niedziela, 12 marca 2023

Przecinanie więzów enegetycznych ✄https://www.academyofenergy-crd.com/2021/10/przecinanie-wiezow-energetycznych.html
Czy kiedykolwiek widziałeś przewód energetyczny  łączący cię z każdą rzeczą na tej planecie bądź człowiekiem ???

Jeśli nie, nie przejmuj się 
Więzy energetyczne są niewidzialne gołym okiem ale to nie znaczy że ich nie ma, to nic innego jak strumienie energii naszej komunikacji. Więzy energetyczne to rodzaj nici lub małych rurek energii, które są tworzone między ludźmi i przez które przesyłana jest informacja lub energia.
Te więzi przechodzą od czakry do czakry, łącząc wszystkie nasze czakry z ludźmi, z którymi wchodzimy w interakcje, a głównie łącząc czakry serca. Więcej o połączeniach tutaj
Od czasu do czasu możesz je poczuć , szczególnie w najbardziej znaczących relacjach. 
Kiedy łączymy się z inną osobą, szczególnie gdy w grę wchodzi miłość, aktywujemy przewód energetyczny . 
Kontynuując relację, każda interakcja:  myśl, emocja i uczucie są dodawane do naszego  sznura energetycznego.
Ten sznur ma zdolność dzielenia się energią i transmitowania wysokiej częstotliwości komunikacji, co może wyjaśniać dlaczego często czujemy i łączymy się telepatycznie z myślami i emocjami z pewnymi ludźmi.
Kiedy sznur jest zdrowy, może wytworzyć żywą, energetyczną wymianę źródła, ale gdy sznur jest niezdrowy, często może prowadzić do poczucia kontroli lub wyczerpania energii.
https://www.academyofenergy-crd.com/2021/10/przecinanie-wiezow-energetycznych.html
Większość z nas intuicyjnie wie, jak silny jest nasz sznur z kimś, ale jeśli nie masz pewności, zastanów się  jak mocno lub jak często myślisz lub czujesz się wobec kogoś,? Szczególnie jeśli myśli są obsesyjne, manipulacyjne lub lękliwe.
Stale tworzymy sznury z wieloma ludźmi, a nawet przedmiotami, ale jeśli czujesz  że wracasz do niezdrowej relacji, lub chcesz przełamać negatywne wzorce , uzależnienia, lub czujesz silny związek psychiczny z kimś, kto wysysa twoją energię, rytuał odcięcia sznura może być tu bardzo potrzebny.

W oparciu o swoje doświadczenia powiem że to jest super zdrowa sprawa ,otóż nie odcinamy się np. od przyjaciół czy rodziny ,ale odcinamy więzy które nam nie służą .
Mają one kolor brązowy i one są szkodnikiem np. naszych relacji z innymi ludźmi.
 Czasem bywa tak że poznajemy kogoś i tylko brudne brązowe więzy są miedzy nami, pomimo że dobrze się dogadujemy .
Po odcięciu takich więzów najprawdopodobniej miedzy wami nie będzie już relacji żadnych innych ,a wasza znajomość przestanie istnieć  ponieważ nic miedzy wami nie było czystego, dobrego.
Przecięcie sznura może pomóc przerwać stworzone przywiązania energetyczne i może pomóc ci przejść do otrzymywania nowych możliwości w swoim życiu.
Obcięcie sznurka może pomóc ci doładować energię, poczuć spokój, pomóc odejść i przynieść nowe, pozytywne możliwości.
Rytuał cięcia więzów:
✄ Znajdź spokojne miejsce, w którym możesz być sam i nikt nie będzie ci przeszkadzać.
✄Zacznij od rozluźnienia ciała i wzięcia kilku głębokich oddechów.
✄Po odprężeniu zamknij oczy i wezwij swoich duchowych przewodników lub anioły, aby poprowadzili cię przez ten proces.
✄Nie śpiesz się zrób to swoim tempem.
✄Czując obecność twoich przewodników, wyrecytuj następującą mantrę: 
„Drodzy przewodnicy Duchowi, wzywam was, abyście pomogli mi uleczyć, puścić i wyciąć wszelkie sznury eteryczne, które już nie służą mojemu wyższemu celowi.
Proszę o uwolnienie wszystkich dołączonych do mnie sznurów, które nie są dopasowane do miłości, światła i pozytywnej energii.
Pomóżcie mi uwolnić  się od nich  i otoczyć światłem uzdrawiania, aby chronić mnie przed przyszłymi przywiązaniami.
Dziękuję."

Powtórzyć mantrę 2-3 razy ale spokojnie bez pospiechu z rezonuj z tym słowami poczuj je w sercu całym sobą.  

Możesz także zamknąć oczy i wyobrazić sobie uwolnienie sznurków, a także otaczające cię światło uzdrawiające. Możesz oczywiście dostosować ten rytuał do swoich upodobań, nie ma żadnego dobra ani zła - WSZYSTKO dotyczy twojej intencji. Po zakończeniu rytuału okadź siebie i otoczenie.
Możesz wziąć również ciepłą kąpiel, wypij dużo wody i zrelaksuj się w spokojnym lub komfortowym otoczeniu.

Kolejnym sposobem jest umieszczenie filtra energetycznego 

Ta opcja polega na stworzeniu filtra energetycznego i umieszczeniu go w pętli, zaprogramowaniu go tak, aby filtrował wszystkie negatywne myśli i energie niskich wibracji, które mogą do nas dotrzeć. W ten sposób nie będziemy już odczuwać negatywnej energii wysyłanej od osoby , którą widzimy na co dzień.

JAK ZAŁOŻYĆ FILTR?
  • Usiądź wygodnie w swojej zwykłej pozycji medytacyjnej. Poświęć kilka chwil świadomego oddechu, zrelaksuj się i uspokój swój umysł.
  • Kiedy jesteś spokojny wizualizuj swój Kanał Centralny i nawiąż połączenie Niebo-Ziemia.
  • Wyobraź sobie, jak podczas wdechu energia z Nieba i Ziemi dociera do Twojej Czakry Serca. Twoja czakra napełnia się energią, a kiedy jest pełna, zaczyna rozszerzać energię w całym ciele
  • Wdychaj i absorbuj energię, aż będziesz w pełni rozświetlony.
  • Kiedy dojdziesz do tego punktu, wyobraź sobie, jak światło przechodzi przez bariery twojej skóry, a twoja aura zaczyna wypełniać się światłem.
  • Kiedy twoja aura stanie się całkowicie jasna, zacznij nawiązywać kontakt z osobą, której zamierzasz nałożyć filtr. 
Pamiętaj, że w głębi duszy ta osoba jest cudowną Istotą Światła, a to, co ci teraz robi, jest częścią jego ewolucji . Wybacz mu jego czyny, ale nie daj się zranić.
  • Wizualizuj swoje czakry i czakry drugiej osoby. Wizualizuj połączenia między czakrami, poczuj połączenie między tą osobą a tobą.
  • Teraz, mniej więcej w połowie drogi między tobą a tą osobą, stwórz filtr energii o grubości jednego metra i umieść go na pętli.
Wypowiedz  pozytywne afirmację typu: „ten filtr energii przefiltruje energie o niskiej wibracji i nie przepuści ich, ale pozwoli przejść energiom o wysokiej wibracji”.
  • Aby jeszcze bardziej wzmocnić filtr energii, możemy wykorzystać symbole Reiki, jeśli jesteś po II stopniu . Zaleca się również, aby filtr był koloru fioletowego.
Powtórz tę operację między więzami, które są tworzone między drugą, trzecią, czwartą, piątą i szóstą czakrą. Ze specjalnym nacięciem w Czakrze Serca.
https://www.academyofenergy-crd.com/2021/10/przecinanie-wiezow-energetycznych.html
Być może będziesz musiał powtórzyć tę medytację więcej razy lub od czasu do czasu będziesz musiał odnawiać filtry. Jeśli masz kogoś, kto wysyła ci dużo ujemnych ładunków, robić możesz to nawet codziennie. Efekty tej medytacji zaczynają być dostrzegane po kilku dniach.
Skąd będę wiedzieć czy rytuał zadziałał?
Powinieneś czuć się lżejszy, bardziej na energetyzowany i bardziej zrównoważony.

Powodzenia 

Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...