Archanioł Gabriel-jak z nim współpracować?

 


Archanioł Gabriel-jak z nim współpracować?
Archanioł Gabriel-jak z nim współpracować?
Archanioł Gabriel, będąc aniołem „Zwiastowania”, ogłosił nadchodzące narodziny Jezusa Chrystusa. 
Mówi się także, że Archanioł Gabriel zainspirował i komunikował się z Joanną d'Arc.
Archanioł Gabriel uczy nas poszukiwania anielskiej pomocy i przewodnictwa poprzez inwokację, rytuał, medytację i sny oraz pomaga podnieść naszą świadomość, aby zwiększyć naszą świadomość aniołów .
Archanioł Gabriel jest Archaniołem Zachodu i panuje nad żywiołem Wody
Działa również w najczystszej esencji każdego promienia, w czystym białym świetle.

Archanioł Gabriel rządzi Czakrą Podstawową oraz Sakralną  , a kiedy ta czakra funkcjonuje w sposób optymalny, masz siłę i energię, aby robić SZALONE I ODWAŻNE  rzeczy i czujesz pasję osiągania swoich celów i osiągania sukcesu w życiu. 
Wkładasz także więcej energii w relacje i kontakty społeczne. 

Gabriel jest odpowiedzialny za rozwój podstawowych i sakralnych czakr planety i całej ludzkości.
Archanioł Gabriel jest archaniołem umysłu i można go wezwać do pomocy w wyzwaniach umysłowych, aby pomóc w konstruowaniu alternatywnych opcji dla rezultatów w sytuacjach i pomóc w podejmowaniu decyzji. Jest potężnym i kochającym posłańcem Boskiej miłości, mądrości i przewodnictwa, i jest archaniołem komunikacji, siły i nowych początków.

Archanioł Gabriel jest strażnikiem emocji, relacji i kreatywności. W czasach, gdy zmagamy się z nadużyciami, uzależnieniami, dysfunkcyjnymi rodzinami, walkami mniejszości seksualnych oraz miłością i byciem kochanym, Archanioł Gabriel jest Aniołem, do którego należy się wzywać, oferując wskazówki, przebudzenie i oczyszczenie.

Archanioł ten oferuje duchowość, miłość i nadzieję oraz pomaga w podnoszeniu intuicji , pomaga nam interpretować nasze wizje i marzenia oraz pomaga w płodności, poczęciu dziecka i adopcji.

Ten Archanioł podnosi naszego ducha i pomaga nam czuć się w pełni związanym z Uniwersalnym Umysłem. Ostrzega nas, abyśmy byli przytomni i świadomi oraz zwracali uwagę na otaczające nas energie.

Archanioł Gabriel przynosi wiadomości i informacje o duchowym przeznaczeniu lub celu życiowym ; to, co dusza zgodziła się rozpocząć w tym życiu.
 Gabriel przynosi inspirujące wiadomości i wskazówki dotyczące twojego celu życiowego i misji duszy .


Gabriel zarządza „Aniołami przewodnictwa”, a ich misją jest pomoc w zrozumieniu planu życia, mapy lub planu , na który zgodziliście się przed wcieleniem .

Archanioł Gabriel łagodzi żałobę i stratę oraz zwiększa kreatywność, optymizm i pozytywne nastawienie do życia. Archanioł ten pomaga złagodzić lęki i fobie oraz uwalnia strach przed doświadczaniem wszelkiego rodzaju przyjemności.

Archanioł Gabriel pomaga nam zrównoważyć nasze hormony i wspomaga płodność. Daje nam również motywację, równoważy poziom naszego ciała, zwiększa witalność i pomaga nam budować energię, krok po kroku, przez całe życie. Gabriel pomaga nam również zobaczyć właściwą ścieżkę, którą powinniśmy podążać.

Gabriel oczyszcza i podnosi tempo wibracji, pomaga otworzyć serce i ponownie połączyć z celem duszy; twój powód bycia. Archanioł ten poprowadzi cię do kolejnych kroków w twoim życiu i ujawnia twój cel życiowy i misję duszy na Ziemi, a ci, którzy wzywają 

Archanioł ten pomaga nam urzeczywistniać nasze osobiste prawdy i pomaga nam wiernie żyć naszymi prawdami, szanując nasze wyjątkowe dary, talenty i zdolności.
 Gabriel pomaga nam znaleźć odwagę, by żyć zgodnie z naszymi prawdami oraz pomaga nam rozwijać nasze indywidualne dary i w pełni je wyrażać.
 Pomaga nam wyrażać naszą prawdę, i szanować naszą indywidualność oraz słuchać naszego głosu wewnętrznego i intuicji.

Archanioł Gabriel mówi nam, że będąc wiernymi sobie, jesteśmy w stanie wykorzystywać nasze naturalne dary, talenty i zdolności dla najwyższego dobra. 
Gabriel przypomina nam, że każdy z nas wnosi cenny wkład w duchowy rozwój ludzkości, po prostu będąc tym, kim naprawdę jesteśmy.
Gabriel dodaje nam odwagi, aby być wiernym sobie i zachęca nas do posiadania siły w naszych przekonaniach.

Archanioł Gabriel pomaga nam ustalić prawdę w sytuacjach, w których może wystąpić konflikt między tym, co wiemy, że jest słuszne, a tym, co jest przedstawiane. 

W sprawach sztuki i wszelkiego rodzaju kreatywności wzywajcie Archanioła Gabriela do pełnej miłości pomocy, ponieważ energie Archanioła Gabriela pobudzają radość i duchowe podnoszenie.
Gabriel wnosi do twojego życia radość i łaskę, system, porządek i jasność, i otwiera cię na współczucie, hojność i życzliwość, empatię i zrozumienie, dyscyplinę, skuteczność, determinację. 
Pomaga oczyścić negatywne emocje, wzorce myślowe i przekonania oraz oczyszcza system energetyczny organizmu.

Archanioł Gabriel udziela wskazówek na temat waszego duchowego wzrostu i kierunku waszej przyszłości oraz uświadamia, że ​​zawsze otrzymujemy wiadomości od Wszechświata. 
Pomaga utrzymać drożność dróg oddechowych i kanałów dla tych, którzy koncentrują się na najwyższych i najczystszych aspektach wiadomości z królestwa ducha. 
Archanioł Gabriel bardzo pomaga w dotarciu do najwyższych duchowych przewodników i nauczycieli.

Archanioł Gabriel prowadzi wszystkie położne i wszystkie aspekty związane z ciążą i porodem. 

Dodaje odwagi i siły rodzicom i pomaga kobiecie w ciąży zachować spokój, skupienie i równowagę, aby stworzyć najlepszą atmosferę dla wzrostu i rozwoju dziecka.
Archanioł Gabriel pomaga tym, których celem życia jest sztuka i komunikacja oraz nadzoruje artystów wszelkiego rodzaju, nauczycieli, moderatorów, wykładowców, aktorów, śpiewaków, autorów tekstów, tancerzy, muzyków, pisarzy, autorów, dziennikarzy i reporterów. 

Gabriel działa również jako swego rodzaju trener, motywując i inspirując komunikatorów i artystów do wyrażania swoich talentów i przezwyciężania strachu, wątpliwości i zwlekania.
Archanioł Gabriel inspiruje, motywuje i trenuje artystów i komunikatorów oraz pomaga im przezwyciężyć zwlekanie i strach. 
Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek projektu komunikacyjnego lub artystycznego poproś Archanioła Gabriela, aby prowadził, asystował i nadzorował twoje działania.
Archanioł Gabriel jest aniołem działania, a ci, którzy go wzywają, zostaną zmuszeni do działania, co doprowadzi do pozytywnych rezultatów.

Przynosi nam wiedzę, że nic tak naprawdę nigdy nie umiera, lecz zmienia się w inną formę, a następnie odradza się w innym królestwie istnienia.

Archanioł Gabriel ma powiązania z przywódcami duchowymi, astronomami, biochemikami, lekarzami, uzdrowicielami, wróżbitami / jasnowidzami, projektantami, architektami, dziennikarzami, pisarzami,  i muzykami.
Podczas medytacji możesz poprosić Archanioła Gabriela, aby rozjaśnił się w twojej aurze i pokazał symbole swojej misji duszy , abyś mógł przyciągnąć doskonałe połączenia i możliwości. 

Archanioł Gabriel pomaga nam znaleźć nasze prawdziwe powołanie, a ty możesz poprosić go o wskazówki, aby zrozumieć twój plan życia / plan życia i cel życia .
Archanioł Gabriel pomaga tym, których celem życiowym jest komunikacja, inspiruje, motywuje i zachęca artystów, pisarzy i komunikatorów wszelkiego rodzaju, pomagając im przezwyciężyć strach i kunktatorstwo.
Wzywaj Archanioła Gabriela o pomoc i wskazówki, gdy robisz wszystko, co dotyczy przekazywania duchowych orędzi.

Energia Archanioła Gabriela przyciąga przesłania dobrej nowiny, która podnosi na duchu i sprawia, że ​​czujemy się związani z Uniwersalnymi Energiami. 
Gabriel przekazuje wiadomości poprzez serce i emocje, a nie przez umysł, i zwraca naszą uwagę na znaki, wróżby, wiadomości i synchronizacje, które Wszechświat wysyła nam, aby odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania i poprowadzić nas we właściwym kierunku.

Archanioł Gabriel zachęca nas do zwracania uwagi, bycia świadomym i czujnym na temat naszych własnych energii i tego, co sami wkładamy we Wszechświat. 
Gabriel zachęca nas do bycia naszymi najwyższymi i najlepszymi, abyśmy wysyłali tylko pozytywne wibracje, a w zamian otrzymywali w naturze.
Archanioł Gabriel stara się nieść świadomość i przesłanie dobrej nowiny i nadziei, a także przestrogi i marzenia o ostrzeżeniach. 
Gabriel pomaga interpretować sny i wizje i może uprzedzić cię o nadchodzących zmianach oraz pomóc w dostosowaniach i przejściach. Jednym z celów Archanioła Gabriela jest przekazywanie orędzi, a następnie cofanie się i pozwalanie jednostce działać (lub nie) w zależności od sytuacji według własnego uznania.

Archanioł Gabriel zachęca was do skupienia się na rzeczach, które przynoszą wam radość, wdzięczność i pokój.
Gabriel stara się prowadzić i odżywiać dziecko w nas wszystkich oraz chroni to, co w nas jest czyste i naturalne. Archanioł Gabriel nadzoruje także dzieci znajdujące się w niekorzystnej sytuacji oraz dzieci chore i wszelkiego rodzaju niepełnosprawności.

Jednym ze sposobów łączenia się i współpracy z Archaniołem Gabrielem są afirmacje, które zachęcają i inspirują nas oraz napełniają nasze serca i umysły pozytywnymi oczekiwaniami i nadzieją.
Możesz wezwać Archanioła Gabriela, aby oczyścił twoje ciało z toksyn oraz umysł z negatywnych lub nieczystych myśli, przekonań i nastawień.

Archanioł Gabriel jest aniołem, do którego należy zwrócić się o pomoc we wszystkich formach komunikacji, w tym w zakresie mówienia w myślach, nawiązywania nowych przyjaźni, wyrażania siebie poprzez projekty twórcze lub artystyczne oraz osiągania Boskiego potencjału.

Archanioł Gabriel pomaga znaleźć równowagę podczas wszystkich przejść i zmian w ciele.
Wezwij Gabriela, aby uzyskał i promował wsparcie dla każdej przyczyny, którą jesteś pasjonatem.
Archanioł Gabriel pomaga przezwyciężyć zwlekanie.

Jeśli chcesz mieć jasność na temat sprawy osobistej lub sytuacji, Archanioł Gabriel pomaga znaleźć jasność, umożliwiając ci podejmowanie pozytywnych decyzji i pójście naprzód.
Podwójnym płomieniem Archanioła Gabriela jest Nadzieja. Nadzieja niesie czysty Płomień Boskiej Matki i jest Boską iskrą, która rezyduje w Czakrze Serca. Nadzieja przynosi siłę i nadzieję. Archanioł Gabriel i Nadzieja przypominają wam o waszym Boskim potencjale - doskonałej wersji siebie.

Archanioł Gabriel i jego podwójna nadzieja pomagają w rozwoju czakr podstawowych i sakralnych. 
Ich celem jest pomoc w przejściu od życia opartego na reakcji i przetrwaniu, poprzez zaufanie i radość, do życia w błogiej służbie i wewnętrznym pokoju.
Na poziomie fizycznym czakra sakralna rządzi jelitami, pęcherzem i narządami płciowymi. Kontroluje gruczoły płciowe, jajniki, jądra i gonady. Kiedy czakra sakralna działa poprawnie, miesiączka płynie łatwo, a menopauza jest płynnym przejściem. Czakra krzyżowa wpływa na wszystkie zmiany hormonalne u mężczyzn i kobiet.

Przy prawidłowej pracy czakra sakralna pozwala ci mieć ciepłe, kochające, wygodne przyjaźnie i relacje wszelkiego rodzaju. Sprawia, że ​​czujesz się emocjonalnie zrównoważony i harmonijny. Archanioł Gabriel pomaga ci wnieść więcej radości w twoje życie i pozwala ci oprzeć swoje życie na mocnym, duchowym fundamencie.

Wezwij Archanioła Gabriela, jeśli czakra Trzeciego Oka jest "zamknięta", a wizja duchowa zablokowana.

Archanioł Gabriel współpracuje z Archaniołem Michałem, aby nadzorować nasze bezpieczeństwo i oferować nam ochronę. Gabriel i Michael usuwają również niechciane duchy z budynków i domów oraz z okolicznych ludzi i miejsc.
Archanioł Gabriel ściśle współpracuje z Wniebowstąpieniem 
Każdy z archaniołów ma specjalne miejsce w eterze planety Ziemia. 

Gabriel będzie pracował nad twoją energią, aby zrelaksować się i uwolnić stare wzorce i przekonania, negatywne nawyki, przeszłe krzywdy i stare wspomnienia, które już ci nie służą.


Archanioł Gabriel pomaga w:


- Wyrażaniu naszych prawd
- Uhonorowaniu naszej indywidualności
- Słuchaniu naszej intuicji i głosu wewnętrznego
- Przezwyciężanie kunktatorstwa
- Wskazówki w życiu duchowym
- Objawienie twojego planu życiowego i celu
- Radość, szczęście i spełnienie
- Rozwiązanie zniechęcenia
- Łagodzenie lęków i fobii
- Ustanowienie dyscypliny i porządku w swoim życiu
- Uwalnianie starych wzorów i przekonań, negatywnych nawyków, przeszłych krzywd i starych wspomnień
- Relacje wszelkiego rodzaju


Kolor: pomarańczowy i biały , morska zieleń
Koncentracja: kreatywność, witalność i oryginalność
Czakra: Czakra Sakralna, Podstawy
Żywioł: woda
Planeta: Księżyc,Syriusz
Dzień: poniedziałek
Kierunek: Zachód
Kryształy: Karneol, Oko Tygrysie, Piryt,
Metal: srebro
Drzewa: Gruszki i Wierzby Płaczące
Kwiaty: białe lilie
Zwierzęta: wilki i sowy
Olejki eteryczne: jaśmin i kamfora

Astrologia / Zodiak: Rak 

Olejki eteryczne z jaśminu i kamfory można wykorzystać do połączenia z archaniołem Gabrielem.
Jaśmin wywołuje optymizm, łagodzi smutek i otwiera nas na anielskie królestwa. Kamfora rozprasza negatywne energie, przynosi oczyszczenie i może być używana do oczyszczania kryształów.

Numer Archanioła Gabriela

Numer Archanioła Gabriela

Jego liczba to liczba 4 związana z energiami praktyczności, organizacji i dokładności, którymi posługuje się będąc cierpliwym. Liczba cztery jest znana jako święta liczba reprezentująca wszystkie aspekty, jakie odnajdujemy u archanioła Gabriela. To oddanie, godność, zaufanie, godność, wytrzymałość, lojalność i magia, pomyśl o czterech żywiołach lub czterech fazach księżyca, które są również ważne dla tego Anioła. 

Gabriel to taki, który wierzy, że rozwój siebie doprowadzi do opanowania posiadanych darów i zawsze będzie Cię motywował do dalszego rozwoju. Wierzy, że termin praktyka czyni mistrza i często intryguje osoby związane z cyfrą cztery, aby pozostały lojalne podczas pracy nad rozwojem, ponieważ zawsze jest miejsce na rozwój jako osoba.


Modlitwa:
 ,jest ich wiele ja osobiście uważam że nasze słowa wypływające z naszego serca z naszej duszy mają największą moc połączenia się z Aniołami oraz innymi pięknymi istotami ,ponieważ są wtedy szczerą intencja i potrzebna na dany moment.

Wierzę, że modlitwa taka  jest jedną z najpotężniejszych rzeczy, które możemy zrobić gdy potrzebujemy najwyższej mocy 
Podam kilka przykładowych modlitw ,pamiętaj by rezonowały z Tobą całym .

 Modlitwa o ochronę
„Święty Gabrielu,
Proszę, otocz mnie teraz światłem ochrony.
Otocz mnie swoim światłem ochrony, abym mógł zobaczyć prawdę i ogólnie wiedzieć, co jest dla mnie najlepsze.
Usuń wszelką negatywną energię i ciemne byty ze mnie, które w jakikolwiek sposób mnie obciążają.
Przecinaj sznurki między mną a wszystkim innym, co nie jest dla mojego najwyższego i najlepszego dobra. Przynieś światło ciągłej ochrony dla mnie i moich bliskich.
Dziękuję "
Modlitwa o uzdrowienie
„Archaniele Gabrielu,
Proszę, ulecz mnie na głębokim poziomie komórkowym od tego, co jest przyczyną moich dolegliwości.
Chroń mnie na wszystkie sposoby, gdy otwieram się, aby otrzymać od ciebie to wyższe światło uzdrawiające.
Pomóż usunąć wszelkie wątpliwości, które mam co do mojej zdolności do samoleczenia dzięki światłu i miłości Boga, a także przez twoje błogosławione światło uzdrawiania.
Dziękuję i tak jest.
Amen"

Modlitwa o siłę
„Archaniele Gabrielu,
Przynieś mi siłę z niebios, których teraz potrzebuję.
Pokaż, co mogę zrobić, to najlepszy wybór dla mnie przy podejmowaniu decyzji.
Usuń wszelkie wątpliwości i obawy, jakie mam na temat obecnej sytuacji.
Pomóż mi mieć wewnętrzną siłę, której potrzebuję, aby wytrwać i rozwijać się w każdych okolicznościach, które mogą się pojawić.
Pomóż mi poczuć obecność twojej siły, abym mógł poznać swoją własną.
Dziękuję i tak jest.
Amen"

Modlitwa o obfitość
„Archaniele Gabrielu,
Otwieram się na światło obfitości świadomości , w której rezyduje wszelka dobroć.
Pomóż mi być w pełni połączonym z najczystszym Boskim światłem, abym mógł urzeczywistnić moją obfitą i dostatnią naturę.
Zakończ wszystkie kontrakty z ciemniejszymi energiami lub z tymi w moim fizycznym życiu, które nie są dla mojego najwyższego i najlepszego dobra.
Usuń wszystko, co stoi mi na drodze, aby otrzymać prawdziwy dobrobyt ze źródła energii świetlnej.
Pomóż mi doświadczać .
Godny jestem otrzymania całej obfitości, miłości, światła i bezpieczeństwa, jakie czekają na mnie Bóg i wszechświat
Amen"

Modlitwa do poczęcia
„Archaniele Gabrielu,
Pomóż nam począć dziecko, na które Bóg czeka.
Pokaż nam, co możemy zrobić dla własnego zdrowia, które pomoże nam poczuć duszę, która chce się przy nas narodzić.
Usuń wszelkie wątpliwości, strach, niepokój i niepewność, które stoją nam na drodze do tego błogosławionego daru życia.
Amen."

Modlitwa o spokój
„Święty Gabrielu,
Oczyść i ulecz wszystko, co przeszkadza mi i moim bliskim odczuwać głęboki spokój.
Usuń całą negatywną energię we mnie i wokół mnie, co powoduje, że czuję się nieswojo.
Uwolnij wszystkie sytuacje karmiczne, sztruksy i ciemniejszą energię we mnie lub wokół mnie, która sprowadza mnie na ziemię lub która nie ma dobrych intencji dla mnie lub moich bliskich.
Pomóż mi być w 100% połączonym z Boskim Światłem Boga.
Pomóż mi wiedzieć, że jestem tego wart.
Dziękuję i tak jest.
Amen"

O zaufanie Bogu
"Święty Gabrielu Archaniele, który byłeś zawsze zwiastunem dobrej nowiny, dopomagaj nam w spokojnym przyjmowaniu wszelkich wieści, byśmy nigdy nie ulegali panice, a zawsze umieli zaufać Bogu, którego łaską jesteśmy umocnieni. Przyczyniaj się także do tego, aby oznajmiana nam prawda stawała się dla nas jasna i zrozumiała, byśmy umieli przyjąć to, co Bóg w swej dobroci nam objawia. Amen."


Przydatny artykuł : 

Szepty Anielskie- liczby i sekwencje

Kody Anielskie- dlaczego je widzisz ?

Anielska liczba 1 znaczenie

Anielski kod 111

Anielska liczba 2

Anielski kod 222

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111