Numerologia niebiańska i jej znaczenie - Anielskie liczby 0-4

 

Numerologia niebiańska i jej znaczenie - Anielskie liczby 0-4
Academy of Energy Crd.

Każdy chciałby znaleźć sposób na połączenie się z Boskością, znalezienie odpowiedzi na własną rękę, bez konieczności polegania na mediach społecznościowych , spirytualistycznych sesjach  itd. Nie jednokrotnie "specjaliści " proszą o wysokie ceny za taką  poradę, tak naprawdę  każda  dusza już zna odpowiedzi . Często zapominamy, że nasza duchowa podróż jest naszą własną ścieżką  naszą prawdą i tylko Ty sam możesz znaleźć odpowiedzi na temat swojego życia, którego wciąż wyszukujesz. 

Jedyne, co musisz zrobić, to otworzyć się i spojrzeć w głąb siebie, nie tylko patrząc na dobre części siebie, ale w razie potrzeby powinieneś również akceptować swoją drugą strony mocy (cień) . Nie bez powodu wszyscy jesteśmy tu na Ziemi, każdy z nas ma karmiczną ścieżkę, którą może kroczyć, jeśli pragnie uzdrowić swoją duszę.

Kiedy pójdziesz na sesję do  osoby duchowej, otrzymasz odpowiedzi bardzo często  związane z tą osobą, a nie z Tobą , nie będą oni w stanie udzielić ci odpowiedzi w 100% poprawnych tylko Ty, twoi Przewodnicy i Aniołowie mogą to zrobić. 

Nie zrozum mnie źle, wszyscy chcemy odgrywać ważną rolę w zmieniającym się świecie. Każda osoba duchowa pragnie szerzyć mądrość, która jest im bardzo droga, ponieważ pomaga im w zmaganiach, gdy zachodzi taka  potrzeba. Jedynym problemem, który to powoduje  jest to, że wiele informacji przekazanych innym zostało albo źle zrozumianych, albo źle zinterpretowanych, co doprowadza niejednokrotnie  do chaosu. 

Liczby aniołów to znaki wysyłane przez wszechświat, aby zapewnić nam przewodnictwo i pewność, gdy stajemy w obliczu wyzwań lub ważnych decyzji. Liczby wibrują na poszczególnych długościach fal duchowych i mają swoje indywidualne znaczenie. Tak więc Anioły mogą wysyłać określone wiadomości w zależności od wybranych przez siebie numerów.

Jak więc interpretować  liczby Aniołów?

Aby zinterpretować liczbę aniołów, należy rozbić ją na części składowe, którymi będą liczby kardynalne lub liczby główne.

Jeśli zobaczysz sekwencję tej samej cyfry, na przykład 888 lub 8888, jest to intensywny znak, aby zwrócić uwagę na podstawowe znaczenie reprezentowanej liczby kardynalnej, w tym przypadku liczby 8.

Jeśli jest to ciąg mieszany, taki jak 579 lub 1234, musisz zidentyfikować;

  • podstawowe liczby, które definiują problem,
  • numery przyczyn, które wskazują na przyczynę problemu,
  • liczby efektów, które sugerują najlepszą drogę naprzód,
  • skumulowane liczby, które wskazują ogólny wpływ na twoje życie.

Na przykład, jeśli sekwencja to 342, musisz rozważyć znaczenie liczb kardynalnych 3, 4, 2 i 9.

Liczba 9 jest ważna, ponieważ w numerologii wszystkie dłuższe ciągi cyfr są dzielone na liczby główne przez połączenie cyfr w ciągu. A więc 3+4+2=9.

Kiedy będziesz chciał rozszyfrować  kod  342, będziesz musiał rozpocząć swoją interpretację od spojrzenia na liczbę 4, ponieważ środkowa cyfra podaje podstawowe znaczenie całej liczby.

Następnie spójrz na poprzedni numer 3, który wskaże przyczyny lub wcześniej istniejące warunki, które wpływają na wyzwanie, z którym się zmagasz.

Ostatnia  liczba, w tym przypadku 2, sugeruje najbardziej prawdopodobny wynik/rozwiązanie .

Wreszcie, łączna liczba, w tym przypadku 9, wskazuje na większy wpływ,  na twoje życie.

Kiedy patrzysz na czterocyfrową liczbę anioła, taką jak 3434, spojrzysz na obie środkowe liczby, aby nadać znaczenie .

W ujęciu skumulowanej liczby 3+4+3+4=14, która następnie powinna dalej redukować się do 1+4=5.

Jeśli jednak łączna liczba sumuje się do jednej z trzech liczb głównych, 11, 22 lub 33, nie dzielisz ich dalej na jednocyfrowe liczby główne, ponieważ liczby te mają indywidualne, specyficzne znaczenie.

Uważa się, że liczby mistrzowskie są jednymi z najpotężniejszych we wszechświecie. To  wszechświat wtedy krzyczy do  ciebie.

Jednak często zdarza się, że ten sam numer powtarza się trzy lub cztery razy, na przykład 3333 lub 777.

Nie są one powiązane z liczbami głównymi, ale są raczej intensywną manifestacją liczby kardynalnej, która się powtarza.

To również znak , że wszechświat nawołuje  do  ciebie, ponieważ przesłanie jest proste, jasne i jednoznaczne.

~ciesz się liczbami i ich znaczeniem~

Słowa kluczowe: Nowy Początek, krąg życia, Stworzenie.

Liczba  O reprezentuje nieskończoną możliwość. Reprezentuje zarówno wszystkie możliwe rzeczywistości, jak i pustkę. Sugeruje, że świat jest twoją ostoją  i możesz zrobić ze swojego życia wszystko co tylko chcesz. Ale musisz wybrać kierunek, w przeciwnym razie utkniesz. Liczba O  to dobry znak na przyszłość.

Pełne koło; nieskończoność. Ta wspaniała liczba Anioła jest czasami widziana, gdy jesteś najbardziej autentyczny i doświadczasz głęboko duchowego lśnienia. 

To potężne przypomnienie, że jesteś w jedności z wyższą istotą. 

Prowadź swoje świadome życie.

Liczba zero reprezentuje ciągły krąg życia, jego niekończącą się energią, która stale rośnie i rozszerza się. Zero ma wiele znaczeń, pomyśl o planetach, o tym, jak nasza Ziemia obraca się wokół własnej osi przez wieczność , zero samo w sobie również reprezentuje wieczność. Znaczenie dla tych, którzy napotykają cyfrę zero, jest w rzeczywistości dość znaczące dla podróży naszej duszy. 

Reprezentuje początek nowej podróży, mogą to być emocje, duchowe lub fizyczne wzrastanie , ta podróż będzie częścią ciebie przez całe Twoje życie tutaj i dużo dalej.

Pokazuje nam, że jesteśmy częścią Wszechświata, który krąży w kółko, powoli się rozszerzając. Jesteśmy zbudowani z komórek, które rosną, ewoluują w osobę, którą się stałeś. Osoba stworzona z cząstek łączących się zarówno z makro- i mikro-wszechświatem, jak i tworzącą go energią. Widzenie liczby Anioła 0 oznacza, że ​​masz pustą kartę i wszystko jest możliwe. Ale to od Ciebie zależy podjęcie ważnych decyzji, które będą kształtować przyszłość.

Liczba Anioła  -0 to potężne przesłanie.

Numer 0 jest symbolem bez końca.

Często jest reprezentowany przez węża zjadającego własny ogon, ponieważ jest to zarówno koniec, jak i początek. Reprezentuje również, w jaki sposób wszystkie zakończenia są również początkiem, ponieważ nic nie jest stracone, jest po prostu ponownie przyjmowane, ponownie wykorzystywane i manifestuje się w nowej i innej formie. 

Jeśli chodzi o duchowość znaczenie liczby 0 może być informacją  , że nie uczysz się ważnej lekcji. Coś jest ci pokazywane wielokrotnie, ale z jakiegoś powodu nie przyjmujesz tej wiedzy i nie akceptujesz zmian. Jest to prawdopodobnie związane ze strachem przed tym, co reprezentuje ta zmiana.

Anioł -  sugeruje, abyś nabrał odwagi.

Kiedy się przemieniasz, niczego nie tracisz. Po prostu przestawiasz się i przekształcasz w lepszą wersję siebie. Kiedy widzisz liczbę 0 , wiedz , że teraz jest czas na działanie.

Masz możliwość robienia rzeczy, które chcesz i musisz zrobić. Ale to do Ciebie należy przejęcie inicjatywy.

Pojawienie się cyfry O sugeruje również, że naprawdę uważnie przyjrzysz się temu, co Twoim zdaniem powstrzymuje Cię. Chcą, żebyś zdał sobie sprawę, że nie jesteś więźniem tego . I kiedy już to rozpoznasz, nic Cię nie powstrzyma.


Słowa kluczowe: indywidualizm, pierwszy krok, niezależność.

Liczba 1 przypomina nam o sile, jaką mamy, by kształtować własne życie, oraz o odpowiedzialności, jaką musimy zapewnić sobie, własne szczęście i sukces.

Reprezentuje twórcze siły wszechświata.  Jesteśmy twórcami.

JEDEN  to wezwanie do przejęcia kontroli nad sytuacją i działania, oznacza nowe przedsięwzięcia i  początki. Kiedy widzisz tą liczbę Aniołów, to znak, aby zaufać sobie i uwierzyć w swoje wyjątkowe zdolności. To także szereg pozytywnych i ekscytujących początków. 

Numer jeden reprezentuje nie tylko niezależność, ale także możliwość zrobienia pierwszego kroku. To tak jakby ktoś przeciął twoją ścieżkę, mówiąc ci, że nadszedł czas, aby zrobić pierwszy krok w kierunku twojej ziemskiej misji. Kiedy się pojawia, symbolizuje twoją rolę,  którą pełnisz, idąc swoją ścieżką, którą wybrała dla ciebie Twoja dusza  ,twoje Wyższe Ja.

Numer jeden nie tylko przypomina pierwszy krok w kierunku życiowych celów, ale także początek rozszerzania się twojej energii w nieskończony cykl Wszechświata.  Co to oznacza, liczba pokazuje, że twoja rola jest znacząca i połączona z rolą stwórcy oraz  królestw niebiańskich. Czegokolwiek doświadczasz w danym momencie   numer jeden pokazuje, z czym się zmagasz, i daje znak że wszystko to jest Twoim  przeznaczeniem. 

Jedna z liczb kardynalnych, znaczenie jedynki , jest jasne i jednoznaczne. 

Jedyną osobą, która może zmienić swoje życie, jesteś  TY.

Jeśli chodzi o duchowość  ponownie sugeruje, że musimy przejąć kontrolę nad naszą duchową podróżą.

Nie możemy po prostu siedzieć i oczekiwać, że zstąpi na nas oświecenie. Musimy zebrać siłę w lepsze poznanie siebie. Może to być również ostrzeżeniem, że to nasze ego stoi na przeszkodzie. Jeśli jesteśmy bardzo  pewni siebie i tego, że mamy rację, nie zawsze słyszymy wszystkie potrzebne nam wiadomości.

Liczba 11

Jest jedną z liczb mistrzowskich i reprezentuje naszą zdolność do kształtowania otaczającego nas świata poprzez nasze działania, wybory i postawy. Jest to szereg działań i sugeruje, że będziemy musieli przejść przez bramę, która sugeruje punkt bez powrotu, aby uzyskać to, czego chcemy.

Liczba 11 dodaje mocy, ale posiadanie takiej władzy nad swoim życiem może być przerażające.

Anielska sekwencja 111 to jeden z pierwszych znaków, jakie Aniołowie mogą ci dać, że współtworzą z tobą twoją rzeczywistość. Oznacza to, że pomagają ci pełniej zamanifestować twoje wizje i cele w twoim życiu.

Z pomocą sojuszników - Aniołów możesz zacząć budować swoją wizję życia. Wszystko zaczyna się w twoich myślach. 

Przypomina się ci, że twoje myśli mogą mieć głęboki wpływ na wyniki w twoim życiu. Aby przeżyć dla siebie życie, o jakim marzysz, najpierw musisz sobie je wyobrazić. Jednym z powodów, dla których widzisz kod  111, jest to, że Anioły chcą, abyś wiedział, że pomagają ci monitorować twoje myśli. Dają ci znać, że możesz mieć głębszy związek z własną duchowością.

Anielska sekwencja  111 oznacza, że ​​wkrótce będziesz mógł doświadczyć życia z bogatszej, rozszerzonej perspektywy. Uwolnienie przestrzeni umysłu od zmartwień i niepokoju pomoże ci zachować pozytywne myśli. 

Oczywiście wszyscy doświadczają negatywnych myśli i jest to ważna część emocjonalnego doświadczenia, więc nie martw się zbytnio! Po prostu staraj się działać, myśleć i czuć, wykorzystując pozytywność i miłość.


Słowa kluczowe: sakralna kobiecość, zjednoczenie, dwoistość, komunikacja, partnerstwo, 

Liczba 2 reprezentuje równowagę, harmonię i połączenie różnych elementów, aby stać się czymś więcej niż sumą ich części.

Jest to również symbol relacji i często zwraca naszą uwagę na niektóre z najważniejszych połączeń, jakie mamy w naszym życiu.

Liczba 2 często sugeruje, że musimy zwracać większą uwagę na uczucia innych. Liczba 2 może również pojawić się jako ostrzeżenie. Może to oznaczać, że wkrótce przejdziemy przez kilka znaczących zmian, które prawdopodobnie będą wyzwaniem. 

Liczba  Anioła -2 sugeruje, że zwracamy uwagę na to, co zaniedbujemy w naszym życiu, w szczególności w związkach. Może również ostrzegać przed okresem wstrząsów i zmian. Zwykle pojawia się po to , aby zwrócić naszą uwagę na ważne relacje w naszym życiu. Mogą to być inne osoby lub różne części nas samych.

Anielska liczba 2  to mocne wezwanie do przyjrzenia się relacjom, które nas definiują. Liczba ta pojawi się, gdy ma coś wspólnego z połączeniem dwóch sił. Reprezentuje Dualność. Reprezentuje pojedyncze cząstki, które łączą się w większą całość. To ma działać razem w ekstremalnej sile przez okres równowagi, reprezentuje filary Ying Yang, które reprezentują ciemność i światło, mężczyznę i kobietę, chaos i pokój. Reprezentuje logikę i intuicję. Reprezentuje współczucie kontra osąd. Żadna inna liczba nie reprezentuje równowagi tak bardzo, jak dwójka. Jeśli widzisz to w sekwencji liczb, próbują ci  wyjaśnić, że istnieje wielka potrzeba zrównoważenia siły w twoim życiu. 

Liczba 2 reprezentuje równowagę i harmonię.

Jest również ściśle związana z relacjami i łączeniem się dwóch energii.

Jeśli chodzi o duchowość, liczba 2 sugeruje, że jesteś na początku nowej, ważnej podróży duchowej. Upewnij się, że ta podróż zaczyna się od Ciebie i tego, co wiesz w swoim sercu, że jest słuszne i prawdziwe.

Nie podążaj ścieżką wyznaczoną przez innych, jeśli czujesz, że to nie jest dla ciebie odpowiednie.


Numer 22

22 jest również znana jako liczba mistrzowska  i przypomina nam, abyśmy zwracali szczególną uwagę na klej, który łączy elementy naszego życia, a nie tylko skupiać się na samych elementach.

Ale chociaż liczba wskazuje na twoją kontrolę nad tymi połączeniami, sugeruje również, że rozpoznajesz to, co jest poza twoją kontrolą . Liczba 22 przypomina, że ​​nic nie istnieje w odosobnieniu.

Anielska sekwencja 222 

222 dotyczy równowagi, miłości, wyborów i pokoju. 222 to komunikat informujący o szukaniu pomocy , aby poradzić sobie z bieżącymi problemami, aby ponownie znaleźć harmonię i równowagę.

222 jest często symbolem przejścia przez trudny okres, w którym trzeba dokonać trudnego wyboru. Kiedy ta liczba pojawia się w Twoim życiu, to Twoi anielscy przewodnicy przypominają Ci, że są tutaj, aby pomóc. Być może próbujesz  odejść od partnera ale nie wiesz  czy jest to  właściwym posunięciem. A może rozważasz  odejście  z pracy, aby zrealizować określone marzenie. 

Anioły w tej chwili wzywają cię do podjęcia decyzji! 

Przebywanie w sytuacji, która nie jest zdrowa lub nie służy twojemu najwyższemu dobru lub celowi, może cię zranić na dłuższą metę. Wszechświat nie chce, abyś cierpiał. Przekaz 222 do Twojej świadomości to bezpośrednia wiadomość, że teraz jest czas na podjęcie decyzji!


Słowa kluczowe: Logika, trójca, boskość. 

Liczba 3 reprezentuje harmonię między umysłem, ciałem i duchem, której każdy z nas potrzebuje, aby się rozwijać. Reprezentuje również komunikację, zarówno naszą zdolność do jasnego zrozumienia, jak i dokładnej interpretacji otaczającego nas świata.

Liczba 3 często zwraca uwagę na martwe punkty w tym, jak angażujemy się w otaczający nas świat.

Liczba Anioła - 3 wiąże się z percepcją i komunikacją, co może sugerować, że istnieje problem w tym obszarze.

Jedna z głównych liczb, cyfra 3, wskazuje również na harmonię między umysłem, ciałem i duchem, której każdy z nas potrzebuje, aby się rozwijać.

Ale najczęściej jest to znak, że nie postrzegamy czegoś poprawnie lub że nie jesteśmy rozumiani tak, jak byśmy chcieli .

Anioł numer 3 jest powiązany z naszą zdolnością rozumienia i komunikowania się. Wiąże się to z naszym postrzeganiem świata, gdzie jest jasny i gdzie mamy martwe punkty. Wiąże się to również z naszą zdolnością do jasnego zrozumienia.

Liczba 3 sugeruje, że wiele z naszych problemów można rozwiązać poprzez zwracanie większej uwagi lub wyraźniejszą komunikację. Może to sugerować, że te elementy są niezrównoważone. 

Przyjrzyj się głębszym emocjom, lękom i niepewności, które mogą kryć się za tym, co osłabia twoją równowagę. Podobnie, jeśli nie czujesz się dobrze emocjonalnie, rozważ pracę nad swoim fizycznym ja. Zdziwisz się, jak troska o swoje ciało wstrzykuje również w twój umysł znaczną dawkę pozytywności.

Numer 33

Liczba 33 jest również nazywana mistrzowską . Może wskazywać, że masz zamiar przejść przez ważne doświadczenie edukacyjne lub , że jesteś w punkcie, w którym posiadasz  cenną wiedzę, którą możesz się podzielić ze światem . 

Liczba 33 przypomina, że ​​wiedza jest nieograniczona i rośnie, gdy się nią dzieli.

Lightworker
Lightworker

Kiedy widzisz Anielską sekwencje  333, jest to  sygnał, że czas się obudzić do wyższego celu życia . Oznacza to, że masz specjalną misję w swoim życiu, aby nieść pozytywną energię uzdrawiającą innym. Anioły  często wysyłają wiadomości do "pracowników światła " w postaci liczb i synchroniczności, aby obudzić ich do ich duchowego zadania.  "Lightworker"  to ktoś, kto jest tu na Ziemi, aby nieść duchowe światło, lekcje, rozwój i wsparcie innym.


Słowa kluczowe: Równowaga, samokontrola.

Liczba  4 wiąże się z fundamentami, na których zbudowaliśmy siebie i nasze życie. Często sugeruje, że w naszych fundamentach jest pęknięcie lub że coś, co uważamy za fundamentalne, należy do przeszłości i już nam nie służy. 

Liczba 4 jest zwiastunem poważnej zmiany i to my będziemy musieli wprowadzić tę zmianę.

Anioł -4 odnosi się do rzeczy, które tworzą podstawę  w twoim życiu; często twoja kariera, twoje relacje i twoje zdrowie.

Kiedy widzisz tę liczbę  jest ona  przypomnieniem, aby dbać o siebie i usuwać wszelkie toksyny, które wpływają na twoje życie. 

Anioł 4 jest powiązany z fundamentami naszej egzystencji, podstawowymi rzeczami, które kształtują nasze życie i czynią nas tym, kim jesteśmy. Może to być praca i dom, rodzina i przyjaciele lub wartości i przekonania.

Widząc liczbę 4, dostajemy  przekaz , że nasze fundamenty nie są tak silne, jak sobie wyobrażamy. Być może pękają. A może nie są odpowiednie do tego, co staramy się na nich zbudować. 

Jeśli chodzi o duchowość, liczba 4 może faktycznie sugerować, że teraz jest czas na złamanie wszystkich zasad. Duszą nas niektóre zasady, które sobie sami  ustanowiliśmy, a to powstrzymuje nas od uczenia się i rozwoju.

Anioł numer 4 przypomina nam, że wszystkie zasady są w rzeczywistości wytycznymi, których decydujemy się przestrzegać lub nie. Dopóki robisz to, co czujesz w sercu, nie ma nic złego w przekraczaniu granic i kwestionowaniu, dlaczego wszystko jest takie, jakie jest.


Numer 44

sugeruje, że masz siłę, by przezwyciężyć swoje lęki i niepewność. uspokaja też, że po usunięciu tych blokad, dobre rzeczy zaczną szybko dziać. Pamiętaj jednak, że droga przed Tobą nie zawsze może być łatwa. 44 wzywa cię do rozpoznania, jak daleko zaszedłeś i do czego jesteś zdolny.

Kiedy Anioły  pomogą ci zestroić cię z wibracją liczby 444, może to być wiadomość, że dają ci potwierdzenie. Anioły chcą, abyś wiedział, że jesteś w pełni wspierany. Pokazują ci, że ścieżka, na której jesteś, jest właściwą ścieżką i aby iść naprzód!

444 daje ci tak bardzo potrzebne potwierdzenie! Czasami możesz czuć się niezrozumiany lub że nikt nie zgadza się z Twoim punktem widzenia. To wtedy wkraczają Anioły i przejmują kontrolę. Dają ci kochające i delikatne wsparcie, którego potrzebujesz. Ten znak bezwarunkowej miłości pokazuje, że bez względu na to, jak zachowują się inni ludzie wokół ciebie, twoje uczucia są dla ciebie szczere, prawdziwe i autentyczne. Sekwencja 444 to twoja kosmiczny doping , mówiący "Idź  dalej! Jesteś na dobrej drodze! " Nie musisz się martwić, jeśli inni nie zgadzają się z Tobą lub Twoimi decyzjami. Prowadzenie boskiego anioła daje ci wszelkie potrzebne potwierdzenie.


Przydatny artykuł : 
Szepty Anielskie- liczby i sekwencje

Kody Anielskie- dlaczego je widzisz ?

Anielska liczba 1 znaczenie

Anielski kod 111

Anielska liczba 2

Anielski kod 222

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111