niedziela, 12 marca 2023

JAK WYKRYĆ ZAAWANSOWANĄ DUSZĘ?

 

JAK WYKRYĆ ZAAWANSOWANĄ DUSZĘ?
Academy of Energy CRD

Dzień dobry piękni ❤

Jeśli to czytasz, prawdopodobnie jesteś jednym z wielu poszukiwaczy żyjących w dzisiejszym świecie. 

Od jakiegoś czasu jesteś na duchowej ścieżce – medytowałeś, przeczytałeś kilka książek, uczęszczałeś na kilka zajęć, może nawet zobowiązałeś się do duchowej dyscypliny, ale czy zrobiłeś jakiś duchowy postęp? 

Skąd wiesz?

Dobrym pomysłem jest co jakiś czas spojrzeć wstecz na siebie i swoje życie, aby przyjrzeć się swojemu duchowemu postępowi. 

Jeśli to zrobisz, może się okazać, że będziesz musiał wprowadzić poprawki, zmienić rutynę lub wypróbować nowe podejście, aby móc dalej się rozwijać. 

Albo możesz być mile zaskoczony, gdy odkryjesz, że rzeczywiście zaszły w Tobie pozytywne zmiany. 

Wszystkie wysoko rozwinięte dusze mają wspólne cechy. 

Aby zobaczyć, czy zrobiłeś postępy, oto KILKA oznak zaawansowanej duszy. 

Użyj ich, aby sprawdzić postępy w podróży własnej duszy:

JAK WYKRYĆ ZAAWANSOWANĄ DUSZĘ?

Zaawansowane dusze mają cechy, które bardzo różnią się od zwykłych ludzi. Manifestują się poza konwencjonalną mądrością.

Zaawansowane dusze mają te 12 cech: ....

1. MAJĄ PRZENIKANIE I WYGLĄD

Kiedy zaawansowane dusze patrzą na ciebie, czujesz, jakby patrzyły przez twoją duszę. Jego spojrzenie jest tak głębokie, że przenika głęboko do twojego rdzenia. Jego oczy są stałe i nie poruszają się zbytnio. Są w pełni świadomi tego, co jest w tobie i na zewnątrz. Jego oczy lśnią światłem głębokiego pokoju, współczucia, miłości i mądrości.

2. MIĘKKI I KOMFORTOWY DOTYK

Jego dotyk jest bardzo lekki na skórze i wydaje się uzdrawiać kogoś, kto cierpi na jakikolwiek problem w różnych aspektach życia. Uzdrawiają duszę w wyjątkowy sposób.

3. MAJĄ MIĘKKI I KOJĄCY GŁOS

Kiedy mówią, robią to z głębią i wyrafinowaniem w głosie. Oferują instrukcje, które są mądre i wolne od konfliktów, wiedzą, jak poprowadzić cię, by lepiej kierować swoim życiem. Zapytane, ich odpowiedzi niosą ze sobą dzwonek prawdy i zapewniają jasność, która eliminuje twoje zamieszanie. Mimo łagodnego charakteru są też stanowczy w swoich przekonaniach i decyzjach.

4. JEGO AURA JEST BARDZO GŁĘBOKA I CICHA

Emanują spokojem. Jego obecność jest bardzo pocieszająca i sprawia, że ​​czujesz się komfortowo i zrelaksowany. Są tak spokojni, że czujesz się z nimi tak pogodzony, jakby nic negatywnego nie mogło odebrać tego spokoju. Chociaż zwykle są spokojne, ich silna obecność mówi głośno.

5. SĄ SZCZERZY WE WSZYSTKICH SWOICH INTERAKCJACH

Ponieważ zaawansowane dusze są istotami głęboko świadomymi i świadomymi, działają i mówią szczerze i spokojnie. Nie można od nich oczekiwać, że będą fałszywi, ponieważ ich duchem kieruje mądrość i wiedza, pokora i miłość.

6. WSPANIALE WSKAZUJĄ DROGĘ, ALE NIGDY NIE NARZUCAJĄ

Pokazują innym drogę do oświecenia w sposób, który nie jest imponujący. Nigdy nie ignorują tego, jak dobrzy byli i jak źli mogą być inni. Przechodzą od pełni do neutralności.

7. WIERZĄ W JEDNOŚĆ I POŁĄCZENIE WSZYSTKICH RZECZY

Dla nich wszystko pochodzi z jednego Źródła i tylko jeden Duch łączy nas wszystkich. Jego postrzeganie świata przekracza granice, kolory skóry, granice. Ich duch jest wspaniałomyślny, że czują się związani nawet z ptakami powietrznymi i rybami morskimi.

8. CZUJĄ SIĘ KOMFORTOWO WE WŁASNEJ SKÓRZE

Gdziekolwiek umieścisz zaawansowaną duszę, zwykle dobrze dopasowują się do swojego otoczenia. Nigdy nie tracą swojej tożsamości, bez względu na to, gdzie je umieścisz. Nie czują cienia upokorzenia czy bałwochwalstwa. Są istotami, które potrafią kochać siebie, dlatego kochają swoje otoczenie.

9. WIERZĄ W „CO JEST”

Dla nich nie ma nic pozytywnego ani negatywnego, wiedzą, że oba są częścią tego samego, a jedność całości to miłość!

Są ponad przyciąganiem przeciwieństw, ponieważ żyją w nie dwoistości. Istnieją zarówno w całości, jak i w nicości. Twoje życie to ciągła podróż we wszystkich sferach i wymiarach.

10. NIE SĄ MATERIALISTAMI

Nie ulegają materii, mają wszystko, ale niczego nie potrzebują, wiedzą, że rzeczy są tylko krótkotrwałymi wehikułami materii, nie starają się akumulować ani mieć rzeczy, wiedzą, że Wszechświat płaci za wszystko. rachunki z dużą OBFITOŚCIĄ. Dlatego nigdy niczego im nie zabraknie, ponieważ pozwalają sobie cieszyć się Trzecim Wymiarem, ale z ducha.

11. WYGLĄDAJĄ MŁODZIEJ

Zmienności życia ich nie obciążają. Ich ciało jest lżejsze, mają mniej zmarszczek i jaśniejszą skórę.

12. NIE ŻYJĄ NA OSI CZASU

W stylu życia zaawansowanej duszy absolutem jest życie poza czasem, wiedzą, że czas nie istnieje, dlatego żyją poza nim.

Dzięki temu mają wystarczająco dużo „czasu” w ciągu dnia, aby móc odpocząć, uzupełnić energię, naładować i połączyć się ze Źródłem. Wiedzą, że wspólnota z samym sobą jest ważna, a to sprawia, że ​​są duchowo silni, skoncentrowani i wzmocnieni.

Postęp duchowy

W miarę postępów duchowych zaczynasz pozbywać się bólu, negatywności i cierpienia, które towarzyszą życiu na Ziemi. 

Im większy postęp, tym jaśniejszy się stajesz, gdy twoja dusza pamięta, kim i czym jest naprawdę – przejawionym aspektem Boskości. Aby odzyskać swoją wiedzę i postęp jako dusza, musisz rozpoznać swoje mocne i słabe strony. 

Jest to klucz do utrzymania się na dobrej drodze, umożliwiając jak najlepsze wykorzystanie czasu w tym życiu, jednocześnie czyniąc świat lepszym miejscem, w którym możesz się w nim znajdować. 

 autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...