poniedziałek, 20 maja 2024

Portal Srebrnej Bramy: Koniunkcja Słońca z gwiazdą Aldebaran -Energia 28-30 maj 2024

 

Koniunkcja Słońca z gwiazdą Aldebaran
Portal Srebrnej Bramy Aldebarana

Witajcie kochani

Kiedy Słońce ustawia się w jednej linii z Królewską Gwiazdą, Aldebaranem, aktywuje portal energii o wysokiej częstotliwości. Niektórzy astrologowie nazywają to Portalem Srebrnej Bramy. Ten portal przesyła energię, która może wyostrzyć nasze umysły, pogłębić naszą intuicję i zwiększyć naszą mądrość. Mówi się również, że Aldebaran jest miejscem spoczynku dusz tuż przed reinkarnacją na Ziemi. W tym miejscu spoczynku Dusza ma szansę zastanowić się nad tym, po co przybywa na Ziemię i jakie lekcje otrzyma. Możemy ukierunkować tę przestrzeń, łącząc się z naszą Wyższą Jaźnią i kontraktem duszy oraz pamiętając, że każde doświadczenie jest lekcją.

Nasze nocne niebo usiane jest nieskończoną liczbą gwiazd, ale są cztery gwiazdy, które przykuły uwagę już starożytnych astrologów. Gwiazdy te są znane jako Gwiazdy Królewskie. Uważa się że każda z tych gwiazd jest przypisana konkretnemu Archaniołowi:

Aldebaran - Michał

Regulus - Rafael

Antares - Uriel

Fomalhaut - Gabriel

Są największymi gwiazdami w swoich konstelacjach i dlatego są uważane również za 4 Strażników Nieba.

Aldebaran przynosi fortunę, odwagę, sukces i wytrzymałość. Energia ta jest porównywana do energii Archanioła , czuwającego i chroniącego tych, którzy kąpią się w jej energii.

Z wielu zakątków globu gwiazdy te wydają się mieć szczególne  i boskie znaczenie. Uważa się, że nasi starożytni przodkowie byli wtajemniczeni w magię i tajemnice, które posiadają te gwiazdy. Jest nawet bardzo prawdopodobne, że wiedza ta została im przekazana przez same istoty gwiezdne. 

Królewskie Gwiazdy są strażnikami nocnego nieba i bramami do wyższych sfer świadomości. Każda z tych stałych gwiazd spoczywa w rogu naszego nocnego nieba, tworząc niemal idealny kwadrat mapując energetyczny portal. 
Te Królewskie Gwiazdy posiadają niewiarygodnie silne wibracje i są uważane za bardzo magiczne i szczęśliwe, jeśli są aktywne w Twoim osobistym horoskopie urodzeniowym lub wzmaga się ich aktywacja na naszym kosmicznym niebie, jednak, jak w przypadku wszystkich potężnych aktywacji, wiążą się z wielką odpowiedzialnością. 

Ilekroć Słońce, Księżyc lub planeta w naszym Układzie Słonecznym znajdzie się w odległości jednego do dwóch stopni od tych gwiazd, jesteśmy w stanie z większą łatwością wykorzystać ich mądrość i spostrzeżenia. 

Aldebaran jest Strażnikiem Wschodniego Nieba i jest przywódcą wszystkich gwiazd. Aldebaran jest jedną z najjaśniejszych gwiazd na naszym nocnym niebie. 

Według szamańskiej astrologii Aldebaran jest domem dla Srebrnej Bramy, portalu, przez który podróżują dusze schodzące na Ziemię.

Portal Srebrnej Bramy,jest punktem wejścia dla dusz podróżujących na Ziemię lub inkarnujących się z powrotem. Gdy dusze podróżują przez Portal Srebrnej Bramy, są skąpane w ochronnym świetle Aldebaran, zanim trafią do nowej reinkarnacji.

Praca z energią Aldebarana ułatwia transformację naszych umysłów na wyższe poziomy świadomości i oświecenia.

Od 28 do 30maja br. Słońce przecinać będzie Aldebaran, aktywując jego energię i czyniąc go łatwiej dostępnego dla każdego z nas.

Możemy użyć tej energii ,aby wyostrzyć nasze umysły, przyspieszyć naszą ścieżkę do oświecenia, zwiększyć naszą wytrzymałość, chronić siebie i być może przypomnieć sobie, dlaczego zdecydowaliśmy się na reinkarnację w tym życiu.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś skorzystać z sesji tj. regresję z poprzedniego życia ,odczyt Kronik  Akaszy lub zanurzyć się w głębszą medytację, te ramy czasowe zapewnią Ci dodatkowe wsparcie. Możesz także po prostu  mieć głębsze śnienie lub intuicyjne przekazy o swoim poprzednim życiu i umowie duszy.

Aldebaran-Położenie gwiazdy w gwiazdozbiorze Byka
Położenie gwiazdy w gwiazdozbiorze Byka
Kiedy Aldebaran jest aktywowany, może pomóc nam wyostrzyć nasze umysły i odblokować głębszą mądrość i wyższą prawdę. Może zwiększyć naszą inteligencję, pozwalając nam wprowadzać innowacje, rozwiązywać złożone problemy i patrzeć na świat z wyższego punktu widzenia. 

Chociaż energia tej Królewskiej Gwiazdy może być balsamem dla naszego umysłu i zdrowia psychicznego, może mieć również odwrotny skutek. Jeśli nie jesteśmy świadomi tego, jak wykorzystujemy tę energię, możemy znaleźć się z nadaktywnym umysłem, który powoduje lęk i niepokój. 

Inteligencja, którą odblokowuje Aldebaran, może być również wykorzystana do manipulowania, przechytrzenia lub o "bezwładnienia innych". Z czasem może to doprowadzić do naszej mentalnej destrukcji.

Dla nas wszystkich energia Aldebarana jest najbardziej aktywna, gdy jest zrównana ze Słońcem, co ma miejsce każdego roku od 28 do 30 maja. 

Pracuj z energiami Aldebarana w tych dniach, oczyszczając swój umysł, przelewając myśli na papier, ucząc się czegoś nowego, używając myśli do obfitego myślenia zamiast samoograniczających się zachowań i medytując nad mocą swojego umysłu. 

Aldebaran budzi i wyostrza umysł. Aktywuje naszą Czakrę Trzeciego Oka, pozwalając nam wzrastać w inteligencji i wznosić naszą świadomość na nowe wyżyny.

Aldebaran jest uważana za gwiazdę oświecenia i pozwala nam pobierać nowe i natchnione pomysły z Wszechświata prosto do naszych umysłów.

ALDEBARAN

Ponieważ Aldebaran jest powiązana z fortuną i sukcesem, możemy również wykorzystać te dnie do podjęcia działań w kierunku swoich celów i marzeń oraz do pracy manifestacyjnej.

Gdy portal energii Aldebarana jest podwyższony, wizualizuj wszystko, czego pragniesz dla siebie, swoich bliskich i otaczającego cię świata. Pozwól swojemu umysłowi przenieść się na nowe wyżyny, tworząc tę ​​wizualizację dla siebie.

Ponieważ energia Aldebarana jest tak potężna, zwłaszcza na poziomie mentalnym, możemy czuć się nieco przytłoczeni lub zaniepokojeni, zwłaszcza jeśli mamy skłonność do nadmiernego myślenia lub mamy zaśmiecony umysł.

Jeśli zaczniesz czuć się przytłoczony swoimi myślami, skieruj swoją uwagę z powrotem na oddech. Pomocne jest również  sporządzenie listy wszystkich rzeczy, za które jesteś wdzięczny. Może to pomóc w przestawieniu myśli na bardziej teraźniejszy stan ,na chwilę obecną.

Aby pracować z energiami Aldebarana i aktywacją Portalu Srebrnej Bramy, oto rytuał, który może cię poprowadzić:

Portal Srebrnej Bramy

Rytuał Aldebarana

Wykonaj ten rytuał w dowolnym momencie między 28 a 31 maja

Będziesz potrzebować:

  • Muzyka do medytacji
  • Selenit lub inny kryształ w kształcie różdżki 
  • Papier i długopis
  • Gałązka rozmarynu
  • Sznurek/wstążka (najlepiej kolor czerwony)

Wskazówki:

1.Rozpocznij od Medytacji trzymając swój kryształ w dłoniach tuląc swoje serce.

2. Po zakończeniu medytacji weź długopis i kartkę papieru i zapisz trzy rzeczy, które chciałbyś wezwać do swojego życia lub świata.

Trzymając swój kryształ i rozmaryn w swojej niedominującej dłoni, wypowiedz na głos z przekonaniem wszystkie rzeczy, które chcesz wezwać. 

Wyobraź sobie wibracje Twoich pragnień wsiąkających w zioło lub kryształ.

3. Umieść swój kryształ i gałązkę rozmarynu w kartce którą wcześniej spisałeś i zwiń je. Zabezpiecz swój zwój kawałkiem sznurka/wstążki. Zostaw nadmiar sznurka i powieś zwój gdzieś blisko wody, na przykład w łazience lub, jeśli mieszkasz w deszczowym klimacie, w pobliżu tylnych lub frontowych drzwi.

(Jeśli twojego kryształu nie można bezpiecznie owinąć w papier, możesz po prostu zostawić go w pobliżu.)

4. Zostaw swój zwój na trzy noce . Następnie zakop rozmaryn i papier np. w ogrodzie, chodzi o to by Twoje życzenia znajdowały się jak najbliżej domu/mieszkania .Kryształ przyłóż do serca ,3 krotnie podziękuj i połóż w centralnym miejscu swojego mieszkania .


Niech Wam się darzy

autor:Wioletta TylmanAcademy Of  Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 577 101 675

Wielka Brytania  (0044)7511961102


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...