piątek, 17 maja 2024

Pełnia Księżyca w Strzelcu- maj 2024r.

Pełnia Księżyca w Strzelcu

Witajcie kochani

23 maja o godz. 15:53 powitamy pełnię Księżyca w Strzelcu, znaną również jako Kwiatową Pełnią. To księżycowe wydarzenie zwiastuje czas kulminacji, działania i zabawy! Gdy zbliżamy się do pełni Księżyca, jesteśmy zaproszeni do spojrzenia wstecz na naszą podróż od nowiu Księżyca w Strzelcu 13 grudnia 2023 r. i refleksji nad tym, jak daleko zaszliśmy. 

Koniunkcja Wenus i Jowisza doda tej fazie Księżyca jeszcze więcej lekkości i przyjemności, wzbogacając nasze życie towarzyskie. Wkraczając w tętniącą życiem energię pełni w Strzelcu, jesteśmy zaproszeni do wykorzystania lekcji, których się nauczyliśmy. W końcu każde zakończenie w naszym życiu zasiewa ziarno nowego początku!

Pełnia Księżyca w maju to zakończenie podróży, rozpoczętej w nowiu, w grudniu 2023

Podróż od ostatniego nowiu Księżyca w Strzelcu (13 grudnia 2023) dobiega końca. Podróż, która była pełna zwrotów akcji, niespodzianek i spowolnień, która ostatecznie wzbogaciła nasze życie o bezcenne doświadczenia. Nadszedł czas, aby zastanowić się, jakie wnioski wyciągnęliśmy, jakie decyzje podejmowaliśmy? Co musimy zmienić, oczyścić lub odpuścić, aby osiągnąć upragniony cel? 

Jakie ostateczne przeszkody musimy pokonać, aby w pełni wykorzystać nasz potencjał?

Maj 2024. Optymistyczna energia Strzelca pomoże nam uporać się z tym, co trudne.

Mierząc się z różnymi sytuacjami, możemy znaleźć pocieszenie w energii Strzelca, znaku filozofa. Bez względu na to, jak trudne są nasze okoliczności, Strzelec zachęca nas do znalezienia pozytywnego rozwiązania, uczenia się i rozwoju. W końcu każde doświadczenie, dobre czy złe, daje szansę na ewolucję i lepsze zrozumienie siebie i otaczającego nas świata.

Majowa pełnia Księżyca - zaproszenie do działania

Pełnia Księżyca na osi Bliźnięta-Strzelec to wg astrologii myśl kontra działanie. To nie jest czas na bezczynną kontemplację, ale na dynamiczny ruch. Jednak ognisty duch Strzelca wymaga od nas szczerości, nawet jeśli jest to niewygodne.


Pełnia Księżyca w maju 2024 przyniesie dobre wiadomości

Gdy nadejdzie pełnia Księżyca w Strzelcu - niektórzy z nas mogą otrzymać ważne wiadomości lub doświadczyć kulminacji przeszłych wysiłków. Choć okres ten może być intensywny, jest stosunkowo łagodny w porównaniu z niedawnymi wydarzeniami na niebie. Ogólna atmosfera tętni osiągnięciami, zabawą i dobrymi wieściami.

Kwiatowy Księżyc i koniunkcja Wenus z Jowiszem w Byku - zastrzyk inspiracji i radości

Słońce ustawi się w jednej linii z Wenus i Jowiszem. Ta piękna konfiguracja obdarza nas potężną mieszanką inspiracji, determinacji i radości. Rozmowy będą przebiegać bez wysiłku, pełne śmiechu i dobrych wibracji. Wenus jeszcze tego samego dnia uroczyście wchodzi do znaku Bliźniąt.

Ten tranzyt wzmocni towarzyską i charyzmatyczną energię w powietrzu, napełniając nas nieodpartą radością życia. Poczujemy się zmysłowi, pewni siebie i gotowi na każde wyzwanie. Wenus w Bliźniętach wprowadza zalotną i wesołą atmosferę, dzięki czemu jest to doskonały czas na romantyczne przygody i niezapomniane chwile z przyjaciółmi!

Zmiany i nieoczekiwane, nowe możliwości

Ta pełnia Księżyca utworzy także harmonijne aspekty z Neptunem i Plutonem, oferując wspaniałą okazję do przekształcenia każdego aspektu naszego życia. To czas na odrodzenie, zrzucenie starej skóry i odkrywanie ukrytych wymiarów swoich doświadczeń, ponieważ pod powierzchnią mogą czyhać nieoczekiwane możliwości!

Cudownej pełni

Niech wam się darzy 👐👐👐

autor postu: Wioletta Tylman- Academy of Energy Crd. tekst Astromagia

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska +48 577-101-675

Wielka Brytania  +44 7511-961-102


RECENZJE


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Truskawkowa pełnia Księżyca w Koziorożcu -energia

  Witajcie kochani Astrologowie i obserwatorzy nieba z niecierpliwością czekają na pełnię Księżyca w czerwcu 2024 roku, ponieważ obiecuje on...