wtorek, 2 lipca 2024

Nów Księżyca w Raku-energia

Nów Księżyca w Raku-energia
Nów Księżyca w Raku-energia 

Witajcie kochani

Nów Księżyca jest momentem, w którym Księżyc znajduje się dokładnie między Ziemią a Słońcem. To wyjątkowy czas, który może wpłynąć na naszą energię i wibrację. 

Nów Księżyca w Raku zawita na naszym niebie w piątek 6 lipca. To wyjątkowy moment, który przypomni nam o ważnych chwilach z przeszłości. Energia tego nowiu skupi się na emocjonalnej sferze życia, a słodko-gorzkie wspomnienia staną się podstawą do rozpoczęcia czegoś nowego. Jeśli jesteś ciekawy, jakie wyzwania czekają na ciebie, to warto śledzić tę fazę Księżyca. 

Introspekcja i nowy początek: To doskonały moment na refleksję, zrozumienie swoich celów i zamiarów oraz wyznaczenie nowych ścieżek.

Cisza i spokój:  To dobry czas na medytację, wewnętrzne zrozumienie i oczyszczenie.

Manifestacja: Wibracje nowych Księżyców  sprzyjają manifestacji. Skup się na swoich pragnieniach i wyobraź sobie, jak się spełniają.

Intencje: Określ swoje intencje podczas tej fazy. To moment, w którym Twoje myśli i pragnienia mają szczególną moc.

Zrozumienie emocji: Nów Księżyca może wydobyć ukryte emocje. Bądź świadomy swoich uczuć i pozwól sobie na ich przetworzenie.

Pamiętaj, że każdy może odczuwać energię nowiu inaczej. To indywidualne doświadczenie, ale warto być świadomym tego specjalnego momentu.

Znak Raka jest związany z cechami emocjonalnymi, opiekuńczością, silną intuicją oraz tendencją do twórczego wyrażania siebie. Osoby urodzone pod tym znakiem często wykazują lojalność i troskliwość w relacjach. Raki są głęboko emocjonalne i sentymentalne, cenią sobie dom, rodzinę i wygodę. To sprawia, że są doskonałymi opiekunami i przyjaciółmi. Ich intuicja pomaga im zrozumieć innych i oferować pomoc w czasach kryzysu. Kreatywność i wrażliwość to również cechy, które wyróżniają Raki. Choć mogą doświadczać wahań nastroju, są odporne i wytrzymałe, podobnie jak twarda skorupa kraba, który jest ich symbolem.

Nów Księżyca w Raku to wyjątkowy moment, który stawia potrzeby serca na szczycie. 

Oto, co oznacza ta faza Księżyca:

Emocjonalne uzdrowienie i transformacja: Nów Księżyca w Raku może spowodować zwiększoną wrażliwość emocjonalną. To czas, aby zatroszczyć się o siebie, być dla siebie łagodnym i angażować się w działania, które są jak balsam dla duszy. Zasługujesz na to!

Zacieśnianie więzi rodzinnych: Energia nowiu w Raku podkreśla znaczenie rodziny, domu i relacji. To sprzyjający czas na szczere rozmowy, budowanie harmonii i pielęgnowanie pięknych połączeń w życiu.

Nieoczekiwane możliwości rozwoju: Nów Księżyca łączy siły z Uranem, przynosząc ekscytujące niespodzianki. Zaufaj swoim instynktom i otwórz się na nowe doświadczenia, które są zgodne z Twoim autentycznym ja.

Duchowe przebudzenie i intuicja: Ta faza Księżyca może wzmocnić Twoją duchowość, pogłębić intuicyjny wgląd i zabrać Cię na kosmiczną przejażdżkę.

Pamiętaj, że to czas, aby słuchać swojego serca i pozwolić kosmicznej energii poprowadzić Cię ku bardziej autentycznemu i satysfakcjonującemu życiu.

Cudownej energii Księżycowej

Niech wam się darzy 👐👐👐

autor postu: Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd. 

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
Serdecznie zapraszam na sesje REIKI,ODCZYTY KRONIK AKASZY, ODCZYTY NUMEROLOGICZNE  oraz
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA SOCIAL MEDIAe-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Mistrzowska Liczba 77

Mistrzowska Liczba 77 Witajcie WSTĘP Mistrzowskie liczby to kolejno:  11, 22, 33,  44 ...  aż do  99   Osoba urodzona pod mistrzowską wibra...