niedziela, 30 czerwca 2024

NUMEROLOGIA -lipiec '24 r.

 

Numerologia na lipiec 2024
Numerologia na lipiec 2024

Witajcie kochani

Numerologia na lipiec 2024

W numerologii, każda liczba ma swoje znaczenie i wpływ na naszą osobowość, wybory i wydarzenia w życiu. Wartość wibracyjna  miesiąca zależy od sumy cyfr, które go tworzą. Aby obliczyć wartość wibracyjną lipca 2024, dodajmy cyfry tego miesiąca:

7+2+0+2+4=15 Teraz zsumujmy te cyfry:1+5=6

W tym miesiącu kierować nami będzie energia liczby 6. Ten miesiąc będzie pełen troski, odpowiedzialności i miłości. To jest czas, gdy harmonia i równowaga w domu i rodzinie są na pierwszym miejscu. Poczujemy  głębsze zaangażowanie się w sprawy domowe, rodzinne lub społeczne. Wykażemy się większą wrażliwością.  To dobry czas, by spotkać się z rodziną i przyjaciółmi. Szczęśliwe dni to 6, 15, 24. Wibracja 6 jest doskonała dla spraw osobistych, zawierania ślubów i rozpoczynania takich przedsięwzięć, które wymagają wsparcia ze strony różnych osób.

Liczba 6 w numerologii jest symbolem harmonii, równowagi i domowego ciepła. Symbolizuje opiekę, empatię i odpowiedzialność, co odzwierciedla jej głębokie zakorzenienie w rodzinie i bliskich związkach. W różnych kulturach i tradycjach, szóstka często postrzegana jest jako liczba miłości, ochrony i altruizmu

NUMEROLOGIA -lipiec '24 r.

Kluczowe słowa: troska, odpowiedzialność, miłość, harmonia, równowaga.

Harmonia i równowaga: Liczba 6 jest związana z harmonią, współpracą i równowagą. W tym miesiącu warto dbać o relacje z innymi, być otwartym na kompromisy i pracować nad zrozumieniem.

Rodzina i dom: To dobry czas, aby skupić się na rodzinie, bliskich i domu. Możemy odczuwać większą potrzebę spędzania czasu z najbliższymi.

Miłość i współczucie: Liczba 6 jest również związana z miłością i współczuciem. Bądźmy bardziej empatyczni wobec innych i otwarci na wyrażanie uczuć.

Zdrowie i równowaga emocjonalna: To dobry moment, aby zadbać o swoje zdrowie i równowagę wewnętrzną. Medytacja, joga lub inne praktyki relaksacyjne mogą pomóc.

Pamiętaj, że wartość wibracyjna to tylko jeden aspekt, ale możemy dostroić się do tych energii, aby lepiej wykorzystać potencjał tego miesiąca.

Pamiętaj, że to tylko jeden z wielu aspektów, które wpływają na nasze życie. Nasze decyzje zależą również od doświadczeń, osobistych przekonań i innych czynników. Numerologia może być cennym narzędziem samopoznania, ale nie powinna być jedynym wyznacznikiem naszych działań. 

Należy pamiętać że jest to Miesiąc Uniwersalny 

Niech Wam się darzy

autor: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd. 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
Serdecznie zapraszam na sesje REIKI,ODCZYTY KRONIK AKASZY, ODCZYTY NUMEROLOGICZNE  oraz
ŚLEDZ AKADEMIĘ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH   


e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...