Moją preferowaną odpowiedzią jest to, że wahadło  działa poprzez połączenie z  nieświadomym umysłem globalnym , znanym również jako Kroniki Akaszy  .

Kiedy zadajemy pytanie, nasz nieświadomy umysł reaguje, wpływając na zakończenia nerwowe w naszych palcach, powodując odpowiedzi wahadła. Innymi słowy, nasze ciało zewnętrznie wyraża naszą wewnętrzną wiedzę.

Jak używać wahadełka radiestezyjnego do wróżenia?

Korzystanie z wahadła  jest jedną z najłatwiejszych form wróżenia, dzięki czemu może ćwiczyć praktycznie każdy. 

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć:

1. Wybierz właściwe wahadło

Zastanów się, z jakiego rodzaju materiału lub kryształu chciałbyś mieć wahadło. Jaki jest twój kamień mocy? Jeśli masz dostęp do metafizycznego sklepu , przytrzymaj każde wahadło i zobacz, jak współdziała z tobą. Jeśli nie masz dostępu do sklepu z wahadłami, rozważ zakup online. Te które będzie z Toba współpracować najlepiej samo Cię wezwie .

Jak pracować z wahadłem
Możesz spróbować zrobić własne wahadełko za pomocą sznurka i przetestować umieść ciężki przedmiot na końcu  np. obrączka (uważaj, aby nie ważył za dużo).

2. Wyczyść wahadło

Po znalezieniu właściwego wahadełka będziesz musiał oczyścić je z pozostałej energii. Możesz energetycznie czyścić wahadło w taki sam sposób, jak czyściłbyś kryształ czy inny kamień szlachetny . Na przykład możesz umieścić go pod gorącą lub zimną wodą, zakopać w ziemi  czy soli na jeden dzień, umieścić w świetle księżyca, użyć miski tybetańskiej , okadzić  itp. 

Gdy poczujesz, że wahadło jest czyste, możesz z niego skorzystać. 

Przed wzięciem go w dłoń uderz delikatnie o stół. I trzymaj zawsze w dominującej ręce. Jeśli ktoś niepowołany dotknie go oczyść go i znów zaprogramuj . Raz na jakiś czas weź go i po prostu zapytaj "Czy potrzebujesz oczyszczenia?"  "Czy potrzebujesz ładowania?"


3. Zbuduj relację z wahadłem

Nawiązanie relacji z wahadełkiem jest dość proste, jednak zajmuje trochę czasu i zaangażowania.

Aby nauczyć się „języka” wahadła i dostroić go do nieświadomego umysłu, będziesz musiał zadać mu kilka pytań.

Wykonaj poniższe kroki:

1. Weź kilka głębokich oddechów. Pomoże to go wyśrodkować.

2. Szukaj wskazówek i wsparcia. Lubię rozmawiać z moją Duszą (Wyższym Ja) i moimi  Przewodnikami Duchowymi,  aby zapewnić, że otrzymuję jak najjaśniejsze i najbardziej obiektywne odpowiedzi. Zachęcam do tego samego.

3. Następnie zadaj wahadłu kilka pytań, aby  określić, co oznacza „tak”„nie” i „może”. Twoje wahadło może kołysać się do tyłu, do przodu, z boku na bok, zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. 

Aby zrozumieć, co oznaczają instrukcje, wypróbuj następujący sposób  i zobacz  czy z  Toba rezonuje :

Pierwszym podejściem jest po prostu pytanie do wahadła „Pokaż mi tak” i poczekaj, aż zacznie się kołysać. Następnie powiedz „pokaż mi nie” i poczekaj, aż się zakołysze. Na koniec poproś „pokaż mi może” i poczekaj na jego odpowiedź. Dzięki wahadłu, proszę zwrócić uwagę na instrukcje i kontynuować swoje pytanie.

Drugie podejście (testowanie)polega na zadaniu pytań , które pozwolą uzyskać obiektywne odpowiedzi. 

Na przykład, jeśli chcesz wiedzieć  „tak”, zadaj twierdzące pytania, takie jak „Czy jestem mężczyzną / kobietą?” „Czy mam __ lat?” "Czy moje oczy są niebieskie?" Zwróć uwagę, w którym kierunku waha się wahadło. 

Następnie zadawaj pytania, które wskazują „nie”. Np.  "Czy moi rodzice są razem?" "Czy uwielbiam pływać?". Pamiętaj, aby zadać pytania, które mają jasne i ostateczne odpowiedzi.

Powtarzaj ten krok za każdym razem, gdy używasz wahadła, ponieważ nie zawsze wybierasz te same odpowiedzi kierunkowe.

4. Zadawaj pytania wahadłowe


Jak pracować z wahadłem
Teraz twoje wahadło jest gotowe do użycia. Upewnij się, że siedzisz wygodnie. Aby rozpocząć praktykę, upewnij się, że twoja ręka jest stabilna. Spróbuj więc położyć łokieć na stole, aby uzyskać dodatkowe wsparcie. Trzymaj wahadełko luźno i delikatnie między kciukiem a palcem wskazującym, z wystarczającym naciskiem, aby zapobiec jego upadkowi.

Następnie zapamiętaj pytanie, na które szukasz jasnej odpowiedzi. Możesz poprosić wahadełko o wszystko (w granicach rozsądku, zobacz następną sekcję). Tematy mogą obejmować odnalezienie zagubionego przedmiotu, decydowanie, w co się ubrać na randkę i wybór kierunku studiów, po odkrywanie ukrytych uczuć, motywów, życzeń, prezentów i marzeń. Różdżkarskie wahadło może być używane do odpowiadania na codzienne pytania oraz te związane z pieniędzmi i związkami, z głębokimi problemami duchowymi / egzystencjalnymi.

Niektóre strony internetowe i książki o wahadłach  oferują również wykresy, które pomagają ocenić stan zdrowia różnych narządów w twoim ciele i czakr.

Mądre korzystanie z wahadła radiestezyjnego

Jak pracować z wahadłem

Jak każde narzędzie duchowe, wahadła mogą być nadużywane.

Oto kilka wskazówek dotyczących środków ostrożności:

  • Nie używaj wahadełka, gdy czujesz się niezrównoważony emocjonalnie lub psychicznie  (na przykład, gdy jesteś zestresowany, zły, zmęczony itp.), ponieważ da ci to niedokładne odpowiedzi. Aby upewnić się, że jesteś we właściwym nastroju, zanim zaczniesz, możesz zapytać wahadełko: „Czy to dobry moment na rozpoczęcie?”
  • Proszę nie używać wahadła jako zamiennika wiedzy medycznej. Nie narażaj się na niebezpieczeństwo. Jeśli masz poważny problem zdrowotny, poszukaj pomocy medycznej.
  • Upewnij się, że robisz to tylko dla siebie, a nie dla kogoś innego  (chyba że masz wyraźne pozwolenie). 
  • Podejdź do wahadła z otwartym i bezstronnym nastawieniem. Jeśli już podjąłeś decyzję o czymś, prawdopodobnie znajdzie to odzwierciedlenie w twojej radiestezjologii.

Proszę zrozumieć ograniczony charakter różdżkarstwa wahadłowego. Czasami znacznie lepiej jest skorzystać z innych form wróżenia (takich jak tarot, runy, I Ching itp.), które dają bardziej rozwinięte odpowiedzi. Osobiście zawsze staram się uzupełniać różdżkarstwo inną formą wróżenia, która daje mi więcej informacji niż odpowiedź „tak”„nie” lub „może”.

Nie bądź zbyt zależny od różdżkarstwa wahadłowego. Jest to forma wróżenia, która pomaga w podejmowaniu decyzji, ale nie powinna być jedynym sposobem podejmowania decyzji. Proszę nie używać go jako "magicznej wiedźmowej kuli"

Ważne jest, abyś wziął odpowiedzialność i świadomie podejmował decyzje. Nie używaj wymówki „wahadło kazało ci to zrobić”, aby uchylać się od odpowiedzialności, a następnie obwiniaj siebie, jeśli coś pójdzie nie tak.

Na koniec, przed każdą sesją wahadła, spróbuj zacząć od następujących pytań:

  • Czy jestem gotów zadać to pytanie? 
  • Czy mam pozwolenie na zadanie tego pytania? 
Jest to przydatne, gdy pytasz o kogoś innego, na przykład przyjaciela lub członka rodziny. Pamiętaj, że można uzyskać „nie”, nawet jeśli osoba świadomie powiedziała „tak”. W takich przypadkach nie kontynuuj.

  • Czy mogę zadać to pytanie? 

Jako ogólną zasadę staraj się unikać używania „powinien” w swoim głównym pytaniu, ponieważ ma to tendencję do podejmowania osądów, za które powinieneś wziąć odpowiedzialność, a nie wahadło. Po prostu użyj "mogę" w swoim wstępnym pytaniu.

Mam nadzieję, że spodoba ci się używanie wahadełka radiestezyjnego i eksperymentowanie z tym niesamowitym narzędziem. Jeśli chcesz podzielić się jakimiś wskazówkami, podziel się w komentarzach.

Diagram czakralny
https://www.academyofenergy-crd.com/

Część naszego kursu CZAKROTERAPII i AURY

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...