piątek, 8 października 2021

Duchowi posłańcy -zwierzęta mocy

 

Duchowi posłańcy -zwierzęta mocy

 Zwierzęta mocy to posłańcy ze świata Ducha, zbiorowej świadomości, Źródła itp

Pojawiają się w naszej świadomości we właściwym czasie, dając nam delikatne przypomnienie, że jesteśmy połączeni z ich boską energią i możemy wezwać ją do osiągnięcia naszego najwyższego i najlepszego dobra. Co ważniejsze, te stworzenia stają się nauczycielami, przewodnikami i doradcami, kiedy najbardziej tego potrzebujemy. Kiedy poznasz swoje duchowe zwierzę ,zwierzęta mocy , zaczniesz odkrywać wiele wartości i ich związek nie tylko z twoją duchową ścieżką, ale także z codziennym życiem.

Pracując z duchowymi przewodnikami zwierząt, jesteś w stanie wejść na zupełnie nowy poziom świadomości świata, w którym żyjemy, i naszego wewnętrznego duchowego krajobrazu.

W tym krajobrazie manifestuje się energia stworzeń duchowych, przynosząc pomoc, wgląd i umiejętności, których w tym czasie potrzebujesz. Podążają za nami przez całe nasze życie, dzieląc się swoją mądrością i magią, gdy oświetlają ścieżkę dla naszego Najwyższego Dobra. 

Czy jesteś dostrojony do królestwa zwierząt? 

Otwórz oczy i wsłuchaj się uważnie w boskie przesłania, które przekazują dla ciebie zwierzęta mocy. 

 Istnieje kilka sposobów na nawiązanie kontaktu z przewodnikami . Czasami przychodzą do nas we śnie – innym razem przecinają naszą drogę w rzeczywistości. Zwróć uwagę na to, które duchy zwierząt mogą próbować nawiązać z tobą kontakt , zarówno w świecie snu, jak i na jawie. Możesz także spróbować połączyć się ze swoimi duchowymi zwierzętami podczas medytacji.  Możesz mieć wokół siebie kilku przewodników  lub tylko jednego. Zsynchronizuj się  się i otwórz się na lekcje, którymi te duchy zwierząt próbują się z tobą podzielić.

Aby zrozumieć, czym są zwierzęta mocy , musimy zrozumieć znaczenie, jakie miały i nadal mają w kulturach rdzennych Amerykanów. Poznając tło historyczne zwierząt duchowych, jesteśmy wtedy w stanie w pełni połączyć się z naszymi. 

Wiara rdzennych Amerykanów 

Rdzenni Amerykanie to rdzenni mieszkańcy Ameryki Północnej i Południowej. Żyli w Ameryce na długo przed przybyciem Kolumba i mają różne plemiona, kultury i grupy. Pomimo wieków prześladowań, niewiarygodne i fascynujące wierzenia duchowe rdzennej ludności Ameryki wpłynęły na tak wielu ludzi na całym świecie. Religie rdzennych Amerykanów podkreślają znaczenie bycia połączonym ze światem przyrody .Większość plemion indiańskich czci Wielkiego Ducha i wierzy, że wszystko na świecie ma ducha. Tradycje rdzennych Amerykanów przypominają nam, że musimy pracować z naturą, a nie przeciwko niej, szanując każdą część świata przyrody.

Rzeki, skały, zwierzęta, rośliny – wszystko to ma ducha, tak jak my.

Ziemia jest święta i musimy ją szanować. 

Wielu rdzennych Amerykanów postrzega ludzi jako opiekunów planety Ziemia. Musimy uważać na przyrodę i otaczające nas zwierzęta. Z tego powodu mamy głęboką więź z wieloma zwierzętami. Pojawią się one w naszych snach oraz na żywo  i będą działać jako przewodnicy  w naszym życiu. Tak jak naszym zadaniem jest pomóc planecie Ziemia, tak i przyroda potrafi nam oddać swym najpiękniejszym dobrem.. 


Zwierzęta mocy- ich dary 

Delfin jest szczęśliwy, zabawny i mądry, a ci, którzy rezonują z tym stworzeniem jako ich duchowym zwierzęciem, są dostrojeni zarówno do świata emocji, jak i sfery intelektu. Ci ludzie czerpią korzyści z zabawy w swoim życiu i posiadają podwyższone zdolności intuicyjne. Jeśli delfin jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystaj z pracy z akwamarynem jako sprzymierzeńcem tego połączenia. Delfiny są także symbolem ochrony i zmartwychwstania. Ich figlarny charakter przypomina, że ​​każdy musi podchodzić do życia z humorem i radością.

 • Pokój i harmonia
 • Zmartwychwstanie
 • Ochrona
 • Wewnętrzna siła

Duchowi posłańcy -zwierzęta mocy

Jeleń to istota wrażliwa, intuicyjna i pełna wdzięku. Ci, którzy rezonują z nim, mają głęboki kontakt ze swoim wewnętrznym dzieckiem i wnoszą magię do każdej sytuacji. Te osoby są łagodne, ale posiadają niesamowitą zdolność do osiągania swoich celów z pewnością i łatwością. Mają też wzmocnione zdolności intuicyjne. Jeśli jeleń  jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystaj z pracy z szafirem i sokolim okiem jako sprzymierzeńcami tego połączenia .
 • Łagodność
 • Niewinność
 • Wrażliwość
 • Czujność
 • Zdolność do regeneracji

Koliber

Nie daj się zwieść rozmiarom kolibra — to stworzenie znane jest z tego, że leci aż do 2000 mil, aby dotrzeć do celu! Ci, którzy identyfikują się z Koliberkiem jako swoim duchowym zwierzęciem, wytrwale spełniają swoje marzenia. Są zwinne i energiczne, a jednocześnie radosne i czułe. Osoby te rozwijają się, gdy dążą do rzeczy, które czynią ich naprawdę szczęśliwymi. Jeśli Koliber jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystaj na współpracy z pieterstytem  i stichtytem jako sprzymierzeńcami .

Kot 
Duchowi posłańcy -zwierzęta mocy

Kot pojawia się, by nadać  odwagę do działania, a właściwie pojawia się w momencie, gdy trzeba podjąć działania. Ci, dla których kot jest zwierzęciem duchowym, mogą chcieć zacząć rozwijać silną równowagę między niezależnością a wspólnotą. Ci, mogą być zachęcani do rozwijania równowagi między niezależnością a czasem spędzonym razem. Harmonijne relacje między światłem a ciemnością, działaniem i obserwacją to także atrybuty kociego ducha. Podążmy za tym duchowym zwierzęciem i wyruszmy w głęboką podróż ku samopoznaniu.
Kot niesie ze sobą wiele znaczeń krążących wokół równowagi między pozornie przeciwstawnymi, takimi jak wnętrze i zewnętrze, działanie i odpoczynek, światło i ciemność. Jest to silnie symboliczny związek z tym, co zwykle kryje się w ciemności lub nieznanym. Ich przesłania ogólnie obejmują twoją zdolność do komunikowania się z otaczającymi cię ludźmi lub ze światami duchowymi i astralnymi. 
Kot może również dać ci znać, że masz moc i magię, aby stworzyć wszystko, co chcesz teraz ze swojego życia. Wszystko, co musisz zrobić, to uwierzyć w siebie. Ponadto najlepiej byłoby, gdybyś zaufał, że masz wszystkie narzędzia i umiejętności niezbędne do osiągnięcia tego, czego pragniesz w życiu. Innymi słowy, nie wahaj się! Nadszedł czas, aby skupić się na swoich marzeniach!
Skorzystaj na współpracy z selenitem ,liliowym ametystem, kamieniem księżycowym,  złoty labradorytem ,nuummitem 

Kot ogólnie reprezentuje:
 • Cierpliwość, czekanie na odpowiedni moment do działania
 • Niezależność, ale cieszenie się kontaktami społecznymi
 • Duch przygody, odwaga
 • Głębokie, zrelaksowane połączenie z samym sobą
 • Uzdrowienie od wewnątrz
 • Ciekawość, eksploracja nieznanego lub nieświadomego
Motyl przynosi energie dobrobytu, transformacji, szczęścia i wizji. Osoby identyfikujące się z motylem  są lekkie w duchu i dostrojone do piękna natury. Są kolorowe i żywe, oddane życiu pełnią życia. Ci ludzie muszą pamiętać, aby zaakceptować zmianę jako część swojej istoty i chociaż nie mogą  długo usiedzieć  w jednym miejscu, powinni  skorzystać na kultywowaniu wdzięczności za chwilę obecną. Jeśli motyl  jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystaj  z pracy z różowym opalem jako sprzymierzeńcem połączenia ze swoim zwierzęciem mocy .

 • Transformacja
 • Figlarność
 • Odrodzenie

Jastrząb


Jastrząb  uczy lekcji świadomości, percepcji i perspektywy. Osoby pracujące z nim  są przepełnione pozytywnością i są zdeterminowane, aby dzielić się ze światem swoimi słowami nadziei, światła i miłości. Ci ludzie posiadają niesamowite zdolności intuicji i jasnowidzenia i powinni nauczyć się ufać swoim instynktom. Jeśli  jastrząb  jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystasz z pracy z fluorytem , diamentem -Herkimer jako sprzymierzeńcami .


Słoń


Słoń jest jednym z najmądrzejszych zwierząt duchowych, a to stworzenie jest delikatne, ale niewiarygodnie silne. Ci, którzy czują się powołani do Słonia, są głęboko związani z Ziemią i Boską Kobiecością i są odpowiedzialni, zdeterminowani, wrażliwi i lojalni. Osoby te stawiają na pierwszym miejscu rodzinę i społeczność, a wielu z nich jest naturalnymi dostawcami, zdolnymi do stworzenia wielkiej obfitości dzięki swojej wytrwałości i ciężkiej pracy. Jeśli Słoń jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystasz na współpracy z kunzytem jako sprzymierzeńcem.
Lew reprezentuje siłę, asertywność i osobistą moc – a ci, którzy współbrzmią z „Królem Dżungli”, są naturalnymi przywódcami, urodzonymi z niewiarygodnym poziomem pewności siebie i energii życiowej. Lwy są odważne i szczere i muszą pamiętać, aby użyć swojej siły do ​​walki o większe dobro wszystkich. Jeśli Lew jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystaj z pracy z kamieniem słonecznym.

Pantera jest ostatecznym zmiennokształtnym – mistrzem przebrania. Ta istota jest szybka, zaciekła, pełna gracji i samotna, a tylko wybrana liczba osób będzie miała szczęście zbliżyć się do osobnika Pantery. Ci, którzy utożsamiają się z Panterą jako ich duchowym zwierzęciem, są nieuchwytni i tajemniczy, ale chociaż z natury są na uboczu, ich pasje są głębokie. Osoby te mogą skorzystać na przyjęciu siły wyrazu. Jeśli Pantera jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystasz na współpracy z karneolem jak kamieniem szlachetnym.


TygrysTa majestatyczna i ognista istota jest mistrzem polowania – podczas gdy Tygrys jest silny i szybki, jego prawdziwa moc tkwi w jego zdolności do strategii i wiedzy, kiedy skoczyć. Osoby ze zwierzęciem duchowym Tygrysa są żądne przygód i ekspresyjne oraz mają głęboką potrzebę niezależności. Jeśli Tygrys jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystaj z pracy z tygrysim okiem  


Koń

Koń z łatwością pokonuje przeszkody – a ci, którzy rezonują z tym stworzeniem jako ich duchowym zwierzęciem, są przyzwyczajeni do pokonywania przeszkód z taką samą pewnością i gracją. Osoby "pracujące" z końmi są dumne i szlachetne, i chociaż mają silne poczucie niezależności, pragną również służyć innym. 
Ci ludzie mają wysoki poziom witalności i rozwijają się w środowiskach, które dają im przestrzeń do „biegania”. Jeśli koń jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystaj  z pracy z szalonym koronkowym agatem i oliwinem 

Zebra

Szybka, zorientowana na społeczność i instynktowna Zebra jest oszałamiająca i wyjątkowa. Ci, którzy identyfikują się z Zebrą jako zwierzęciem duchowym, są pomysłowi i wyjątkowi. Rozwijają się, gdy przyjmują swoją indywidualność i najlepiej pracują w środowiskach, które wspierają ich kreatywność i innowacyjność. Ci ludzie są również zrównoważeni i spokojni, potrafią urzeczywistniać swoje wizje z poczuciem stabilności i łatwości. 

Jeśli Zebra jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystasz na współpracy z onyksem.
Niedźwiedź
Odwaga i siła: oto dary Niedźwiedzia. Ci, którzy identyfikują się z tym stworzeniem, są potężni i pewni siebie, zdolni do odniesienia sukcesu w rolach przywódczych. Osoby te mogą również potrzebować okresów „hibernacji” – okresów samokontroli i ponownego ładowania. Jeśli Niedźwiedź jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystasz na współpracy z howlitem .

Aligator

Aligator jest symbolem pierwotnej energii Ziemi, a ci, którzy utożsamiają się z tym stworzeniem, posiadają niesamowitą moc cierpliwości, percepcji, mądrości i determinacji. Osoby te potrafią zachować skupienie i spokój pod presją, a ich cicha siła jest podziwiana przez wszystkich. Jeśli aligator jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystasz na pracy ze szkieletowym kwarcem jako sprzymierzeńcem kamieni szlachetnych.


Borsuk 
Borsuk nie zatrzymuje się przed niczym, aby dostać to, czego chce — to jedno z najbardziej wytrwałych stworzeń na świecie! Jeśli Borsuk jest twoim duchowym zwierzęciem, posiadasz wysoki poziom niezależności, woli i determinacji. Osoby takie  rozwijają się, pracując nad projektami, które są zgodne z ich pasjami. Jeśli Borsuk jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystasz z pracy z czerwonym ametystem 

Mrówka

Pomimo niewielkich rozmiarów mrówka  posiada ogromną siłę! Ta istota jest symbolem dyscypliny i wspólnoty – a ci, którzy rezonują z jej duchem, są znani z lojalności  i pracowitości , zdolnych do osiągnięcia każdego celu. Poziom wytrwałości, jaki posiadają , jest naprawdę niesamowity, a ci ludzie mogą czerpać korzyści z wykorzystywania swoich darów dla lepszej ludzkości. Jeśli Mrówka jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystasz na współpracy z d
umortieryte  i ametrynem 

Krab
Krab to istota intuicyjna, wrażliwa i opiekuńcza. Ci, którzy rezonują z Krabem, posiadają niesamowitą moc wytrwałości i są w stanie łatwo osiągnąć swoje cele dzięki ciężkiej pracy i poświęceniu. Potrafią bronić się, gdy są wzburzone, ale kiedy naprawdę kogoś kochają, są w pełni zaangażowani. Ci ludzie mogą czerpać korzyści z przyjmowania swoich emocji, nie pozwalając im przejąć ich istnienia. Jeśli Krab jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystasz z pracy z rubinem 

Pszczoła
Pszczoła jest odpowiedzialna i pracowita – ale też wie, jak zatrzymać się i powąchać kwiaty! Ci, którzy identyfikują się z Pszczołą jako ich duchowym zwierzęciem, mają wysoki poziom energii i mogą z łatwością budować imperia, jednocześnie ciesząc się słodyczą życia. Ludzie, którzy identyfikują się z nią , rozwijają się, gdy są częścią społeczności, a praca, którą wykonują, jest niezbędna dla dobrobytu świata. 

Jeśli Pszczoła jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystasz z pracy z wanadynitem 

Wrona
Wrona jest symbolem odwagi, transformacji, wyższej perspektywy i połączenia z Duchem. Ci, którzy współbrzmią z nią , posiadają cechy inteligencji, odwagi i wewnętrznej siły i poświęcają swoje życie odkrywaniu tajemnic Wszechświata. Wrona daje nam nieustraszoność w dokonywaniu zmian w naszym życiu i przypomina nam, że magia jest wszędzie wokół nas, jeśli chcemy otworzyć oczy. 
Jeśli Wrona jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystasz na współpracy ze szmaragdem i onyksem 

Lis
Lis jest honorowany na całym świecie za swoją przebiegłość i pomysłowość. To stworzenie jest elastyczne i szybkie w myśleniu oraz posiada niezwykłą moc skupienia, determinacji i strategii. Ci, którzy rezonują z Lisem jako ich duchowym zwierzęciem, są wnikliwi, a ich spryt jest czymś, co wszyscy podziwiają. 

Jeśli lis jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystasz na współpracy z tzw. super 7  (to kombinacja energii siedmiu minerałów: ametystu, kakoksenitu, getytu, lepidokrytu, kryształu górskiego, kwarcu rutylowego i kwarcu dymnego)

Żaba
Połączenie emocjonalne, transformacja i mądrość Wyższych Sfer: oto dary Żaby. Ta istota jest elastyczna, intuicyjna i połączona z Boskością, a na wizję jednostek Żaby duży wpływ ma ich dostrojenie do sfery duchowej. Wiadomo, że ci ludzie są w stanie „słyszeć poza zasłoną” i posiadają wielką mądrość. Jeśli Żaba jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystasz na współpracy z ametystem i aleksandrytem 

Koza
Okrzyknięty od czasów starożytnych magicznym stworzeniem, Koza jest symbolem płodności, inteligencji i wytrwałości. Ci, którzy identyfikują się z Kozą, są intuicyjni, honorowi, zwinni, niezależni i bardzo ambitni. Koza uwielbia się wspinać – a osoby z nią rezonujące  są w stanie wspiąć się na wielkie wysokości, w kierunku każdego celu, na który postawili. Jeśli Koza jest twoim duchowym zwierzęciem, skorzystasz z pracy z turkusem 

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...