Przyciągnij to, czego pragniesz- 7 kroków

Przyciągnij to, czego pragniesz- 7 kroków

DZIEŃ DOBRY BARDZO, CUDOWNI.

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak przyciągnąć do swojego życia to, czego pragniesz?

Być może jest to wymarzona podróż, praca, relacja, zdrowie lub cokolwiek innego, czego chciałbyś doświadczyć w swoim życiu…

Prawo Przyciągania bardzo często kojarzy nam się z czymś magicznym – mam siedzieć, wizualizować i to po prostu w końcu do mnie przyjdzie. Ale to nie do końca tak. To tylko jeden element, fragment tego, co jest potrzebne, aby zacząć manifestować upragnioną zmianę na zewnątrz.

Prawo Przyciągania działa cały czas i działa bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi i czy go przestrzegamy, czy nie. To trochę jak z prawem grawitacji – nie możemy po prostu powiedzieć „to mnie nie dotyczy”, nie odłączymy się i nie uciekniemy od niego. Dlatego tak ważne jest, aby zrozumieć, jak działa, zagłębić się w ten temat i wprowadzić zmianę do swojego życia.

Przyciągamy to, kim jesteśmy i to, jaką energię wysyłamy do Wszechświata. A we Wszechświecie wszystko jest energią, a każdy z nas ma moc tworzenia. Jednak bardzo często sabotujemy swoje działania.  Z jednej strony mówimy, że chcielibyśmy coś przyciągnąć do swojego życia, a z drugiej strony wysyłamy sprzeczne wskazówki do Wszechświata.

Jak to zmienić? 

Jak zacząć świadomie tworzyć swoje życie w harmonii ze Wszechświatem?

Dzisiaj podzielę się z Tobą 7 krokami, które pomogą Ci przyciągnąć do swojego życia to, czego pragniesz:

1. Zacznij od DLACZEGO

"To co powstało w oparciu o ego, rozpadnie się. To co powstało w oparciu o głos miłości, przetrwa." ~ Kurs Cudów

Te zdania powtarzam chyba na wszystkich moich prelekcjach i warsztatach. Jest to niezwykle ważny krok, choć często pomijany.

Często wychodzimy z założenia, że skoro możemy przyciągnąć wszystko do swojego życia, to teraz zaczniemy od najdroższego samochodu i domu wartego miliony (no dobra – popłynęłam, ale wiesz co mam na myśli). Oczywiście, nie ma nic złego w manifestacji dóbr materialnych. Jednak pytanie, od jakiego warto zacząć to: DLACZEGO?

Dlaczego ja właściwie chcę to przyciągnąć do swojego życia?

Czy dlatego, że jeśli przyciągnę ten samochód, to będę czuł się lepszy od innych, bardziej dowartościowany i będę mógł się nim pochwalić?

Jeśli tak… to teraz nad Twoją głową powinien zapalić się wielki X, jak w programie X Factor, z ostrzeżeniem, że właśnie przemawia przez Ciebie głos ego.

Ego stale uzależnia nasze szczęście, poczucie własnej wartości od czynników zewnętrznych. Musimy być bardzo uważni, wybierając to, co chcemy przyciągnąć do swojego życia i dlaczego.

Choć może być oczywiście tak, że powód będzie zupełnie inny – zgodny z pragnieniami naszej duszy.

Twoja odpowiedź w takim przypadku może brzmieć: Chcę przyciągnąć ten samochód do swojego życia, bo wiem, że dzięki temu będę mógł podróżować, pomoże mi to w realizacji moich marzeń, będę mógł zabierać moją rodzinę i znajomych na wycieczki.

Czy czujesz różnicę?

Wszechświat też ją czuje.

Manifestację swoich marzeń zacznij od zadania pytania: DLACZEGO.

Dzięki temu upewnisz się, czy to, co chcesz przyciągnąć do swojego życia, wypływa z pragnień serca, czy z głosu ego.

A kiedy tworzymy z energii miłości – jednej z najwyższych częstotliwości we Wszechświecie, cuda zaczynają pojawiać się w naszym życiu od razu i czujemy wsparcie w każdym kolejnym kroku.

2. Zastanów się, jak to, co chcesz przyciągnąć, może pomóc innym?

Skup się na tym, jak inni skorzystają z tego, co Ty chcesz przyciągnąć do swojego życia. Dzięki temu możesz przyspieszyć proces manifestacji.

Zamiast skupiać się jedynie na sobie, po prostu pomyśl o innych, np. jeśli chcesz przyciągnąć swoich klientów, skieruj swoją uwagę na to, jak oni będą się czuli, jak to, co masz im do zaoferowania, zmieni ich życie. Wyobraź sobie, jak będą wdzięczni za Twoją pomoc. Nie skupiaj się jedynie na tym, że Ty będziesz miał np. więcej pieniędzy.

Jeśli chcesz przyciągnąć do siebie wymarzony związek, wyobraź sobie, jak będzie się czuła osoba, którą obdarzysz miłością. Wyobraź sobie jej uśmiech, wdzięczność i to jak będzie się czuła, spędzając z Tobą czas.

Jeśli uwzględnisz w proces manifestacji dobro innych osób, szybciej przyciągniesz to, czego pragniesz.

3. Zacznij od intencji

Wszystko, co chcemy przyciągnąć do swojego życia, zaczyna się od nadanych przez nas intencji. Intencja jest świadomą decyzją, wobec tego, gdzie chcemy skierować swoją uwagę. A nasza energia podąża za uwagą. To, na czym się skupiamy – rośnie.

Nadanie intencji zwiększa prawdopodobieństwo tego, że coś wydarzy się w naszym życiu.

Jeśli chcesz przyciągnąć wymarzoną pracę, zacznij swój dzień od intencji: „Moją intencją jest mieć pracę, która przynosi mi spełnienie”.

I zaufaj, że Wszechświat odpowie na Twoją intencję. Nie kontroluj tego, po prostu zaufaj.

4. Zaufaj swojej intuicji

Kiedy pojawia się w nas marzenie, to pierwsze pytanie, jakie się nasuwa to: JAK?

Jak to osiągnę?

Niestety, często jest tak, że jeśli nie znamy odpowiedzi na pytanie: JAK?, po prostu rezygnujemy z naszych marzeń. Skupiamy się na zasobach, które mamy tu i teraz i myślimy sobie: nie ma opcji, nie dam rady…

I tutaj znowu powinien nad naszymi głowami zapalić się czerwony X z programu X Factor. Znowu wybraliśmy głos ego. Znowu wybraliśmy głos lęku.

A zastanów się przez chwilę, co wybrałby głos miłości?

Co byś zrobił, gdyby wszystko było możliwe?

Pamiętaj, że masz w sobie wewnętrzny kompas – swoją intuicję, która krok po kroku wskaże Ci drogę do realizacji pragnień Twojej duszy. Masz dostęp do nieograniczonej mądrości, z którą możesz się połączyć i wykorzystać ją do tego, aby zrealizować swoje marzenia.

Nie musisz wiedzieć: JAK i KIEDY to się wydarzy. Twoim zadaniem jest wiedzieć CO i DLACZEGO? A następnie wsłuchiwać się w głos intuicji i działać z odwagą, wiarą i zaufaniem.

5. Dostrój się do najwyższych częstotliwości

We Wszechświecie wszystko jest energią. Jeśli jesteśmy dostrojeni do niskich częstotliwości, ponieważ stale odczuwamy stres, zmęczenie, smutek, to tak naprawdę odwlekamy proces manifestacji naszych marzeń.

Dostrajając się do częstotliwości miłości, wdzięczności i spokoju, Wszechświat zaczyna odpowiadać na naszą energię. Nagle odpowiedni ludzie pojawiają się w odpowiednim miejscu, a my przyciągamy do swojego życia to. czego pragniemy w łatwy i przyjemny sposób.

W każdej chwili wysyłamy jakąś informację do Wszechświata. Odbieramy na częstotliwościach jak fale radiowe. Jeśli chcemy przyciągnąć coś do swojego życia, powinniśmy się dostroić do najwyższych wibracji.

Aby to zrobić, powinniśmy podążać za radością, robić to, co kochamy i to, co nas uskrzydla. Powinniśmy również zająć się naszymi stłumionymi emocjami i negatywnymi przekonaniami, które nas blokują.

Czasem, żeby ruszyć dalej, trzeba zrobić krok w tył, zmierzyć się ze swoim cieniem i uzdrowić te części nas, które tego potrzebują.

6. Pracuj nad uzdrowieniem swoich przekonań i głęboko zakorzenionych blokad

Proces manifestacji nie polega na dostrajaniu się do wibracji miłości poprzez ignorowanie smutku, żalu, złości lub niewspierających Cię przekonań. Doświadczenie oraz praca z innymi pokazały mi, jak ogromną rolę w procesie manifestacji odgrywa zmierzenie się ze swoim cieniem oraz praca na głębokim – podświadomym poziomie.

Jak działa nasza podświadomość?

Na poziomie świadomym jesteśmy w stanie rozróżnić, czy coś jest dla nas dobre, czy złe, co nam służy, a co nie. Natomiast dla naszej podświadomości nie ma tych różnic. Wszystko, co w niej jest, działa trochę jak program komputerowy – to, co tam wpiszemy, będzie tak funkcjonować. 

Co to znaczy?

Jeśli w podświadomości jest wpisane, że nigdy mi się nic nie udaje, to w jaki sposób mam działać inaczej, jeśli głęboko we mnie jest właśnie takie przekonanie?

Jeśli jest we mnie dużo strachu, z którym się nie mierzę, to on nie znika, on tam jest i przyciąga. 

A więc co przyciąga? 

Zdarzenia, które będą powodowały, że będę przeżywać jeszcze więcej strachu.

A jeśli mam przekonanie w swojej podświadomości, że życie jest trudne, to będę przyciągać do swojego życia wszystkie sytuacje, które będą potwierdzały to przekonanie.

Jeśli takie przekonania są w nas – to one tworzą to, co dzieje się na zewnątrz nas. To może blokować naszą manifestację.

Bardzo często dostaję pytanie o to, czemu upragniona zmiana nie manifestuje się? Co robię nie tak?

Przede wszystkim pragnę Ci powiedzieć, że wszystkie odpowiedzi są już w Tobie. To wszystko, co blokuje Cię przed zmianą, przed krokiem naprzód jest w Tobie samym. To wszystko czeka na Twoją gotowość do odkrycia i do stanięcia w prawdzie ze sobą samym. Pytanie tylko, czy chcesz to odkryć? Czy odważysz się skonfrontować się z tym, co być może nie jest łatwe?

7. Bądź wdzięczny za to, co masz tu i teraz

Nie przyciągniesz do swojego życia tego, czego pragniesz, jeśli będziesz tworzył z poczucia braku. Doceń to, co masz już tu i teraz. Poczuj obfitość tu, gdzie jesteś, a zobaczysz, jak Wszechświat stworzy dla Ciebie okoliczności, dzięki którym przyciągniesz jeszcze więcej rzeczy, za które będziesz wdzięczny.

autor: Wioletta Tylman&zródło kamilasurma

Miłość we mnie pozdrawia Miłość w Tobie 
CUDOWNEGO DNIA 
ŚLEDZ AKADEMIĘ NA FACEBOOK I INSTAGRAMIE 

e-mail academy.of.energy.crd@gmail.com 

Polska (0048) 570 851 655

Wielka Brytania  (0044)7511961102

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Anielska liczba 2 -znaczenie

Kolory Aury-pojąć kolory

Anielski kod 111