Nów Księżyca w Byku- ENERGIA

Nów Księżyca w Byku- ENERGIA

 Witajcie kochani

8 maja 2024 roku o godz. 5.21 na niebie pojawi się Nów Księżyca w Byku. 

Nów Księżyca w Byku to czas na nowe początki, zwłaszcza w dziedzinach związanych z finansami, wartościami materialnymi i stabilnością. To dobry moment na posadzenie nasion nowych projektów biznesowych, zainwestowanie oszczędności lub po prostu zadbanie o domowy budżet.

Byk jest znakiem Ziemi, co oznacza, że podczas tego nowiu będziemy bardziej skoncentrowani na praktycznych aspektach życia. Będziemy odczuwać silną potrzebę bezpieczeństwa i komfortu, a także chęć otaczania się pięknem i przyjemnościami. Byk rządzi dobrami materialnymi, więc jest to optymalny czas na przegląd swoich finansów. Utwórz lub dostosuj budżet, rozważ nowe sposoby inwestowania i zrewiduj plany na przyszłość. 

Wpływ Saturna zapewnia wielką dyscyplinę, aby to osiągnąć. Księżyc w nowiu w Byku przypomina także, abyśmy cenili nie tylko nasze dobra materialne, ale także relacje i wartości osobiste. Poświęć chwilę, aby być wdzięcznym za to, co masz i zastanów się, jak możesz poprawić swoje relacje z innymi. Zastanów się, co chcesz kultywować i jak możesz osiągnąć większą stabilność i dobrobyt. 

Księżyc w nowiu w Byku zaprasza nas do poszukiwania równowagi i spokoju w naszym życiu.

To kosmiczne wydarzenie będzie miało wpływ na wszystkie znaki zodiaku, ale dla niektórych będzie szczególnie silne i znaczące. 

Dla kogo najbardziej?

Jak wykorzystać energię nowiu w Byku?

Co oznacza dla twojego znaku zodiaku?

Baran: Skup się na budowaniu stabilności finansowej. To dobry czas na oszczędzanie, spłatę długów lub zainwestowanie pieniędzy.

Byk: Czas na zadbanie o siebie i swoje potrzeby. Pomyśl o relaksującym spa, zdrowej diecie lub nowych ćwiczeniach.

Bliźnięta: Skup się na swoich relacjach z innymi ludźmi. Bądź bardziej otwarty na kompromis i słuchaj potrzeb innych osób.

Rak.: Czas na zadbanie o dom i rodzinę. Spędź czas z bliskimi, uporządkuj przestrzeń wokół siebie lub stwórz przytulną atmosferę w domu.

Lew: Skup się na swoich kreatywnych projektach. To dobry czas na rozpoczęcie nowego hobby, napisanie wiersza lub namalowanie obrazu.

Panna: Czas na zadbanie o swoje zdrowie. Skup się na zdrowej diecie, regularnych ćwiczeniach i odpowiedniej ilości snu.

Waga: Skup się na swoich relacjach z partnerem. Bądź bardziej otwarty na kompromis i słuchaj potrzeb drugiej osoby.

Skorpion: Czas na zajęcie się swoimi finansami. Zastanów się nad swoimi nawykami wydawania pieniędzy i poszukaj sposobów na oszczędzanie.

Strzelec: Skup się na swoich celach i marzeniach. Zastanów się, co chcesz osiągnąć w życiu i zacznij planować kroki, które pomogą Ci to osiągnąć.

Koziorożec: Czas na zadbanie o swoją karierę. Bądź bardziej proaktywny w pracy i szukaj nowych możliwości rozwoju.

Wodnik: Skup się na swoich relacjach z przyjaciółmi. Spędź czas z bliskimi, pomóż im w potrzebie i pielęgnuj swoje relacje.

Ryby: Skup się na swoim życiu duchowym. Znajdź czas na medytację, jogę lub inne praktyki, które pomogą Ci się zrelaksować i połączyć z wewnętrzną mądrością.

Cudownego Nowiu

Niech wam się darzy 👐👐👐

autor: Wioletta Tylman- Academy of Energy Crd.

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska +48 577-101-675

Wielka Brytania  +44 7511-961-102


RECENZJE


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111