sobota, 23 października 2021

Czym są więzy energetyczne , jak je tworzymy i kiedy trzeba je odciąć ?

Więzy energetyczne to energetyczne połączenia między dwiema istotami poprzez energetyczny węzeł lub sznur. Gdybyśmy mieli szukać podobieństwa, byłoby to trochę jak pępowina, która łączy dziecko z matką. Więzy energetyczne tworzą przepływ energii między dwoma biologicznymi polami ludzi, którzy są ze sobą połączeni, tak że ich energia życiowa miesza się i przepływa tam i z powrotem przez węzeł. 

Ta więź ma zdolność dzielenia się energią i przekazywania  wysokiej częstotliwości komunikacji, co może wyjaśniać, dlaczego często czujemy i łączymy się telepatycznie z myślami i emocjami ludzi wokół nas.

Więzy energetyczne tworzą wzmocnione połączenie psychiczne między dwojgiem ludzi. To również może być wyczerpujące, ponieważ ktoś na ogół odbiera energię, a druga osoba ją daje. Dzieje się to świadomie lub nieświadomie. Ludzie, którzy są połączeni tymi energetycznymi więzami, na ogół czują się bliżej siebie, ale są chwile, kiedy może się wydawać, że są zbyt blisko. 

Kiedy łączymy się z inną osobą, szczególnie gdy mówimy o miłości, czujemy, że w związku każda interakcja, myśl, emocja i uczucie są transferowane  za pomocą  sznura.

Gdy osoba staje się świadoma więzów energetycznych, może je ogólnie „widzieć” lub czuć i może je zerwać . „Odbicie” energii, gdy siła życiowa powraca po przecięciu sznura, może być dość głębokie i bolesne, w zależności od charakteru relacji między zaangażowanymi osobami. Więzy energetyczne mogą być tworzone głęboko podświadomie, więc przecinanie przewodów powinno być normalną rzeczą, dopóki nie wytrenujesz swojej podświadomości, aby przestać łączyć się z kimś w ten sposób.


Dlaczego tworzymy kable zasilające?

Kiedy dziecko rośnie w łonie matki, jest połączone z matką ,pępowiną. Poprzez ten sznur otrzymuje pokarm, którego potrzebuje, aby mógł rosnąć i rozwijać się. Kiedy dziecko się rodzi, pępowina zostaje odcięta, a dziecko jest fizycznie oddzielone od matki.

Wyobraź sobie ten moment, kiedy dumna mamusia po raz pierwszy przytula swoje dziecko i patrzy mu w oczy, a dziecko odwraca się i czuje się bezpiecznie. Wierzę, że w tym momencie matka i dziecko nieświadomie tworzą przewód energetyczny, a nie już przewód fizyczny, ponieważ oboje potrzebują tej bliskości i przytulenia.

Więzy energetyczne

Jako ludzie z natury jesteśmy przywiązani do rzeczy i do siebie nawzajem. Jedną z buddyjskich lekcji jest porzucenie wszystkich naszych przywiązań. Wymaga to jednak czasu, dojrzałości i siły woli. A to bardzo trudne! Wiele osób nie może tego zrobić, a kiedy przywiązujemy się do rzeczy, w oparciu o podstawowy sznur, który nawiązaliśmy z mamą, nawiązujemy coraz więcej połączeń z ludźmi, których kochamy, którzy z kolei wymieniają się tym  połączeniem.

Teoria przywiązania

Gdy Twoje dziecko dorośnie, będzie chciało odkrywać otaczający go świat i potrzebuje do tego przestrzeni. Istnieje całe pole psychologiczne zwane „Teorią przywiązania”, oparte na pracy Bowlby'ego, opartej na tym kluczowym momencie. Relacja między matką a dzieckiem, kiedy dziecko odkrywa, przenika do wszystkich relacji dziecka w miarę jego dorastania. Relacje współzależne, niezdrowa i zdrowa dynamika, można również prześledzić w sferze psychologii do stanu relacji między mamą a dzieckiem w tym konkretnym momencie życia. 

Dlaczego musimy zrywać powiązania energetyczne?

Potrzeba matki, by trzymać dziecko blisko siebie, tworzy silne więzi, które dziecko naśladuje, gdy jest  dzieckiem. Później jako dorosły chce zachować bliskich i bliskie relacje, które pojawiają się w jego życiu. W zależności od tych relacji czasami istnieje potrzeba, aby te kable były ciaśniejsze czasem  większe i mocniejsze.  W miarę upływu czasu i podłączania coraz większej liczby kabli do coraz większej liczby osób, może to być bardzo brudne i wyczerpujące. Dzieje się tak, gdy jesteś szczególnie związany z kimś, z kim już nie masz związku bądź nie chcesz , lub z kimś, kto jest w wielkiej potrzebie i cię wyczerpuje. 

Przykład :Dawno temu miałam przyjaciółkę którą traktowałam jak siostrę (była całym moim światem) Nasze relacje pomału się komplikowały, życie zaczęło weryfikować miłość jednostronną  (tylko z mojej strony)  Podczas odczytu Kronik Akaszy dostałam informacje odnośnie tej relacji że jesteśmy połączone węzłem energetycznym ale on jest gruby ,zanieczyszczony i brązowy ,zapytałam Mistrzów czy możemy go odciąć ? odpowiedz była jasna "TAK, ale już wasza relacja nigdy nie będzie taka jak teraz ,i każda z was pójdzie w swoja stronę,czy tego chcesz ? !"  

Poprosiłam o pomoc bo nie chciałam żyć iluzją Więzły zostały przecięte na drugi dzień prawda zaczęła wychodzić na światło dzienne a w przeciągu 3 dni "moja siostra" wyrzekła się mnie kilku krotnie . Było to bolesne na samym początku, bo moje przewiązanie było  jeszcze silne. Ale zrozumiałam że to dla naszego wspólnego dobra .Udało mi się odciąć od toksycznej relacji ,czyniąc mnie wolną. 

*Ale trzeba pamiętać, że ludzie których odcinamy mają swoją wolną wolę i czasem nas tak kochają że aż nienawidzą i mają jeszcze po tym swoja lekcje do przepracowania.

Odkryłam, że zależność tworzona między ludźmi, którzy są ze sobą połączeni, jest często niezdrowa. 

Ale musimy się z czymś połączyć. Taka jest natura ludzi!… Więc zamiast osoby, możemy nauczyć się łączenia ze źródłem świadomości i czystej energii. W ten sposób możemy wydobyć z siły życiowej świeżą i leczniczą energię. Poczujemy, jak cudownie jest być czystym i bez tylu energetycznych więzów. Uczucie zakotwiczenia w połączeniu ze Źródłem, a nie zakotwiczenie w ludziach, może przynieść wielkie korzyści w naszym życiu.


Jak przeciąć powiązania energetyczne? 

Po prostu ustawiając swój zamiar przecięcia sznurka, możesz odciąć sznur. Ale niektóre kable są trudniejsze do przecięcia niż inne. Kable zasilające mogą wpływać na relacje, w których jedna osoba staje się dominująca, a druga "poszkodowana"  Sposoby na zmianę dynamicznej relacji, zarówno psychologicznie, jak i energetycznie, można osiągnąć poprzez jednoczesną pracę z energią i umysłem.

Jeśli zaraz po przeczytaniu tego czujesz, że chcesz z kimś przeciąć przewody, po prostu wizualizuj jego pole energetyczne , pozwól mu pokazać ci przewody i wyobraź sobie, że się topią. 

Wizualizacja mostu

Wyobraź sobie most dla pieszych. Wyobraź sobie, że stoisz na drugim końcu tego mostu. Teraz wyobraź sobie, osobę, z którą chcesz przeciąć sznury, stoi ona  na przeciwległym końcu mostu. Kiedy poczujesz się gotowy do energetycznego połączenia się z drugą osobą, zacznij powoli iść w kierunku środka mostu.

Pozwól drugiej osobie podejść do ciebie i spotkać się w połowie drogi. Gdy nawiążecie kontakt wzrokowy, możecie zacząć komunikować się za pomocą wewnętrznego dialogu. Powiedz osobie, jakie są twoje uczucia. To nie jest czas na złość lub chowanie urazy – uwalniasz więzi.

Powiedz osobie, że jest ci przykro z powodu wszystkich rzeczy, które powiedziała lub zrobiła, a które cię zraniły. Powiedz jej , że wybaczasz jej wszystkie krzywdzące rzeczy, które zostały powiedziane lub zrobione w twoim związku. Pożegnaj się, życząc sobie nawzajem powodzenia w rozstaniu. 

Następnie weź wyimaginowane nożyczki i wykonaj czyste cięcie w więzach energetycznych, które łączą cię z tą osobą.

Następnie wyobraź sobie masę światła w swojej dłoni i za dotykiem  ulecz końce przeciętych wiązań, aby  je uleczyć.

Sposób na ich odcięcie TUTAJ


Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...