Archanioł Ariel

 


Archanioł Ariel jest związany z żywiołem Wiatru , kierunkiem Północy i nadzoruje Ziemię, siły twórcze i Duchy Żywiołów . Archanioł Ariel jest „Aniołem Natury”, ponieważ nadzoruje ochronę i leczenie roślin i zwierząt. Archanioł Ariel jest często przedstawiany z kulą ziemską przedstawiającą Ziemię lub z wodą, ogniem lub skałami, symbolizującymi żywioły przyrody.

Archanioł Ariel jest również „Aniołem Przeznaczenia” i uważa się go za kobiecy aspekt Archanioła Uriela . Będąc androgenicznym, Archanioł Ariel pojawia się zarówno w formie męskiej, jak i żeńskiej, choć najczęściej współdziała z aspektem kobiecym. Archanioł Ariel przemawia do nas przez czakrę serca.
Archanioł Ariel rezonuje jasnoróżowymi i tęczowymi kolorami.Archanioł Ariel nadzoruje duszki ( żywiołaki lub anioły przyrody związane z wodą), których celem jest utrzymanie zdrowego środowiska wokół wszystkich obszarów wodnych, takich jak oceany i morza, jeziora i rzeki, ujścia rzek, strumienie, potoki i stawy.
Archanioł Ariel pełni rolę patrona aniołów dzikich zwierząt, a niektórzy uważają ją za patronkę nowych początków.
Archanioł Ariel i jej aniołowie przyrody pomagają nam zrozumieć naturalne rytmy Ziemi z jej porami roku i cyklami oraz zachęcają do doświadczania leczniczych właściwości skał (w tym kryształów / kamieni szlachetnych), drzew, roślin, zwierząt, dróg wodnych i przyrody jako cały. Archanioł Ariel może wywrzeć na ciebie wrażenie, aby pomóc w misji ochrony i oczyszczania dróg wodnych i ich mieszkańców oraz zachowania i ochrony wszelkiego rodzaju środowiska naturalnego.

Archanioł Ariel zachęca nas do słuchania wiatru, gdy usłyszysz szepty przewodnictwa i zauważysz różnego rodzaju znaki . 
Archanioł Ariel jest zwiastunem znaków i wiadomości, które mogą przybierać różne formy, takie jak ludzie, książki, piosenki, liczby i wzory liczbowe ( liczby aniołów ), symbole zwierząt lub cokolwiek innego na Ziemi.

Archanioł Ariel jest odważnym aniołem, który pomaga nam przezwyciężyć wszelkie lęki i zmartwienia oraz w razie potrzeby nasyca nas odwagą i / lub pewnością siebie. Pomaga w obronie siebie i swoich przekonań, delikatnie prowadząc cię do odwagi w obronie swoich przekonań i zasad.

Archanioł Ariel łączy żywioły Ziemi i Powietrza i pomaga w ugruntowaniu pomysłów i urzeczywistnieniu ich. Ariel pomaga uwolnić się od lęków przed porażką lub byciem niewystarczającym, uwalniając wszelkie blokady i rozwijając intuicję i świadomość psychiczną .
Archanioł Ariel pomaga ludziom rozwijać cechy duszy skupienia, odwagi, uzdrowienia i przebudzenia. Ariel zachęca ludzi do uświadomienia sobie, że muszą dokonywać wyborów i podejmować osobiste działania, aby zamanifestować i wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu.
Archanioł Ariel inspiruje także ludzi do pełnego wykorzystania ich potencjału poprzez odkrycie ich prawdziwego celu życiowego i misji duszy . Archanioł Ariel pomaga odkryć, realizować i osiągnąć swój pełny potencjał i pomaga ci stać się wszystkim, czym możesz być.

Archanioł Ariel pomaga manifestować swoje pragnienia Pieniądze to energia ziemska, a obfitość to energia boska. Archanioł Ariel pomaga w manifestowaniu potrzeb materialnych (np. pieniędzy), abyśmy mogli wypełniać naszą odpowiedzialność i cele, i pomaga nam czerpać z Boskiej obfitości .

Ariel pomaga w ustalaniu celów, rozwiązywaniu problemów, pokonywaniu przeszkód oraz osiąganiu celów i aspiracji. Archanioł Ariel inspiruje i zachęca do jasnych pomysłów i wspaniałych nowych koncepcji, umożliwiając nowe odkrycia i innowacyjne zmiany prowadzące do pozytywnych nowych ścieżek. Archanioł Ariel pomaga również manifestować się we wszystkich jego formach. Archanioł Ariel uczy umiejętności manifestowania .

Archanioł Ariel ułatwia odkrywanie ukrytych skarbów, odkrywa sekrety natury poprzez sny i pomaga znaleźć zagubione przedmioty. Archanioł Ariel odkrywa tajemnice światów mistycznych i okultystycznych i przynosi oświecenie .
Poproś Archanioła Ariela, aby przysłał ci znaki , znaki i wiadomości, których potrzebujesz, aby dokonać najlepszych życiowych wyborów, gdy Ariel poprowadzi cię do większego wyboru. Kiedy trzeba dokonać ważnego wyboru lub decyzji, Archanioł Ariel wyśle ​​ci znaki poprzez synchroniczność; dlatego przed podjęciem ostatecznych decyzji pamiętaj o energii wokół ciebie.
W czasach przymusu Archanioł Ariel przypomina nam, że wszystko dzieje się bez powodu i wszystko służy wyższemu celowi.
Można wezwać Archanioła Ariela, aby zabrał cię z powrotem do zapomnianej pamięci o pochodzeniu Twojej duszy.

Archanioł Ariel jest anielską istotą, która nadzoruje uzdrowienia i ofiary oraz pomaga oczyścić karmę rodzin, grup i kultur.
Archanioł Ariel to ten, który przyciąga cię do miejsc na Ziemi, w których Ty i Twoje najwyższe dobro rezonuje najsilniej.

Archanioł Ariel leczy odłączenie się wielu ludzi od planety oraz lęki wynikające z doświadczania braku, ograniczania przekonań i sposobu myślenia oraz wszelkich nierówności w twoim życiu. Ariel pomaga nam zaspokoić nasze potrzeby fizyczne i materialne, takie jak dom, pieniądze, jedzenie i niezbędny sprzęt.

Archanioł Ariel pomaga Boskiej magii, środowisku naturalnemu (szczególnie zbiornikom wodnym), uzdrawianiu i ochronie zwierząt, ryb, ptaków i gadów, szczególnie niedomowionych (dzikich).

Archanioł Ariel działa na rzecz manifestacji, uwolnienia ducha i Boskiej magii.
Archanioł Ariel współpracuje z Archaniołem Rafałem podczas leczenia wszystkich mieszkańców Ziemi i żywiołów. Jeśli znajdziesz rannego ptaka lub zwierzę (szczególnie nieudomowionych), które wymagają uzdrowienia, wezwij Archanioła Ariela o pomoc i uzdrowienie. Archanioła Rafała można wezwać wraz z Archaniołem Arielem.

Każdy z archaniołów ma specjalne miejsce w eterze planety Ziemia. Możesz poprosić o wizytę w ich świątyniach, gdzie pracują podczas mediacji lub snu. Rekolekcje duchowe Archanioła Ariela odbywają się w Fatimie, w Portugalii, i możesz tam odwiedzić uzdrowienie i światło.

Archanioł Ariel pomaga w:

• boskiej magii

• ekologia
manifestowanie i krowanie 
• dobrobyt i dostatek (miłość, finanse, kreatywność, zdrowie i bogactwo)
• dzikie zwierzęta i wszelkiego rodzaju zwierzęta, ryby, ptaki, owady i gady
• komunikacja zwierząt i roślin
• percepcja objawień, marzenia i wizje
• odkrycie ukrytych skarbów
• odkrycie tajemnic natury
• rozwijanie intuicji oraz zdolności i świadomości psychicznej
• dyskrecja
• nowe pomysły
• wynalazki
• odkrycie, realizacja i realizacja celu życiowego i misji duszy
• gojenie: zdrowienie
• czyszczanie karmy rodzin, grup i kultur
• usuwanie zatorów
• wyznaczanie celów
• rozwiązywanie problemów
• pokonywanie przeszkód
• osiąganie celów i aspiracji


Kolor: jasnoróżowy , tęczowy i złoty pomarańczowy
Czakra: Serca 
Żywioł: wiatr, woda, ogień i ziemia
Kierunek: północ
Kryształy: kwarc różowy, ametyst, szmaragd, jadeit, kamień księżycowy i różowy turmalin, karneol, złoto, srebro, złoty topaz, brzoskwiniowa awanturyn, opal, cukierlit, rodochrozyt.
Drzewa: wszystkie drzewa
Zwierzęta: wszystkie zwierzęta
Znaki/Symbole: Symbole Ziemi
Olejki eteryczne: nasiona marchwi, hiacynt, hyzop, jaśmin, neroli, drzewo sandałowe, kadzidło.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111