RZECZY, KTÓRE KAŻDY POWINIEN WIEDZIEĆ O UZDRAWIANIU ENERGIĄ

 

RZECZY, KTÓRE KAŻDY POWINIEN WIEDZIEĆ O UZDRAWIANIU ENERGIĄ

DZIEŃ DOBRY CUDOWNI ❤

Medycyna Energetyczna opiera się na założeniu, że ludzkie ciało zawiera energetyczną „siłę życiową” i centra energetyczne (czakry), które utrzymują komórki ciała w zdrowiu, funkcjonowaniu i życiu. 

Uzdrawianie energią to holistyczna praktyka, w której uzdrowiciele kierują uniwersalną siłę życiową (lub uzdrawiającą energię) do pacjenta, aby pomóc zrównoważyć, leczyć i usuwać blokady z ciała. Podczas zabiegu można przywrócić i utrzymać przepływ, równowagę, harmonię i witalność organizmu. Medycyna energetyczna obejmuje różnorodne holistyczne metody leczenia, takie jak: uzdrawianie energią Reiki, terapia światłem, uzdrawianie kryształami i  kamieniami akupunktura, refleksologia, masaż tajski, opukiwanie i wiele wiele innych. 

Twoje ciało energetyczne ma do odegrania kluczową rolę w Twojej podróży do dobrego samopoczucia. 

Oto kilka  rzeczy, które każdy powinien wiedzieć o uzdrawianiu energią:

Uzdrawianie energią opiera się na faktach naukowych

Wszystko w tym wszechświecie składa się z cząsteczek, które wibrują z różnymi częstotliwościami. Cząsteczki znajdujące się w naszych ciałach nieustannie wibrują i promieniują częstotliwościami dodatnimi lub ujemnymi, zrównoważonymi lub niezrównoważonymi, otwartymi lub zamkniętymi. Kiedy nasze ciała subtelne  są źle ustawione energetycznie i emitują niskie wibracje, może to zmaterializować się w fizyczne dolegliwości, takie jak bóle,  i choroby. 

Medycyna energetyczna może pomóc w leczeniu urazów fizycznych i emocjonalnych 

Nasze ciała energetyczne są splecione z naszymi ciałami fizycznymi. Wszystkie traumy, które nosimy fizycznie, emocjonalnie i psychicznie, wpływają na funkcjonalność naszych systemów energetycznych (czakry) i odwrotnie. Aby utrzymać  zdrowie, organizm potrzebuje energii, aby mieć przestrzeń energetyczną do swobodnego przepływu w całym ciele. Kiedy energie zostają zablokowane z powodu urazów, toksyn, długotrwałego stresu i skurczów mięśni, powoduje to zakłócenia w przepływie energii w naszych ciałach, co z czasem przyczynia się do problemów psychicznych, emocjonalnych i dolegliwości  chorób fizycznych.

Uzdrawianie energią jest dostępne dla każdego 

Często pojawia się błędne przekonanie, że musisz być "uduchowionym ", aby być otwartym  na uzdrawianie energią. Uzdrawianie energią jest łatwo dostępne dla każdego, kto jest zainteresowany i chętny do jej otrzymania. Nie musisz być praktykiem jakiejkolwiek ścieżki duchowej   ani nadwrażliwy na energie, aby skorzystać z leczenia uzdrawiającego energią. Jako ludzie (podobnie jak każda żywa istota) wszyscy mamy energetyczne ciało, które należy regularnie równoważyć i o nie dbać. Niektóre modalności medycyny energetycznej, takie jak zabiegi Reiki, wykraczają poza czas i przestrzeń. Dlatego nie musisz znajdować się w tym samym pomieszczeniu, mieście, a nawet kraju, co twój uzdrowiciel energii, aby otrzymać i skorzystać z leczenia uzdrawiającego energią. Działają tak samo rewelacyjnie a jej skutki odczuwasz tak samo jak byłbyś osobiście w gabinecie .

Medycyna energetyczna jest bezbolesna i nie ma negatywnych skutków ubocznych 

Podczas leczenia uzdrawiającego energią "pacjenci' odczuwają niewielki lub żaden fizyczny dyskomfort. Przez większość sesji pacjenci będą siedzieć bądź leżeć wygodnie na łóżku, podczas gdy praktykujący nieinwazyjnie ocenia ich aurę i uwalnia energetyczne blokady z ciała. W miarę uwalniania blokad i równoważenia czakr, pacjenci doświadczają procesu przywracania równowagi, który może wywoływać różne emocje lub doznania fizyczne, takie jak , smutek, pustka, zimno ,ciepło, przyjemne mrowienie itp  . Zwykle dzieje się tak, gdy głęboko osadzona trauma lub przywiązanie zostaje ostatecznie uwolnione z ciała fizycznego, emocjonalnego i energetycznego. Niezbędne jest, aby twój umysł, ciało i dusza rozpoznały traumę, która została uwolniona podczas leczenia uzdrawiania energią i wypełniła tę przestrzeń nowymi, lekkimi, uzdrawiającymi energiami. 

Medycyna energetyczna działa z prawie każdym innym rodzajem leczenia

Terapia uzdrawiania energią jest stosowana w leczeniu różnych schorzeń i uzupełnia wiele innych form leczenia i terapii. Łączenie holistycznych terapii, takich jak Reiki , z konwencjonalnymi zabiegami zdrowotnymi może pomóc zoptymalizować zdrowie i samopoczucie. 

Nie ma „jednego rozmiaru dla wszystkich”, jeśli chodzi o leczenie. Medycyna energetyczna nie zastępuje medycyny zachodniej i vice versa. Ale razem różne formy leczenia i terapii mogą działać w połączeniu, aby skutecznie wspierać, równoważyć, przywracać, leczyć i naprawiać twoje ciało. 

Wybierz się w podróż do swojej uzdrawiającej przestrzeni. Przestrzeń ciszy i spokoju. Przestrzeń, która łączy cię z twoim Wyższym Ja i uniwersalną energią siły życiowej. Połącz się z tym polem potencjału, tą kochającą energią. Poczuj jego moc. Otwórz się na przyjęcie tej energii i pozwól jej wspierać się w tej podróży życia. 

Zapraszam na sesje indywidualne oraz tak samo skuteczne zabiegi  na odległość ,oraz szkolenia i warsztaty online które są prowadzone jeden do jednego na platformie Zoom . 

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111